Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szemüveg témához:Kb 12 éves orom óta vagyok szemüveges(9 éve) és eddig nekem semmi problémám nem volt belőle,se bulizásilag(jó keretet kell venni és akkor még az igazán kemény pogózástól sem esik le 😀 ) ismerkedésben sem(pedig itt is nyernék az ötös dioptriával ha jól olvastam az előttem hozzá szólókat)okozott problémát soha.Ami engem egy picit zavar az az ha netán verekedésre kerül a sor nyilván cinkes szemüvegesnek lenni,de eddig az ilyen helyzeteket is sikerült megoldani hálisten.Szóval nem olyan gáz az Höri 😉Cowboykarcsi
rövidlátó lettem, szóval sok bajom nincs most sem, szóval gépezéshez, írás/olvasához, sportoláshoz, kúráshoz, bebaszáshoz nincs rá szükségem, leginkább az ebbe fordítandó költség az, ami annyira nem tetszik 😊

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
következtetés: amíg nem iszod magad keményre, nem gáz a szemüveg

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
jövő héttől szemüveges leszek basszamegHöri
Alkoholfogyasztáskor soha me tartsd magadnál!gyeek
Elég sokszor rúgtam már be egész emberesen természetesen szempa viseléssel együtt,de semmi gond nem volt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Szemüveg témához:Kb 12 éves orom óta vagyok szemüveges(9 éve) és eddig nekem semmi problémám nem volt belőle,se bulizásilag(jó keretet kell venni és akkor még az igazán kemény pogózástól sem esik le 😀 ) ismerkedésben sem(pedig itt is nyernék az ötös dioptriával ha jól olvastam az előttem hozzá szólókat)okozott problémát soha.Ami engem egy picit zavar az az ha netán verekedésre kerül a sor nyilván cinkes szemüvegesnek lenni,de eddig az ilyen helyzeteket is sikerült megoldani hálisten.Szóval nem olyan gáz az Höri 😉

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Knézy, a kurva anyádat! Igen, törjék csak össze magukat, valóban nagyon okos vagy, bazdmeg.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ne légy konqueror, be ne sértődj 😀Höri
nem szokásom, de az utóbbi időben konqnak sem 😛kristof
befelé rinya, kifelé awesome
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ne légy konqueror, be ne sértődj 😀Höri
nem szokásom, de az utóbbi időben konqnak sem 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
mi akadályoz meg? kimész veszel egy repjegyet azt csá. a sok kubai menekült között nem fogsz feltünni 😛haromt
ha fizeted már itt sem vagyok 😊
(Höri te meg nyugodtan bekaphatod 😀)kristof
nincs abban semmi szégyellnivaló ha valaki nem hasonlít a latin népekre 😊
ne légy konqueror, be ne sértődj 😀Höri
a kurva szád 😛 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kibaszott irigység 😕
osztálytársam a jövő évet Floridában fogja tölteni cserediákként. énisakaroookkristof
mi akadályoz meg? kimész veszel egy repjegyet azt csá. a sok kubai menekült között nem fogsz feltünni 😛haromt
ha fizeted már itt sem vagyok 😊
(Höri te meg nyugodtan bekaphatod 😀)kristof
nincs abban semmi szégyellnivaló ha valaki nem hasonlít a latin népekre 😊
ne légy konqueror, be ne sértődj 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kibaszott irigység 😕
osztálytársam a jövő évet Floridában fogja tölteni cserediákként. énisakaroookkristof
mi akadályoz meg? kimész veszel egy repjegyet azt csá. a sok kubai menekült között nem fogsz feltünni 😛haromt
ha fizeted már itt sem vagyok 😊
(Höri te meg nyugodtan bekaphatod 😀)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kibaszott irigység 😕
osztálytársam a jövő évet Floridában fogja tölteni cserediákként. énisakaroookkristof
mi akadályoz meg? kimész veszel egy repjegyet azt csá. a sok kubai menekült között nem fogsz feltünni 😛haromt
ezzel a fejjel tuti nem 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kibaszott irigység 😕
osztálytársam a jövő évet Floridában fogja tölteni cserediákként. énisakaroookkristof
mi akadályoz meg? kimész veszel egy repjegyet azt csá. a sok kubai menekült között nem fogsz feltünni 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kibaszott irigység 😕
osztálytársam a jövő évet Floridában fogja tölteni cserediákként. énisakaroook
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Hát én lencsés vagyok, itthon meg szempás, de amint meglesz a rávalóm, megyek megcsináltatni. Mondjuk nekem elég nagy fail a szemem a -4.0 körül dioptriával, ráadásul nekem se egyforma. Egyrészt utálok nem látni, másrészt utálom, h egyikkel vmivel jobban látok. 400k körül megvan, és olyan technológia, hogy nem romlik vissza.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 636 — Panthers fan
Jaja, a szemüveg cool dolog. Eleinte fura, de megszokod a cuccot (mondjuk én csak monitort/tv-t nézek vele). Sokkal jobb, mint a lencse, amit nem lehet csak úgy levenni/felvenni 😊

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 553 — StuG Life
nekem a bal -0,25 jobb 0,25 😀

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 333 — Lájkold a zsűrit!
Persze mellette el lehet kezdeni gyűjteni szemműtétre, aztán 15 év múlva ha összejött, eldönthetjük, hogy megéri-e, vagy még mindig hatmillió jobb helye is van. (Persze én könnyen beszélek, kicsi a dioptriám, de legalább király vagyok, és nem egyenlően a két szememen 😀)fetomy
Nekem is balszemem 0,5-ös a jobb meg 1-es, de én sehol se vagyok egyik csajismerősömhöz képest neki egyik szeme pluszos a másik minuszos azt mondja már régóta ugyanbba az optikába jár de még mindig +lepődnek mikor mondja h milyen kontaktlencsére van szüksége 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a szemműtét k.vanagy luxus. Én is szemüveges vagyok - jó, hogy eszembe jutott, ideje visszakérni volt csajomtól így egy év után 😀 -, és semmi bajom nincs vele. Mellesleg keretből sem kell sztks, 2-3 ezerért teljesen jó kereteket lehet kapni. Szemüvegnél a lencse az, ami drága.

Persze mellette el lehet kezdeni gyűjteni szemműtétre, aztán 15 év múlva ha összejött, eldönthetjük, hogy megéri-e, vagy még mindig hatmillió jobb helye is van. (Persze én könnyen beszélek, kicsi a dioptriám, de legalább király vagyok, és nem egyenlően a két szememen 😀)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
köcsög upc megint kikapcsolta a tévét mert 6-án nincs befizetve a számla, aminek a határideje január 10.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://logout.hu/cikk/lezeres_szemmutetem_tortenete/lezeres_szemmutetem_tortenete.html itt van a műtétről egy jó írás, bár engem ez inkább csak eltántorított 😀
am sztks szemüveg vegyél mert olcsó és menő(bár tököm tudja miért)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 070 — no es importante
Mi a baj a szemuveggel? Biztos regimodi vagyok.. de sztem teljesen jo/meno opcio, (en is ugy tapasztaltam, hogy a csajok egy resze valoban kifejezetten be van ra indulva) - es a kontaktlencsevel meg mindig baj van, allandoan felrecsuszik, kiesik.. stb.

En inkabb a monitorokat gyulolom, aminek koszonhetoen a minusz feles/egyes szemuvegbol 17 dioptrias lesz 40 eves koromra...Igor
öt éve használok kontaktlencsét, a kezdeti bénázások kivételével soha semmi bajom nem volt vele 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Mi a baj a szemuveggel? Biztos regimodi vagyok.. de sztem teljesen jo/meno opcio, (en is ugy tapasztaltam, hogy a csajok egy resze valoban kifejezetten be van ra indulva) - es a kontaktlencsevel meg mindig baj van, allandoan felrecsuszik, kiesik.. stb.

En inkabb a monitorokat gyulolom, aminek koszonhetoen a minusz feles/egyes szemuvegbol 17 dioptrias lesz 40 eves koromra...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 070 — no es importante
és miből ha épp nincs rá lóvé?JJ Tiller


Mondjuk eltarthat egy darabig... sógornőm garanciával és utánkezelésekkel asszem 3000 Fontot perkált le... öcsém is besegített. A hiúság. :/gyeek
Itthon kb. félmilából megvan.Sobri Jóska
sőt, annál még olcsóbban, én csak arra utaltam, hogy Höri már a keretnél is a casht emlegette, ezek után elég szemétség betolni ötletnek a szemműtétet 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
Mondom: Műtét! Ez az egyetlen alternatíva!catattack
és miből ha épp nincs rá lóvé?JJ Tiller


Mondjuk eltarthat egy darabig... sógornőm garanciával és utánkezelésekkel asszem 3000 Fontot perkált le... öcsém is besegített. A hiúság. :/gyeek
Itthon kb. félmilából megvan.

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
Kontaktlencse?Tomeee
Mondom: Műtét! Ez az egyetlen alternatíva!catattack
és miből ha épp nincs rá lóvé?JJ Tiller


Mondjuk eltarthat egy darabig... sógornőm garanciával és utánkezelésekkel asszem 3000 Fontot perkált le... öcsém is besegített. A hiúság. :/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass