Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
húzzák itt az időt pedig már nézném, hogy bebaszva káromkodnak a villábanHöri
inkább beStohlozva 😀Farky
Áá! A Buci csak akkor iszik, ha vezet.toxique
http://www.youtube.com/watch?v=Q_oNOvGYItw
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
keresztes ildikó, a jó édes kurva anyádat!!F.Schleck
húzzák itt az időt pedig már nézném, hogy bebaszva káromkodnak a villábanHöri
inkább beStohlozva 😀Farky
Áá! A Buci csak akkor iszik, ha vezet.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Nálam amúgy a cirka 1 órányi forgolódás mindennapos jelenség elalvás előtt.

Szerintem ez sem normális, de mit lehet tenni.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ma aludni mentem 1:00kor. hogy ténylegesen mikor sikerült elszenderülnöm: 6:30 körül reggel...

nem érzem normálisnakkonqueror
Aludni mentem, 7:30. Keltem 8:45 és indultam ZHzni 😀tenorx
de te el tudtál aludni bakker 😛 mondjuk én is, délelőtt 😀

de az 5 és fél óra álmatlan forgolódást (Dzsoki, itt a válasz a kérdésedre 😀 ) túlzónak érzem
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 986 — Saturday Night Lights
ma aludni mentem 1:00kor. hogy ténylegesen mikor sikerült elszenderülnöm: 6:30 körül reggel...

nem érzem normálisnakkonqueror
A közbülső időt erotikus szerepjátékkal vagy alvajárással töltötted?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ma aludni mentem 1:00kor. hogy ténylegesen mikor sikerült elszenderülnöm: 6:30 körül reggel...

nem érzem normálisnakkonqueror
Aludni mentem, 7:30. Keltem 8:45 és indultam ZHzni 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ma aludni mentem 1:00kor. hogy ténylegesen mikor sikerült elszenderülnöm: 6:30 körül reggel...

nem érzem normálisnak
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Csodálkoztam, hogy eddig ment az egyetem. Most nagyon kezd szétesni minden és ilyenkor elképesztően hiányzik valaki, akire tudnék támaszkodni. 😐F.Schleck
Igyál 😛haromt
Neked is emgoldotta az egyetemi tanulmányaidat, jah 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csodálkoztam, hogy eddig ment az egyetem. Most nagyon kezd szétesni minden és ilyenkor elképesztően hiányzik valaki, akire tudnék támaszkodni. 😐F.Schleck
Igyál 😛
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csodálkoztam, hogy eddig ment az egyetem. Most nagyon kezd szétesni minden és ilyenkor elképesztően hiányzik valaki, akire tudnék támaszkodni. 😐

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mocskos kurva tetü zebrák. Meg Gano is ott rohadjon meg ahol van.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a mocskos kurva életbe, hát ez meg mi a faszom, hogy baszódnátok meg.
http://www.youtube.com/watch?v=DymRP8ssL_M


bocs,de a lakást mégsem verhettem szétSzobi22
elvittétek a mixem 😕 😕
a zene viszont piros pont 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Joe Philbin takarodj!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
a mocskos kurva életbe, hát ez meg mi a faszom, hogy baszódnátok meg.
http://www.youtube.com/watch?v=DymRP8ssL_M


bocs,de a lakást mégsem verhettem szét

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Dehogyis.
A kereskedelmi tévében reklámblokkok vannak, amik az extraprofitot termelik, és a reklámok közötti részeket kell kitölteni műsorokkal. Ez az alapkoncepció. Ha olyan műsort csinálsz, amit néznek, akkor nem kapcsolnak el a reklámok alatt, tehát a reklámblokkod is nézett lesz, amit pontosan mérnek, és lesz újabb reklámod. Az emeltdíjas telefonokból befolyó pénz az elenyésző a reklámbevételekhez képest. Persze tévés szinten.

Amúgy a tv-k nem kommunikálják a szavazatszámokat soha, nem véletlenül, a Való Világ 1-2-ben csúnya balhék voltak ebből.
De most "elszólták" magukat, a VV4-ben az egyik srácot 1 telefonáló juttatta be pár száz szavazattal. Gondolj amúgy bele, mondjuk 1000 szavazatot küldesz, az 300ezer forint. Viszont elvileg van egy embered, aki önmagában azért nagyobb reklámerőt képvisel a napi megjelenéseivel, mint az a 300ezer forint amit beletettél. (Ezért főműsoridőben nem kapnál még egy 4mp-es spotot sem).
A VV1-ben volt egy srác, aki így jutott be, szponzoráltan, leszerződött a Devergo-val, azok bejuttatták, cserébe ő reklámozta a termékeiket napi szinten, győzték kiszerkeszteni annyiszor kimondta naponta a nevét a cégnek 😊 Ez okos marketingfogás volt pár éve.Sobri Jóska
erre még reagálok, Lorenzo volt a VV1ben ez a devergós gondolom, mert a villarapben is bemondta 😂 így már vágom miért. VV3ba meg befizették Jennyt, akit egy győri bulihely fizetett be, cserébe egy évig reklámoznia kellett a helyet utána (infó by Benki)

mostani VV-ben meg egyik arcot beszavazták kevesen, riválisa szólta el magát, hogy kettő telefonról mentek sms-ek. de cserébe mindenki utálja a pofáját 😀

VV4 = magyar Jersey Shore 😊konqueror
De a háromban alapból volt egy olyan, ha jól emlékszem, hogy az ment be, aki a legtöbbet fizette.tenorx
ő volt az, igen. a hely szponzorálta. utána fake csöcsökkel és gally énekhanggal próbált befutni, nyilván nem sikerült
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kuc-kuc. folytassátok a helyén 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez komoly? Én azt hittem, hogy az emeltdíjas sms-ek miatt éri meg ezeket a szarokat csinálni elsősorban...Döme
Dehogyis.
A kereskedelmi tévében reklámblokkok vannak, amik az extraprofitot termelik, és a reklámok közötti részeket kell kitölteni műsorokkal. Ez az alapkoncepció. Ha olyan műsort csinálsz, amit néznek, akkor nem kapcsolnak el a reklámok alatt, tehát a reklámblokkod is nézett lesz, amit pontosan mérnek, és lesz újabb reklámod. Az emeltdíjas telefonokból befolyó pénz az elenyésző a reklámbevételekhez képest. Persze tévés szinten.

Amúgy a tv-k nem kommunikálják a szavazatszámokat soha, nem véletlenül, a Való Világ 1-2-ben csúnya balhék voltak ebből.
De most "elszólták" magukat, a VV4-ben az egyik srácot 1 telefonáló juttatta be pár száz szavazattal. Gondolj amúgy bele, mondjuk 1000 szavazatot küldesz, az 300ezer forint. Viszont elvileg van egy embered, aki önmagában azért nagyobb reklámerőt képvisel a napi megjelenéseivel, mint az a 300ezer forint amit beletettél. (Ezért főműsoridőben nem kapnál még egy 4mp-es spotot sem).
A VV1-ben volt egy srác, aki így jutott be, szponzoráltan, leszerződött a Devergo-val, azok bejuttatták, cserébe ő reklámozta a termékeiket napi szinten, győzték kiszerkeszteni annyiszor kimondta naponta a nevét a cégnek 😊 Ez okos marketingfogás volt pár éve.Sobri Jóska
erre még reagálok, Lorenzo volt a VV1ben ez a devergós gondolom, mert a villarapben is bemondta 😂 így már vágom miért. VV3ba meg befizették Jennyt, akit egy győri bulihely fizetett be, cserébe egy évig reklámoznia kellett a helyet utána (infó by Benki)

mostani VV-ben meg egyik arcot beszavazták kevesen, riválisa szólta el magát, hogy kettő telefonról mentek sms-ek. de cserébe mindenki utálja a pofáját 😀

VV4 = magyar Jersey Shore 😊konqueror
De a háromban alapból volt egy olyan, ha jól emlékszem, hogy az ment be, aki a legtöbbet fizette.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Belső infó: nincs többezer szavazat. Pár száz van, per kopf.Sobri Jóska
Ez komoly? Én azt hittem, hogy az emeltdíjas sms-ek miatt éri meg ezeket a szarokat csinálni elsősorban...Döme
Dehogyis.
A kereskedelmi tévében reklámblokkok vannak, amik az extraprofitot termelik, és a reklámok közötti részeket kell kitölteni műsorokkal. Ez az alapkoncepció. Ha olyan műsort csinálsz, amit néznek, akkor nem kapcsolnak el a reklámok alatt, tehát a reklámblokkod is nézett lesz, amit pontosan mérnek, és lesz újabb reklámod. Az emeltdíjas telefonokból befolyó pénz az elenyésző a reklámbevételekhez képest. Persze tévés szinten.

Amúgy a tv-k nem kommunikálják a szavazatszámokat soha, nem véletlenül, a Való Világ 1-2-ben csúnya balhék voltak ebből.
De most "elszólták" magukat, a VV4-ben az egyik srácot 1 telefonáló juttatta be pár száz szavazattal. Gondolj amúgy bele, mondjuk 1000 szavazatot küldesz, az 300ezer forint. Viszont elvileg van egy embered, aki önmagában azért nagyobb reklámerőt képvisel a napi megjelenéseivel, mint az a 300ezer forint amit beletettél. (Ezért főműsoridőben nem kapnál még egy 4mp-es spotot sem).
A VV1-ben volt egy srác, aki így jutott be, szponzoráltan, leszerződött a Devergo-val, azok bejuttatták, cserébe ő reklámozta a termékeiket napi szinten, győzték kiszerkeszteni annyiszor kimondta naponta a nevét a cégnek 😊 Ez okos marketingfogás volt pár éve.Sobri Jóska
erre még reagálok, Lorenzo volt a VV1ben ez a devergós gondolom, mert a villarapben is bemondta 😂 így már vágom miért. VV3ba meg befizették Jennyt, akit egy győri bulihely fizetett be, cserébe egy évig reklámoznia kellett a helyet utána (infó by Benki)

mostani VV-ben meg egyik arcot beszavazták kevesen, riválisa szólta el magát, hogy kettő telefonról mentek sms-ek. de cserébe mindenki utálja a pofáját 😀

VV4 = magyar Jersey Shore 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 126 — #NoStress
haromt for prez!eaglesmcnabb
Pedig ahogy látom, már benéztél oda is 😉Sobri Jóska
Kíváncsi voltam a beköszönő dumájára 😛eaglesmcnabb
Pedig csak beblöfföltem, de kösz a megerősítést, működik a a Howard Stern-effektus. Aki szerette az 30-50 percig hallgatta, aki gyűlölte az 80ig.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mostantól csak ide írjátok az ilyeneket
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=770haromt
haromt for prez!eaglesmcnabb
Pedig ahogy látom, már benéztél oda is 😉Sobri Jóska
Kíváncsi voltam a beköszönő dumájára 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 126 — #NoStress
mostantól csak ide írjátok az ilyeneket
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=770haromt
haromt for prez!eaglesmcnabb
Pedig ahogy látom, már benéztél oda is 😉

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mostantól csak ide írjátok az ilyeneket
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=770haromt
haromt for prez!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mostantól csak ide írjátok az ilyeneket
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=770
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 126 — #NoStress
Belső infó: nincs többezer szavazat. Pár száz van, per kopf.Sobri Jóska
Ez komoly? Én azt hittem, hogy az emeltdíjas sms-ek miatt éri meg ezeket a szarokat csinálni elsősorban...Döme
Szerinted miért ordítják az arcodba 2 percenként, hogy : SZAVAZZZZ!!!!!! Természetesen álruhába bujtatott módon 😀 Példa: - szavazzon a kedvencére. Szavazzon a legjobbra. Szavazz a sztárodra, ne essen ki. Szavazz rá, mert ha nem, megtalál és megöl....stb. OMG 😀JC6
Mit mondjanak szerinted?
Nézz!!!! ?
Halgassd!!!! ?
Logikus, hogy szavazásra buzdítanak, egyrészt azt tudsz, és azt sugalja, hogy számít, valamint azért az is pénz, mégha tévés szinten elenyésző is.
Amúgy hívj fel egy reklámügynökséget, hogy az RTL-en akarsz mondjuk 10-20-30mp-en hirdetni valamit. meg fogsz döbbeni mennyibe kerül. És az csak 1 db hirdetés. Egy kampány az rengeteg hirdetés. napi 8-10-20-32 megjelenés is akár.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Belső infó: nincs többezer szavazat. Pár száz van, per kopf.Sobri Jóska
Ez komoly? Én azt hittem, hogy az emeltdíjas sms-ek miatt éri meg ezeket a szarokat csinálni elsősorban...Döme
Szerinted miért ordítják az arcodba 2 percenként, hogy : SZAVAZZZZ!!!!!! Természetesen álruhába bujtatott módon 😀 Példa: - szavazzon a kedvencére. Szavazzon a legjobbra. Szavazz a sztárodra, ne essen ki. Szavazz rá, mert ha nem, megtalál és megöl....stb. OMG 😀