Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
most en ertem elmeletileg h miert zavarja a bringasokat ha gyalogosok vannak a bicikliuton.
csak. mert. elvbol. meg hasonlo eszervek alapjan. de amugy miert ? balesetveszelyes v mi ?Fake
Idegesítő mert lassítani kell, ezt mint gyalogos vettem észre és ha belegondolunk tényleg az. Mondjuk inkább öljék egymást a bringások és a gyalogosok a járdáért mint a a bringások az autósokkal az útért 😛 Még a kamionoknak kéne találni valami természetes ellenséget és akkor egész nyugtató lenne a közlekedés 😊JayB
ne haragudj de nevetseges az okfejtesed. erdekes nalunk szerencsesebb moralis fejlodesu orszagokban siman megoldjak ezt a problemat toleranciaval es a masik fele valo turelemmel. mondok egy sztem eleg jo peldat :
eletem elso napjan hollandiaban (ahol mondjuk kb mindenki bicajjal jar varoson belul azert eleg faszan kivan epitve az infrastruktura. minden utcaban van kulon bicikli- es gyalogossav az ut szelen sot a legtobb helyen az ut mindket oldalan kivan ez alakitva h ertelemszeruen a jobb oldalt kozlekedjen mindenki.) namost azt lattam h egy par egymas mellett bicajozik kb 5tel az ut kozepen ! (ezert mar itthon sztem alapbol helyszini kivegzes meg 13 kanyad jarna marcsak elvbol is) mogotte egy "bkv" busz ugyanugy 5tel totyog mert nem fog atmenni a zarovonalon a busz mogott pedig 2 cayenne es 1 sl ugyanugy 5tel. vegigneztem direkt a fejeket a buszon es az autokban is es erdekes modon egyiknek sem torzult az arca szombat este 7kor amiatt mert nem lehet kihasznalni a maximalis vegsebesseget ... aruld mar el nekem ez h lehet ?
ok a nem normalisak vagy esetleg megis a mi keszulekunkben van a hiba ?
a kamionosoknak pedig van termeszetes ellensege. a kamikaze motorosok vmint a szifilisz.Fake
A közlekedési morál nem csak nálunk szar, sőt nálunk még tűrhető. olaszok, görögök stb sokkal gázabbak. A kurva anyázás meg sajnos hungarikum, ha osztrák vagy holland módra közlekednénk is tuti meglennének az aprócska feszkó levezető húzzanyádba szösszenetek, okot találnánk rá hidd el.
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Igor jól írja. Rettentő veszélyes.

Had ne példázzam, hogy egy 4 éves kisgyerek milyen hirtelen irányváltásokra képes ugrálás közben, mert neki azt kell, miközben apucival és anyucival megy valahova.

De egyébként ugyanazért veszélyes, amiért az autóúton is sétálni. A kerékpárúton elvileg max. 30-cal lehetne haladni kerékpárral. Gyalogos fejjel gondolkozva is veszélyesnek tartom, hogy sétálgatok a kerékpárosok között, még akkor is, ha csak rendes van köztük.

szerk.: de qrva lassan írtam meg ezt a hsz-t...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Érdekes, én egy "anyádért sétálsz a kerékpárúton faszfej?!" klub megalapításán gondolkozom már egy ideje.Mikey
most en ertem elmeletileg h miert zavarja a bringasokat ha gyalogosok vannak a bicikliuton.
csak. mert. elvbol. meg hasonlo eszervek alapjan. de amugy miert ? balesetveszelyes v mi ?Fake
Azért mert kerülgetni kell a kutyát/a két-három éves gyereket/a nyolcvanéves nénit, aki félsüket és a kerekesszatyorral az egész utat elállja, és ha rájuk csengetsz már akkor is te vagy a hibás, ne adj isten mégha történik valami (mégha a kutya adott esetben eléd ugrik ki, és te perecelsz egy rohadt nagyot), akkor meg pláne.
Mikey, szólj ha alakul a klub, rögtön csatlakozom.Igor
oke ez abszolut toleralhato allaspont szerintem is. foleg h te meg csengot is emlitettel mikozben a pesti bringasok javareszenek a tudocsucs a csengo es igy szolal meg " takarodj az utambol basszalak meg !" joesetben. alapesetben meg hagyatkozz a pokosztoneidre es orulj ha vannak olyan kegyesek es kikerulnek.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Érdekes, én egy "anyádért sétálsz a kerékpárúton faszfej?!" klub megalapításán gondolkozom már egy ideje.Mikey
most en ertem elmeletileg h miert zavarja a bringasokat ha gyalogosok vannak a bicikliuton.
csak. mert. elvbol. meg hasonlo eszervek alapjan. de amugy miert ? balesetveszelyes v mi ?Fake
Idegesítő mert lassítani kell, ezt mint gyalogos vettem észre és ha belegondolunk tényleg az. Mondjuk inkább öljék egymást a bringások és a gyalogosok a járdáért mint a a bringások az autósokkal az útért 😛 Még a kamionoknak kéne találni valami természetes ellenséget és akkor egész nyugtató lenne a közlekedés 😊JayB
ne haragudj de nevetseges az okfejtesed. erdekes nalunk szerencsesebb moralis fejlodesu orszagokban siman megoldjak ezt a problemat toleranciaval es a masik fele valo turelemmel. mondok egy sztem eleg jo peldat :
eletem elso napjan hollandiaban (ahol mondjuk kb mindenki bicajjal jar varoson belul azert eleg faszan kivan epitve az infrastruktura. minden utcaban van kulon bicikli- es gyalogossav az ut szelen sot a legtobb helyen az ut mindket oldalan kivan ez alakitva h ertelemszeruen a jobb oldalt kozlekedjen mindenki.) namost azt lattam h egy par egymas mellett bicajozik kb 5tel az ut kozepen ! (ezert mar itthon sztem alapbol helyszini kivegzes meg 13 kanyad jarna marcsak elvbol is) mogotte egy "bkv" busz ugyanugy 5tel totyog mert nem fog atmenni a zarovonalon a busz mogott pedig 2 cayenne es 1 sl ugyanugy 5tel. vegigneztem direkt a fejeket a buszon es az autokban is es erdekes modon egyiknek sem torzult az arca szombat este 7kor amiatt mert nem lehet kihasznalni a maximalis vegsebesseget ... aruld mar el nekem ez h lehet ?
ok a nem normalisak vagy esetleg megis a mi keszulekunkben van a hiba ?
a kamionosoknak pedig van termeszetes ellensege. a kamikaze motorosok vmint a szifilisz.
több mint 15 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 869 — Dr Kongó fan
Úgy érzem méltó társam lehetnél a "anyádért biciklizel a járdán faszfej?!"-klubomnak, legalábbis a belépéshez szükséges átvilágításon megfeleltél.Sobri Jóska
Érdekes, én egy "anyádért sétálsz a kerékpárúton faszfej?!" klub megalapításán gondolkozom már egy ideje.Mikey
most en ertem elmeletileg h miert zavarja a bringasokat ha gyalogosok vannak a bicikliuton.
csak. mert. elvbol. meg hasonlo eszervek alapjan. de amugy miert ? balesetveszelyes v mi ?Fake
Azért mert kerülgetni kell a kutyát/a két-három éves gyereket/a nyolcvanéves nénit, aki félsüket és a kerekesszatyorral az egész utat elállja, és ha rájuk csengetsz már akkor is te vagy a hibás, ne adj isten mégha történik valami (mégha a kutya adott esetben eléd ugrik ki, és te perecelsz egy rohadt nagyot), akkor meg pláne.
Mikey, szólj ha alakul a klub, rögtön csatlakozom.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 15 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Járjon mindenki görkorival 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Úgy érzem méltó társam lehetnél a "anyádért biciklizel a járdán faszfej?!"-klubomnak, legalábbis a belépéshez szükséges átvilágításon megfeleltél.Sobri Jóska
Érdekes, én egy "anyádért sétálsz a kerékpárúton faszfej?!" klub megalapításán gondolkozom már egy ideje.Mikey
most en ertem elmeletileg h miert zavarja a bringasokat ha gyalogosok vannak a bicikliuton.
csak. mert. elvbol. meg hasonlo eszervek alapjan. de amugy miert ? balesetveszelyes v mi ?Fake
Idegesítő mert lassítani kell, ezt mint gyalogos vettem észre és ha belegondolunk tényleg az. Mondjuk inkább öljék egymást a bringások és a gyalogosok a járdáért mint a a bringások az autósokkal az útért 😛 Még a kamionoknak kéne találni valami természetes ellenséget és akkor egész nyugtató lenne a közlekedés 😊
több mint 15 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Egyetértek. Tegnap, sétálóutca, ugyanúgy. Csak kicsi gyerekkel. Hát nem épp akkor kellett nyújtózkodnom? A Király utca is beleremegett az esésbe.apeszos
na az kemény 😀, legalább megpróbált reagálni valamit, vagy beletörődött a helyzetbe?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Úgy érzem méltó társam lehetnél a "anyádért biciklizel a járdán faszfej?!"-klubomnak, legalábbis a belépéshez szükséges átvilágításon megfeleltél.Sobri Jóska
Érdekes, én egy "anyádért sétálsz a kerékpárúton faszfej?!" klub megalapításán gondolkozom már egy ideje.Mikey
most en ertem elmeletileg h miert zavarja a bringasokat ha gyalogosok vannak a bicikliuton.
csak. mert. elvbol. meg hasonlo eszervek alapjan. de amugy miert ? balesetveszelyes v mi ?
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Úgy érzem méltó társam lehetnél a "anyádért biciklizel a járdán faszfej?!"-klubomnak, legalábbis a belépéshez szükséges átvilágításon megfeleltél.Sobri Jóska
Érdekes, én egy "anyádért sétálsz a kerékpárúton faszfej?!" klub megalapításán gondolkozom már egy ideje.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
a hazam elott kozvetlen bicikliut vezet de ugy h lehetetlenseg nem rajta kozlekedni gyalog mivel egy kis szakaszon megszunik a jarda es csak a bringapalya van. ha most minden olyan esetert kapnek 500 forintot amikor a csengo v barmi mas jelzokeszulek nelkul kozlekedo paraszt fekezes nelkul majdnem elgazolt hatulrol viszont visszafordulva mar kepes volt pampogni hasonloan a farokfajta autosokhoz akkor mehetnek a rozsadombra hazat venni. egesz egyszeruen nem x5os v sl fuggo h vki seggfej. vkinek mar az is boven sok ha drotszamarat vezet. ennyit tud a kozlekedesi- es altalanos moralunk.
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 443 — #NoStress
Ez zártkörű klub, mint Martinovicsé, elég ha mi tudjuk ki tartozik bele. 😊

több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
'Szom állítanám a Pécs sétálóutcáiban száguldozó biciklistákba. Minden nap végigballagunk ugyanazokon az utcákon, minden alkalommal van legalább egy daredevil aki 30al szlalomozik a járókelők között. Ma jövök ki a hírlapárus boltból, nyugodtan olvasom a sajtótermék tartalmát, és ha nem kapják el a könyököm, a marhája beékelte volna a kormányt a bordáim közé. Egyből eszembe jutott a sok sirám, hogy nekik kell bicikli sáv mert a gonosz autósok veszélyeztetik őket.gyeek
Egyetértek. Tegnap, sétálóutca, ugyanúgy. Csak kicsi gyerekkel. Hát nem épp akkor kellett nyújtózkodnom? A Király utca is beleremegett az esésbe.apeszos
Helyes. Úgy érzem méltó társam lehetnél a "anyádért biciklizel a járdán faszfej?!"-klubomnak, legalábbis a belépéshez szükséges átvilágításon megfeleltél. 😊Sobri Jóska
csináld meg a klubot facebookon

több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 443 — #NoStress
'Szom állítanám a Pécs sétálóutcáiban száguldozó biciklistákba. Minden nap végigballagunk ugyanazokon az utcákon, minden alkalommal van legalább egy daredevil aki 30al szlalomozik a járókelők között. Ma jövök ki a hírlapárus boltból, nyugodtan olvasom a sajtótermék tartalmát, és ha nem kapják el a könyököm, a marhája beékelte volna a kormányt a bordáim közé. Egyből eszembe jutott a sok sirám, hogy nekik kell bicikli sáv mert a gonosz autósok veszélyeztetik őket.gyeek
Egyetértek. Tegnap, sétálóutca, ugyanúgy. Csak kicsi gyerekkel. Hát nem épp akkor kellett nyújtózkodnom? A Király utca is beleremegett az esésbe.apeszos
Helyes. Úgy érzem méltó társam lehetnél a "anyádért biciklizel a járdán faszfej?!"-klubomnak, legalábbis a belépéshez szükséges átvilágításon megfeleltél. 😊

több mint 15 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem hűt a klíma a hetek óta, ma kihívtam a klímást gondolván elfogyott a gáz töltsön bele. Megjöttek bekapcsoljuk egyből jégkorszak, nem állítottunk semmit, a megfelelő funkción volt. Mondom ez nem létezik kapcsoljuk ki-be úgyse fog hűteni, hát nem hűtött az a szar? Szétszedték közölték hogy a gáz csurig van és minden működik majd 3000 FT kiszállási díj ellenében távoztak.. Az egész napot rááldoztam mivel elég konkrét 11 és délután 5 óra közötti intervalumot adtak meg. Haljon meg az összes műszaki cikk.JayB
Ez olyan mint amikor fáj a fogad napokig.
Rászánod magad,hogy elmész az orvoshoz,persze ott kurvára nem fáj.Bazzani
Így van, de a fogorvos akkor is megcsinálja a fogadat, itt viszont még jó eséllyel JayB-nek még lesz pár menete, mire valóban megjavítják a klímáját. (A következő hibát 33 fokos kánikulában saccolom.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Nem hűt a klíma a hetek óta, ma kihívtam a klímást gondolván elfogyott a gáz töltsön bele. Megjöttek bekapcsoljuk egyből jégkorszak, nem állítottunk semmit, a megfelelő funkción volt. Mondom ez nem létezik kapcsoljuk ki-be úgyse fog hűteni, hát nem hűtött az a szar? Szétszedték közölték hogy a gáz csurig van és minden működik majd 3000 FT kiszállási díj ellenében távoztak.. Az egész napot rááldoztam mivel elég konkrét 11 és délután 5 óra közötti intervalumot adtak meg. Haljon meg az összes műszaki cikk.JayB
Ez olyan mint amikor fáj a fogad napokig.
Rászánod magad,hogy elmész az orvoshoz,persze ott kurvára nem fáj.

több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Nem hűt a klíma a hetek óta, ma kihívtam a klímást gondolván elfogyott a gáz töltsön bele. Megjöttek bekapcsoljuk egyből jégkorszak, nem állítottunk semmit, a megfelelő funkción volt. Mondom ez nem létezik kapcsoljuk ki-be úgyse fog hűteni, hát nem hűtött az a szar? Szétszedték közölték hogy a gáz csurig van és minden működik majd 3000 FT kiszállási díj ellenében távoztak.. Az egész napot rááldoztam mivel elég konkrét 11 és délután 5 óra közötti intervalumot adtak meg. Haljon meg az összes műszaki cikk.
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
'Szom állítanám a Pécs sétálóutcáiban száguldozó biciklistákba. Minden nap végigballagunk ugyanazokon az utcákon, minden alkalommal van legalább egy daredevil aki 30al szlalomozik a járókelők között. Ma jövök ki a hírlapárus boltból, nyugodtan olvasom a sajtótermék tartalmát, és ha nem kapják el a könyököm, a marhája beékelte volna a kormányt a bordáim közé. Egyből eszembe jutott a sok sirám, hogy nekik kell bicikli sáv mert a gonosz autósok veszélyeztetik őket.gyeek
Egyetértek. Tegnap, sétálóutca, ugyanúgy. Csak kicsi gyerekkel. Hát nem épp akkor kellett nyújtózkodnom? A Király utca is beleremegett az esésbe.
több mint 15 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
'Szom állítanám a Pécs sétálóutcáiban száguldozó biciklistákba. Minden nap végigballagunk ugyanazokon az utcákon, minden alkalommal van legalább egy daredevil aki 30al szlalomozik a járókelők között. Ma jövök ki a hírlapárus boltból, nyugodtan olvasom a sajtótermék tartalmát, és ha nem kapják el a könyököm, a marhája beékelte volna a kormányt a bordáim közé. Egyből eszembe jutott a sok sirám, hogy nekik kell bicikli sáv mert a gonosz autósok veszélyeztetik őket.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nekem is meghalt a rendszer... végülis csak a szombatig megtanulandó offense playbook meg 2 végignézendő meccs volt rajta...

több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fuck yeah...Másik memóriával is ugyanúgy újraindult a gép :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
net előtt vagy, hogy a fenébe képes így unatkozni valaki?JJ
nyár van lényegében, és mivel unatkozik a srác gondolom nem szopik a vizsgaidőszakkal, na így hogy lehet unatkozni....brk
hát még szerencsére a vizsgaidőszakok nem érintenek.. 😊 de közben rájöttem hogy azért unatkozom mert elméletileg már nyár van, de gyakorlatilag még 2 hétig suliba járok, és tudat alatt már annyira bekkelek hogy ez kihat a sulin kívüli életemre is 😀

több mint 15 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Álmatlanság ftw... :/
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
net előtt vagy, hogy a fenébe képes így unatkozni valaki?JJ
lehet lassú neki 😀

több mint 15 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
net előtt vagy, hogy a fenébe képes így unatkozni valaki?JJ
nyár van lényegében, és mivel unatkozik a srác gondolom nem szopik a vizsgaidőszakkal, na így hogy lehet unatkozni...