NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 132 — #NoStress
Engem aztán nem zavar semmilyen térkép.
Nem mondtam, hogy bármi tiltott, vagy tilos dolog van benne.
És a zászló amit beraktam, is csak egy történelmi emlék. Nem önkényuralmi jelkép. (Mégha szerepel is rajta.)
Arra próbáltam mindösszesen rávilágítani, hogy nem minden ildomos, ami nem tilos.
És nem jogról, törvényről írtam, hanem csak próbáltam némely emberi, érzésbéli dolgot megvilágítani.
Mint látom, vajmi kevés sikerrel.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
http://www.origo.hu/itthon/20110113-szurja-az-epkepviselok-szemet-a-brusszelben-kiteritett-nagymagyarorszagterkep.html
Egy történelmi térképet kirakni valóban kurva nagy bűn, azért már nagyon kezdenek túlzásba esni...F.Schleck
Ez meg csak egy történelmi zászló,



mégse jut eszükbe a dajcsoknak kitenni valamilyen ismeretlen oknál fogva.
Biztos fosnak a komcsiktól.

Ja, és mondjuk ilyen történelmi zászlót se tesznek ki az ENSZ-ben mondjuk:

Sobri Jóska
LOL hát tényleg tökugyanaz. Sőt, igazából a Nagy Magyarországot ábrázoló kép, ami nem Orbán hátára van tetoválva, hanem egy olyan helyen van kirakva, ahol az ország történelmi emlékei vannak. És szerintem nem pl. az ÁVO van reklámozva, hanem az ország egy régi képe.

De én az egészben csak azt nem értem, hogy pl. a törikönyvek összeállítói most háborús bűnök miatt börtönben vannak? Elvégre azok a mocskos utolsó szarházi náci antiszemita fasiszta rasszista kommunista kovács pista embernek nem nevezhető férgek képesek voltak belerakni a könyvükbe az ókori egyiptomot (Valószínű, hogy nem egy afrikai ország felháborodását fejezte ki), aztán a Római Birodalmat, a Szovjetúniót, Jugoszláviát, Szerbia fázisait, a horogkeresztet, és a legmocskosabbat: a Nagy-Magyarország térképet. Igazából a megoldás az lenne, ha innentől kezdve az embereknek nem tanítanák meg azokat a dolgokat, amik rosszak voltak. Mindenkinek meg kell mondani, hogy régen szép és jó volt minden, sajtból volt a hold, és a csapból is mindig az folyt, amire éppen vágytak.

De még ha egy nacionalista csoport, ha a jobbik lenne kormányon, és kiakasztanák a térképet egy random helyen magában, akkor azt mondom, hogy jó, nem egy idióta hiszti, mert lehet bele kapaszkodni. De hát ez mi a fasz? Orbán biztos az egymillió munkahelyet úgy gondolta, hogy azok majd zsoldosok lesznek, és visszafoglaljuk a területeket... De az is lehet, hogy attól félnek, hogy Orbán szól majd, hogy át kéne írni a szerződést, és ennek hatására hopp gyorsan átírják, és mindent visszacsatolnak..

Szégyen, ha egy történelmi emléket nem lehet kirakni egy olyan helyre, ahol több történelmi emlék is szerepel. Ahogy az is meglehetősen érdekes, ha valaki keveri a történelmi emléket egy tiltott, önkényuralmi jelképpel.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De akkor szerinted nem lehet kitenni 1920 előtti magyar térképet sehova? Múltkor találkoztam egy Traianus idei térképpel, egészen szörnyű volt, hogy hány embert sérthetett...F.Schleck
Nem szerintem nem lehet. Ha elolvastad a cikket, akkor kiderült, hogy miért nem ildomos.

És ez egy magyar történelmet/kultúrát bemutató (szerintem nem túl érdekes és ötletes, de ez most mindegy) kiállítás. Akkor szerinted mit kellett volna kitenni a magyar történelemből, ami nem sérti szegényeket?F.Schleck
Szerintem valamit, aminek köze van a kultúrához. Egy Nagy-Magyarország térképnek vajmi kevés van.Sobri Jóska
Ez nem egy Nagy-Magyarország térkép, mivel Magyarország a Habsburg birodalom tagja volt akkoriban és így is van ábrázolva a térképen. Azt pedig nehezen tudom elképzelni, hogy 1848-nak nincs köze a magyar kultúrtörténethez, ami a kiállítás hivatalos célja. Hasonlítsd már össze légyszi a csehek gyönyörű, Bulgáriát wc-nek ábrázoló térképével.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem valamit, aminek köze van a kultúrához. Egy Nagy-Magyarország térképnek vajmi kevés van.Sobri Jóska
ez fasság.

a náci zászló az EUban betiltott jelképet tartalmaz azért nem lehet kitenni.
A konföderációs zászlónak meg semmi köze ehhez. Azt lehet az USA-ban használni, konkrétan Mississippi állam zászlójában most is szerepel
tudtommal a Nagy-Magyarország térkép nem tiltott önkényuralmi jelkép.

Mellesleg nem is az volt kirakva hanem egy 48-as Habsburg Birodalom térkép...

ez a fajta "liberalizmus" amitől hányok, mert ennek semmi köze hozzá, hanem csak szimpla hülyeség.

mellesleg van egy kis köze a magyar kultúrához a NMO térképnek. Az hogy ezen sírnak a szlovákok, akiknek a történelme elfér egy Twitter üzenetben... Hát őszintén leszarom.

Pedig én aztán nem vagyok egy magyarkodó.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 132 — #NoStress
De akkor szerinted nem lehet kitenni 1920 előtti magyar térképet sehova? Múltkor találkoztam egy Traianus idei térképpel, egészen szörnyű volt, hogy hány embert sérthetett...F.Schleck
Nem szerintem nem lehet. Ha elolvastad a cikket, akkor kiderült, hogy miért nem ildomos.

És ez egy magyar történelmet/kultúrát bemutató (szerintem nem túl érdekes és ötletes, de ez most mindegy) kiállítás. Akkor szerinted mit kellett volna kitenni a magyar történelemből, ami nem sérti szegényeket?F.Schleck
Szerintem valamit, aminek köze van a kultúrához. Egy Nagy-Magyarország térképnek vajmi kevés van.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sobri +1
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.origo.hu/itthon/20110113-szurja-az-epkepviselok-szemet-a-brusszelben-kiteritett-nagymagyarorszagterkep.html
Egy történelmi térképet kirakni valóban kurva nagy bűn, azért már nagyon kezdenek túlzásba esni...F.Schleck
Ez meg csak egy történelmi zászló,



mégse jut eszükbe a dajcsoknak kitenni valamilyen ismeretlen oknál fogva.
Biztos fosnak a komcsiktól.Sobri Jóska
De akkor szerinted nem lehet kitenni 1920 előtti magyar térképet sehova? Múltkor találkoztam egy Traianus idei térképpel, egészen szörnyű volt, hogy hány embert sérthetett...

És ez egy magyar történelmet/kultúrát bemutató (szerintem nem túl érdekes és ötletes, de ez most mindegy) kiállítás. Akkor szerinted mit kellett volna kitenni a magyar történelemből, ami nem sérti szegényeket?

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 132 — #NoStress
http://www.origo.hu/itthon/20110113-szurja-az-epkepviselok-szemet-a-brusszelben-kiteritett-nagymagyarorszagterkep.html
Egy történelmi térképet kirakni valóban kurva nagy bűn, azért már nagyon kezdenek túlzásba esni...F.Schleck
Ez meg csak egy történelmi zászló,



mégse jut eszükbe a dajcsoknak kitenni valamilyen ismeretlen oknál fogva.
Biztos fosnak a komcsiktól.

Ja, és mondjuk ilyen történelmi zászlót se tesznek ki az ENSZ-ben mondjuk:


több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.origo.hu/itthon/20110113-szurja-az-epkepviselok-szemet-a-brusszelben-kiteritett-nagymagyarorszagterkep.html
Egy történelmi térképet kirakni valóban kurva nagy bűn, azért már nagyon kezdenek túlzásba esni...

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Egyébként aki igazán király, az közelebb végez a maximális félévekhez, mint az előírthoz 😛fetomy
És ahol minimális=előírt=maximális? 😛

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gyűlölök, utálok, és egyben rühellek törvényt tanulni... Érdekel, meg minden, de a faszom, hogy le kell belőle vizsgázni.. Jó lenne, ha ezt is annyira vennék komolyan, mint a többi tárgy nagy részét..😊

Egyébként aki igazán király, az közelebb végez a maximális félévekhez, mint az előírthoz 😛
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
annyit tudok mondani, hogy tudni kell college-ot választani.Höri
Ez azért nem így működik... 😊 Vannak olyan szakok amik csak két vagy három helyen vannak, vagy talán csak egy helyen. És ha az érdekli az embert? + kis odafigyeléssel egy buktánál nincs is több, és akkor az ember nem úgy marad ott plusz 1-2 évet, hogy csúszik, hanem hogy folytatja mesterképzésen. Dehát kinek mi a célja az egyetemmel 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 079 — no es importante
Arról nem is beszélve, hogy jól jött volna az extra pénz havonta.tenorx
az igazi college arcnak egy fitying ösztöndíj sem jár, mert minden félévben megbukik 3-4 tantárgyból legalább.Höri
az még a jobbik eset, mert azért simán egyes jár, az igazán menőknél minden évben van pár óraelhagyás is 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
túl sokat foglalkoztál GM tradek kidolgozásán és nem tanultál eleget. Ez a magyarázat.
Tanulság. Máskor várd meg a szezonkezdetet ami a VI végén van...haromt
Egyébként ez azért nem vicces, mert már gondoltam rá, hogy túl sok időt basztam el az NCAA meccsnézésekre + prospect utánaolvasásra 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Arról nem is beszélve, hogy jól jött volna az extra pénz havonta.tenorx
az igazi college arcnak egy fitying ösztöndíj sem jár, mert minden félévben megbukik 3-4 tantárgyból legalább.Höri
Felénk az olyanok alapból nem kapnak kolit...Tehát akkor nincs ösztöndíjad se, plusz a 7500 ft-os koli helyett költhetsz 25-30 ezret albira.Asbee
annyit tudok mondani, hogy tudni kell college-ot választani.

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Arról nem is beszélve, hogy jól jött volna az extra pénz havonta.tenorx
az igazi college arcnak egy fitying ösztöndíj sem jár, mert minden félévben megbukik 3-4 tantárgyból legalább.Höri
Felénk az olyanok alapból nem kapnak kolit...Tehát akkor nincs ösztöndíjad se, plusz a 7500 ft-os koli helyett költhetsz 25-30 ezret albira.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Arról nem is beszélve, hogy jól jött volna az extra pénz havonta.tenorx
az igazi college arcnak egy fitying ösztöndíj sem jár, mert minden félévben megbukik 3-4 tantárgyból legalább.Höri
De én akkor nem lennék sokáig college arc, mert éhenhalnék 😀 Pl. így most talán le fogom tudni mondani a diákhitelt, ami prio nálam.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
túl sokat foglalkoztál GM tradek kidolgozásán és nem tanultál eleget. Ez a magyarázat.
Tanulság. Máskor várd meg a szezonkezdetet ami a VI végén van...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Arról nem is beszélve, hogy jól jött volna az extra pénz havonta.tenorx
az igazi college arcnak egy fitying ösztöndíj sem jár, mert minden félévben megbukik 3-4 tantárgyból legalább.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ebben is van igazság, ezt adom. De én eleve elég maximalista típus vagyok, és idegesít, ha nem azt érem el, amit kitűztem magam elé.
És vannak ilyen tárgyak is, ahol én is imádkozok a kettesért, legutóbb a bevezető fizika volt ilyen, és a fizikából is várok 1-2 extra félévet, de hülyeség ezen vitatkozni, én kaptam fel túlzottan a vizet. Sorry.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gyulolom h tenorxnek kenyszeres ugathatnekja van es random topikban feltett random kerdesre
lelkiallapottol evszaktol es napszaktol fuggetlenul barmikor kepes egy
hacsondbenmaradtalvolnamindannyianjobbanjartunkvna valaszt bebofogni

a legrosszabb amikor ezt magatol kezdi el kerdes nelkulFake
Ezt fejtsd ki PMben, mert ez nem válasz arra, amit írtam. Lehet ilyen dolgokat írni, de attól még nem tudom miért olyan nagy bűn, hogy én elmentem javítóvizsgázni, főleg úgy, hogy éreztem, hogy meglehet. Nem lett, puff. Arról nem is beszélve, hogy jól jött volna az extra pénz havonta.tenorx
nem irok pmet mert nem veletlen nem ideztem az iromanyod.
ez nem valasz volt csak egy gondolat.
a fenti temahoz viszont mert latom nagyon magadra vetted 😀
nem bun h elmentel javitovizsgazni sot dicseretes h vannak magaddal szemben elvarasaid.
de sipakolni mint egy rossz buzi azon h csak 3as lett egy tantargyad az sztem elegge cinkes.
orulj inkabb annak h neked a javitas vegett opcionalis volt ez a dolog nemugy mint a tobbi szerencsetlennek
akik a 2esert imadkoztak ... nehogy egyszer az eletben te is ilyen helyzetbe kerulj lehet megvilagosodnal meg a vegen ...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ez a hipermegafészpalm kategória.
nincs mentség. a büntetésed, hogy a GM játék hivatalos kezdése után 1 hónapig nem tradelhetsz!haromt
Ez nem vicces.
Amúgy veled még nem volt olyan, hogy 1-2%al csúsztál le a jobb jegyről, és gecire idegesített? 😛tenorx
gecire idegesít =/= elmegyek újra 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
gyulolom h tenorxnek kenyszeres ugathatnekja van es random topikban feltett random kerdesre
lelkiallapottol evszaktol es napszaktol fuggetlenul barmikor kepes egy
hacsondbenmaradtalvolnamindannyianjobbanjartunkvna valaszt bebofogni

a legrosszabb amikor ezt magatol kezdi el kerdes nelkulFake
Ezt fejtsd ki PMben, mert ez nem válasz arra, amit írtam. Lehet ilyen dolgokat írni, de attól még nem tudom miért olyan nagy bűn, hogy én elmentem javítóvizsgázni, főleg úgy, hogy éreztem, hogy meglehet. Nem lett, puff. Arról nem is beszélve, hogy jól jött volna az extra pénz havonta.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gyulolom h tenorxnek kenyszeres ugathatnekja van es random topikban feltett random kerdesre
lelkiallapottol evszaktol es napszaktol fuggetlenul barmikor kepes egy
hacsondbenmaradtalvolnamindannyianjobbanjartunkvna valaszt bebofogni

a legrosszabb amikor ezt magatol kezdi el kerdes nelkul
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ez a hipermegafészpalm kategória.
nincs mentség. a büntetésed, hogy a GM játék hivatalos kezdése után 1 hónapig nem tradelhetsz!haromt
Ez nem vicces.
Amúgy veled még nem volt olyan, hogy 1-2%al csúsztál le a jobb jegyről, és gecire idegesített? 😛tenorx
sztem neked sem kene ezt eroltetni
tanulj szf61 hibajabol es ne egesd magad szanaszejjel megjobban a kenyszeres valaszolhatnekkal 😀Fake
Mármint mit?
Most ha 1-2%on múlik egy jobb jegy egy 7 kredites tárgyból, akkor nyilván elmegyek mégegyszer vizsgázni, mert az elég durván nyomja az ösztöndíj és a rendes átlagot is. Az most tény, hogy elkúrtam, de nem ez a lényeg.
szf61 meg nem tudom hogy jön ide.