Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
http://index.hu/gazdasag/penzbeszel/2011/01/12/a_diak_nem_tanul_az_oktato_nem_kovetel/
😊JJ Tiller
Pokorni anno bevezette, hogy boldog-boldogtalant fel kell venni a felsőoktatásba, miközben képzett szakmunkást nagyítóval kereshetsz. Hungaro Valentin ezt boldogan átvette és most a Rózsáék próbálnak az emelt szintű érettségi kötelezővé tételével újra szelektálni. Csak így lehet színvonalat emelni.
Dzsokijuing
nem, nem ezt Magyar Bálint vezette be, a Pokorniék ahhoz képest hogy 1999-ben aláírtak az ég világon semmti sem csináltak, és megkapták MB-ék a semmit és muszáj votl sebtiben kidolgozniuk. "egy iskola költségvetésének felét a hallgatók után járó normatíva adja. A működés további 25 százalékát fedezi a tudományos normatíva, és az alapműködés biztosításához járó fenntartói támogatás szintén 25 százalékot tesz ki"
ezen akarnak változtatni, sőt fognak is, 15%-ra csökkentik a normatívákat+ a tudományos-kutató egyetemek kapnak több pénzt, de azért remélem te is tudod hogy Debrecennek ez már zsebben van, kérdés mi lesz a komolyabb vidéki helyekkel teszem azt Szeged vagy akár Pécs.....
még egy rövid kérdés: Ha Réthelyi a miniszter, miért Hoffman kisasszony intézkedik? 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 993 — Saturday Night Lights
http://index.hu/gazdasag/penzbeszel/2011/01/12/a_diak_nem_tanul_az_oktato_nem_kovetel/

"...Végeredményben, elnézést a kicsit provokatív éles fogalmazásért, valójában egy „átverés” folyik. A társadalom úgy tudja hogy a diákok hasznos, értékes, életük és karrierjük során jól használható ismeretekre tesznek szert, miközben az oktatók többsége nagyon is tisztában van azzal, hogy ez nem feltétlenül van így.

A diákok, akik közül azért sokan előbb-utóbb rájönnek a turpisságra, racionálisan cselekedve, „sztrájkolnak”, vagyis csak a papírhoz formálisan szükséges minimumot teljesítik..."

😊JJ Tiller
Pokorni anno bevezette, hogy boldog-boldogtalant fel kell venni a felsőoktatásba, miközben képzett szakmunkást nagyítóval kereshetsz. Hungaro Valentin ezt boldogan átvette és most a Rózsáék próbálnak az emelt szintű érettségi kötelezővé tételével újra szelektálni. Csak így lehet színvonalat emelni.

Az oktatók többségükben műveltek, de a helyzetük ismeretében cinikusak és felkészületlenek. A diákok (tisztelet a kivételnek) olyan tudással kerülnek be, amivel korábban ajtót mutattak volna nekik, de mivel kell a fejkvóta, minden hülyét felvesznek. Pénz pedig addig jár, amig a falakon belül vannak, ezért a felsősuli próbálja a tanulók idejét elvesztegetni, hogy kapja az állami zsét. Aztán vagy a végén rúgja ki őket vagy jön a piacképtelen diploma.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 079 — no es importante
http://index.hu/gazdasag/penzbeszel/2011/01/12/a_diak_nem_tanul_az_oktato_nem_kovetel/

"...Végeredményben, elnézést a kicsit provokatív éles fogalmazásért, valójában egy „átverés” folyik. A társadalom úgy tudja hogy a diákok hasznos, értékes, életük és karrierjük során jól használható ismeretekre tesznek szert, miközben az oktatók többsége nagyon is tisztában van azzal, hogy ez nem feltétlenül van így.

A diákok, akik közül azért sokan előbb-utóbb rájönnek a turpisságra, racionálisan cselekedve, „sztrájkolnak”, vagyis csak a papírhoz formálisan szükséges minimumot teljesítik..."

😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
2 héten belül másodszor vagyok lázas. Ez már nem normális.szaba
Az egész rohadt karácsonyt ágyban fekve töltöttem 40 fokos lázzal. Szilvezsterkor egy korty alkoholt sem ihattam az antibiotikum miatt. Tüszős mandulagyulladás powa. Már majdnem meggyógyultam...majdnem. Most szedem a második doboz antibiotikumot 😐nDRo
Kezdek félni... :/Asbee
Nyugi, ha szépen végigmész a kúrán amit a doktorbácsi felírt / kb egy hétig szeded a gyógyszered, akkor nem lesz para 😊 ha viszont 2-3 nap után abbahagyod, mert jobban érzed magad, csak magadat szopatod be 😊

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 597 — Invisible man
2 héten belül másodszor vagyok lázas. Ez már nem normális.szaba
le kéne állni a doppinggal 😂eaglesmcnabb
Kíváncsi voltam ki lesz az első, aki ezt benyomja 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
2 héten belül másodszor vagyok lázas. Ez már nem normális.szaba
le kéne állni a doppinggal 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
2 héten belül másodszor vagyok lázas. Ez már nem normális.szaba
Az egész rohadt karácsonyt ágyban fekve töltöttem 40 fokos lázzal. Szilvezsterkor egy korty alkoholt sem ihattam az antibiotikum miatt. Tüszős mandulagyulladás powa. Már majdnem meggyógyultam...majdnem. Most szedem a második doboz antibiotikumot 😐nDRo
Kezdek félni... :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
2 héten belül másodszor vagyok lázas. Ez már nem normális.szaba
Az egész rohadt karácsonyt ágyban fekve töltöttem 40 fokos lázzal. Szilvezsterkor egy korty alkoholt sem ihattam az antibiotikum miatt. Tüszős mandulagyulladás powa. Már majdnem meggyógyultam...majdnem. Most szedem a második doboz antibiotikumot 😐
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
2 héten belül másodszor vagyok lázas. Ez már nem normális.szaba
Nálam úgy cirka 3 hete átlagosan 2-3 naponként - van hogy 5 napig semmi, aztán 2 egymást követő este van ilyen - jelentkezik esténként hőemelkedés.
Egyéb rosszullét nincs, csak hőemelkedés, és a vele járó fázás érzet.

Szerintem ez sem normális, de leszarom. 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
2 héten belül másodszor vagyok lázas. Ez már nem normális.
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
2 vagy 3 db ezer miligrammos tabletta 😛tenorx
jaa értem 😀 azt hittem van 2-3 ezer milis is.. (mondjuk lehet, hogy van, de még sehol nem kaptam..)fetomy
Szerintem akkora kiszerelésben nem gyártanak. Tudomásom szerint a ezres a legnagyobb. Aztán persze lehet, hogy van.

On: Hétfő... :/Gabesz92
Az egyik legnagyobb amivel eddig találkoztam azt a Scitec gyártja a multi pro formájában 1350 mg (egyébként tényleg ajánlom,minden vitamon benne van ami kell nem kis adagban):
http://www.scitec.hu/product.php?ver=1&name=scitec_multi_pro

Van ennél durvább C-vitamin mennyiség is a Monster 100-ban (1750 mg),de az nem embernek való 😀 próbáltam de nekem a 150mg-os koffein tartalma miatt nem jött be pedig még izület védő is van benne.
http://www.scitec.hu/product.php?ver=1&name=scitec_monster_100

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szóval tulajdonképpen ez már make love-ba való, de itt volt az előzménye tegnap. 😊TheMileHighCity
Meg hát egyébként is, olyan neked a make love topic, mint vámpírnak a napfény 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Bejött, hogy minden pokol három napig tart: este sikerült elmulasztani a 38.7 fokos lázamat, és már a hajnali meccs közben is jól voltam, meg most is egyre inkább. Délelőtt elmentem az orvoshoz zárás előtt tíz perccel, hogy ne kelljen sokat várni, felírt valamit a torkomra, meg másik lázcsillapítót. Elvileg most már egyenesbe jövök, persze, este még betámadhat a kurva láz, akkor szokott általában. Szóval tulajdonképpen ez már make love-ba való, de itt volt az előzménye tegnap. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 895 — Illegális gyakorló
Utálom, hogy az a kurva Murphy-törvény mindig bejön, hogy ha egyvalami elbaszódik a háztartásban, akkor megy vele csomó más is.
Pár hét alatt a mobilom, mosógép, fényképezőgép, monitor, tegnap este pedig a videokártyám döglött meg...kurvajó.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezt elkúrtam. Nagyon...Soldados
Mit tettél (Walsh)?szaba
Kirby a parancsnok

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt elkúrtam. Nagyon...Soldados
http://www.youtube.com/watch?v=5W80Ae5hEOA ?briareos
Nem. Az azért nem tudna ennyire bántani. Meló-ügy...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Ezt elkúrtam. Nagyon...Soldados
Mit tettél (Walsh)?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 553 — StuG Life
Ezt elkúrtam. Nagyon...Soldados
http://www.youtube.com/watch?v=5W80Ae5hEOA ?

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt elkúrtam. Nagyon...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ilyen ingyenes orvosi ellátás mellett jobban jár, ha gyomírt az ember 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
On: Hétfő... :/Gabesz92
legjobb nap

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Nem tudom, én is jobban érzem magam egyszerűen 2-3g után.tenorx
Muhahahahahaaaa 😀 A gandzsa összeesküvés 😂


több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
Harmadik napja vagyok kurva lázas, és nem segít semmi, csak egyre rosszabb. Orvoshoz nem megyek, mert ha 3-4 órát kéne ülnöm a váróban, csak még rosszabbul lennék és az idegrendszeremre is hatással lenne. Remélem itt is a harmadik nap a vízválasztó, mint a sorozatos másnaposságoknál. Tebow szólhatna a nagyfőnöknek, hogy mentsenek meg.TheMileHighCity
Hívd ki az orvost.
A saját háziorvos kijön mindig szívélyesen (5000 ft zsebbe).
Az ügyelet meg akkor, amikor nincs rendelési idő, szintén ingyen (2000ft zsebbe).

a lázra a legjobb megoldás a marijuana...migrénre is frankó...Mad
Lehet benne valami, érdemes elolvasni:

http://konteo.blog.hu/2010/05/14/a_gandzsa_osszeeskuves

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
a lázra a legjobb megoldás a marijuana...migrénre is frankó...

@KJuraszik
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 452
2 vagy 3 db ezer miligrammos tabletta 😛tenorx
jaa értem 😀 azt hittem van 2-3 ezer milis is.. (mondjuk lehet, hogy van, de még sehol nem kaptam..)fetomy
Szerintem akkora kiszerelésben nem gyártanak. Tudomásom szerint a ezres a legnagyobb. Aztán persze lehet, hogy van.

On: Hétfő... :/