NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
bria hivatalosan is visszatért 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
iokmádo m az ilywen csakádi összejövetlejkett,legjobb faji kereszteaPÁÉM de utálomhoyg ha isziom szenitimenáűlios leszek és eszemebe jutz a voltbaráznőm oedigr réfgen volt már.Cowboykarcsi
fasom amare teis midngi elbatod megmontuk ezer hodj minden nő cak
éééh
kaputt
faszomba bem danulsz
99briareos
ez a legszebb párbeszéd, ami a bowl.hu fórumán valaha lezajlott 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 551 — StuG Life
iokmádo m az ilywen csakádi összejövetlejkett,legjobb faji kereszteaPÁÉM de utálomhoyg ha isziom szenitimenáűlios leszek és eszemebe jutz a voltbaráznőm oedigr réfgen volt már.Cowboykarcsi
fasom amare teis midngi elbatod megmontuk ezer hodj minden nő cak
éééh
kaputt
faszomba bem danulsz
99

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 551 — StuG Life
utlom ham óóta dolgozom ninncs semi idöm semio másrha. semi cikk, metst, carmém is megzuhant.
hijánopztok má. ám.
fukitol

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
iokmádo m az ilywen csakádi összejövetlejkett,legjobb faji kereszteaPÁÉM de utálomhoyg ha isziom szenitimenáűlios leszek és eszemebe jutz a voltbaráznőm oedigr réfgen volt már.Cowboykarcsi
egy kis csatos bambi miket ki nem hoz az emberből 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
akkor szurkolj helyettem is és skandáld,hogy "kurva anyád Parker,takarodj az MLB-be"Newman
Ez nálam legfeljebb úgy fog hangzani, hogy "kedves Parker, szeretettel várunk az MLB-be". 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
le kell szarni. minden szilveszeri party szar mert erőltetett és kvázi kötelező.

csináljunk közös szilveszteri bowl nézést 😀haromt
Szervezd meg 😊

Vagy lehet nézni szilveszter este az RTL-en a leghíresebb amerikaifocis filmet.
Már az RTL is behódolt a foci elött. 😊
Sőt most látom, mindkét szilveszteri filmjük amerikaifocis. Yuppppiiiiéééééé

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a fasz kivan,hogy a clemson-usf is szilveszterkor lesz

le kell szarni. minden szilveszeri party szar mert erőltetett és kvázi kötelező.

csináljunk közös szilveszteri bowl nézést 😀haromt
Épp ez az, divatfaszság az egész. Én például sokkal jobban szeretek bármelyik hétfő délelőtt részeg lenni, amikor senki más nem, és nem akkor, amikor minden köcsög veri a nyálát a szándékos bebaszására. Meg amúgyis minden nap kiváló alkalom az ivásra, most ezért nem kell az évszámnak megváltoznia, és még a detox is drágább. 😛

Én biztos nézem péntek este Parker-ék bowl-meccsét, aztán meg 10-től a kanadai-svéd junior hoki VB csemegével lehet átérni az új évbe. 😊TheMileHighCity
akkor szurkolj helyettem is és skandáld,hogy "kurva anyád Parker,takarodj az MLB-be"
én divatmajom vagyok,be leszek kúrva

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
le kell szarni. minden szilveszeri party szar mert erőltetett és kvázi kötelező.

csináljunk közös szilveszteri bowl nézést 😀haromt
Épp ez az, divatfaszság az egész. Én például sokkal jobban szeretek bármelyik hétfő délelőtt részeg lenni, amikor senki más nem, és nem akkor, amikor minden köcsög veri a nyálát a szándékos bebaszására. Meg amúgyis minden nap kiváló alkalom az ivásra, most ezért nem kell az évszámnak megváltoznia, és még a detox is drágább. 😛

Én biztos nézem péntek este Parker-ék bowl-meccsét, aztán meg 10-től a kanadai-svéd junior hoki VB csemegével lehet átérni az új évbe. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
le kell szarni. minden szilveszeri party szar mert erőltetett és kvázi kötelező.

csináljunk közös szilveszteri bowl nézést 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
nyomorék geci szilveszteri szervezkedés ... :mad: :/Drip
Hatalmas +1. Fasz kivan, hogy nem lehet megszervezni a bulit normálisan. Ha persze én szervezek az nem jó mert oda nincs kedvük jönni. Lehet itthon maradok szilveszterkor 😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
Jó ez a szurkolói társadalom azért... Míg nem álltunk így(falcons) kussolt mindenki, max mi beszéltünk itt a csapat topic-ba a dolgokról, most meg már mindenhol hogy így rohadékok vagyunk, meg így szar, erősek de azért nem lenne baj ellenük, mákjuk van ez a játékos meg lófaszt se ér. felbasz agyilag, hogy egyből milyen gyökerek tudnak lenni az emberek. Ha kiesnénk akkor meg jön hogy ő megmondta hogy ennyi lesz ha meg nyerünk akkor meg hogy háááát, nem nekik kellett volna és közbe csak irígykedik...Buga
Na, már tudod milyen Pats-drukkernek lenni 10 éve. 😊

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kurva idegesítő, hogy két hete próbáltam meg jegyet szerezni a hokivb-re (akkor jött meg a decemberi szoctám az egyetemtől), de sehol nem lehet már kapni az olaszok ellen jegyet. Sok fasz kocadrukkerrel lesz tele az aréna, gondolom csomó cég felvásárolta a fél arénát aztán osztogatja az idióta dolgozóinak. Ha valaki tud valakit akitől akár dupla áron, de lehet szerezni arra a meccsre jegyet az szóljon.Rajna
rajtavagyok szolok ha van vmi. biztatoak a kilatasok. de nekem is bekell piritanom a pozor utvonalat mert mar december elejen nem volt jegy igy csak a japcsik ellenire van egyenlore.Fake
Nagy lenne. A holland-Korea kombóra már szereztem jegyet mert arra tud jönni haverom utána ő utazik el, de gondolom hétközi meccsekre, főleg a spanyolra még bőven lesz a következő hetekben. De a lényeg az olasz ugye...Rajna
Jah, azt nem vágod, hogy melyik szektorba lesz szurkolás? Gondolom tömve leszünk idiótákkal akik csak véletlenül lesznek kinn mert most ez olyan menő...

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kurva idegesítő, hogy két hete próbáltam meg jegyet szerezni a hokivb-re (akkor jött meg a decemberi szoctám az egyetemtől), de sehol nem lehet már kapni az olaszok ellen jegyet. Sok fasz kocadrukkerrel lesz tele az aréna, gondolom csomó cég felvásárolta a fél arénát aztán osztogatja az idióta dolgozóinak. Ha valaki tud valakit akitől akár dupla áron, de lehet szerezni arra a meccsre jegyet az szóljon.Rajna
rajtavagyok szolok ha van vmi. biztatoak a kilatasok. de nekem is bekell piritanom a pozor utvonalat mert mar december elejen nem volt jegy igy csak a japcsik ellenire van egyenlore.Fake
Nagy lenne. A holland-Korea kombóra már szereztem jegyet mert arra tud jönni haverom utána ő utazik el, de gondolom hétközi meccsekre, főleg a spanyolra még bőven lesz a következő hetekben. De a lényeg az olasz ugye...

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ezt azért csak bizonyos klubbok szimpatizánsai csinálják, szerencsére nem mindenki 😀shawnka
értjük a célzást 😛
egyébként nem vágom, miért pont az Atlanta lenne akárcsak egy kicsikét is gyengébb csapat mint a többi PO-s...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 723 — "Grammar maci"
Jó ez a szurkolói társadalom azért... Míg nem álltunk így(falcons) kussolt mindenki, max mi beszéltünk itt a csapat topic-ba a dolgokról, most meg már mindenhol hogy így rohadékok vagyunk, meg így szar, erősek de azért nem lenne baj ellenük, mákjuk van ez a játékos meg lófaszt se ér. felbasz agyilag, hogy egyből milyen gyökerek tudnak lenni az emberek. Ha kiesnénk akkor meg jön hogy ő megmondta hogy ennyi lesz ha meg nyerünk akkor meg hogy háááát, nem nekik kellett volna és közbe csak irígykedik...Buga
ebben tökéletesen igazad van, én ezt negatív bandwagon-nak hívom 😂

nem érdemes ezzel foglalkozni, a bearssel kapcsolatban is azt várják hogy mikor botlanak hogy le tudják írni hogy milyen szarok.
Aki meg a mai falconsra azt mondja hogy gyenge az nem nagyon nézett az állásokra - van olyan hosszú egy bajnokság hogy az kellőképpen beárazzon egy csapatot szvsz

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 272 — Tyrone Creek
Jó ez a szurkolói társadalom azért... Míg nem álltunk így(falcons) kussolt mindenki, max mi beszéltünk itt a csapat topic-ba a dolgokról, most meg már mindenhol hogy így rohadékok vagyunk, meg így szar, erősek de azért nem lenne baj ellenük, mákjuk van ez a játékos meg lófaszt se ér. felbasz agyilag, hogy egyből milyen gyökerek tudnak lenni az emberek. Ha kiesnénk akkor meg jön hogy ő megmondta hogy ennyi lesz ha meg nyerünk akkor meg hogy háááát, nem nekik kellett volna és közbe csak irígykedik...Buga
ezt azért csak bizonyos klubbok szimpatizánsai csinálják, szerencsére nem mindenki 😀
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Jó ez a szurkolói társadalom azért... Míg nem álltunk így(falcons) kussolt mindenki, max mi beszéltünk itt a csapat topic-ba a dolgokról, most meg már mindenhol hogy így rohadékok vagyunk, meg így szar, erősek de azért nem lenne baj ellenük, mákjuk van ez a játékos meg lófaszt se ér. felbasz agyilag, hogy egyből milyen gyökerek tudnak lenni az emberek. Ha kiesnénk akkor meg jön hogy ő megmondta hogy ennyi lesz ha meg nyerünk akkor meg hogy háááát, nem nekik kellett volna és közbe csak irígykedik...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kurva idegesítő, hogy két hete próbáltam meg jegyet szerezni a hokivb-re (akkor jött meg a decemberi szoctám az egyetemtől), de sehol nem lehet már kapni az olaszok ellen jegyet. Sok fasz kocadrukkerrel lesz tele az aréna, gondolom csomó cég felvásárolta a fél arénát aztán osztogatja az idióta dolgozóinak. Ha valaki tud valakit akitől akár dupla áron, de lehet szerezni arra a meccsre jegyet az szóljon.Rajna
rajtavagyok szolok ha van vmi. biztatoak a kilatasok. de nekem is bekell piritanom a pozor utvonalat mert mar december elejen nem volt jegy igy csak a japcsik ellenire van egyenlore.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kurva idegesítő, hogy két hete próbáltam meg jegyet szerezni a hokivb-re (akkor jött meg a decemberi szoctám az egyetemtől), de sehol nem lehet már kapni az olaszok ellen jegyet. Sok fasz kocadrukkerrel lesz tele az aréna, gondolom csomó cég felvásárolta a fél arénát aztán osztogatja az idióta dolgozóinak. Ha valaki tud valakit akitől akár dupla áron, de lehet szerezni arra a meccsre jegyet az szóljon.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
eltörhetne szilánkosra annak a fagyistának a keze amelyik belebaszott egyet a kapunkba. igazából anyukájával is szórakozhatna



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 034 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nyomorék geci szilveszteri szervezkedés ... :mad: :/

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
családi béke,és megint és megint és megint

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Rohadt hóesés... Épp elsöpörtem a járdát mire megint elkezdett esni! Grrrrriktriad
napalmot neki

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 502 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rohadt hóesés... Épp elsöpörtem a járdát mire megint elkezdett esni! Grrrrr