NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kikattantam ma. Suliba nincs kosárcsapat. Nagy nehezen elhatározom, hogy kéne valamit csinálni, erre paff.Vadkender
menjél bírkózni 😀

több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Kikattantam ma. Suliba nincs kosárcsapat. Nagy nehezen elhatározom, hogy kéne valamit csinálni, erre paff.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 132 — #NoStress
akinek a Konföderációs Zászló = rabszolgatartás és rasszizmus az egy ostoba állat aki semmit nem tud az amerikai történelemről és kimosta az agyát vagy a régi idők komcsi, vagy az újabb idők liberális oktatása.haromt
Pont ezt írtam, valóban. 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kicsit elengedtem a fantáziámat... Leendő feleségem szeméremdombjának jobb oldalára egy színes konföderációs zászlót fogok tetováltatni, ajándék képpen a színesbőrű szeretőjének. A bal oldalra még nem tudom mi kerül. 😛 😊gyeek
a szőrzete meg valahogy így nézzen ki szerintem:
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
persze, nekem is volt már szerencsém Párizsban vagy Athénban járni, az ilyen városnézős, barangolós dolgok tényleg igazi élmények lehetnek, csak ezt a tengerparton fetrengésre való hajlamot nem tudom felfogni...JJ Tiller
Én is fetrengtem már tengerparton, all-inclusive ellátással (végtelen sör, végtelen kaja), és azt kell mondjam nem esett nehezemre, sőőőt... 😊 Persze a tengerpart nem nélkülözhetetlen, ugyanaz az ellátás/kényelem mondjuk a Balatonnál talán még jobb is - olcsóbb, nem sós a víz, és nem megy szét a fejem a buzi repülőn.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
Kicsit elengedtem a fantáziámat... Leendő feleségem szeméremdombjának jobb oldalára egy színes konföderációs zászlót fogok tetováltatni, ajándék képpen a színesbőrű szeretőjének. A bal oldalra még nem tudom mi kerül. 😛 😊



Zappabajusz valamilyen formában talán...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
akinek a Konföderációs Zászló = rabszolgatartás és rasszizmus az egy ostoba állat aki semmit nem tud az amerikai történelemről és kimosta az agyát vagy a régi idők komcsi, vagy az újabb idők liberális oktatása.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
admiral achbar 😛
JJ Tiller
ackbar az. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 079 — no es importante
Ja, és mondjuk ilyen történelmi zászlót se tesznek ki az ENSZ-ben mondjuk:

Sobri Jóska
Te is azok közé a demagógok közé tartozol aki csuklóból a gonosz rabszolgatartókkal és Darth Vaderrel azonosítod a délieket? Alekosz szomorú panda. 😕gyeek
nem darth vader, admiral achbar 😛
vigyázz sobri, it's a trap!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
Ja, és mondjuk ilyen történelmi zászlót se tesznek ki az ENSZ-ben mondjuk:

Sobri Jóska
Te is azok közé a demagógok közé tartozol aki csuklóból a gonosz rabszolgatartókkal és Darth Vaderrel azonosítod a délieket? Alekosz szomorú panda. 😕

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 079 — no es importante
egzotikus, tehát jól hangzik, biztos összegyűjtenek még neki pár útra pénzt
mondjuk én már azt sem tudom megérteni, hogyan képesek emberek csak azért hónapokig, évekig takarékoskodni, hogy aztán két hétre elutazhassanak pl. a bahamákra...JJ Tiller
főleg, hogy egy magyar(vagy más európai) wellness helyre 15-25ezerért simán lehet két főre két éjszakára szállást, akár félpanzióval is intézni...
Mondjuk én híve vagyok a külföldi utazásnak, de inkább olyan szinten, hogy világot látni, 1-1 nevezetes helyet, stb. megnézni, megérezni milyen is ott az élet, nem azért, hogy elmenni feküdni.fetomy
persze, nekem is volt már szerencsém Párizsban vagy Athénban járni, az ilyen városnézős, barangolós dolgok tényleg igazi élmények lehetnek, csak ezt a tengerparton fetrengésre való hajlamot nem tudom felfogni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
egzotikus, tehát jól hangzik, biztos összegyűjtenek még neki pár útra pénzt
mondjuk én már azt sem tudom megérteni, hogyan képesek emberek csak azért hónapokig, évekig takarékoskodni, hogy aztán két hétre elutazhassanak pl. a bahamákra...JJ Tiller
főleg, hogy egy magyar(vagy más európai) wellness helyre 15-25ezerért simán lehet két főre két éjszakára szállást, akár félpanzióval is intézni...
Mondjuk én híve vagyok a külföldi utazásnak, de inkább olyan szinten, hogy világot látni, 1-1 nevezetes helyet, stb. megnézni, megérezni milyen is ott az élet, nem azért, hogy elmenni feküdni.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 995 — Saturday Night Lights
mondjuk én már azt sem tudom megérteni, hogyan képesek emberek csak azért hónapokig, évekig takarékoskodni, hogy aztán két hétre elutazhassanak pl. a bahamákra...JJ Tiller
Mert nem ismerik pl. ezt: http://www.lonelyplanet.com/uk
Ezzel már akár másnap indulni lehet, igaz, nem pakolnak alájuk semmit.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 079 — no es importante
Igazából nem tudom milyen mértékben parasztvakítás, kétségbeesettek kihasználása, de ma reggel láttam egy videót a tv2-n, amiben az volt, hogy egy magyar család kb. minden vagyonát beleadva (több, mint 1 millió volt), elutaztatták 10 napra Törökországba a gyereküket delfinterápiára. A kissrác oxigénhiányos és mozgáskoordinációs problémái vannak. A család pedig nagyon örül, mert a srác egy fokkal vidámabb, és közvetlenebb. Csakhogy a terapeuta szerint még több ilyen kezelés kéne neki a jelentősebb gyógyuláshoz...

Igazából ami kissé érdekes nekem, hogy azon kívül, hogy a delfinek magas frekvenciájú hangja állítólag jó hatással van az idegrendszerre, nem értem miben más több milliókért delfinekkel úszkálni, mint mondjuk bemenni egy állatkertbe, vagy otthonra venni egy aranyos kis háziállatot... Mert egy sima kiskutya is legalább annyira feldob egy gyereket - de még felnőttet is -, mint egy akármely más aranyos állat. Igazából ha azt hallom, hogy mittudomén Jolie-ék viszik oda a gyereket, az oké, mert kiköhögik lazán, de basszus, én nem hiszem el, hogy ezért egy család mindenét eladta kb... És még csak nem is egy rák vagy autizmus miatt, hanem oxigénhiány miatt, amire van nem egy féle oxigénterápia, ami úgy tudom hatásos, és rengeteggel olcsóbbak..fetomy
egzotikus, tehát jól hangzik, biztos összegyűjtenek még neki pár útra pénzt
mondjuk én már azt sem tudom megérteni, hogyan képesek emberek csak azért hónapokig, évekig takarékoskodni, hogy aztán két hétre elutazhassanak pl. a bahamákra...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igazából nem tudom milyen mértékben parasztvakítás, kétségbeesettek kihasználása, de ma reggel láttam egy videót a tv2-n, amiben az volt, hogy egy magyar család kb. minden vagyonát beleadva (több, mint 1 millió volt), elutaztatták 10 napra Törökországba a gyereküket delfinterápiára. A kissrác oxigénhiányos és mozgáskoordinációs problémái vannak. A család pedig nagyon örül, mert a srác egy fokkal vidámabb, és közvetlenebb. Csakhogy a terapeuta szerint még több ilyen kezelés kéne neki a jelentősebb gyógyuláshoz...

Igazából ami kissé érdekes nekem, hogy azon kívül, hogy a delfinek magas frekvenciájú hangja állítólag jó hatással van az idegrendszerre, nem értem miben más több milliókért delfinekkel úszkálni, mint mondjuk bemenni egy állatkertbe, vagy otthonra venni egy aranyos kis háziállatot... Mert egy sima kiskutya is legalább annyira feldob egy gyereket - de még felnőttet is -, mint egy akármely más aranyos állat. Igazából ha azt hallom, hogy mittudomén Jolie-ék viszik oda a gyereket, az oké, mert kiköhögik lazán, de basszus, én nem hiszem el, hogy ezért egy család mindenét eladta kb... És még csak nem is egy rák vagy autizmus miatt, hanem oxigénhiány miatt, amire van nem egy féle oxigénterápia, ami úgy tudom hatásos, és rengeteggel olcsóbbak..
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Engem aztán nem zavar semmilyen térkép.
Nem mondtam, hogy bármi tiltott, vagy tilos dolog van benne.
És a zászló amit beraktam, is csak egy történelmi emlék. Nem önkényuralmi jelkép. (Mégha szerepel is rajta.)
Arra próbáltam mindösszesen rávilágítani, hogy nem minden ildomos, ami nem tilos.
És nem jogról, törvényről írtam, hanem csak próbáltam némely emberi, érzésbéli dolgot megvilágítani.
Mint látom, vajmi kevés sikerrel.Sobri Jóska
Szerintem el se olvastad a cikket, vagy magát a képet nem nézted meg amin szerepel. 1848-as Habsburg birodalom, aminek része Magyarország is, még az lenne vicces ha az osztrákokat is belevonnák. 😀 Zászlós példa meg egy nagy hülyeség, mert ez csak egy összeállítás darabja volt, ami egy egyszerű térkép, amit te linkeltél azon van önkényuralmi a jelkép, mármint a horogkeresztes, a konföderációs zászlót meg már leírták. Egy kiállításon ami a Magyar történelemről szól, nehogy már ne lehessen kiállítva egy olyan kép, mint egy 1848-as térkép. Elmehet a ..... az összes aki erre azt mondja hogy sért másokat, remélem a saját országukban betiltanak minden ehhez hasonlót.EasyGhost
Egy osztrák képviselő akadt ki rajta...

Mondjuk megkérdezném mi az az osztrák nép...haromt
poén...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Engem aztán nem zavar semmilyen térkép.
Nem mondtam, hogy bármi tiltott, vagy tilos dolog van benne.
És a zászló amit beraktam, is csak egy történelmi emlék. Nem önkényuralmi jelkép. (Mégha szerepel is rajta.)
Arra próbáltam mindösszesen rávilágítani, hogy nem minden ildomos, ami nem tilos.
És nem jogról, törvényről írtam, hanem csak próbáltam némely emberi, érzésbéli dolgot megvilágítani.
Mint látom, vajmi kevés sikerrel.Sobri Jóska
Szerintem el se olvastad a cikket, vagy magát a képet nem nézted meg amin szerepel. 1848-as Habsburg birodalom, aminek része Magyarország is, még az lenne vicces ha az osztrákokat is belevonnák. 😀 Zászlós példa meg egy nagy hülyeség, mert ez csak egy összeállítás darabja volt, ami egy egyszerű térkép, amit te linkeltél azon van önkényuralmi a jelkép, mármint a horogkeresztes, a konföderációs zászlót meg már leírták. Egy kiállításon ami a Magyar történelemről szól, nehogy már ne lehessen kiállítva egy olyan kép, mint egy 1848-as térkép. Elmehet a ..... az összes aki erre azt mondja hogy sért másokat, remélem a saját országukban betiltanak minden ehhez hasonlót.EasyGhost
Egy osztrák képviselő akadt ki rajta...

Mondjuk megkérdezném mi az az osztrák nép...
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 995 — Saturday Night Lights
Sobri Jóska
Óriási, remélhetőleg a visszahordásnál a földbe gyalulták 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Felhívott az Invitel ügyfélszolgálattól egy emberke, hogy mivel régi, hűséges előfizetőjük vagyok, egy fantasztikus, csak VIP ügyfeleknek járó, 500Ft-os havidíj kedvezményt ajánljon fel, amennyiben aláírok még egy év hűséget hozzájuk. Mikor udvariasan visszautasítottam, visszakérdezett hogy: Miért nem akarok 500Ft-os spórolni??
Mikor elmondtam neki a véleményemet a cégről, és az árképzésükről ( gyakorlatilag kevesebbért gyorsabb internet is van a környéken), és hogy most fogom lemondani, nem kérdezősködött tovább.
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Engem aztán nem zavar semmilyen térkép.
Nem mondtam, hogy bármi tiltott, vagy tilos dolog van benne.
És a zászló amit beraktam, is csak egy történelmi emlék. Nem önkényuralmi jelkép. (Mégha szerepel is rajta.)
Arra próbáltam mindösszesen rávilágítani, hogy nem minden ildomos, ami nem tilos.
És nem jogról, törvényről írtam, hanem csak próbáltam némely emberi, érzésbéli dolgot megvilágítani.
Mint látom, vajmi kevés sikerrel.Sobri Jóska
Szerintem el se olvastad a cikket, vagy magát a képet nem nézted meg amin szerepel. 1848-as Habsburg birodalom, aminek része Magyarország is, még az lenne vicces ha az osztrákokat is belevonnák. 😀 Zászlós példa meg egy nagy hülyeség, mert ez csak egy összeállítás darabja volt, ami egy egyszerű térkép, amit te linkeltél azon van önkényuralmi a jelkép, mármint a horogkeresztes, a konföderációs zászlót meg már leírták. Egy kiállításon ami a Magyar történelemről szól, nehogy már ne lehessen kiállítva egy olyan kép, mint egy 1848-as térkép. Elmehet a ..... az összes aki erre azt mondja hogy sért másokat, remélem a saját országukban betiltanak minden ehhez hasonlót.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Engem aztán nem zavar semmilyen térkép.
Nem mondtam, hogy bármi tiltott, vagy tilos dolog van benne.
És a zászló amit beraktam, is csak egy történelmi emlék. Nem önkényuralmi jelkép. (Mégha szerepel is rajta.)
Arra próbáltam mindösszesen rávilágítani, hogy nem minden ildomos, ami nem tilos.
És nem jogról, törvényről írtam, hanem csak próbáltam némely emberi, érzésbéli dolgot megvilágítani.
Mint látom, vajmi kevés sikerrel.Sobri Jóska
Akkor eljuthatunk oda, hogy Magyarországnak nem ildomos mostantól az 1920 előtti történelmével dicsekednie nemzetközi fórumokon, mert néhány akkor nem létező vagy akkor jóval kisebb országnak később kezdődött az időszámítása?
Törikönyveket ne írjuk újra miattuk?
Tudok javasolni néhány alternatív megoldást, ha annyira zavarja őket, hogy ezer éven át a magyarok kezén lévő területen fekszik az országuk.

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Ennél a iwiwnél nagyobb trágya fos nem létezik... miért is működne a tetves levelező rendszerük, egyszer az életben, amikor kéne. :mad:
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 132 — #NoStress

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Engem aztán nem zavar semmilyen térkép.
Nem mondtam, hogy bármi tiltott, vagy tilos dolog van benne.
És a zászló amit beraktam, is csak egy történelmi emlék. Nem önkényuralmi jelkép. (Mégha szerepel is rajta.)
Arra próbáltam mindösszesen rávilágítani, hogy nem minden ildomos, ami nem tilos.
És nem jogról, törvényről írtam, hanem csak próbáltam némely emberi, érzésbéli dolgot megvilágítani.
Mint látom, vajmi kevés sikerrel.Sobri Jóska
Hát szerintem ezt a térképet, ilyen környezetben a horogkeresztes zászlóhoz hasonlítani szerintem elég vad ötlet volt. De igazából én sem értem, hogy miért lepődök már meg ilyeneken a mai világban. Mondjuk így belegondolva, márcsak azt nem értem, hogy a médiatörvényt miért gondolják annyian cenzúrának, meg a sajtószabadság megsértésének, hiszen alapból az van, hogy ebben a szabad és liberális világban az ég világon semmit nem szabad se csinálni se mondani, se semmi, ez a médiatörvény se változtat már sokat rajta.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
sztem meg pont annyi értelme van ezen vitatkozni, mint amennyi annak volt, hogy ezen pár ep-képviselő kiakadt. semmi