NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekünk most a fa sincs felállítva itthon, bár remélem holnap feldobjuk a kis műfenyőt. Nekem rendesen hiányzik az 6-7 évvel ezelőtti karácsony 😕tenorx
küldjek neked egy matchbox-ot? 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekünk most a fa sincs felállítva itthon, bár remélem holnap feldobjuk a kis műfenyőt. Nekem rendesen hiányzik az 6-7 évvel ezelőtti karácsony 😕
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 498 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem leszek népszerű most sem, de igazából Tibi szavaival értek egyet, és nekem is a modorosság a szó ami eszembe jut sajnos

és Sobri Jóskának is igaza van, kiskorodban nagyobb show a karácsony, várod ezerrel, ajándékok, csodavilág, a mi gyerekkorunkban még hó is volt, valóban ez is rádob az érzésre. én is emlékszem, mikor 24-én délután hirtelen el kellett menni sétálni, nézni a feldíszített házakat, ropog a hó a talpad alatt, aztán mire hazaérsz varázslat, ott a fa, ajándék, minden. most meg hó sincs sok (pár éve eső esett karácsonykor...), mindenki felnőtt, ajándékról szól sokminden, tőlem is megkérdték mit kérek, de hát nem tudtam mit mondani, és egyből én lettem a rosszarc, hogy nincs karácsonyi hangulatom. ami amúgy tényleg nincs, és irigylem azokat, akiknek van. de itt nálam családban is erőltetettnek érzem az egész mindent, évről évre egyre jobban. és ez rossz, de nem akarok senkit se meggyőzni, sőt örülök azoknak, akikben a szeretet szelleme ugyanúgy él, mint amikor kisgyerekek voltak. lehet egyszer én is visszanyerem, talán már holnap christmas wonder gyanánt 😊

és ha holnap nem keverednék ide akkor ezúton ragadnám meg az alkalmat, hogy boldog karácsonyt kívánjak minden egyes usernek, nagyon jó hogy van ez a közösség, és remélem aki ma itt fórumozik és olvassa ezt az jövőre is ugyanígy itt fog izgulni azon, hogy ki jut playoffba 😊




(broáf de érzelmes hsz lett ez így visszagondolva, de hát talán karácsonykor kipréselem magamból akkor nem gáz 😀 az meg epic, hogy gyűlölködőbe írtam 😛)konqueror
Nálam talált, amit írsz. Hasonlóan gondolom.kishaszi
És nálam is. Asszem idén se rakom össze a miniműfenyőfát. Szüleimnél amúgy is van feldíszitett fa mindig. Legszivesebben annak örülnék; ha vasárnap délután lenne; és túlesnénk a kötelező körökön. Mert amúgy nem nagyon érint meg most (se - és ez már igy van egy pár éve...) a karácsony.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
(broáf de érzelmes hsz lett ez így visszagondolva, de hát talán karácsonykor kipréselem magamból akkor nem gáz 😀 az meg epic, hogy gyűlölködőbe írtam 😛)konqueror
tessék a modor téged is elkapott 😛
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
Az biztos hogy a karácsony egy elbaszott ünnep a háztartások 90%-ban, én hálisten a másik 10%-ba tartozom. NEM RAJTAD múlik hogy éled át ezt az egészet, a körülötted lévőkön!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
Az ajándékvásárláshoz annyit, hogy már most lehet tudni, hogy 2011 végén is lesz karácsony. Vagyis ha mondjuk márciusban, júniusban, vagy bármikor eszedbe jut egy jó ötlet, vagy meglátsz valamit, hogy ez jó poén, vagy jó ajándék, meg lehet venni már akkor is, eláll a fiókban/szekrényben, ha nem romlandó 😊
Én így szoktam megoldani, így sosincs ajándékvásárlási para, és vagy 360 nap van arra, hogy mindenki örüljön. (Ugyanezt a ravasz elvet alkalmazom születésnapok, névnapok, stb. esetén is. Akkor veszek ajándékot, mikor látok valami jót, aztán már csak várni kell, hogy az alkalom eljöjjön 😊 )

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nem leszek népszerű most sem, de igazából Tibi szavaival értek egyet, és nekem is a modorosság a szó ami eszembe jut sajnos

és Sobri Jóskának is igaza van, kiskorodban nagyobb show a karácsony, várod ezerrel, ajándékok, csodavilág, a mi gyerekkorunkban még hó is volt, valóban ez is rádob az érzésre. én is emlékszem, mikor 24-én délután hirtelen el kellett menni sétálni, nézni a feldíszített házakat, ropog a hó a talpad alatt, aztán mire hazaérsz varázslat, ott a fa, ajándék, minden. most meg hó sincs sok (pár éve eső esett karácsonykor...), mindenki felnőtt, ajándékról szól sokminden, tőlem is megkérdték mit kérek, de hát nem tudtam mit mondani, és egyből én lettem a rosszarc, hogy nincs karácsonyi hangulatom. ami amúgy tényleg nincs, és irigylem azokat, akiknek van. de itt nálam családban is erőltetettnek érzem az egész mindent, évről évre egyre jobban. és ez rossz, de nem akarok senkit se meggyőzni, sőt örülök azoknak, akikben a szeretet szelleme ugyanúgy él, mint amikor kisgyerekek voltak. lehet egyszer én is visszanyerem, talán már holnap christmas wonder gyanánt 😊

és ha holnap nem keverednék ide akkor ezúton ragadnám meg az alkalmat, hogy boldog karácsonyt kívánjak minden egyes usernek, nagyon jó hogy van ez a közösség, és remélem aki ma itt fórumozik és olvassa ezt az jövőre is ugyanígy itt fog izgulni azon, hogy ki jut playoffba 😊




(broáf de érzelmes hsz lett ez így visszagondolva, de hát talán karácsonykor kipréselem magamból akkor nem gáz 😀 az meg epic, hogy gyűlölködőbe írtam 😛)konqueror
Nálam talált, amit írsz. Hasonlóan gondolom.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nem leszek népszerű most sem, de igazából Tibi szavaival értek egyet, és nekem is a modorosság a szó ami eszembe jut sajnos

és Sobri Jóskának is igaza van, kiskorodban nagyobb show a karácsony, várod ezerrel, ajándékok, csodavilág, a mi gyerekkorunkban még hó is volt, valóban ez is rádob az érzésre. én is emlékszem, mikor 24-én délután hirtelen el kellett menni sétálni, nézni a feldíszített házakat, ropog a hó a talpad alatt, aztán mire hazaérsz varázslat, ott a fa, ajándék, minden. most meg hó sincs sok (pár éve eső esett karácsonykor...), mindenki felnőtt, ajándékról szól sokminden, tőlem is megkérdték mit kérek, de hát nem tudtam mit mondani, és egyből én lettem a rosszarc, hogy nincs karácsonyi hangulatom. ami amúgy tényleg nincs, és irigylem azokat, akiknek van. de itt nálam családban is erőltetettnek érzem az egész mindent, évről évre egyre jobban. és ez rossz, de nem akarok senkit se meggyőzni, sőt örülök azoknak, akikben a szeretet szelleme ugyanúgy él, mint amikor kisgyerekek voltak. lehet egyszer én is visszanyerem, talán már holnap christmas wonder gyanánt 😊

és ha holnap nem keverednék ide akkor ezúton ragadnám meg az alkalmat, hogy boldog karácsonyt kívánjak minden egyes usernek, nagyon jó hogy van ez a közösség, és remélem aki ma itt fórumozik és olvassa ezt az jövőre is ugyanígy itt fog izgulni azon, hogy ki jut playoffba 😊




(broáf de érzelmes hsz lett ez így visszagondolva, de hát talán karácsonykor kipréselem magamból akkor nem gáz 😀 az meg epic, hogy gyűlölködőbe írtam 😛)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 052 — no es importante
éppen ezért a hálaadás a legjobb ünnep


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Én az egész Karácsony ünnepkörbe az ajándékvásárlás részét utálom a legjobban. Gyakorlatilag félrészegre kellett előtte valahol inni magamat, hogy egyáltalán elinduljak valamit nézni valamelyik ilyen bevásárlóközpontba (amúgy is rühellem ezeket a helyeket). Aztán rájöttem, hogy egyszerűbb ha olyan ajándékokat adok, amit az internetről is meg lehet rendelni és így el lehet kerülni az idegbajt. A másik ez a "mostmindenáronjólérezzükmagunkat" hangulat, ami kifejezetten idegesíteni tud.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
fetomy, te értelmezed félre 😊
Nem írtam, hogy kereskedőünnep, vagy, hogy ki kit mikor szeret.
Azt mondtam, hogy amiről, mint karácsonyi feelingről beszélünk, az tizeniksz éves korig érezhető (ajándékvárás, elutazás, jó programok, rokonlátogatások, soha véget nem érő játszadozások, szánkózások, stb), aztán már más az érzés.
Persze van ajándékozás, de az ajándék már nem valami amúgy elérhetetlen csoda, a rokonok nagyrésze elhalálozott, másfajta programok vannak, másféle utazások, stb.
Ezért az a feeling, ami van az első tizeniksz évben, már nem jön vissza soha, de attól még lehet karácsonyozni, of course, csak más.

haromtnak ajánlom: pár éve a cimboráim hasonló feelinggel kitalálták, hogy egyikük lakásában összegyűlünk, mindenki vitt rakás piát, és tartunk egy éjféli misét, ami azt jelenti, hogy éjfélre ne maradjon semmise. Végülis érdekes Szenteste volt, egy próbát megér 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó ez nálam nem nyert mert akiket szeretek azokkal együtt vagyok máskor is. Nem kell hozzá egy kinevezett nap.

Ami igazán idegesít a konzum fasság mellett, az hogy mindenhonnan erőltetik hogy milyen menő ilyenkor modorkodni. A gyomrom felfordul ha meghallom a bejgli szót, vagy a csillagszórót és a fehér karácsony milyen szép, dolgokat.

tökmindegy. ez a cucc mindig előjön a fórumon ilyenkor. szóval már annyira lusta vagyok kifejteni a gondolataimat, mint a kötelező köröket lefutni a halászlével.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért mert félreértelmezitek az egészet. Egyrészt a korral egyáltalán nem értek egyet. Másrészt akinél normálisan van megoldva, annál sosem lesz kereskedőünnep. Igen, sokaknál az a lényeg, de az én szűk családi körömben sosem az volt. Attól még, hogy mindenhol arra ösztönöznek, hogy VEGYÉLVEGYÉLVEGYÉLMÉG, még nem kell neked is venni venni és még venni.

És a karácsonynak nem az a lényege, hogy te csak aznap szereted a másikat, és hogy szeress olyat, akit máskor nem... Hanem az, hogy legyél együtt azokkal, akiket szeretsz. Nem más, csak legyél velük, ha máskor nem is, legyetek együtt, beszélgessetek egy kicsit, stb... Persze ez sokaknál alap, de nem mindenkinél.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
Amíg azok akikkel a karácsonyt töltöm fontosnak tartják addig énis. Ha majd azt látom hogy mindenkinek csak nyűg és szenvedés az egész akkor engem sem fog érdekelni mert valóban nem kötelező a "meghitt karácsony".
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
így tehát olyan hangulatom sincs hogy midenkit szeretek. haromt
Szomorú, nem vagy elég kozmopolita és liberális. 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A karácsonyi hangulathoz nagyon fontos, hogy az ember maximum tizeniksz éves legyen. Valahogy utána már nem ugyanaz a karácsony, vagyis a hangulat, de ez életkori sajátosság, nem hideg vagy hómennyiség függő. Én legalábbis ezt a tapasztalatot tudom megosztani a témából kifolyólag 😊Sobri Jóska
nekem kb 12 éves koromig volt meg. utána rájöttem hogy ez is csak egy kereskedőünnep mint a valentinnap maximumum.

akit szeretek, azt 365 nap szeretem, akit nem, azt meg csak azért nem fogom még ezen a napon sem mert ezt várja el a társadalom.
így tehát olyan hangulatom sincs hogy midenkit szeretek. Sem a hó, se a beijgli nem tudja meghozni. Talán csak 4 whiskey 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
A karácsonyi hangulathoz nagyon fontos, hogy az ember maximum tizeniksz éves legyen. Valahogy utána már nem ugyanaz a karácsony, vagyis a hangulat, de ez életkori sajátosság, nem hideg vagy hómennyiség függő. Én legalábbis ezt a tapasztalatot tudom megosztani a témából kifolyólag 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De tényleg már a büdös retkes picsába hogy -500 fok van hetek óta bezzeg erre a 2 kurva napra mikor még passzolna is a hangulathoz a hideg meg a hó kurvára melegrekordok dőlnek, utána persze megint kurvára -500 fok lesz... :/JayB
és miért kell méteres hónak esnie a karácsonyi hangulathoz?JJ Tiller
mert a karácsony téli ünnep, amivel egybeivódott a hó is. Tudod, a gyerekkor, mikor kint hógolyózol, szánkózol, hóembert építesz, este meg bent a kinti hideg után jól eső melegben megvacsorázol, és kibontod az ajándékokat, majd az ablakra hulló hópelyheket, és a havas esti játszóteret nézegetve iszogatod a fahéjas-almás teát. Gyerekkoromban sokszor voltak ilyenek, ezért kiábrándító nekem. Nyilván ha Hawaiin vagy Afrikában ahhoz szoknak hozzá, hogy 60 fokban veszik át az ajándékot, azok nem szeretnék a havat, de szerintem a karácsonyossághoz hozzá tartozik a hó is.

szerk.:pl. egy ilyen karácsony esetén sehogy nem lenne karácsonyi hangulatom: http://vegyelvissza.blog.hu/2010/11/23/fekete_tamas_24
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
De tényleg már a büdös retkes picsába hogy -500 fok van hetek óta bezzeg erre a 2 kurva napra mikor még passzolna is a hangulathoz a hideg meg a hó kurvára melegrekordok dőlnek, utána persze megint kurvára -500 fok lesz... :/JayB
és miért kell méteres hónak esnie a karácsonyi hangulathoz?JJ Tiller
nem kell méteres hó de ne legyen már 15 fok..
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 052 — no es importante
De tényleg már a büdös retkes picsába hogy -500 fok van hetek óta bezzeg erre a 2 kurva napra mikor még passzolna is a hangulathoz a hideg meg a hó kurvára melegrekordok dőlnek, utána persze megint kurvára -500 fok lesz... :/JayB
és miért kell méteres hónak esnie a karácsonyi hangulathoz?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hurka hsz, amely kapott ket(!) like-ot = NEM MENO -> gyulolkodok.Igor
jó nálatok irgalmatlan sok hó van/volt, de itt meg lófasz sincs mert elolvadt az egész máraFucu
Volt vagy 10-15 centi - csak ez itt valoban irgalmatlan sok. 😂 De tegnapra/mara itt sem maradt semmi.. pedig en nagyon szeretem 😕
(Bezzeg a Calgary-ban elo haver nem kuzd ilyen gondokkal.. :S)Igor
akkor kicsit nem mostanában néztem a londoni időjárást 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
De tényleg már a büdös retkes picsába hogy -500 fok van hetek óta bezzeg erre a 2 kurva napra mikor még passzolna is a hangulathoz a hideg meg a hó kurvára melegrekordok dőlnek, utána persze megint kurvára -500 fok lesz... :/
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
nem jó, hogy karácsonykor nincs hó, nagyon nem...Hurka
Hurka hsz, amely kapott ket(!) like-ot = NEM MENO -> gyulolkodok.Igor
jó nálatok irgalmatlan sok hó van/volt, de itt meg lófasz sincs mert elolvadt az egész máraFucu
Volt vagy 10-15 centi - csak ez itt valoban irgalmatlan sok. 😂 De tegnapra/mara itt sem maradt semmi.. pedig en nagyon szeretem 😕
(Bezzeg a Calgary-ban elo haver nem kuzd ilyen gondokkal.. :S)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem jó, hogy karácsonykor nincs hó, nagyon nem...Hurka
Hurka hsz, amely kapott ket(!) like-ot = NEM MENO -> gyulolkodok.Igor
jó nálatok irgalmatlan sok hó van/volt, de itt meg lófasz sincs mert elolvadt az egész mára



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
nem jó, hogy karácsonykor nincs hó, nagyon nem...Hurka
Hurka hsz, amely kapott ket(!) like-ot = NEM MENO -> gyulolkodok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)