NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szeretett családtagjaim egyöntetűen azt fogadták meg újév alkalmából, hogy engem fognak baszogatni azért, mert nincs munkám?!

Még csak 22 óra telt el az évből, de már a tököm televan velük. Enélkül is érik már, hogy elküldjem őket a francba...

:mad: :mad:Mikey
http://www.youtube.com/watch?v=v8uAMPwV8HYSobri Jóska
http://www.youtube.com/watch?v=yx0uCug0GIM

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Szeretett családtagjaim egyöntetűen azt fogadták meg újév alkalmából, hogy engem fognak baszogatni azért, mert nincs munkám?!

Még csak 22 óra telt el az évből, de már a tököm televan velük. Enélkül is érik már, hogy elküldjem őket a francba...

:mad: :mad:Mikey
úgy látom ez is közös pontunk ^^...
Azt főleg szeretem, hogy néhányan leszarják, hogy mi ösztönző és mi nem, inkább begyaláznak a földbe, hátha majd akkor lesz valami változás. Főleg, egy depresszióra hajlamos, önbizalomhiányos embernél ez biztos eredményre vezet.fetomy
Esetemben vezet. Kezdem utálni őket. (Tényleg.)
Persze ha visszaszólok, akkor meg én vagyok a paraszt. Mondjuk nem mintha zavarna, mert egyébként tényleg az vagyok, na de akkor is.

Más: WTH. Vélemény? 😊 (Inkább PM-ben, ha van. 😊)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szeretett családtagjaim egyöntetűen azt fogadták meg újév alkalmából, hogy engem fognak baszogatni azért, mert nincs munkám?!

Még csak 22 óra telt el az évből, de már a tököm televan velük. Enélkül is érik már, hogy elküldjem őket a francba...

:mad: :mad:Mikey
úgy látom ez is közös pontunk ^^...
Azt főleg szeretem, hogy néhányan leszarják, hogy mi ösztönző és mi nem, inkább begyaláznak a földbe, hátha majd akkor lesz valami változás. Főleg, egy depresszióra hajlamos, önbizalomhiányos embernél ez biztos eredményre vezet.

Ja, ha már gyűlölködjünk: Kurvára utálom, ha parancsolgatnak. Akárki. Akkor főleg felbasz, ha az illető "lenne kedved...?" kezdetű kérdéseire kb. 98%-ban pozitív visszajelzést kap, mégis úgy érzi, fennhangon kell parancsolni, mert az király.

És utálom, hogy külföldön (Csehország, Ausztria) SEMMI nincs nyitva 7-8 után, max a benzinkút és a megdonácc.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szeretett családtagjaim egyöntetűen azt fogadták meg újév alkalmából, hogy engem fognak baszogatni azért, mert nincs munkám?!

Még csak 22 óra telt el az évből, de már a tököm televan velük. Enélkül is érik már, hogy elküldjem őket a francba...

:mad: :mad:Mikey
http://www.youtube.com/watch?v=v8uAMPwV8HYSobri Jóska
Aurora :cool:
jan közepén koncert Debrecenben :cool:

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Szeretett családtagjaim egyöntetűen azt fogadták meg újév alkalmából, hogy engem fognak baszogatni azért, mert nincs munkám?!

Még csak 22 óra telt el az évből, de már a tököm televan velük. Enélkül is érik már, hogy elküldjem őket a francba...

:mad: :mad:Mikey
http://www.youtube.com/watch?v=v8uAMPwV8HYSobri Jóska
Qrvajó. 😊
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szeretem amikor mindenki jobban tudja, hogy mit kéne tennem és ontja magából a hülyeségeket.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
Szeretett családtagjaim egyöntetűen azt fogadták meg újév alkalmából, hogy engem fognak baszogatni azért, mert nincs munkám?!

Még csak 22 óra telt el az évből, de már a tököm televan velük. Enélkül is érik már, hogy elküldjem őket a francba...

:mad: :mad:Mikey
http://www.youtube.com/watch?v=v8uAMPwV8HY

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Szeretett családtagjaim egyöntetűen azt fogadták meg újév alkalmából, hogy engem fognak baszogatni azért, mert nincs munkám?!

Még csak 22 óra telt el az évből, de már a tököm televan velük. Enélkül is érik már, hogy elküldjem őket a francba...

:mad: :mad:
több mint 13 éve
Tomeee 753
Nem különösebben érdekel ha utálnak, de ha valaki olyan dolog miatt utál ami kurvára nem igaz, az fel tud baszni.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kisse bealudtam 😀
egyetlen szitkozodnivalom h bealudtam a gamecocks-seminoles kozepefele ugy bebebasztam
pedig vicces meccsnek indult hatarozottan
több mint 13 éve
catattack 3 520
Rakétát dugok mindenki seggébe és fellövöm a holdra!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
rohadt életbe, anyám kimosta a kedvenc gatyám, erre összement, eddig fő előnye volt, hogy bő, nagy zsebbel amibe befér minden, és nem ilyen feszes buzis szar, errre mostmeg alig bírok mozogni benne, kurvaélet :mad:
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
valamiben sose csalódok,buszmenetrend,én így szeretlek

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
msot hogy leírtam idebasztak az ablakom alá 3 petárdát ami geci hangos volt 😛
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 504 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
itt angyalföldön leszoktak róla. pedig régen amikor még semmi sem volt legális hiperdurván küldték. (én is 😀 ) most már abszolút nem. alig van 1-2haromt
Akkor inteligens környéken laksz. Már most nagyon idegesitő és ez semmi ahhoz képest ami majd éjjel környékén lesz...iktriad
sashalom egy elit hely. ez itt ugye a gettó 😛
a 90es években azért volt durva mert egy olyan ház volt velünk szemben amiben csak rendőrök laktak. ergo az összes elkobzott petárdát elnyomták a gyerekeik 😊 azóta a gyerekek felnőttek és a törvény is liberálisabb lett, így nincs, csak durrogtatás light.

a legalja 2004? volt amikor a sima petárda is legális volt. akkor még átértünk a blaha alúljárón konkrétan megsüketültem a sok norvégtólharomt
Az erős túlzás hogy elit hely... Mondjuk minden viszonyítás kérdése.
Nálunk pont fordítva van a trend - 90es években lightos volt a petárdázást; mostanság viszont már-már kibirhtalan (épp most maradt abba egy 3 perces folyamatos ágyúzás. És még csak este 7 van...És ha engem zavar; mit szólhat a két szomszédom akik 82 és 92 évesek pl?...)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Utálom a szilveszteri ipari mennyiségű petárdázást. Komolyan mintha ostrom lenne odakint. Szerencsére a háziállataink biztos helyen vannak; de nem irigylem pl azokat a joszágokat akiknek ezt odakint kell végigélvezniiktriad
itt angyalföldön leszoktak róla. pedig régen amikor még semmi sem volt legális hiperdurván küldték. (én is 😀 ) most már abszolút nem. alig van 1-2haromt
Akkor inteligens környéken laksz. Már most nagyon idegesitő és ez semmi ahhoz képest ami majd éjjel környékén lesz...iktriad
sashalom egy elit hely. ez itt ugye a gettó 😛
a 90es években azért volt durva mert egy olyan ház volt velünk szemben amiben csak rendőrök laktak. ergo az összes elkobzott petárdát elnyomták a gyerekeik 😊 azóta a gyerekek felnőttek és a törvény is liberálisabb lett, így nincs, csak durrogtatás light.

a legalja 2004? volt amikor a sima petárda is legális volt. akkor még átértünk a blaha alúljárón konkrétan megsüketültem a sok norvégtól
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 504 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Utálom a szilveszteri ipari mennyiségű petárdázást. Komolyan mintha ostrom lenne odakint. Szerencsére a háziállataink biztos helyen vannak; de nem irigylem pl azokat a joszágokat akiknek ezt odakint kell "végigélvezni"iktriad
itt angyalföldön leszoktak róla. pedig régen amikor még semmi sem volt legális hiperdurván küldték. (én is 😀 ) most már abszolút nem. alig van 1-2haromt
Akkor inteligens környéken laksz. Már most nagyon idegesitő és ez semmi ahhoz képest ami majd éjjel környékén lesz...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Utálom a szilveszteri ipari mennyiségű petárdázást. Komolyan mintha ostrom lenne odakin. Szerencsére a háziállataink biztos helyen vannak; de nem iriglem pl azokat a joszágokat akiknek ezt odakint kell végigélvezniiktriad
itt angyalföldön leszoktak róla. pedig régen amikor még semmi sem volt legális hiperdurván küldték. (én is 😀 ) most már abszolút nem. alig van 1-2
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 504 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Utálom a szilveszteri ipari mennyiségű petárdázást. Komolyan mintha ostrom lenne odakint. Szerencsére a háziállataink biztos helyen vannak; de nem irigylem pl azokat a joszágokat akiknek ezt odakint kell "végigélvezni".
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Gyűlölöm a szarkeverő ribancokat...
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
2009-2010-es szezonom abszolút mélyrepülés volt. Azt hiszem, ennyi káka után kívánok magamnak egy kib.szott jó és abszolút irigylésre méltó, eszelősen bejövős és bitangul gazdagodós 2011-et!
Kívánom Nektek is, hogy mindent sikerüljön elérni, amit elterveztek. Mivel a focit is győzelemre játszák, nemde?

Mivel gyülölködöm, ezért azt mondom, hogy; 2010 sucks, fuck yourself and never come back. Shit with you!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
London két éve megbénult 5 centi hótól és szerintem bármikor meg tudják ismételni az akkori balfaszkodásukat. Volt kb 3 hókotrója annak a világvárosnak, ezen pörgött a sajtó is, mutattak egy képet egyről és alá írták, "szóval ÍGY néz ki egy hókotró". 😊 Akkor és most is büszke lennék a magyar hatékonyságra ahhoz képest.gyeek
London éghajlata kicsit másabb a miénknél. Náluk ez extrém körülménynek számít, nálunk megszokottnak... 😀toxique
Így van, 10 centi hó nem kifejezetten tartozik a környezeti katasztrófák közé mégsem tudunk rá felkészülni.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
London két éve megbénult 5 centi hótól és szerintem bármikor meg tudják ismételni az akkori balfaszkodásukat. Volt kb 3 hókotrója annak a világvárosnak, ezen pörgött a sajtó is, mutattak egy képet egyről és alá írták, "szóval ÍGY néz ki egy hókotró". 😊 Akkor és most is büszke lennék a magyar hatékonyságra ahhoz képest.gyeek
London éghajlata kicsit másabb a miénknél. Náluk ez extrém körülménynek számít, nálunk megszokottnak... 😀
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
London két éve megbénult 5 centi hótól és szerintem bármikor meg tudják ismételni az akkori balfaszkodásukat. Volt kb 3 hókotrója annak a világvárosnak, ezen pörgött a sajtó is, mutattak egy képet egyről és alá írták, "szóval ÍGY néz ki egy hókotró". 😊 Akkor és most is büszke lennék a magyar hatékonyságra ahhoz képest.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha már t-mánál vagyunk akkor innen küldenék egy méretes faszkorbácsot a főkefének, hogy a tiltása ellenére, nem egyszer nem kétszer sikerült úgy televerni az autót sóval, hogy örülhetek h maradt színe.

persze ha én kezdeném el sózni a járdát, ott helyben agyonlőnének.

ami nem hajlik, az törik!