Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
a kurva anyját annak aki ilyenen is csak viccelődik

http://blog.puruttya.hu/bypost/2011/01/16/Milyen_volt_a_West_balkan_buli_Fasza_harmat_zsakoltunkJoci
Még jó, hogy ilyen internet alja oldalakat nem nézek. Gyűlölöm ezt a puruttyát, simán felakasztanám, aki üzemelteti, és ilyet mer odaírni. Mivel neki semmit sem jelent az emberi élet, nyilvánvalóan a sajátját sem tartja sokra, ergó nyugodtan ki lehet az ilyet végezni. Mocsadék férgek.
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
http://indavideo.hu/video/Noise_Night_Life_foszervezo_-_Kecskes_Tamas tessék a szervezőGeronimo
Szét van csúszva a gyerek... omg. Azt se tudja hol van.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
http://indavideo.hu/video/Noise_Night_Life_foszervezo_-_Kecskes_Tamas tessék a szervező

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
JoeyPorter
Már volt. Fetomy szerint és szerintem is valszeg fake.vadibandi
pár órája még fenn volt ez a roni styles fényképpel,most már nincs..


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
JoeyPorter
Már volt. Fetomy szerint és szerintem is valszeg fake.vadibandi
bocs,nem olvastam vissza

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
JoeyPorter
Már volt. Fetomy szerint és szerintem is valszeg fake.




több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Gondolom, nem azért tört ki pánik, mert nem volt engedélyük.vadibandi
persze, ez csak cifrábbá teszi a dolgot
Hát az ilyen rendezvényeket be kell jelenteni kb. mindenhova rendőrség,jegyző stb. Toca
nem biztos, ahol rendszeresen tartanak ilyen rendezvényt, oda nem kell hetente új engedély. kiadnak egyet, amely érvényes mondjuk visszavonásig.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 285 — Vikings fan
Érdékes, ha nincs rá engedély akkor ismét előjön a kérdés és szerintem jogosan is hol és mit csinál a rendőrség ?Toca
ha a jegyzőnek dolga lenne az ilyen engedély-visszavonást elküldenie a rendőrségnek, akkor igen.atapapa
Hát az ilyen rendezvényeket be kell jelenteni kb. mindenhova rendőrség,jegyző stb. Arról hogy a rendőrség nem tudott arról hogy nincs engedélyük az esély kurvakicsi. Ha nem tudott akkor meg az engedélyt visszavonók hibája hogy nem tudtak , bár ez meglehetősen furcsa lnne de a kenőpénzek világában ez is megtörténhet
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Gondolom, nem azért tört ki pánik, mert nem volt engedélyük.




több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
A Magyar Televízió Híradójának információi szerint a kerületi jegyző két hete visszavonta a szórakozóhely engedélyét, így a halálos pánikba torkolló rendezvényt hatósági engedély nélkül tartották meg.origo
atapapa
Érdékes, ha nincs rá engedély akkor ismét előjön a kérdés és szerintem jogosan is hol és mit csinál a rendőrség ?Toca
ha a jegyzőnek dolga lenne az ilyen engedély-visszavonást elküldenie a rendőrségnek, akkor igen.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Magyar Televízió Híradójának információi szerint a kerületi jegyző két hete visszavonta a szórakozóhely engedélyét, így a halálos pánikba torkolló rendezvényt hatósági engedély nélkül tartották meg.origo
atapapa
ami ki sem derül ha ez van, nyugodtan buiznak egyet, jön a kurvanagy profit nekik, aztán örülnek a markukba...

egyébként ezeket a "Cigány vagyok, háhá gyilkoltam" kommenteket egyáltalán nem kell komolyan venni. Biztos van 1-2 valódi is, de ezek gyakran csak uszításként vannak "belülről".
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 285 — Vikings fan
A Magyar Televízió Híradójának információi szerint a kerületi jegyző két hete visszavonta a szórakozóhely engedélyét, így a halálos pánikba torkolló rendezvényt hatósági engedély nélkül tartották meg.origo
atapapa
Érdékes, ha nincs rá engedély akkor ismét előjön a kérdés és szerintem jogosan is hol és mit csinál a rendőrség ?
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
A Magyar Televízió Híradójának információi szerint a kerületi jegyző két hete visszavonta a szórakozóhely engedélyét, így a halálos pánikba torkolló rendezvényt hatósági engedély nélkül tartották meg.origo

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a kurva anyját annak aki ilyenen is csak viccelődik

http://blog.puruttya.hu/bypost/2011/01/16/Milyen_volt_a_West_balkan_buli_Fasza_harmat_zsakoltunk


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szerintem egy ilyen zsúfolt helyen egy apró szikra is robbanást okozhatott. Akár csak egy kés megvillantása is. Kíváncsi leszek az üzemeltető véleményére és a rendőrség további közleményeire.Matthew99
igen, én is pont ezt mondom. hogy benne van, hogy nem a szurkálás okozta, hanem, hogy valaki elordította magát, vagy tényleg kés volt valakinél

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 597 — Invisible man
Szerintem egy ilyen zsúfolt helyen egy apró szikra is robbanást okozhatott. Akár csak egy kés megvillantása is. Kíváncsi leszek az üzemeltető véleményére és a rendőrség további közleményeire.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Másrészt miért gyönyörű kislányokat szurkálnának meg..
Szobi22
Nem tudom ez számodra miért olyan elképzelhetetlen. Szerintem akikről beszélünk bármire képesek. Elég ha rosszul nézel. Máskor nem voltak hírek, hogy megerőszakoltak felgyújtottak... gyönyörű kislányokat?Matthew99
nem mondtam, hogy nem tudom elképzelni. és lásd be, megerőszakolni kicsit más (nem morális szempontból értem). hanem ott vannak egy helyen, 2000 ember, és őket. de nem ezért nem hiszem, hogy késelés volt. ha az, pusztuljanak. és azok is mindenképpen, akik ezzel viccelődnek, meg ezt használják önigazolásnak. undorító

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 597 — Invisible man
Másrészt miért gyönyörű kislányokat szurkálnának meg..
Szobi22
Nem tudom ez számodra miért olyan elképzelhetetlen. Szerintem akikről beszélünk bármire képesek. Elég ha rosszul nézel. Máskor nem voltak hírek, hogy megerőszakoltak felgyújtottak... gyönyörű kislányokat?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 256 — Je suis kobranadrág
Szerintem amúgy valaki (akár viccből) elkiabálta magát, hogy valakit megkéseltek, ettől kitört a pánik.. Ha ez így van, remélem, egész életében ez fog a fejében járni.Szobi22
Jah egyik csoporttársam is írta fééészen hogy egyszer csak kaptak egy smst hogy "menjetek ki mert megkéseltek valakit". Először azt hitték hogy valami gagyi körsms, aztán indult a haddelhadd.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A hivatalos közlemény szerint nem volt késelés (tudom, a rendőrség úgyis hazudik..). Másrészt egyetértek azzal, amit Sobri ír (főleg a második felére gondolok). Ilyen tömegben a késelők sem élnék túl. Másrészt miért gyönyörű kislányokat szurkálnának meg..
Szerintem amúgy valaki (akár viccből) elkiabálta magát, hogy valakit megkéseltek, ettől kitört a pánik.. Ha ez így van, remélem, egész életében ez fog a fejében járni.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 256 — Je suis kobranadrág
Egyszerűen nem hiszem el, hogyha tényleg késeltek volna, akkor élve le tudtak volna lépni.Sobri Jóska
A sírdogáló 16éves kislányoknak kellett volna meglincselni őket?

Amúgy ez az egész ügy egyre büdösebb... Már TÚL sok a szemtanú.
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X

Na az ilyenek miatt kéne bevezetni az akasztást. Undorító férgek.eaglesmcnabb
az ilyen bassza meg az egész kibaszott népét..kurva anyjukat 😡

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 418 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

Na az ilyenek miatt kéne bevezetni az akasztást. Undorító férgek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 133 — #NoStress
Én azt nem értem, hogy ami cikket olvastam olyan oldalakon, ahol olvasni szoktam, ott sehol sem írják, hogy késelés lett volna.
Namost két eset lehetséges.
1, Valóban nem volt késelés, ahogy írják. Akkor nem értem, hogy miért alakul ki elmebaj, őrült cigányozás, akasztófázás, lincshangulat, itt is, közösségi portálokon is, honnan jönnek szemtanúk, miért mondják, hogy olyat láttak, ami meg se történt.
2. Valójában volt késelés. Akkor viszont azon oldalak esetében ahonnan eddig az infókat szereztem a világban történt eseményekről, ezentúl soha sem tudhatom, hogy amit írnak az igaz e vagy sem. És nem tudok minden infónak személyesen utánajárni. Még Magyarországon sem, nemhogy a nagyvilágban.
Namost a két eset közül bármelyik is az igaz, én már mindenképpen kellemetlenül érzem magam. Akár az egyikért, akár a másikért. Mindenképp ciki. Nagyon. Remélem mielöbb kiderül melyik is az igaz.

Azért egyvalamit nagyon nem értek. Rengeteg bulin voltam a kilencvenes években. Koncertek, klubkoncertek, mindenféle zene, társaság. (Beatricétől, Aurórán, Tankcsapdán át, Scooterig, acid-, goa- hiphop- és drumandbass partikig, fesztiválokon, Szigeteken, Volt-okon, a régi Tilosazában, Feketelyukban, Pecsában, Katlandiscoban, a Növényi vezette High Life-ban, hajógyárin, tényleg, Pesten szinte mindenhol, stílustól függetlenül.)
Pár helyen balhé is volt. Mármint, lökdösődés is, verekedés is, stb.
De az elképzelhetetlen számomra, hogy valahol megkéselnek pár embert, (pláne ha cigányok teszik ezt), és ezeket a helyszínen lévők nem lincselik meg, annyiban hagyják a dolgot, hagyják őket elmenni. Ez teljesen életszerűtlen nekem. Én az összes verekedésbe, amibe belekeveredtem mindig másvalaki miatt keveredtem. Vagyis láttam, hogy egyik havert, félismerőst abuzálják, felállnak elötte, vagy bármi, zúdultam, zúdultunk oda haverok, mivel ez evidens volt. És nem azért, hogy a havert lefogjuk. Nem hiszem ez mostanra akkorát változott volna. Ezért nonszensz ez az egész. Pláne furcsa, ha egy többszáz fős buliban, ahol nem a cigányok vannak többségben nekiállna pár cigány óberkodni. És pl a kurucinfón, amelyik nem hiszem, hogy lefelé torzítaná a cigányok számát, néhány (6?) cigányról van szó.
Egyszerűen nem hiszem el, hogyha tényleg késeltek volna, akkor élve le tudtak volna lépni.