NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem volt ilyen 😛 vagy kurvára nem tanultam semmit és karó, esetleg kegyelemkettes, vagy tanultam és 4-5
mellesleg bölcsész voltam, szinte soha nem vizsgáztam írásban 😛

de ezért akkor is jár ez a büntetés
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez a hipermegafészpalm kategória.
nincs mentség. a büntetésed, hogy a GM játék hivatalos kezdése után 1 hónapig nem tradelhetsz!haromt
Ez nem vicces.
Amúgy veled még nem volt olyan, hogy 1-2%al csúsztál le a jobb jegyről, és gecire idegesített? 😛tenorx
sztem neked sem kene ezt eroltetni
tanulj szf61 hibajabol es ne egesd magad szanaszejjel megjobban a kenyszeres valaszolhatnekkal 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ez a hipermegafészpalm kategória.
nincs mentség. a büntetésed, hogy a GM játék hivatalos kezdése után 1 hónapig nem tradelhetsz!haromt
Ez nem vicces.
Amúgy veled még nem volt olyan, hogy 1-2%al csúsztál le a jobb jegyről, és gecire idegesített? 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez a hipermegafészpalm kategória.
nincs mentség. a büntetésed, hogy a GM játék hivatalos kezdése után 1 hónapig nem tradelhetsz!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
jól értem hogy tenorx egy kettes után elment UV-zni a jobb jegyért? 😮

kérdezem a többieket is. Mi legyen a büntetése? Ennél durvább gáz dolgot nem lehet csinálni egyetemen.haromt
Sokkal rosszabb, hármas után 😀
Egyébként 7 kredites tantárgy, kell az ösztöndíj (elég sok lett volna, ha megvan a 4es)

Szerk.: Büntetésként add ide Elishát 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 418 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jól értem hogy tenorx egy kettes után elment UV-zni a jobb jegyért? 😮

kérdezem a többieket is. Mi legyen a büntetése? Ennél durvább gáz dolgot nem lehet csinálni egyetemen.haromt
asszem 3-as után ment el 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jól értem hogy tenorx egy kettes után elment UV-zni a jobb jegyért? 😮

kérdezem a többieket is. Mi legyen a büntetése? Ennél durvább gáz dolgot nem lehet csinálni egyetemen.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért durva, hogy az 53 pontommal asszem 6 v 7. legjobbat írtam a csoportban 😀
Jah és kapom a gratulációkat, hogy nem buktam meg 😀 Na mindegy.tenorx
gondolom nem régóta vagy a felsőoktatásban...😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondjuk ebbe belejátszik, hogy itt a tömeg nagy részét a félagyhalottak tették ki, akik nem voltak képesek elsőre megcsinálni. Kevés ember volt az aki csak javítani szeretett volna.F.Schleck
Nézd meg a vizsgát, aztán hasonlítsd össze a többivel 😛 Amúgy szerintem meg olyanok voltak, akik még egyáltalán nem voltak túlnyomórészt.tenorx
Tényleg sok olyan volt, igazad van ebben. És az is igaz, hogy elég nehéznek tűnik a feladatsor is. De a csomó ember, aki tíz pont alatt van, ők az előzőeken sem mentek volna át szeritnem.F.Schleck
Azért durva, hogy az 53 pontommal asszem 6 v 7. legjobbat írtam a csoportban 😀
Jah és kapom a gratulációkat, hogy nem buktam meg 😀 Na mindegy.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De most nézem az egész évfolyamon kurva sokan buktak. Durva.tenorx
Mondjuk ebbe belejátszik, hogy itt a tömeg nagy részét a félagyhalottak tették ki, akik nem voltak képesek elsőre megcsinálni. Kevés ember volt az aki csak javítani szeretett volna.F.Schleck
Nézd meg a vizsgát, aztán hasonlítsd össze a többivel 😛 Amúgy szerintem meg olyanok voltak, akik még egyáltalán nem voltak túlnyomórészt.tenorx
Tényleg sok olyan volt, igazad van ebben. És az is igaz, hogy elég nehéznek tűnik a feladatsor is. De a csomó ember, aki tíz pont alatt van, ők az előzőeken sem mentek volna át szeritnem.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
értem én, de a vizsgák mindig egyre nehezebbek, még ahhoz képest is, hogy közben tudtál tanulni. geciség, de sajnos ez vanSzobi22
De most nézem az egész évfolyamon kurva sokan buktak. Durva.tenorx
Mondjuk ebbe belejátszik, hogy itt a tömeg nagy részét a félagyhalottak tették ki, akik nem voltak képesek elsőre megcsinálni. Kevés ember volt az aki csak javítani szeretett volna.F.Schleck
Nézd meg a vizsgát, aztán hasonlítsd össze a többivel 😛 Amúgy szerintem meg olyanok voltak, akik még egyáltalán nem voltak túlnyomórészt.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De érted, 4% hiányzott a 4eshez, na mondom megpróbálom, erre kikaptam a legszarabb vizsgát jó régóta, tele elmélettel. Na mindegy.

Lol haverom most írt, hogy neki kemény 4% !!! lett a doga 😀tenorx
értem én, de a vizsgák mindig egyre nehezebbek, még ahhoz képest is, hogy közben tudtál tanulni. geciség, de sajnos ez vanSzobi22
De most nézem az egész évfolyamon kurva sokan buktak. Durva.tenorx
Mondjuk ebbe belejátszik, hogy itt a tömeg nagy részét a félagyhalottak tették ki, akik nem voltak képesek elsőre megcsinálni. Kevés ember volt az aki csak javítani szeretett volna.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
pótvizsgára menni faszság, ha megvan a 2-es 😀Szobi22
De érted, 4% hiányzott a 4eshez, na mondom megpróbálom, erre kikaptam a legszarabb vizsgát jó régóta, tele elmélettel. Na mindegy.

Lol haverom most írt, hogy neki kemény 4% !!! lett a doga 😀tenorx
értem én, de a vizsgák mindig egyre nehezebbek, még ahhoz képest is, hogy közben tudtál tanulni. geciség, de sajnos ez vanSzobi22
De most nézem az egész évfolyamon kurva sokan buktak. Durva.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 418 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
értem én, de a vizsgák mindig egyre nehezebbek, még ahhoz képest is, hogy közben tudtál tanulni. geciség, de sajnos ez vanSzobi22
Nálunk akinek megvan a jegy, már nem is mehet abból a tárgyból. Amúgy igazad van, első vizsgák könnyűek, utána egyre nehezebb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Analízis #2 😀
Jókis pótvizsga lett, legszarabb átlaggal, azt mondta a tanár, hogy egy ötös lett, 2 négyes, 3 hármas, a többi bukó 😀
Mondjuk én buktam 6%ot, szóval feleslegesen basztam el ezt a hetet, juhé!tenorx
pótvizsgára menni faszság, ha megvan a 2-es 😀Szobi22
De érted, 4% hiányzott a 4eshez, na mondom megpróbálom, erre kikaptam a legszarabb vizsgát jó régóta, tele elmélettel. Na mindegy.

Lol haverom most írt, hogy neki kemény 4% !!! lett a doga 😀tenorx
értem én, de a vizsgák mindig egyre nehezebbek, még ahhoz képest is, hogy közben tudtál tanulni. geciség, de sajnos ez van

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Analízis #2 😀
Jókis pótvizsga lett, legszarabb átlaggal, azt mondta a tanár, hogy egy ötös lett, 2 négyes, 3 hármas, a többi bukó 😀
Mondjuk én buktam 6%ot, szóval feleslegesen basztam el ezt a hetet, juhé!tenorx
pótvizsgára menni faszság, ha megvan a 2-es 😀Szobi22
De érted, 4% hiányzott a 4eshez, na mondom megpróbálom, erre kikaptam a legszarabb vizsgát jó régóta, tele elmélettel. Na mindegy.

Lol haverom most írt, hogy neki kemény 4% !!! lett a doga 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 418 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nemzetköziből eddig 76% a bukási arány. Jó előjelek a holnapi vizsgára 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Analízis #2 😀
Jókis pótvizsga lett, legszarabb átlaggal, azt mondta a tanár, hogy egy ötös lett, 2 négyes, 3 hármas, a többi bukó 😀
Mondjuk én buktam 6%ot, szóval feleslegesen basztam el ezt a hetet, juhé!tenorx
pótvizsgára menni faszság, ha megvan a 2-es 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Analízis #2 😀
Jókis pótvizsga lett, legszarabb átlaggal, azt mondta a tanár, hogy egy ötös lett, 2 négyes, 3 hármas, a többi bukó 😀
Mondjuk én buktam 6%ot, szóval feleslegesen basztam el ezt a hetet, juhé!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Most derült ki hogy rossz tantárgykódú tárgyat vettem fel igy a jegyemet sem tudják beírni :mad: .A TOra még nem tudtam bemenni de volt már innen vaalkinek hasonló tapasztalata mire számítsak mennyire leszek megbaszva?Cowboykarcsi
3000 ft asszemJJ Tiller
Köszi,de am bonyolódik a helyzet mert most néztem meg amit év elején linkeltek órarendet abban ez a tantárgykód van amit én felvettem,most meg azt mondják nem írják be a jegyemet mert nem jó tárgyat vettem fel remek lesz ez is mire elintézem...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Naná, hogy megint a havi lakástörlesztésig romlott a forint, azóta erősödött majd 10 forintot, és gondolom következő hónap elejéig majd tartja is magát itt, hogy újra borulhasson !!!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 079 — no es importante
Most derült ki hogy rossz tantárgykódú tárgyat vettem fel igy a jegyemet sem tudják beírni :mad: .A TOra még nem tudtam bemenni de volt már innen vaalkinek hasonló tapasztalata mire számítsak mennyire leszek megbaszva?Cowboykarcsi
3000 ft asszem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Most derült ki hogy rossz tantárgykódú tárgyat vettem fel igy a jegyemet sem tudják beírni :mad: .A TOra még nem tudtam bemenni de volt már innen vaalkinek hasonló tapasztalata mire számítsak mennyire leszek megbaszva?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Basszák meg azok a tanárok, akik nem olvassák az e-mailjüket... Elhiszem, hogy kurvaelfoglaltak, de nem hiszem el, hogy két-3 nap alatt egyszer sem néznek rá...fetomy
Én szeptemberben írtam neki, majd decemberben is... első válasz január elején érkezett, bőven vizsgaidőszakban (szakdolgozat konzulens :lol😊


több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Dobok PMet, mert ez már erősen offtopic 😀