NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
csak nekem tartozik hozzá a sörhöz, hogy üvegből királyság inni? 😛fetomy
csapoltat nem lehet üvegből. világ legjobb dolga nyáron egy jó csapolt sör. kettő.brk
nem is mondom, hogy nem, de én ittam már ilyenből egyszer valahol, és annyiban különbözött az üvegestől, hogy kb. az utolsó harmad hordónyiban semmi szénsav nem volt kb.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
csak nekem tartozik hozzá a sörhöz, hogy üvegből királyság inni? 😛fetomy
Én frissen csapolva szeretek inni 😀
Meg a haverom is, akinek a szülinapjára vettük, de akkor nem fog csapolva inni 😀tenorx
igen, ezt úgy 4 éve én is poénnak tartottam, de hálistennek időben rájöttem, hogy fasság 😛 attól, hogy hordóból öntöd ki, még nem lesz csapolt szerintem, de hát lehet, hogy tévedek 😊fetomy
Jó de ennek nem az a lényege, hogy kiöntöd a hordóból 😀 Alapból azt hittük ez ilyen partyhordós dolog, amihez nem kell semmi, csak tudsz rajta csapolni. Ehhez viszont kell külön egy ilyen házicsapoló Beertender, amivel tényleg tudsz csapolni.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
csak nekem tartozik hozzá a sörhöz, hogy üvegből királyság inni? 😛fetomy
Én frissen csapolva szeretek inni 😀
Meg a haverom is, akinek a szülinapjára vettük, de akkor nem fog csapolva inni 😀tenorx
igen, ezt úgy 4 éve én is poénnak tartottam, de hálistennek időben rájöttem, hogy fasság 😛 attól, hogy hordóból öntöd ki, még nem lesz csapolt szerintem, de hát lehet, hogy tévedek 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
csak nekem tartozik hozzá a sörhöz, hogy üvegből királyság inni? 😛fetomy
csapoltat nem lehet üvegből. világ legjobb dolga nyáron egy jó csapolt sör. kettő
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak nekem tartozik hozzá a sörhöz, hogy üvegből királyság inni? 😛fetomy
Én frissen csapolva szeretek inni 😀
Meg a haverom is, akinek a szülinapjára vettük, de akkor nem fog csapolva inni 😀tenorx
menj kocsmába
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
csak nekem tartozik hozzá a sörhöz, hogy üvegből királyság inni? 😛fetomy
Én frissen csapolva szeretek inni 😀
Meg a haverom is, akinek a szülinapjára vettük, de akkor nem fog csapolva inni 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
csak nekem tartozik hozzá a sörhöz, hogy üvegből királyság inni? 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazán kiírhatnák a Sparban a Heinekenes hordó mellé, hogy ehhez kell ilyen Beertenders szarság... Na mindegy, ha holnap nem tudjuk visszavinni, akkor http://www.youtube.com/watch?v=RCN6xkm0SZQ&feature=player_embedded

(Azt meg csak halkan teszem hozzá, hogy az sincs kiírva, hogy betétdíjas, és a hordó + 1.5k mellé)tenorx
rohadtul nem menő ilyet venni 😛
főleg nem egy műszakisnak, aki 3as vizsga után UV-zni megy a nagyobb ösztöndíjért 😛haromt
Miért?
Amúgy ez mostmár minden hszban benne lesz? 😀
Egyébként az még oké lenne, ha egyet vettünk volna, de kettőt vettünk rögtön 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igazán kiírhatnák a Sparban a Heinekenes hordó mellé, hogy ehhez kell ilyen Beertenders szarság... Na mindegy, ha holnap nem tudjuk visszavinni, akkor http://www.youtube.com/watch?v=RCN6xkm0SZQ&feature=player_embedded

(Azt meg csak halkan teszem hozzá, hogy az sincs kiírva, hogy betétdíjas, és a hordó + 1.5k mellé)tenorx
rohadtul nem menő ilyet venni 😛
főleg nem egy műszakisnak, aki 3as vizsga után UV-zni megy a nagyobb ösztöndíjért 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazán kiírhatnák a Sparban a Heinekenes hordó mellé, hogy ehhez kell ilyen Beertenders szarság... Na mindegy, ha holnap nem tudjuk visszavinni, akkor http://www.youtube.com/watch?v=RCN6xkm0SZQ&feature=player_embedded

(Azt meg csak halkan teszem hozzá, hogy az sincs kiírva, hogy betétdíjas, és a hordó + 1.5k mellé)
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gyűlölöm az egész XXI. századot. Most éppen az iskola van célpontban.
Ilyenkor brutál metál zenéket nyomatok egy pár óráig, hogy lenyugodjak a sok faszság után. Engem megnyugtat. Mást biztosan felkavar. De hát ez van.
Jó kis death metal v. black metal jöhet bármikor. Grrrhhhhhhhhhhh. 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Király vagy Aldi. Egy féle üveges sör van náluk, Spitzenbachermucker, ami árban persze drágább, mint az összes középkategóriás (Heineken, Becks, ...) sör, mégha a neve igazából "Higított lógeci"t jelent is, de kűfődi, úgyhogy drága, és persze dobozosból is csak a citromos van meg a Spitzenbachermucker dobozos változata, kb. ugyanannyiért, jelezve, hogy kurvamindegy melyiket viszed. Ezen kívül a tejszínhab is olcsóbb a teszkóban, a cigi is olcsóbb a teszkóban, a chips is olcsóbb a teszkóban, úgyhogy igazából kurvára nem vágom mi értelme van az aldinak. De nem baj, van, szeretjük, az ajtóra éjjel szart kenünk, és mindenki örül. Ide se megyek többet basszameg....

Mondjuk már akkor gyanúsnak kellett volna lennie, hogy fosadék bolt, mikor pár hónapja bent voltam, és a "Joghurt, csak ma 99 helyett csak 98 forint" akciók tömkelege fogadott. Szarrá röhögtem magam, de mégjobban az olyanon, hogy valami 500 forintról most csak 498 és társai. A legnagyobb akció azt hiszem 10 forint volt, egy 5000-es éjjeli lámpára...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 486
hát persze hogy pont akkor hal meg a gépem, mikor nekiállnék végre tanulni, és persze hogy pont rajta volt az összes cucc, ami a vizsgákhoz kellene...JJ Tiller
Ez így elég Murphy-sen hangzik. :/
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 081 — no es importante
hát persze hogy pont akkor hal meg a gépem, mikor nekiállnék végre tanulni, és persze hogy pont rajta volt az összes cucc, ami a vizsgákhoz kellene...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
nem értem miért gátol meg a kosarazásban, h nincs kosárcsapat a sulidbanFucu
Így van! Kocsma nélkül is be lehet rúgni!gyeek
Még ha csak így menne errefelé. 😀 Alapból bekell járnom és hát suck Volán. Ami annyit tesz, hogy időhiány miatt, más helyre nemnagyon tudnék járni rendesen edzésre, és mellette tanulni az érettségire (meg minden egyéb finomságokra). Suliban ez még megoldható lett volna. De hát ez van, ezt dobta a sors. Ilyen ez a gettó. Majd legközelebb


Szerk.: Ahol lakom,egész városba nincs egyetlenegy kib*szott kosárpalánk se. Az azért már elég nagy FAIL szerintem :mad: Ja és ha lenne is, cigányokkal valahogy mégse akarok játszani... 😂Vadkender
Akkor javaslom a "Küzdősportok" topikot

Go Jets!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nem értem miért gátol meg a kosarazásban, h nincs kosárcsapat a sulidbanFucu
Így van! Kocsma nélkül is be lehet rúgni!gyeek
Még ha csak így menne errefelé. 😀 Alapból bekell járnom és hát suck Volán. Ami annyit tesz, hogy időhiány miatt, más helyre nemnagyon tudnék járni rendesen edzésre, és mellette tanulni az érettségire (meg minden egyéb finomságokra). Suliban ez még megoldható lett volna. De hát ez van, ezt dobta a sors. Ilyen ez a gettó. Majd legközelebb


Szerk.: Ahol lakom,egész városba nincs egyetlenegy kib*szott kosárpalánk se. Az azért már elég nagy FAIL szerintem :mad:Vadkender
nálatok valóban a lét a Tét
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Kikattantam ma. Suliba nincs kosárcsapat. Nagy nehezen elhatározom, hogy kéne valamit csinálni, erre paff.Vadkender
nem értem miért gátol meg a kosarazásban, h nincs kosárcsapat a sulidbanFucu
Így van! Kocsma nélkül is be lehet rúgni!gyeek
Még ha csak így menne errefelé. 😀 Alapból bekell járnom és hát suck Volán. Ami annyit tesz, hogy időhiány miatt, más helyre nemnagyon tudnék járni rendesen edzésre, és mellette tanulni az érettségire (meg minden egyéb finomságokra). Suliban ez még megoldható lett volna. De hát ez van, ezt dobta a sors. Ilyen ez a gettó. Majd legközelebb


Szerk.: Ahol lakom,egész városba nincs egyetlenegy kib*szott kosárpalánk se. Az azért már elég nagy FAIL szerintem :mad: Ja és ha lenne is, cigányokkal valahogy mégse akarok játszani... 😂


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kikattantam ma. Suliba nincs kosárcsapat. Nagy nehezen elhatározom, hogy kéne valamit csinálni, erre paff.Vadkender
nem értem miért gátol meg a kosarazásban, h nincs kosárcsapat a sulidbanFucu
a gettóban nincsenek cheerledérekkonqueror
de kosárpalánk van a gettóban, aztán biztos van valami helyi amatőr bagázs ahova elmehet játszani



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
Kikattantam ma. Suliba nincs kosárcsapat. Nagy nehezen elhatározom, hogy kéne valamit csinálni, erre paff.Vadkender
nem értem miért gátol meg a kosarazásban, h nincs kosárcsapat a sulidbanFucu
Így van! Kocsma nélkül is be lehet rúgni!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Kikattantam ma. Suliba nincs kosárcsapat. Nagy nehezen elhatározom, hogy kéne valamit csinálni, erre paff.Vadkender
nem értem miért gátol meg a kosarazásban, h nincs kosárcsapat a sulidbanFucu
a gettóban nincsenek cheerledérek
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kikattantam ma. Suliba nincs kosárcsapat. Nagy nehezen elhatározom, hogy kéne valamit csinálni, erre paff.Vadkender
nem értem miért gátol meg a kosarazásban, h nincs kosárcsapat a sulidban



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kikattantam ma. Suliba nincs kosárcsapat. Nagy nehezen elhatározom, hogy kéne valamit csinálni, erre paff.Vadkender
menjél bírkózni 😀Höri
Magyarországon? Jólvagy? 😂Vadkender
Így van, menj utcai harcra, azzal itthon többet érsz 😛 Vagy vívni, ott legalább mindkét félnél lehet szúróeszköz 😊
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Kikattantam ma. Suliba nincs kosárcsapat. Nagy nehezen elhatározom, hogy kéne valamit csinálni, erre paff.Vadkender
nem akarunk high school musical gyerekeket kinevelnikonqueror
Hát de nem is te nevelnél. 😀 és amúgy is, ettől még nem kezdenék el lány hangon nyávogni, és nyomi denszet nyomni 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Kikattantam ma. Suliba nincs kosárcsapat. Nagy nehezen elhatározom, hogy kéne valamit csinálni, erre paff.Vadkender
nem akarunk high school musical gyerekeket kinevelni
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Kikattantam ma. Suliba nincs kosárcsapat. Nagy nehezen elhatározom, hogy kéne valamit csinálni, erre paff.Vadkender
menjél bírkózni 😀Höri
Magyarországon? Jólvagy? 😂


Vadkender on Twitter