NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 640 — Panthers fan
Néhány éve egy kapcsolat napi gagyi koncerten megtapasztaltam egy mini-tömegpánikot (elég ha egy ember elkezdi nyomni az előtte állót, dominó hatás érvényesül), abból nem lett szerencsére semmi, de tanulságos volt, hogy egy pillanat alatt gondolkodásra képtelen birkákká váltak az emberek körülöttem.

Csak azért írom, mert (a cigányoktól függetlenül) hihetetlen felelőtlenség volt beterelni ennyi embert egy ilyen helyre, megérdemelné az üzemeltetők, hogy tíz éven át mindennap seggbe basszák őket a börtönben.

Az meg a másik, hogy 18 év alattiaknak kurvára semmi keresnivalójuk ilyen helyeken.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 704 — Eagles fan
http://www.origo.hu/itthon/20110116-nyugati-ter-west-balkan-videoriport-a-halalos-tomegpanikrol.html

komoly a rendőrnőtől az "egyértelműen kizárható, hogy nem történt késelés..." 😊

de a vége fele van a top "egyértelműen kizárható, hogy nem történt késelés illetve verekedés, de biztosan még nem tudjuk kizárni, hogy mi is történt..." 😀😀fetomy

A kérdés már csak az,hogy mitől is lett tömegpánik (?),hogy mindenki elkezdett kirohanni.?.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
http://www.origo.hu/itthon/20110116-nyugati-ter-west-balkan-videoriport-a-halalos-tomegpanikrol.html

komoly a rendőrnőtől az "egyértelműen kizárható, hogy nem történt késelés..." 😊

de a vége fele van a top "egyértelműen kizárható, hogy nem történt késelés illetve verekedés, de biztosan még nem tudjuk kizárni, hogy mi is történt..." 😀😀
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 285 — Vikings fan
ami még elvileg benne lenne, hogy kicsit hűtik a kedélyeket, hogy az elkövetők is nyugodjanak. Könnyebb megtalálni.haromt
Van olyan hülye aki leszúr valakit utána elhiszi hogy nincs gond mert médiában nem mondták be ? Ezt nem nagyon értem.Toca
passz nem vagyok rendőrségi szakember.

de egyébként ez most nem a média sara, mert neki azt kell leírnia, amit a rendőrség szóvivője mond. Márpedig ő azt mondta hogy nem volt késelés.

Persze ebben nem hiszek, mármint abban, hogy nem volt késelés.
Ha pedig az volt, akkor 99,9999999999999999999999%. hogy cigányok voltak, ami egy ilyen eseménynél már tényleg azzal fenyeget hogy komoly mozgalmak indulnak majd cigánypogromokra. Én ezt nem sajnálnám és részt is vennék benne nagyon szivesen, de vélhetően a rendőrség ezt nem annyira szeretné, az ország vezetői még annyira semharomt
Rendben leírják hogy a rendőrség szerint nem volt késelés, ettől még a 5-6 szemtanú illetve az összes késelésről szóló hírt nem kell törölni ... Itt van a bajom a médiával
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De most ha már legalább 5-6 külöböző ember/szemtanú számol be a késelésről akkor csak volt? Vagy ha a média tagadja akkor nem történt meg ? Gratulálok MagyarországToca
ami még elvileg benne lenne, hogy kicsit hűtik a kedélyeket, hogy az elkövetők is nyugodjanak. Könnyebb megtalálni.haromt
Van olyan hülye aki leszúr valakit utána elhiszi hogy nincs gond mert médiában nem mondták be ? Ezt nem nagyon értem.Toca
passz nem vagyok rendőrségi szakember.

de egyébként ez most nem a média sara, mert neki azt kell leírnia, amit a rendőrség szóvivője mond. Márpedig ő azt mondta hogy nem volt késelés.

Persze ebben nem hiszek, mármint abban, hogy nem volt késelés.
Ha pedig az volt, akkor 99,9999999999999999999999%. hogy cigányok voltak, ami egy ilyen eseménynél már tényleg azzal fenyeget hogy komoly mozgalmak indulnak majd cigánypogromokra. Én ezt nem sajnálnám és részt is vennék benne nagyon szivesen, de vélhetően a rendőrség ezt nem annyira szeretné, az ország vezetői még annyira sem
több mint 13 éve
Tomeee 753
Az esemény üzenőfala most lett offolva.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
én azon kevesek közé tartozok, aki kimondottan nem szereti a Facebookot. körülményes, idegesítő, hogy mindenről visszajelez, egyszerűen nem jön be. így nem is használom, pedig aki ismer, az látja, hogy fórumon, twitteren megosztok mindent rendesen, de FB-n agyhúgykövet kapnék a csillió sok like/komment visszajelzéstől

faladon is megjelenít mindent, ha kell, ha nem. azt nem tom megérteni minek kell oda kiírnia, hogy kivel lettem ismerős, meg kinek a falára mit szóltam hozzá

de mivel én vagyok a kisebbség, így kussolok. megértem, hogy sokak nagyon durván rácuppannak, de egy twitter szerintem sokkal praktikusabb és könnyebben kezelhető. FB az iwiw, myvip, twitter tulajdonságaiból van összegyúrva, aki azokkal nem találkozik az nyilván egyből zabálja a cuccot
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Értem ezt a részét a dolognak, bár a nagy információközlés kényszerért személy szerint nem vagyok oda, csak ez a kifejezés ijesztett meg. Tényleg nagyon morbid kiírva látni ezt.F.Schleck
nyilván morbid, de facebookon ez így működik. de ettől még szerintem nyilvánvaló, hogy senki nem azért likeolta, mert hogy mennyire király dolog. Talán más név kellett volna, vagy nem tudom, de igazából nem az volt a lényeg, hanem hogy lehessen valahogy úgy beszélni róla, hogy nem moderálnak ki mindent.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nagy előnye a facebook-nak, hogy nem fognak kimoderálni mindent, ami nem tetszik a "fejeseknek".
mellesleg én meg azt nem értem, hogy mit "háborognak" sokan azon, hogy az emberek szeretik a véleményüket kinyilvánítani. Ennyi erővel azt sme értem, hogy ide miért írkált aki írkált? Több, mint 100 hsz született ezzel kapcsolatban az elmúlt cirka fél órában. Sokan többször is írtak. Tényleg, most nem jobb lett volna, ha senki nem beszélne róla egyáltalán, mindenki csöndben maradna? Minek is másokkal megosztani, megvitatni a gondolatainkat? Tényleg érthetetlen, és idióta dolog...

a like-olás kiírva meg morbid, de lehet normálisan is felfogni, nyilvánvaló, hogy senki nem kedveli, hogy embereket öltek meg.fetomy
Értem ezt a részét a dolognak, bár a nagy információközlés kényszerért személy szerint nem vagyok oda, csak ez a kifejezés ijesztett meg. Tényleg nagyon morbid kiírva látni ezt.F.Schleck
Nemcsak az. Jól hangzik az információközlés, de ha lesz 1000-2000 csatlakozó, márpedig lesz akkor úgyis átláthatalan az egész. Maximum részvétnyilvánításnak jó, annak meg nem hiszem, hogy a facebook a módja.tenorx
nem kötelező használni


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 285 — Vikings fan
De most ha már legalább 5-6 külöböző ember/szemtanú számol be a késelésről akkor csak volt? Vagy ha a média tagadja akkor nem történt meg ? Gratulálok MagyarországToca
ami még elvileg benne lenne, hogy kicsit hűtik a kedélyeket, hogy az elkövetők is nyugodjanak. Könnyebb megtalálni.haromt
Van olyan hülye aki leszúr valakit utána elhiszi hogy nincs gond mert médiában nem mondták be ? Ezt nem nagyon értem.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Semmi, de már 4en a fórumról likeolták. Nekem kezd kicsit durva lenni ez a facebook mánia MAgyarországon.tenorx
nagy előnye a facebook-nak, hogy nem fognak kimoderálni mindent, ami nem tetszik a "fejeseknek".
mellesleg én meg azt nem értem, hogy mit "háborognak" sokan azon, hogy az emberek szeretik a véleményüket kinyilvánítani. Ennyi erővel azt sme értem, hogy ide miért írkált aki írkált? Több, mint 100 hsz született ezzel kapcsolatban az elmúlt cirka fél órában. Sokan többször is írtak. Tényleg, most nem jobb lett volna, ha senki nem beszélne róla egyáltalán, mindenki csöndben maradna? Minek is másokkal megosztani, megvitatni a gondolatainkat? Tényleg érthetetlen, és idióta dolog...

a like-olás kiírva meg morbid, de lehet normálisan is felfogni, nyilvánvaló, hogy senki nem kedveli, hogy embereket öltek meg.fetomy
Értem ezt a részét a dolognak, bár a nagy információközlés kényszerért személy szerint nem vagyok oda, csak ez a kifejezés ijesztett meg. Tényleg nagyon morbid kiírva látni ezt.F.Schleck
Nemcsak az. Jól hangzik az információközlés, de ha lesz 1000-2000 csatlakozó, márpedig lesz akkor úgyis átláthatalan az egész. Maximum részvétnyilvánításnak jó, annak meg nem hiszem, hogy a facebook a módja.

De tényleg nem akarok vitatkozni ilyen események után, főleg ilyen hülyeségen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De most ha már legalább 5-6 külöböző ember/szemtanú számol be a késelésről akkor csak volt? Vagy ha a média tagadja akkor nem történt meg ? Gratulálok MagyarországToca
ami még elvileg benne lenne, hogy kicsit hűtik a kedélyeket, hogy az elkövetők is nyugodjanak. Könnyebb megtalálni.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, ha valaki megmagyarázza, hogy ennek mi a faszom értelme van: http://www.facebook.com/Szombatitragedia ...F.Schleck
Semmi, de már 4en a fórumról likeolták. Nekem kezd kicsit durva lenni ez a facebook mánia MAgyarországon.tenorx
nagy előnye a facebook-nak, hogy nem fognak kimoderálni mindent, ami nem tetszik a "fejeseknek".
mellesleg én meg azt nem értem, hogy mit "háborognak" sokan azon, hogy az emberek szeretik a véleményüket kinyilvánítani. Ennyi erővel azt sme értem, hogy ide miért írkált aki írkált? Több, mint 100 hsz született ezzel kapcsolatban az elmúlt cirka fél órában. Sokan többször is írtak. Tényleg, most nem jobb lett volna, ha senki nem beszélne róla egyáltalán, mindenki csöndben maradna? Minek is másokkal megosztani, megvitatni a gondolatainkat? Tényleg érthetetlen, és idióta dolog...

a like-olás kiírva meg morbid, de lehet normálisan is felfogni, nyilvánvaló, hogy senki nem kedveli, hogy embereket öltek meg.fetomy
Értem ezt a részét a dolognak, bár a nagy információközlés kényszerért személy szerint nem vagyok oda, csak ez a kifejezés ijesztett meg. Tényleg nagyon morbid kiírva látni ezt.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 285 — Vikings fan
De most ha már legalább 5-6 külöböző ember/szemtanú számol be a késelésről akkor csak volt? Vagy ha a média tagadja akkor nem történt meg ? Gratulálok Magyarország
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://hirborze.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=1092342
itt az alsó képek elég durvák.
Az átlagéletkor olyan 16...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nah, ha valaki megmagyarázza, hogy ennek mi a faszom értelme van: http://www.facebook.com/Szombatitragedia ...F.Schleck
Semmi, de már 4en a fórumról likeolták. Nekem kezd kicsit durva lenni ez a facebook mánia MAgyarországon.tenorx
nagy előnye a facebook-nak, hogy nem fognak kimoderálni mindent, ami nem tetszik a "fejeseknek".
mellesleg én meg azt nem értem, hogy mit "háborognak" sokan azon, hogy az emberek szeretik a véleményüket kinyilvánítani. Ennyi erővel azt sme értem, hogy ide miért írkált aki írkált? Több, mint 100 hsz született ezzel kapcsolatban az elmúlt cirka fél órában. Sokan többször is írtak. Tényleg, most nem jobb lett volna, ha senki nem beszélne róla egyáltalán, mindenki csöndben maradna? Minek is másokkal megosztani, megvitatni a gondolatainkat? Tényleg érthetetlen, és idióta dolog...

a like-olás kiírva meg morbid, de lehet normálisan is felfogni, nyilvánvaló, hogy senki nem kedveli, hogy embereket öltek meg.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nem vagyok orvos, de azt azért meg lehet állapítani viszonylag egyszerűen, hogy valaki késszúrástól vagy agyontaposástól halt meg, nem?JJ Tiller
Én is ezért nem tudom miért módosítgatják a hivatalos álláspontot. Vagy volt késelés, vagy nem. Taposástól nem keletkeznek szúrásnyomok.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Nah, ha valaki megmagyarázza, hogy ennek mi a faszom értelme van: http://www.facebook.com/Szombatitragedia ...F.Schleck
nem cenzúrázza a hazug média
az esetleges szemtanúk vagy hozzá tartozók tudják írni a friss híreket
részvétet nyilváníthatsz
megoszthatod a véleményedetJoci
De akkor is elképesztően morbid nekem kiírva látni azt, hogy "Csaba Mócsa és József Benedek Füri kedvelik a következőt: Szombat esti tragédia (West Balkán)"
Szerintem ez így undorító, ne haragudj.F.Schleck
fb-n csak így lehet megodlani a dolgot ha likeolod,az elején le volt tisztázva hogy elnézést kérnek de ugye csak így lehet megcsinálni a dolgot,a likeot vegyék részvét nyilvánításnak


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 081 — no es importante
nem vagyok orvos, de azt azért meg lehet állapítani viszonylag egyszerűen, hogy valaki késszúrástól vagy agyontaposástól halt meg, nem?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nah, ha valaki megmagyarázza, hogy ennek mi a faszom értelme van: http://www.facebook.com/Szombatitragedia ...F.Schleck
mert itt megy a téma a dologról
a partyszervező vsz hamar törölni fogja az event-et amin eddig ment.haromt
most azzal nem lehet mit tenni, hogy az FB-n a "like" az elnevezése a csoporthoz csatlakozásnak.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nah, ha valaki megmagyarázza, hogy ennek mi a faszom értelme van: http://www.facebook.com/Szombatitragedia ...F.Schleck
mert itt megy a téma a dologról
a partyszervező vsz hamar törölni fogja az event-et amin eddig ment.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, ha valaki megmagyarázza, hogy ennek mi a faszom értelme van: http://www.facebook.com/Szombatitragedia ...F.Schleck
nem cenzúrázza a hazug média
az esetleges szemtanúk vagy hozzá tartozók tudják írni a friss híreket
részvétet nyilváníthatsz
megoszthatod a véleményedetJoci
De akkor is elképesztően morbid nekem kiírva látni azt, hogy "Csaba Mócsa és József Benedek Füri kedvelik a következőt: Szombat esti tragédia (West Balkán)"
Szerintem ez így undorító, ne haragudj.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Nah, ha valaki megmagyarázza, hogy ennek mi a faszom értelme van: http://www.facebook.com/Szombatitragedia ...F.Schleck
nem cenzúrázza a hazug média
az esetleges szemtanúk vagy hozzá tartozók tudják írni a friss híreket
részvétet nyilváníthatsz
megoszthatod a véleményedet


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A HVG pár perccel ezelőtt teljesen megszüntette a kommetálási lehetőséget, és kivétel nélkül minden létező hozzászólást kitörölt. A „szólásszabadság” és a „korrektség” jegyében, ugyebár.

WTF...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, ha valaki megmagyarázza, hogy ennek mi a faszom értelme van: http://www.facebook.com/Szombatitragedia ...