NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 565 — StuG Life
Röpke 5 közös ismerősöm van csajjal. Áh, ebben az országban már bulizni sem mehetsz el biztonságban. :/ Bezzeg ha laposüvegbe viszel be piát azt egyből kimotozzák.eaglesmcnabb
persze mert kést nem árulnak a bárban.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Ha valaki kihívja őket vagy egy arra járó járőrnek van szeme, talán meg tud különböztetni egy szardiniásdobozt egy lakatlan szigettől.Dzsokijuing
hadd kérdezzem már meg, hogy mikor voltál te utoljára olyan igazán nagy buliban?JJ Tiller
Akkor elölről: a befogadóhely többszöröse tömeg (a szervezők sara, aláírom). Késelés, valaki kihívja a yardot. Ha időben érkeztek, felháborító, hogy nem állítatták le a zenét és nem kezdték megfelelő erővel kiterelni a tömeget. Ha nem érkeztek időben, vagy nem mérték fel a szitut (és valszeg ez lehetett, mert miért folyt tovább a buli egy órával a gyilkosságok után???), az végképp gáz.Dzsokijuing
ilyen esemény esetén szvsz kizárt, hogy a yard hagyja tovább folyni a bulit.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 995 — Saturday Night Lights
Srácok, lehet nem pont a topik nevével megegyező a szellem, de szerintem most ne basztassuk egymást, főleg ne politikai trágyával és ne bezzegeljünk pro-kontra.gyeek
Abbahagytam. Bocs a politikáért. Nyugodjanak békében.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 418 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Röpke 5 közös ismerősöm van csajjal. Áh, ebben az országban már bulizni sem mehetsz el biztonságban. :/ Bezzeg ha laposüvegbe viszel be piát azt egyből kimotozzák.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 256 — Je suis kobranadrág
Mondjuk én azt sem tudom hogy ezt az egy órát honnan vettétek.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A rendőrség hiába megy oda, semmi köze ahhoz, hogy hány embert enged be a szervező a buliba. A késelés és haláleset után már lehet hogy intézkedtek, de ők ezt ott, nem tudták volna megelőzni sehogysem.

Egyébként pont az volt az eszembe, hogy ha legközelebb netán a barátnőmmel bulizni támadna kedvem, úgy keresek helyet, hogy körbekérdezek mindenkit, hogy van-e olyan hely, ahol talán nem halunk meg.

A gyilkos patkányok elítélésben pedig kevésbé érdemes reménykedni, inkább azt kell remélni, hogy nem ítélik el utólag valamelyik halottat, amiért belefutott 15-20-szor, vagy ki tudja hányszor a szegény cigány késébe, akinél egyébként is csak azért volt kés, mert aranyszívének nincs pénze már arra is, hogy ott vegyen enni-inni valót, ezért otthonról vitt kenyeret meg kolbászt, és csak azt szerette volna felvágni.

Mindegy igazából. Cigányok ott se voltak, sőt, épp akkor egész Pesten sem tartózkodott egy cigány sem, és kés sem volt egyáltalán.

Amíg nem egy vezető politikus, vagy jelentős befolyású ember ivadékát ölik meg a világ férgei, addig egyiküket sem zavarja, hogy az országban van egy réteg, akiknek hobbija a gyilkosság. Bár ki tudja, talán már vagyunk olyan szinten, hogy akkor se történne semmi, ha kiírtanák az aktuális kormányfő, vagy közt.elnök, vagy akárki komplett családját. Mert nem szabad bántani a cigányokat. Akkor sem ha épp gyilkosok.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 995 — Saturday Night Lights
Honnan kellene tudnia a rendőrségnek, hogy mennyien akarnak bejutni?barney
Ha valaki kihívja őket vagy egy arra járó járőrnek van szeme, talán meg tud különböztetni egy szardiniásdobozt egy lakatlan szigettől.Dzsokijuing
hadd kérdezzem már meg, hogy mikor voltál te utoljára olyan igazán nagy buliban?JJ Tiller
Akkor elölről: a befogadóhely többszöröse tömeg (a szervezők sara, aláírom). Késelés, valaki kihívja a yardot. Ha időben érkeztek, felháborító, hogy nem állíttatták le a zenét és nem kezdték megfelelő erővel kiterelni a tömeget. Ha nem érkeztek időben, vagy nem mérték fel a szitut (és valszeg ez lehetett, mert miért folyt tovább a buli egy órával a gyilkosságok után???), az végképp gáz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
Srácok, lehet nem pont a topik nevével megegyező a szellem, de szerintem most ne basztassuk egymást, főleg ne politikai trágyával és ne bezzegeljünk pro-kontra.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Honnan kellene tudnia a rendőrségnek, hogy mennyien akarnak bejutni?barney
Ha valaki kihívja őket vagy egy arra járó járőrnek van szeme, talán meg tud különböztetni egy szardiniásdobozt egy lakatlan szigettől.Dzsokijuing
hadd kérdezzem már meg, hogy mikor voltál te utoljára olyan igazán nagy buliban?JJ Tiller
Én is ezt akartam megfogalmazni valahogy.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 325 — No 1 Zhang Yufei fan
De komolyan srácok, ilyen esetben mit kéne tennie a rendőségnek?
Nem lehet minden szórakozóhelyre odaküldeni őket minden hétvégén és ellenőrizni, hogy hány és milyen embert, mivel engednek be.

Vagy a szervező hibázott vagy lehet követelni, hogy a jogalkotó hozzon szigorúbb szabályokat az ilyen rendezvények lebonyolítására.atapapa
Csak arra kaptam fel a vizet, hogy (ismétlem) a késelés UTÁN még egy órát mulatoztak és lökdösődtek a szerencsétlenek.Dzsokijuing
Sztem ez megint a helyet/remek szervezést dicséri.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 081 — no es importante
Úgy látszik egyedül maradtam, miszerint katasztrófaveszélynél a hivatalos hatóság(ok)nak kötelező fellépni.Dzsokijuing
Honnan kellene tudnia a rendőrségnek, hogy mennyien akarnak bejutni?barney
Ha valaki kihívja őket vagy egy arra járó járőrnek van szeme, talán meg tud különböztetni egy szardiniásdobozt egy lakatlan szigettől.Dzsokijuing
hadd kérdezzem már meg, hogy mikor voltál te utoljára olyan igazán nagy buliban?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gyerekek. Én tudom az első két nevet. Nyugodjanak békében.Hanni
Kadosa Kinga
Varga Boglarka Petra

Nyugodjanak békében!Vrijbloed
http://www.facebook.com/profile.php?id=1130597072briareos
Én is megnéztem, ráadásul közös ismerős is van. Nyugodjon békében!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
De komolyan srácok, ilyen esetben mit kéne tennie a rendőségnek?
Nem lehet minden szórakozóhelyre odaküldeni őket minden hétvégén és ellenőrizni, hogy hány és milyen embert, mivel engednek be.

Vagy a szervező hibázott vagy lehet követelni, hogy a jogalkotó hozzon szigorúbb szabályokat az ilyen rendezvények lebonyolítására.atapapa
Csak arra kaptam fel a vizet, hogy (ismétlem) a késelés UTÁN még egy órát mulatoztak és lökdösődtek a szerencsétlenek.Dzsokijuing
ha így volt, az felháborító, de egyértelműen a szervező felelőssége

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gyerekek. Én tudom az első két nevet. Nyugodjanak békében.Hanni
Kadosa Kinga
Varga Boglarka Petra

Nyugodjanak békében!Vrijbloed
http://www.facebook.com/profile.php?id=1130597072briareos
A másik lány meg ő: http://www.facebook.com/profile.php?id=100000055044227
Titkon pedig bíztam benne, hogy a saját fajtájuk voltak.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 256 — Je suis kobranadrág
Milyen szép lányok voltak pedig. 😕
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 565 — StuG Life
Gyerekek. Én tudom az első két nevet. Nyugodjanak békében.Hanni
Kadosa Kinga
Varga Boglarka Petra

Nyugodjanak békében!Vrijbloed
http://www.facebook.com/profile.php?id=1130597072

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 995 — Saturday Night Lights
Dzsoki ezt remélem nem gondolod komolyan...JJ Tiller
Úgy látszik egyedül maradtam, miszerint katasztrófaveszélynél a hivatalos hatóság(ok)nak kötelező fellépni.Dzsokijuing
Honnan kellene tudnia a rendőrségnek, hogy mennyien akarnak bejutni?barney
Ha valaki kihívja őket vagy egy arra járó járőrnek van szeme, talán meg tud különböztetni egy szardiniásdobozt egy lakatlan szigettől.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
fradimobon is megy a diskurzus,egyik arc beszélt a haverjával aki ott volt
elég "komolyan" vették a beengedést

"Épp most beszélek haverral, hogy most ért haza...
Azt mondja, hogy ők a 3. szinten voltak, és az eset az elsőn történt. Annyi volt a beengedés is, hogy megkérdezik van-e nálad kés, megpaskolják a hónaljadat és mehetsz is be. Mire kiértek már a 3 lány ott volt leterítve."


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gyerekek. Én tudom az első két nevet. Nyugodjanak békében.Hanni
Kadosa Kinga
Varga Boglarka Petra

Nyugodjanak békében!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 995 — Saturday Night Lights
De komolyan srácok, ilyen esetben mit kéne tennie a rendőségnek?
Nem lehet minden szórakozóhelyre odaküldeni őket minden hétvégén és ellenőrizni, hogy hány és milyen embert, mivel engednek be.

Vagy a szervező hibázott vagy lehet követelni, hogy a jogalkotó hozzon szigorúbb szabályokat az ilyen rendezvények lebonyolítására.atapapa
Csak arra kaptam fel a vizet, hogy (ismétlem) a késelés UTÁN még egy órát mulatoztak és lökdösődtek a szerencsétlenek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 256 — Je suis kobranadrág
Gyerekek. Én tudom az első két nevet. Nyugodjanak békében.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Azt írják a hvg fórumán, hogy eddig 7 halott azonosítva... ATYAÉG....Vrijbloed
Azért ezt ne vedd készpénznek.Hanni
Tudom, csak írja, hogy "kint vagyok helyszinen...😕 a 7böl az egyik ismerösöm...itt lakom és lementem...."
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Pintér Művek = rendőrség. Kínai piacosokkal személy szerint semmi gondom.

Ha időben lereagálta a rendőrség, hogy a hely befogadóképességének a sokszorosa akar bejutni, akkor mindent visszaszívtam. Majd a vizsgálat kideríti.Dzsokijuing
Dzsoki ezt remélem nem gondolod komolyan...JJ Tiller
Úgy látszik egyedül maradtam, miszerint katasztrófaveszélynél a hivatalos hatóság(ok)nak kötelező fellépni.Dzsokijuing
Honnan kellene tudnia a rendőrségnek, hogy mennyien akarnak bejutni?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Úgy látszik egyedül maradtam, miszerint katasztrófaveszélynél a hivatalos hatóság(ok)nak kötelező fellépni.Dzsokijuing
és most itt mit csinált volna? lyukat fúr a Skála falába hogy ki tudjanak jönni?

a pánik rendőröktől függetlenül is kialakul ha a cigányok éppen dolgoznak
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
Pintér Művek = rendőrség. Kínai piacosokkal személy szerint semmi gondom.

Ha időben lereagálta a rendőrség, hogy a hely befogadóképességének a sokszorosa akar bejutni, akkor mindent visszaszívtam. Majd a vizsgálat kideríti.Dzsokijuing
Dzsoki ezt remélem nem gondolod komolyan...JJ Tiller
Úgy látszik egyedül maradtam, miszerint katasztrófaveszélynél a hivatalos hatóság(ok)nak kötelező fellépni.Dzsokijuing
A kintlevők el voltak foglalva a katasztrófaveszély pontos definiálásával.

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=866

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass