NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
azért a kisboltok nyitva vannak 25-26án is, hogyha kifogynál a zsömléből.haromt
nyilván nem az a fő problémám, hogy nem tudok elég zsömlét venni, hanem az, hogy feleslegesen megbonyolítják, és mellesleg kibasznak az emberrel. mert nem egyszer volt már, hogy akkor balhéztak, mikor épp ott voltam, és kurvára nincs kedvem azért fél órát ott állni, mert a pénztáros épp meg akarja értetni valakivel, hogy bizony 5 zsömlét neki vissza kell vinnie. Plusz felesleges bonyolítás, hogy ha én éppen zsömlét akarok még venni, csak azért menjek még be egy másik helyre is. Valamint azt gondoltam, elmúltak azok az idők, hogy előjegyzést kell írni ha banánt szeretnél venni, és még úgy is maximum két darabot vehetsz, hogy jusson másnak is..

Ja, amúgy azt ki is felejtettem, hogy nagy poén ez a szmogriadó, így két nappal karácsony előtt, főleg ha az ember a város szélén lakik, és kb. két busszal jutna be a központba, ahonnan a hat szatyor cuccot, plusz a fát cipelné haza. ^^
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

Planica nincs tervbe véve? 😀F.Schleck
áhhh...
Kb. születésemtől 16-17 éves koromig az összes téli szünetet, Karácsonyt Erdélyben töltöttem el nagyszüleimnél. Nekem az volt az igazi Karácsony, hó az mindig volt, előtte való héten kb. csak sieltünk meg szánkóztunk egész nap, elmondhatatlanul önfeledt volt az egész, leirhatatlan az az egész. Mondjuk az vicc. hogy testvéremmel kb. 17 éven át az összes Karácsonyt Fater meg Muter nélkül töltöttük kint de az az igazság hogy bennünk akkora volt a kötődés az ottaniakhoz hogy az volt az igazi Karácsony.
Azóta megváltozott minden, Nagyfater meghalt, mi is idősebbek lettünk ( 😕), vizsgaidőszak miatt amúgy sem tudnánk kimenni ilyenkor.
Erdélyben még éltek/élnek a régi karácsonyi szokások, sajnos ez itthon nem mondható már el, iszonyatosan hiányoznak a régi szép idők, elmondhatatlanul jól éreztem magam évről-évre, azóta viszont ilyenkor Karácsonykor óriási hiányérzetem van, egyedüli pozitívum amikor látom hogy örülnek a szeretteim az ajándéknak...

szerk.: sorry a hosszú OFFért, de valahova ki kellett eresztenem a bánatom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Széttörő szánkó már alap... 😀 Múltkor mi is küldtük gettósnowboarddal a Normafán, eléggé adta 😂 +seggcsúszkával 9m-es ugratás, az mi? 😀 ÉS a durva, hogy nem is fájt különösebben 😀 😀
De ez már Make Love topik 😊pc_x
kemény vagy akkor 😀 én csak 6 métert szálltam K15ös síugróról szánkóval 😀eaglesmcnabb
Planica nincs tervbe véve? 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért a kisboltok nyitva vannak 25-26án is, hogyha kifogynál a zsömléből.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Széttörő szánkó már alap... 😀 Múltkor mi is küldtük gettósnowboarddal a Normafán, eléggé adta 😂 +seggcsúszkával 9m-es ugratás, az mi? 😀 ÉS a durva, hogy nem is fájt különösebben 😀 😀
De ez már Make Love topik 😊pc_x
kemény vagy akkor 😀 én csak 6 métert szálltam K15ös síugróról szánkóval 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 056 — no es importante
15 zsemle a határ, én tudom, a fél hónapomat ott töltöttem most... 😛JJ Tiller
lényegtelen részletkérdés 😛
de persze kösz a pontosítást 😊fetomy
amúgy ez csak amolyan óvintézkedés, volt, mikor hét forintért ment a zsemle, ha nincs kiírva hogy max 15-öt vihetsz és az árufeltöltők nem szólnak rá az emberekre, lett volna olyan, aki az aznapi teljes sütést elvitte volna egyszerre, még azokat is, amiket be sem raktak a kelesztőbe...
nem az a lényeg, hogy te ne vegyél 138 darabot belőle, hanem hogy "egyenletesen" fogyjon a készlet, mert bármennyire evidensnek is tűnik, a pékáruk sem maguktól teremtődnek 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
15 zsemle a határ, én tudom, a fél hónapomat ott töltöttem most... 😛JJ Tiller
lényegtelen részletkérdés 😛
de persze kösz a pontosítást 😊
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 056 — no es importante
15 zsemle a határ, én tudom, a fél hónapomat ott töltöttem most... 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gyűlölöm, hogy hitelkártyás vásárlásnál mindenki idióta....
Alapvetően vadbaromság, hogy ha hitelkártyát használ valaki, akkor ha a te nemedhez tartozó név van rajta, senki le se szarja, hogy loptad-e, de ha ellenkező neműét használnád, akkor már bekaphatod a harci faszt.
Két dolog miatt basz fel kurvára:
1. Mert volt, hogy anyám elküldött a boltba, az ő hitelkártyájával... Megveszem ami kell, majd a Tuscó pénztáros bejelenti, hogy nem fizethetek a kártyával, mert női név van rajta. Mondom igen, az anyámé, tudom a kódot. De nembaj, akkor se vásárolhatok vele, viszont - és itt jön a kurvanevetséges és eszméletlen baromság - ott van az automata, ha tudom a kódot vegyek le pénzt, és fizessek úgy... 😒 Hát mondom bazmegazanyádat... Most ez mi? Nem fizethetek vele, mert hátha lopott, de két méterrel odébb vehetek le vele pénzt, mert az automata majd leszarja, hogy loptam-e??? (egyébként azért IS baszott fel, mert ugye hitelkártya, aminél a készpénzfelvét kurvaszar dolog, ellenben a vásárlással vele)
2. Mert egy másik hitelkártyánk az ex-nevelőapám nevén van, de hol ő használja, hol mi, viszont ha mi, akkor anyám nem mehet el vele vásárolni, mert férfi név van rajta, ő meg nő... Ezzel a bónusz, hogy a Szóládi néven levő kártyával nem fizethet Szóládiné... Viszont Gipsz Jakab nyugodtan, csak a végén majd hamisítsa oda a kártyán levő nevet, vagy igazából bármit, mert azt már mindenki leszarja... Nem véletlen vonzott 1-1 idegesebb pillanatomban a név helyére történő "Kurva Anyátokat" szöveg odaírása... Mellesleg itt még plusz, hogy emiatt kelhetek fel fél 6kor tegnap, ma és holnap is, hogy menjek BEVÁSÁROLNI (másfél óra idegtépés) a Tuscóba anyámmal...

Ja, és ha már Tuscó... Elképesztően nevetséges dolog, hogy nem vehetsz 10 zsömlénél többet egyszerre.... Merthogy ők basznak mindenre, és 7 forintért árulják azt a szart, és nem akarják ellátni a többi boltost, aki számla nélkül 12, számlával kb. 15 forintért veszi a gyártól... Éppen ezért, ha három napra bezár az a szar, akkor te nem spájzolhatsz be a kibaszott kiflijükből, vagy ha szimplán nagy a család, akkor nem vehetsz annyi zsömlét, amennyit szeretnél... De persze annyi eszük nincsen, hogy ha valaki tényleg boltos, és onnan akar zsömlét szerezni, akkor szimplán körbemegy 3-4 alkalommal, vagy mennek 2-en, és máris nem kell annyiszor, és megveszi annyi körből, mert azt már leszarja az eladó, ha 10 percen belül 4edszer veszel 10 zsömlét (70 forint), csak ne egyszerre tedd...

Ha már belelendültem.. Kurvaszánalmasak azok az emberek, akik kiakadnak a pénztárnál, hogy a kis szatyorért ki kell adniuk 5 forintot... Konkrétan hangosan felnevettem a sorban a múltkor, mikor a kettővel előttem levő öregasszony kiverte a pénztárossal a balhét, hogy milyen alapon kér tőle 5 forintot a szatyorért, miközben amúgy fizetett vagy 4ezer forintot...

Na, ez jól esett 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
itt is van egy gettósnowboardos egyén 😛 Veszprémben egy időben a BMX pálya télen ilyen agyatlanságok színtere volt, mondjuk csak nekem és másik haveromnak volt deszkája, menők is voltunk. többi telepi suhanc meg linóleumpadlódarabokkal vagy mikkel hasított 😀 meg ilyen műanyag seggcsúszkákkal 😀

mégkorábban meg a volt HS-em mellett volt egy extrém meredek lejtő, ott is volt a sima út meg a domb, kvázi a fekete pálya, annak a tövébe még nyilván ugratót is kellett építeni, olyan zakózások voltak, hogy csak nyekkentem

tavaly meg college csoporttársaimmal rendeztünk hócsatát 😂 két hétig száradtam utána
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
bevásárlószatyor>>>>>>>>>>>>>>>bármilyen fullos szánkóJayB
600 forintos műanyag szánkó amit úgyis széttörik darabokra a végére. Így ergo egyszerhasználatos 😊

De törtem el rendes fábol készült szánkót is 😊
A kedvenc módszerünk a gettosnowboard volt. A gördeszka leszerelt kerekekkel, állva a városligeti király-dombon 😀 egy-egy ilyen kimenetel után nem volt testrészem ami ne fájt volnaharomt
Széttörő szánkó már alap... 😀 Múltkor mi is küldtük gettósnowboarddal a Normafán, eléggé adta 😂 +seggcsúszkával 9m-es ugratás, az mi? 😀 ÉS a durva, hogy nem is fájt különösebben 😀 😀
De ez már Make Love topik 😊


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
téli >>>>>> nyári. és nem kell hozzá épített cucc. ergo sokkal izgalmasabb. bár a nyári is jó, de nem lehet vele kurva nagyokat borulni tökrészegen fájdalom nélkül 😊haromt
nekem sikerült a nyári bobon egy óriásit esnem természetesen józanul még 3 éveHurka
hát én a visegrádin úgy mentem le mindig hogy a lábammal nyomtam előre a kart nehogy fékezhessek és így sem sikerült soha borulni 😛

le is baszott a jegykezelő, amikor az újrafelhúzó izére fullspeedel érkeztem meg 😊haromt
oriasi +1 utoljara tavaly nyaron jatszottam meg egy az egyben ugyanezt 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bevásárlószatyor>>>>>>>>>>>>>>>bármilyen fullos szánkóJayB
600 forintos műanyag szánkó amit úgyis széttörik darabokra a végére. Így ergo egyszerhasználatos 😊

De törtem el rendes fábol készült szánkót is 😊
A kedvenc módszerünk a gettosnowboard volt. A gördeszka leszerelt kerekekkel, állva a városligeti király-dombon 😀 egy-egy ilyen kimenetel után nem volt testrészem ami ne fájt volna
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
bevásárlószatyor>>>>>>>>>>>>>>>bármilyen fullos szánkó
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én a nyári bobra szavazokJJ Tiller
téli >>>>>> nyári. és nem kell hozzá épített cucc. ergo sokkal izgalmasabb. bár a nyári is jó, de nem lehet vele kurva nagyokat borulni tökrészegen fájdalom nélkül 😊haromt
nekem sikerült a nyári bobon egy óriásit esnem természetesen józanul még 3 éveHurka
hát én a visegrádin úgy mentem le mindig hogy a lábammal nyomtam előre a kart nehogy fékezhessek és így sem sikerült soha borulni 😛

le is baszott a jegykezelő, amikor az újrafelhúzó izére fullspeedel érkeztem meg 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem tudom, így hó nélkül nekem sincs karácsonyi hangulatom egyáltalán sajnos...Hurka
Nekem nem a hó miatt van hiányérzetem. Főleg hogy egy ideje nekem a hóesés= lapátolás. Ha neked kell eltakarítani; mindjárt nem ujjongsz annyira érte...iktriad
jó, hát kinek mi, itthon is én lapátolom a havat, mégis azt kívánom, bárcsak lenne hó... 😛 És igenis ujjongok érte 😛
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
a témához csak egyvalamit tennék hozzá: A szánkózás KIRÁLY!!! 😂pc_x
én a nyári bobra szavazokJJ Tiller
téli >>>>>> nyári. és nem kell hozzá épített cucc. ergo sokkal izgalmasabb. bár a nyári is jó, de nem lehet vele kurva nagyokat borulni tökrészegen fájdalom nélkül 😊haromt
nekem sikerült a nyári bobon egy óriásit esnem természetesen józanul még 3 éve
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a témához csak egyvalamit tennék hozzá: A szánkózás KIRÁLY!!! 😂pc_x
én a nyári bobra szavazokJJ Tiller
téli >>>>>> nyári. és nem kell hozzá épített cucc. ergo sokkal izgalmasabb. bár a nyári is jó, de nem lehet vele kurva nagyokat borulni tökrészegen fájdalom nélkül 😊
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 056 — no es importante
a témához csak egyvalamit tennék hozzá: A szánkózás KIRÁLY!!! 😂pc_x
én a nyári bobra szavazok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
a témához csak egyvalamit tennék hozzá: A szánkózás KIRÁLY!!! 😂


több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
nem tudom, így hó nélkül nekem sincs karácsonyi hangulatom egyáltalán sajnos...Hurka
Nekem nem a hó miatt van hiányérzetem. Főleg hogy egy ideje nekem a hóesés= lapátolás. Ha neked kell eltakarítani; mindjárt nem ujjongsz annyira érte...iktriad
én szeretek havat lapátolni 😊 (bizonyos mértékek közt persze)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 498 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem tudom, így hó nélkül nekem sincs karácsonyi hangulatom egyáltalán sajnos...Hurka
Nekem nem a hó miatt van hiányérzetem. Főleg hogy egy ideje nekem a hóesés= lapátolás. Ha neked kell eltakarítani; mindjárt nem ujjongsz annyira érte...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sobri: Nem neked írtam a kereskedős és a szeretős dolgot. De egyáltalán nem értek egyet. Persze lehet, hogy csak én vagyok így, de nem az a lényeg, hogy 24 évesen is szánkózzon az ember, nyilván nem fog. De nekem azok az emlékek igenis adnak karácsonyi hangulatot. És nekem előjön az a feeling, mégha nem is azt csinálom 😉

Az ajándékozás változott, de csak mert inkább azt várom, hogy hogyan reagál a másik arra, amit én adok 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nem tudom, így hó nélkül nekem sincs karácsonyi hangulatom egyáltalán sajnos...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekünk most a fa sincs felállítva itthon, bár remélem holnap feldobjuk a kis műfenyőt. Nekem rendesen hiányzik az 6-7 évvel ezelőtti karácsony 😕tenorx
küldjek neked egy matchbox-ot? 😛haromt
Piros tűzoltóautót!
Amúgy tényleg elég szar karácsony, 0 hangulatom van.tenorx
egyszer kaptam karácsonyra tűzöltő nyergesvontatót. Csőrös Mack húzta 😊