NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://kepek.origo.hu/galleriesdisplay/gdisplay?xml=/1101/Nyuga201111603330/gallery.xml&rovat=itthon
Erre nincsenek szavak.Escalade
A 6. kép nagyon durva látvány


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
http://kepek.origo.hu/galleriesdisplay/gdisplay?xml=/1101/Nyuga201111603330/gallery.xml&rovat=itthon
Erre nincsenek szavak.

több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Mondjuk azért nem kell egyből buckalakózni, közel sem biztos hogy ők voltak(95%) mifelénk a bekatizott/kólázott/gázozott "magyar" hülyegyerekeknél is van kés...Hanni
A fehérc sokszor rosszabb mint a c. Én egy kategóriának veszem őket árnyalattól függetlenül.85
Ne félj én is, csak a híradók nem.Hanni
Nálam a cigány (élet)stílust jelent a bőrszínhez csak annyi köze van hogy általában sötétebb bőrűekre jellemző az említett stílus.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 255 — Je suis kobranadrág
Mondjuk azért nem kell egyből buckalakózni, közel sem biztos hogy ők voltak(95%) mifelénk a bekatizott/kólázott/gázozott "magyar" hülyegyerekeknél is van kés...Hanni
A fehérc sokszor rosszabb mint a c. Én egy kategóriának veszem őket árnyalattól függetlenül.85
Ne félj én is, csak a híradók nem.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 654 — Raiders fan
A gond, hogy a tulajok\szervezők ilyenek spórolnak, közben nem hiszem, h nagy összeg bérelni egy ilyen szart 1 napra...Rolni
egy sima raktárépület napi bérleti díja nagyobb rendezvényekre 1,5-2 millió forintJJ Tiller
Nem az épületre hanem a beléptető bérlésére gondolok...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Mondjuk azért nem kell egyből buckalakózni, közel sem biztos hogy ők voltak(95%) mifelénk a bekatizott/kólázott/gázozott "magyar" hülyegyerekeknél is van kés...Hanni
A fehérc sokszor rosszabb mint a c. Én egy kategóriának veszem őket árnyalattól függetlenül.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 418 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na mielőtt rámugrotok, már így is lebaszdmnegozott vki.
ne higgyétek, hogy nem basz fel agyilag, hogy ilyen emberek szabadlábon élnek, sőt. de azért gondoljátok végig, hányszor tapogattak le amikor bementetek buliba, hogy van e nálatok szúró/vágóeszköz, pláne ha tömegnyomor van. az, hogy ez így ebben a formában megtörténhet, az az elkeserítő. na de mondanivalóm lényege, hogy nem a fogakat kéne fenni most, hanem tiszteltbe tartani az elhunytakat. szerintem, de tudom a mocskos undorító cigányok kiirtása fontosabb.brk
én inkább úgy fogalmaznék hogy a hasonló esetek elkerülése is fontos . Mert értem én hogy nagy volt a tömegnyomor, és nagy valószínűséggel az is közrejátszott 2 lány halálában. De ha nincs tömegnyomor akkor is késeltek volna, és akkor is lett volna áldozat. :/ Egy ilyen országban élünk. Ez van :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
már a beléptetésnél is volt gond nem kicsi....

http://hvg.hu/itthon/20110116_mentok_rendorok_nyugati#rss


több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na mielőtt rámugrotok, már így is lebaszdmnegozott vki.
ne higgyétek, hogy nem basz fel agyilag, hogy ilyen emberek szabadlábon élnek, sőt. de azért gondoljátok végig, hányszor tapogattak le amikor bementetek buliba, hogy van e nálatok szúró/vágóeszköz, pláne ha tömegnyomor van. az, hogy ez így ebben a formában megtörténhet, az az elkeserítő. na de mondanivalóm lényege, hogy nem a fogakat kéne fenni most, hanem tiszteltbe tartani az elhunytakat. szerintem, de tudom a mocskos undorító cigányok kiirtása fontosabb
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 255 — Je suis kobranadrág
Mondjuk azért nem kell egyből buckalakózni, közel sem biztos hogy ők voltak...Hanni
Naív vagy.eaglesmcnabb
Dehogy vagyok azért azt a 95%ot nem véletlenül írtam oda.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
Fémeskapu nem megoldás. Ahol ekkora a nyomorgás az önmagában balesetveszélyes és egyszerűen nem lett volna szabad engedélyezni ilyen volumenű rendezvényt a szar beléptetéssel.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 081 — no es importante
A gond, hogy a tulajok\szervezők ilyenek spórolnak, közben nem hiszem, h nagy összeg bérelni egy ilyen szart 1 napra...Rolni
egy sima raktárépület napi bérleti díja nagyobb rendezvényekre 1,5-2 millió forint


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 418 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mondjuk azért nem kell egyből buckalakózni, közel sem biztos hogy ők voltak...Hanni
Naív vagy.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 654 — Raiders fan
A gond, hogy a tulajok\szervezők ilyenek spórolnak, közben nem hiszem, h nagy összeg bérelni egy ilyen szart 1 napra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 255 — Je suis kobranadrág
Mondjuk azért nem kell egyből buckalakózni, közel sem biztos hogy ők voltak(95%) mifelénk a bekatizott/kólázott/gázozott "magyar" hülyegyerekeknél is van kés...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
no igen, a fémes kapu még ha a tömegnyomort is erősíti aktuális téma lesz

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 654 — Raiders fan
Botrány!
Nem értem,hogy egy ekkora rendezvényre,hogy visznek be kést és eleve miért engednek be ennyi embert? 😐
Azt lehet tudni,hogy ez milyen rendezvény volt?Greengo
noise night life. 5 emelet, 30 dj, egész éjszakás buli
minden noise night tömegnyomor, ez is az lett.deny79
Tömegnyomor az egy dolog...senkit nem kényszerítettek bemenni, de az, hogy nincs egy rendes motozás vagy fémes kapu az gáz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Szerintem aki ilyen tud tenni annak nincs se lelke, se esze..


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 285 — Vikings fan
http://www.dj.co.hu/2011-01-15-noise-night-w-noize-generation-west-balkan/
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Botrány!
Nem értem,hogy egy ekkora rendezvényre,hogy visznek be kést és eleve miért engednek be ennyi embert? 😐
Azt lehet tudni,hogy ez milyen rendezvény volt?Greengo
noise night life. 5 emelet, 30 dj, egész éjszakás buli
minden noise night tömegnyomor, ez is az lett.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 704 — Eagles fan
Botrány!
Nem értem,hogy egy ekkora rendezvényre,hogy visznek be kést és eleve miért engednek be ennyi embert? 😐
Azt lehet tudni,hogy ez milyen rendezvény volt?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Halálbünetést kéretik visszaálltani. Akasztás.gyeek
Már Cozma óta rég aktuális lenne...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 565 — StuG Life
kollektív büntetést

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
Halálbünetést kéretik visszaálltani. Akasztás.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Veszprém újratöltve :/