Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 034 — no es importante
whiskeys kávé,omg,beteg vagy 😀Newman
az ír kávéról hallottál már?

fetomy, neked meg ajánlom a hangoskönyveketJJ Tiller
hmm... nem tudom amúgy miért nem jutott még eszembe a hangoskönyv.. igaz nekem az olvasás félig maga az érzés miatt is egy kedvenc időtöltés, hogy ott a könyv a kezemben, stb..... de azért mindenképp kipróbálom, köszi 😊fetomy
én is így voltam/vagyok vele, de az általad említett esetben pl. kimondottan hasznos hallgatni egy jó hangoskönyvet, mondjuk a TYT-ről beszerezhető Brees-féle Coming back strongert, vagy a MEK-en fellelhető Csáth-féle Egy elmebeteg nő naplóját 😊 vagy ha még hasznosabban akarod eltölteni ezen idődet is, akkor meg érdemes nyelvleckéket venni ily módon, én ha nagyon unatkozok, mindig hallgatok egy kis spanyolt 😊 (csak sajnos a metró hihetetlenül hangos...)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Whiskeys kávé durvább verziója a húbazdmeg koktél amikor a whiskeyt főzöd le a kávéfőzővel, garantált detox 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ugyan Filipnek az ideális kávé recept.
Rocky Mountain-beli Hó felolvasztva, amiből kávétfőz.
Bele 2 deci Arany darabos vodka
Izesítésnek Lószar.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem is iszok annyit, és a JD-től soha nem fáj a fejem, legfeljebb a torkom szárad ki tőle másnap reggelre, amíg nem kezdek el újra inni. 😛
Amúgy délután feküdtem egy órát csukott szemmel félálomban (aludni nem sikerült), utána bevertem egy whiskeys kávét és azóta egész jól megvagyok. 😀TheMileHighCity
whiskeys kávé,omg,beteg vagy 😀Newman
az ír kávéról hallottál már?

fetomy, neked meg ajánlom a hangoskönyveketJJ Tiller
hmm... nem tudom amúgy miért nem jutott még eszembe a hangoskönyv.. igaz nekem az olvasás félig maga az érzés miatt is egy kedvenc időtöltés, hogy ott a könyv a kezemben, stb..... de azért mindenképp kipróbálom, köszi 😊

Amúgy oké, ír kávéban whiskey van, de TMHC-t "ismerve" a feles whiskey-t literben számolta, nem deciben 😀 és a kávé sem lehetett valami lágy féle 😀
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 034 — no es importante
a te fejed a napi 4-5 üveg JD miatt fáj 😛konqueror
Nem is iszok annyit, és a JD-től soha nem fáj a fejem, legfeljebb a torkom szárad ki tőle másnap reggelre, amíg nem kezdek el újra inni. 😛
Amúgy délután feküdtem egy órát csukott szemmel félálomban (aludni nem sikerült), utána bevertem egy whiskeys kávét és azóta egész jól megvagyok. 😀TheMileHighCity
whiskeys kávé,omg,beteg vagy 😀Newman
az ír kávéról hallottál már?

fetomy, neked meg ajánlom a hangoskönyveket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a te fejed a napi 4-5 üveg JD miatt fáj 😛konqueror
Nem is iszok annyit, és a JD-től soha nem fáj a fejem, legfeljebb a torkom szárad ki tőle másnap reggelre, amíg nem kezdek el újra inni. 😛
Amúgy délután feküdtem egy órát csukott szemmel félálomban (aludni nem sikerült), utána bevertem egy whiskeys kávét és azóta egész jól megvagyok. 😀TheMileHighCity
whiskeys kávé,omg,beteg vagy 😀Newman
ahhoz még egy Kobra energiaital (1.5L), esetleg valami könnyűdrog, és a fradi-paksot is a Broncos nyeri 😀

Egyébként én is a konquerionárius-betegségben szenvedek. Vagy úgy fekszem le, hogy 40 órája nem aludtam, és akkor bealszok, vagy nagyon minimum fél, de inkább 1 óra forgolódás. Ami ráadásul k.vára felidegesít, és ilyenkor inkább már 15 perc után felkelek, mert időpazarlás. Hiába, hogy sokszor nem csinálok semmit, csak fórumozok, vagy ilyesmi, de az is több, minthogy ülök/fekszek aztán nézek ki magamból. Erre amúgy a munka sem volt nekem megoldás. 12kor feküdtem, 3kor fent voltam, 11kor hazamentem, és hiába érzem, hogy hullafáradt vagyok, lefekszem, és "úgy kényelmes", ha nyitva van a szemem, tehát ha lehunyom, kipattan.

De igazából nem zavartatom magam, inkább fent maradok, csinálok valamit, aztán egyszer csak elalszok, ha meg nem hát nem 😛 Majd másnap legalább könnyebben megy 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a te fejed a napi 4-5 üveg JD miatt fáj 😛konqueror
Nem is iszok annyit, és a JD-től soha nem fáj a fejem, legfeljebb a torkom szárad ki tőle másnap reggelre, amíg nem kezdek el újra inni. 😛
Amúgy délután feküdtem egy órát csukott szemmel félálomban (aludni nem sikerült), utána bevertem egy whiskeys kávét és azóta egész jól megvagyok. 😀TheMileHighCity
whiskeys kávé,omg,beteg vagy 😀

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
a te fejed a napi 4-5 üveg JD miatt fáj 😛konqueror
Nem is iszok annyit, és a JD-től soha nem fáj a fejem, legfeljebb a torkom szárad ki tőle másnap reggelre, amíg nem kezdek el újra inni. 😛
Amúgy délután feküdtem egy órát csukott szemmel félálomban (aludni nem sikerült), utána bevertem egy whiskeys kávét és azóta egész jól megvagyok. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ez is de szép és milyen megnyugtató így egy cikkben összeszedve...

http://index.hu/kultur/media/2010/12/13/a_nepszabadsag_dacol_szalai_annamariaval/somoskovig
Taps és örjöngés.
Kína rulez.
Az a gáz hogy az ilyen ügyek pont nem érdeklik az átlagmagyar prosztó faszt.haromt
Szerintem; az átlagmagyar próbál megélni, ahogy hagyják. Persze; ez is fontos, de az éhség, meg a számlák méginkább azok. Ennek a társadalomnak a hátán nem csak fát vághatsz, hanem hátulról szájba is vizelheted: nincs benne tartás, ha nem uszítják, magáért nem áll ki... alapvetően szar. Ha felszámolják a magánnyugdíjpánztárakat, az megint 20-30 000 munkanélküli... meg faragni a közszférán ott megint ennyi lesz, ha nem több. Off-shore pénzt legalizálni... mi a fene változott itt? Nem ide tartozik, meg magasról lexarom, csak megütötte a fülem, hogy lecsukják, aki holokasztot tagad, meg nem sajnálja a zsidókat. Izraelben okés, de itt? Minek? Which country is this, please?
Vazz... ez akkor milyen izmus? 😂
Büszke magyar paraszt vagyok, hogy nem mentem el szavazni. És vállalom is. Egyik sem érdemli meg...
Egyszer azt mondta egy nálam sokkal öregebb és bölcsebb ember: "Ha ennyi hős lett volna ilyen hőstettekkel 56-ban, mint amennyien ma állítják magukról, akkor bevesszük Moszkvát is".

erről meg úgyis megmondják majd, hogy mit gondoljunk, nemde?
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
"Az MTI alapelveiről beszélve Belénessy Csaba a 168 órának azt nyilatkozta, hogy a közszolgálati újságíró nem lehet a kormány ellensége, és nem kérdőjelezheti meg a szabadon választott kabinet hatalmát.

„Az nem megy, hogy elfogadjuk a tisztséget, majd szembeszegülünk a megbízóval” – nyilatkozta az MTI vezérigazgatója."

Teljes fogalomzavar. A közszolgálati újságíró nem lehet sem kormánypárti, sem ellenzéki, pont ezért közszolgálati. Belénessy logikája szerint pl. a BBC nem közölhette volna Angliában a kormánypárti képviselők költségtérítési botrányait.Dzsokijuing
Erről az jutott eszembe, hogy nyár óta a köztisztviselők, kormánytisztviselők lettek. Eddig a közért, ezentúl a kormányért.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ma aludni mentem 1:00kor. hogy ténylegesen mikor sikerült elszenderülnöm: 6:30 körül reggel...

nem érzem normálisnakkonqueror
éjjel meccset kell nézni, hiányolja a szervezeted az SNF-t.

ha pedig nem tudsz elaludni, akkor ne akarj aludni, ennyire egyszerű.Höri
jó a te nézeted ismerem, miszerint ájulásig kell fennlenni, de ez nem mindig lehetséges. végül 6:30-11:30 között tudtam aludni

most éjjel nem tudom mi lesz, az a baj mindig olyanon agyalok ami kiidegel
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ma aludni mentem 1:00kor. hogy ténylegesen mikor sikerült elszenderülnöm: 6:30 körül reggel...

nem érzem normálisnakkonqueror
éjjel meccset kell nézni, hiányolja a szervezeted az SNF-t.

ha pedig nem tudsz elaludni, akkor ne akarj aludni, ennyire egyszerű.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nálam amúgy a cirka 1 órányi forgolódás mindennapos jelenség elalvás előtt.

Mikey
Szerezz melót😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 333 — Lájkold a zsűrit!
Nálam amúgy a cirka 1 órányi forgolódás mindennapos jelenség elalvás előtt.

Szerintem ez sem normális, de mit lehet tenni.Mikey
Igyál 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez is de szép és milyen megnyugtató így egy cikkben összeszedve...

http://index.hu/kultur/media/2010/12/13/a_nepszabadsag_dacol_szalai_annamariaval/somoskovig
Taps és örjöngés.
Kína rulez.
Az a gáz hogy az ilyen ügyek pont nem érdeklik az átlagmagyar prosztó faszt.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nálam amúgy a cirka 1 órányi forgolódás mindennapos jelenség elalvás előtt.

Szerintem ez sem normális, de mit lehet tenni.Mikey
Na, hát ebből nekem is elegem van. Egész nap hulla fáradt vagyok, már eleve úgy kelek, hogy össze tudok esni a fáradtságtól, erre bármilyen napszakban próbálok meg aludni, csak órák múlva sikerül, és akkor is általában felriadok fél óránként. Na meg persze, amúgyis max 3-4 órám van egy-egy alvásra, így az is jelentősen lerövidül. Most ez van már közel egy hete, mára egészen elviselhetetlenül fáj a fejem. 😕TheMileHighCity
a te fejed a napi 4-5 üveg JD miatt fáj 😛konqueror
meg a sok-sok, pia nélkül elpazarolt gyermekévek miatt 😊
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 270 — 49ers GM
Ez is de szép és milyen megnyugtató így egy cikkben összeszedve...

http://index.hu/kultur/media/2010/12/13/a_nepszabadsag_dacol_szalai_annamariaval/

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ne aggódj, itthon nem is fogják közölni.somoskovig
ezt akarta az ország 52%-a...
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Nálam amúgy a cirka 1 órányi forgolódás mindennapos jelenség elalvás előtt.

Szerintem ez sem normális, de mit lehet tenni.Mikey
Na, hát ebből nekem is elegem van. Egész nap hulla fáradt vagyok, már eleve úgy kelek, hogy össze tudok esni a fáradtságtól, erre bármilyen napszakban próbálok meg aludni, csak órák múlva sikerül, és akkor is általában felriadok fél óránként. Na meg persze, amúgyis max 3-4 órám van egy-egy alvásra, így az is jelentősen lerövidül. Most ez van már közel egy hete, mára egészen elviselhetetlenül fáj a fejem. 😕TheMileHighCity
a te fejed a napi 4-5 üveg JD miatt fáj 😛
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 270 — 49ers GM
Ne aggódj, itthon nem is fogják közölni.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 986 — Saturday Night Lights
"Az MTI alapelveiről beszélve Belénessy Csaba a 168 órának azt nyilatkozta, hogy a közszolgálati újságíró nem lehet a kormány ellensége, és nem kérdőjelezheti meg a szabadon választott kabinet hatalmát.

„Az nem megy, hogy elfogadjuk a tisztséget, majd szembeszegülünk a megbízóval” – nyilatkozta az MTI vezérigazgatója."

Teljes fogalomzavar. A közszolgálati újságíró nem lehet sem kormánypárti, sem ellenzéki, pont ezért közszolgálati. Belénessy logikája szerint pl. a BBC nem közölhette volna Angliában a kormánypárti képviselők költségtérítési botrányait.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
inkább beStohlozva 😀Farky
Áá! A Buci csak akkor iszik, ha vezet.toxique
http://www.youtube.com/watch?v=Q_oNOvGYItwkonqueror
Ugyanmár! Kivágták a sztori végét! Véletlenül kikapcsolódott a kamera, aztán Buci két csíkra ráhúzott 2 feles kisüstit meg egy kis JD-t az íze miatt. Aztán túraautóbajnokság hazáig... Másnap meg ott volt a Blikkben, hogy már megint 2 autón keresztül az árokba parkolt. A Buci. A mi Bucónk 😂
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nálam amúgy a cirka 1 órányi forgolódás mindennapos jelenség elalvás előtt.

Szerintem ez sem normális, de mit lehet tenni.Mikey
Na, hát ebből nekem is elegem van. Egész nap hulla fáradt vagyok, már eleve úgy kelek, hogy össze tudok esni a fáradtságtól, erre bármilyen napszakban próbálok meg aludni, csak órák múlva sikerül, és akkor is általában felriadok fél óránként. Na meg persze, amúgyis max 3-4 órám van egy-egy alvásra, így az is jelentősen lerövidül. Most ez van már közel egy hete, mára egészen elviselhetetlenül fáj a fejem. 😕


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 595 — Invisible man
Mindjárt különcnek érzem itt magam azzal, hogy még le se ér a fejem a párnára és már alszok 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nálam amúgy a cirka 1 órányi forgolódás mindennapos jelenség elalvás előtt.

Szerintem ez sem normális, de mit lehet tenni.Mikey
Egyébként a standard 1-1.5 óra forgolódás nálam is megvan elalvás előtt, de mondjuk annyira nem nagy gond, jól lehet ilyenkor összefoglalni a nap eseményeit 😀