NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Domokosról ismét hatalmas túlzás azt mondani, hogy 0 gazdasági tapasztalata van. Közgazdász végzettségű, amikor parlamenti képviselő volt, állandóan gazdasági, pénzügyi bizottságok tisztségviselője volt. Ezek olyan bizottságok, amelyeknek kiemelt szerepe van a központi költségvetés összeállításában, ami összefügg az ÁSZ tevékenységével is.
Nem egy elméleti zseni, de a kinevezése inkább amiatt aggályos, hogy pártpolitizált, viszont még ez se volt ellentétes az ÁSZ-törvénnyel.atapapa
Domokos es Sneider kinevezese olyan szintu fityisz/ironia/pofatlansag, hogy nekem eg tole a pofam.. az adott hivatal/tisztseg valami hihetetlen modon torteno arculcsapasa.
Mondhatod, hogy rablobol lesz a legjobb pandur, csak sztem meg kecskere biztuk a kaposztat.. nehogy megnagyobb zsivany legyen az eddig "kisstilu", ergo kisebb szemetdombon csintalankodo uriemberekbol.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
nem is hinném, hogy az emberek többségét az zavarja 😛Szobi22
Ha valaki arra adja a felét, hogy ilyen listát ír, akkor legalább az indoklásban ne rugaszkodjon el a tényektől.
A kormány kommunikációja egyes alá volt nyugdíjügyben, és ennek élmunkása volt Selmeczi, de ha valaki 1990 óta ül a parlament szociális bizottságában, arról nem mondanám, hogy teljesen fogalmatlan nyugdíjügyben. Ha jól emlékszem a Horn-kormány alatt véghezvitt nyugdíjreform idején is ő kommunikálta a Fidesz álláspontját a témában.atapapa
Igen, abban teljesen egyetértek, hogy a téves információk eléggé zavaróak. És ha nyugdíjügyben nem is fogalmatlan, eléggé az jött le (bár lehet, hogy ez is csak kommunikációs hiba), hogy nem sok köze van ahhoz, amit most csinál. Ez nem feltétlenül a nyugdíjügyekben való általános járatlanságot jelenti, csak azt, hogy ilyen mélységig nem az ő területe. Mert egész más valamit kommunikálni, illetve, hogy nyugdíjvédelmi megbízottként felelős (vagy rosszul tudom, hogy van felelőssége? - már persze, ha van valakinek egyáltalán a magyar politikában..)Szobi22
Selmeczi nem hóthülye, csak lehetetlen szerepet osztottak rá: mosolyogva el kellett játszania, hogy a manyup minden rossz okozója, de majd ő a kormány segítségével helyreteszi a dolgokat.

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt hiszem több kötetnyi könyvet is lehetne írni a magyar nők a politika útvesztőjében címmel, és példának olyan önéletrajzokból szemezgetni, mint selmeczigabriella, szalaiannamária, hoffmanrózsa, lendvaiildikó, szilikati, és még sorolhatnám, nem is tudom melyik oldalról van több érdekes személy...sapka
Sztem ezen a szinte nem erdemes szexistanak lenni.. ha vesszuk az egy szem David Ibolyat (igen, lehet ezen is rohogni..) mint fajsulyos es viszonylag hasznalhato noi politikust az elmult 20 evbol (longevity szamit, min. 8 ev mondjuk, kormany/ellenzek teren egyarant), akkor a nok is kb. ugyanott vannak (1/30-40), mint mondjuk a ferfiak (10-15/sokszaz..)Igor
inkább arra utaltam, hogy bár jóval kevesebb nő található a pártok közelében, de ők jobban el tudják érni a húbazdmegleöllek faktort arányaiban. most itt van a hiperhármas a jobbon, de régen volt a deadly duó a balon, mikor jön már egy fantasztikus négyes? :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
azért ez is odaver.
http://velemenyvezer.blog.hu/2010/12/20/top5_2010_legelkepesztobb_politikai_karrierjei

nehéz a választás...haromt
azért a Lockheed-ügyet korrupciós botrányként aposztrofálni komoly túlzás.atapapa
gondolom a Lockheed azért korrupciós cucc mert Grippenes cucchoz volt köze. Mondjuk nem igazán ismerem a dolgot.
haromt
Dehogy. A Lockheed-ügy arról szólt, hogy Selmeczi fickójának ismerősét akarták amerikai nagykövetnek 1999-ben, a Grippen-ügy két évvel későbbi volt és pont a Lockheed érdekeinek nem megfelelő döntésről szólt.
De alapvetően nem erről szólt a cikk hanem ezekről a senkiháziakról akik felelős beosztásba kerülhettek 0 teljesítménnyel.
Tényleg nehéz eldönteni melyik a legcikibb.
A Roy esetében még lehet azzal védekezni hogy kb az összes jobbikos ilyen arc. De a kommer pozsgay mint alkotmányozó, a seggbuta kiflitolvaj mint nyugdíjfelelős és a 0 gazdasági tapasztalatú ÁSZ elnök iszonyat durvák.
palika meg a rendszer koronája.haromt
értem, hogy miről szól a cikk. bizonyos nézőpontból meg is értem az érveit, bizonyos helyen túloz, ahogy te is
Schmitt a magyar alkotmányjogi berendezkedés alapján simán lehet KE, mivel alapvetően szimbolikus posztról van szó. Hogy a blog érveit keressem, Göncz se volt politikailag független, neki se volt lövése a jogról. Schmitt reprezentatív, mosolygó KE-nek a legjobb.
Sólyom magasra állította a mércét, a működése átértelmezte a KE-ről alkotott képet itthon, és én is jobban örültem volna, ha marad.
de amikor a szocik 1995-ben megválasztották Gönczöt, vagy a Fidesz 2000-ben Mádlt, ők sem a saját hatalmuk ellensúlyát keresték.

Domokosról ismét hatalmas túlzás azt mondani, hogy 0 gazdasági tapasztalata van. Közgazdász végzettségű, amikor parlamenti képviselő volt, állandóan gazdasági, pénzügyi bizottságok tisztségviselője volt. Ezek olyan bizottságok, amelyeknek kiemelt szerepe van a központi költségvetés összeállításában, ami összefügg az ÁSZ tevékenységével is.
Nem egy elméleti zseni, de a kinevezése inkább amiatt aggályos, hogy pártpolitizált, viszont még ez se volt ellentétes az ÁSZ-törvénnyel.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
azt hiszem több kötetnyi könyvet is lehetne írni a magyar nők a politika útvesztőjében címmel, és példának olyan önéletrajzokból szemezgetni, mint selmeczigabriella, szalaiannamária, hoffmanrózsa, lendvaiildikó, szilikati, és még sorolhatnám, nem is tudom melyik oldalról van több érdekes személy...sapka
Sztem ezen a szinte nem erdemes szexistanak lenni.. ha vesszuk az egy szem David Ibolyat (igen, lehet ezen is rohogni..) mint fajsulyos es viszonylag hasznalhato noi politikust az elmult 20 evbol (longevity szamit, min. 8 ev mondjuk, kormany/ellenzek teren egyarant), akkor a nok is kb. ugyanott vannak (1/30-40), mint mondjuk a ferfiak (10-15/sokszaz..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt hiszem több kötetnyi könyvet is lehetne írni a magyar nők a politika útvesztőjében címmel, és példának olyan önéletrajzokból szemezgetni, mint selmeczigabriella, szalaiannamária, hoffmanrózsa, lendvaiildikó, szilikati, és még sorolhatnám, nem is tudom melyik oldalról van több érdekes személy...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
azért a Lockheed-ügyet korrupciós botrányként aposztrofálni komoly túlzás.atapapa
nem is hinném, hogy az emberek többségét az zavarja 😛Szobi22
Ha valaki arra adja a felét, hogy ilyen listát ír, akkor legalább az indoklásban ne rugaszkodjon el a tényektől.
A kormány kommunikációja egyes alá volt nyugdíjügyben, és ennek élmunkása volt Selmeczi, de ha valaki 1990 óta ül a parlament szociális bizottságában, arról nem mondanám, hogy teljesen fogalmatlan nyugdíjügyben. Ha jól emlékszem a Horn-kormány alatt véghezvitt nyugdíjreform idején is ő kommunikálta a Fidesz álláspontját a témában.atapapa
Igen, abban teljesen egyetértek, hogy a téves információk eléggé zavaróak. És ha nyugdíjügyben nem is fogalmatlan, eléggé az jött le (bár lehet, hogy ez is csak kommunikációs hiba), hogy nem sok köze van ahhoz, amit most csinál. Ez nem feltétlenül a nyugdíjügyekben való általános járatlanságot jelenti, csak azt, hogy ilyen mélységig nem az ő területe. Mert egész más valamit kommunikálni, illetve, hogy nyugdíjvédelmi megbízottként felelős (vagy rosszul tudom, hogy van felelőssége? - már persze, ha van valakinek egyáltalán a magyar politikában..)

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
azért ez is odaver.
http://velemenyvezer.blog.hu/2010/12/20/top5_2010_legelkepesztobb_politikai_karrierjei

nehéz a választás...haromt
azért a Lockheed-ügyet korrupciós botrányként aposztrofálni komoly túlzás.atapapa
nem is hinném, hogy az emberek többségét az zavarja 😛Szobi22
Ha valaki arra adja a felét, hogy ilyen listát ír, akkor legalább az indoklásban ne rugaszkodjon el a tényektől.
A kormány kommunikációja egyes alá volt nyugdíjügyben, és ennek élmunkása volt Selmeczi, de ha valaki 1990 óta ül a parlament szociális bizottságában, arról nem mondanám, hogy teljesen fogalmatlan nyugdíjügyben. Ha jól emlékszem a Horn-kormány alatt véghezvitt nyugdíjreform idején is ő kommunikálta a Fidesz álláspontját a témában.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért ez is odaver.
http://velemenyvezer.blog.hu/2010/12/20/top5_2010_legelkepesztobb_politikai_karrierjei

nehéz a választás...haromt
azért a Lockheed-ügyet korrupciós botrányként aposztrofálni komoly túlzás.atapapa
gondolom a Lockheed azért korrupciós cucc mert Grippenes cucchoz volt köze. Mondjuk nem igazán ismerem a dolgot.
De alapvetően nem erről szólt a cikk hanem ezekről a senkiháziakról akik felelős beosztásba kerülhettek 0 teljesítménnyel.
Tényleg nehéz eldönteni melyik a legcikibb.
A Roy esetében még lehet azzal védekezni hogy kb az összes jobbikos ilyen arc. De a kommer pozsgay mint alkotmányozó, a seggbuta kiflitolvaj mint nyugdíjfelelős és a 0 gazdasági tapasztalatú ÁSZ elnök iszonyat durvák.

palika meg a rendszer koronája.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
azért ez is odaver.
http://velemenyvezer.blog.hu/2010/12/20/top5_2010_legelkepesztobb_politikai_karrierjei

nehéz a választás...haromt
azért a Lockheed-ügyet korrupciós botrányként aposztrofálni komoly túlzás.atapapa
nem is hinném, hogy az emberek többségét az zavarja 😛

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
azért ez is odaver.
http://velemenyvezer.blog.hu/2010/12/20/top5_2010_legelkepesztobb_politikai_karrierjei

nehéz a választás...haromt
azért a Lockheed-ügyet korrupciós botrányként aposztrofálni komoly túlzás.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért ez is odaver.
http://velemenyvezer.blog.hu/2010/12/20/top5_2010_legelkepesztobb_politikai_karrierjei

nehéz a választás...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, Uj péter, a mélysötét magyar valóság manifesztációja, 1 fokkal jobb csak a Biszku és a többiek legutóbbi részében felvonultatott panelproli nyugger házaspárnál 😀😀😀D, de inkább😕

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://index.hu/velemeny/jegyzet/2010/12/20/a_blogolok_velemenye/eaglesmcnabb
A sok bandwagon 😛 4 oran at senki sem likeolta, aztan amint tettem ra egyet, rogton likeolja mindenki 😀
(Tetszik a liberalszadista kifejezes.. felveszem forumrangnak/alapitok egy ilyen nevu partot.. 😊)Igor
én bírom Új Péter-t. Kár hogy még nem találkoztam vele úgy hogy ne lett volna tufa részeg 😊
a médiabaszásról és a fidesz arroganciájáról meg mindenki tudja a véleményem
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
http://index.hu/velemeny/jegyzet/2010/12/20/a_blogolok_velemenye/eaglesmcnabb
A sok bandwagon 😛 4 oran at senki sem likeolta, aztan amint tettem ra egyet, rogton likeolja mindenki 😀
(Tetszik a liberalszadista kifejezes.. felveszem forumrangnak/alapitok egy ilyen nevu partot.. 😊)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nagyon sok minden miatt tudok most gyűlölködni de túl lusta vagyok részletezni
:/ :mad:
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 986 — Saturday Night Lights
Részlet az egészségügyi törvény módosításából:
„(6) Felhatalmazást kap az egészségügyért felelős miniszter, hogy az államháztartásért felelős
miniszterrel egyetértésben rendeletben határozza meg a házi oxigénellátáshoz szükséges
oxigénpalack vagy tartályrendszer beteg által fizetett letéti díjához nyújtható támogatás
szabályait.”
19. Az egységes javaslat a következő 120. §-sal egészül ki :
„120. (1) A takarékos állami gazdálkodásról és a költségvetési felelősségről szóló 2008 . évi
LXXV. törvény a következő 18/D. §-sal egészül ki :
„18/D. § (1) A Költségvetési Tanács köztársasági elnök által jelölt tagjának megbízatása
2010. december 31-én megszűnik.
A Költségvetési Tanács köztársasági elnök által jelölt
tagjának megbízatása 2010 . december 31-ét megelőzően kizárólag a 13 . $ (1) bekezdés b )
vagy d) pontja alapján szűnhet meg."

Van, akinek nem kívánok boldog karácsonyt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://index.hu/velemeny/jegyzet/2010/12/20/a_blogolok_velemenye/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Skót vagyok, pián kívül nem szívesen adok ki pénzt bármire is. 😛TheMileHighCity
Rendben, de én pl. utálok idegeskedni is, és az, hogy ne kelljen, megér pár ezer forintot.Sobri Jóska
Nehogy már csak béke legyen és szeretet, én meg ne írhassak a gyűlölködőbe. 😛TheMileHighCity
megtalálnád te a módját szerintem, hogy írhass ide 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ezért gagyi az ingyenes honlap.
Pár ezerért van rendes.Sobri Jóska
Skót vagyok, pián kívül nem szívesen adok ki pénzt bármire is. 😛TheMileHighCity
Rendben, de én pl. utálok idegeskedni is, és az, hogy ne kelljen, megér pár ezer forintot.Sobri Jóska
Nehogy már csak béke legyen és szeretet, én meg ne írhassak a gyűlölködőbe. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Öööö.... bevezetnéd Te is a heti egyszeri kesztyű nélküli boxot a közigazgatásban?
Első perctől az utolsó lélegzetig? 😀 Szemkinyomás, harapás és ágyéktámadás érvényes!toxique
Az ötlet az ukrán parlamentből van? 😀F.Schleck
A nyáron 2 thai miniszter boxolt a Thai parlament előtt (ring, thai szabályok). Igaz, ők a nemzeti sport népszerűsítését tűzték ki célul... mi majd az erőszakot 😂
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezért gagyi az ingyenes honlap.
Pár ezerért van rendes.Sobri Jóska
Skót vagyok, pián kívül nem szívesen adok ki pénzt bármire is. 😛TheMileHighCity
Rendben, de én pl. utálok idegeskedni is, és az, hogy ne kelljen, megér pár ezer forintot.Sobri Jóska
Ezzel én is így vagyok, a lelki nyugalmam megér pár ezer forintot bármiből. A legjobb példa a BKV bérlet. Tisztában vagyok vele, hogy közelít a 0hoz az esélye annak, hogy találkozok ellenőrrel, de jobb az én lelkemnek az, hogy nem kell fosni amiatt, hogy mi van, ha mégis 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
Ezért gagyi az ingyenes honlap.
Pár ezerért van rendes.Sobri Jóska
Skót vagyok, pián kívül nem szívesen adok ki pénzt bármire is. 😛TheMileHighCity
Rendben, de én pl. utálok idegeskedni is, és az, hogy ne kelljen, megér pár ezer forintot.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ezért gagyi az ingyenes honlap.
Pár ezerért van rendes.Sobri Jóska
Skót vagyok, pián kívül nem szívesen adok ki pénzt bármire is. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Arra nagyon mérges vagyok, ha én tökéletesen csinálok mindent, és mások faszsága miatt mégsem tudom véghez vinni, amit akarok. Mint pl jelen esetben ez, mondjuk azt sem tagadom, hogy beteg vagyok, de jól esett idejönni káromkodni, azért van. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring