NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Most nem az aréna adja az NHL-t? Mintha elkezdődött volna a PO, de cserébe inkább moto gp ismétlés megy, meg NASCAR. Ezek vajon nagyobb érdeklődést hoznak, mint az NHL? Na azt hiszem be is fejeztem velük, 20 dollárt simán megér a NHL tv. Csak tudnám mi a f@szért vették meg, ha nem adnak mérkőzéseket...
Klaci79
Éjjel adták élőben rögtön. Mondjuk én mindig ismétlésben tudom nézni, és így elég morcos voltam, hogy pont most nincs ismétlés. Remélem nem lesz ez rendszer pont a PO-ra, mert akkor mondom is le az itt ott tv-t.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 273
Most nem az aréna adja az NHL-t? Mintha elkezdődött volna a PO, de cserébe inkább moto gp ismétlés megy, meg NASCAR. Ezek vajon nagyobb érdeklődést hoznak, mint az NHL? Na azt hiszem be is fejeztem velük, 20 dollárt simán megér a NHL tv. Csak tudnám mi a f@szért vették meg, ha nem adnak mérkőzéseket...
Klaci79
Én mondjuk sosem értettem ezeket a sportokat hogy lehet magyar kommentárral nézni, hiába adná a tv, de biztos velem van a gond.
kapitnono
Kényelmesebb...nagy a tv, de nincs rajta lehetőség NHL app-ra...meg nyilván a tv előfizetést már eleve leszurkolom 😊
Amúgy tényleg jobb, eredetiben, de a kényelem sokat ér...
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Most nem az aréna adja az NHL-t? Mintha elkezdődött volna a PO, de cserébe inkább moto gp ismétlés megy, meg NASCAR. Ezek vajon nagyobb érdeklődést hoznak, mint az NHL? Na azt hiszem be is fejeztem velük, 20 dollárt simán megér a NHL tv. Csak tudnám mi a f@szért vették meg, ha nem adnak mérkőzéseket...
Klaci79
Én mondjuk sosem értettem ezeket a sportokat hogy lehet magyar kommentárral nézni, hiába adná a tv, de biztos velem van a gond.


több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 273
Most nem az aréna adja az NHL-t? Mintha elkezdődött volna a PO, de cserébe inkább moto gp ismétlés megy, meg NASCAR. Ezek vajon nagyobb érdeklődést hoznak, mint az NHL? Na azt hiszem be is fejeztem velük, 20 dollárt simán megér a NHL tv. Csak tudnám mi a f@szért vették meg, ha nem adnak mérkőzéseket...
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
42 éve nem volt a playoffban Leafs-Habs párharc 😊
Érdekes lesz, most nem fog tudni kiesni mindkettő az első körben 😀
warr_b
A nagyobb baj, hogy lassan 30 éve nem volt Habs Stanley és nem is most lesz rá újabb esély 😛 csoda lesz ha nem söpörnek ki.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
harmincegyedikből a huszonhetedik helyre sikerült előre lépni, de igazából az a komoly, hogy a meccsenkénti 0.55 ppg-ből 0.86 lett. ha az év eleje nem ennyire homály (power play khmmm), meg ha az egyetlen nem béna kapus nem esik ki kb 15-20 meccsre, akkor ez - ha nem is playoffos, de - playoff-közeli teljesítmény is lehetett volna.
a '16-'18-as draftokból a használható játékosokat elkezdtük beépíteni, elkezdtünk megszabadulni Holland hagyatékától, a drafttőkére váltható játékosokat drafttőkére váltottuk ('21-ben lesz plusz egy első, két második, egy harmadik és egy negyedik, '22-ben plusz egy második és egy negyedik körös jog).
kíváncsi vagyok, mi jön Yzerman harmadik évében...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 844 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
42 éve nem volt a playoffban Leafs-Habs párharc 😊
Érdekes lesz, most nem fog tudni kiesni mindkettő az első körben 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 569 — Apu ökölbeszorított keze
Még egy win kell az elnök kupához!

Go Avs

több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 384 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Anze Kopitar 1000 pont NHL-ben, egy szlovén sráctól nem annyira rossz! 😊
Kár, hogy a PO-ra nagyon minimális esély maradt! Go Kings!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bakker most nézem Price 14 lövésből 3 kapott gól..... Szerintem érdemei elismerése mellett pihentessük majd engedjük el mert ez egyre rosszabb lesz... Akkor már játszassuk Primeut hàtha bele jön és találunk egy fiatal tehetséget......
dande
Pedig idén meg viszonylag pihentetve is van
csebi
Egyáltalán nem, csak amikor sérült volt, meg már muszáj volt. Szerintem most se teljesen egészséges. Gyanítom évek óta megy a sumákolás vele kapcsolatban. Bergyből meg Molsonból kinézem sajnos..... persze neki se kellene asszisztálni hozzá csak hát a pénz... Meg a hírnév, amit így szépen épít lefele...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Bakker most nézem Price 14 lövésből 3 kapott gól..... Szerintem érdemei elismerése mellett pihentessük majd engedjük el mert ez egyre rosszabb lesz... Akkor már játszassuk Primeut hàtha bele jön és találunk egy fiatal tehetséget......
dande
Pedig idén meg viszonylag pihentetve is van

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 273
washingtoni buziknak mindent szabad????
ez komolyan vicc
Klaci79
Videózás után kibaszták Hathawayt.
empty taxi
szomorú benne, hogy ehhez videózni kellett....csórinak szerintem szarrá tört az orra
Klaci79
Most tudom gonosz vagyok de ez esetben egy bostonit sem tudok sajnálni. Amit évekig nyomattak Charával meg a többiekkel az élen.... pech mâsok kapják vissza. Nyilván nem ok, de nem kell meglepődni rajta, hogy így játszanak velül szemben. Illetve a bírók is így állnak hozzâjuk.
dande
Ok, ezt aláírom, de ilyet ne nézzen már el a bíró, senkinél sem. Mert pont a sok parasztot bátorítja vele, közben meg minden szarságért már repked a 2 perc.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
washingtoni buziknak mindent szabad????
ez komolyan vicc
Klaci79
Videózás után kibaszták Hathawayt.
empty taxi
szomorú benne, hogy ehhez videózni kellett....csórinak szerintem szarrá tört az orra
Klaci79
Most tudom gonosz vagyok de ez esetben egy bostonit sem tudok sajnálni. Amit évekig nyomattak Charával meg a többiekkel az élen.... pech mâsok kapják vissza. Nyilván nem ok, de nem kell meglepődni rajta, hogy így játszanak velül szemben. Illetve a bírók is így állnak hozzâjuk.
dande
Az egész még márciusban kezdődött és mit áld Isten ott is a washingtoni Tom Wilson volt a gané:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
washingtoni buziknak mindent szabad????
ez komolyan vicc
Klaci79
Videózás után kibaszták Hathawayt.
empty taxi
szomorú benne, hogy ehhez videózni kellett....csórinak szerintem szarrá tört az orra
Klaci79
Most tudom gonosz vagyok de ez esetben egy bostonit sem tudok sajnálni. Amit évekig nyomattak Charával meg a többiekkel az élen.... pech mâsok kapják vissza. Nyilván nem ok, de nem kell meglepődni rajta, hogy így játszanak velül szemben. Illetve a bírók is így állnak hozzâjuk.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 273
washingtoni buziknak mindent szabad????
ez komolyan vicc
Klaci79
Videózás után kibaszták Hathawayt.
empty taxi
szomorú benne, hogy ehhez videózni kellett....csórinak szerintem szarrá tört az orra
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
washingtoni buziknak mindent szabad????
ez komolyan vicc
Klaci79
Videózás után kibaszták Hathawayt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 273
washingtoni buziknak mindent szabad????
ez komolyan vicc
na visszavonva...csak jött az 5 perces

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
De nagyon jó meccs lett et a Bruins-Capitals...5-3a Bostonnak és emberelőnnyel nyitnak a 3. negyedben Oviék.
Klaci79
Vanecek véd nálam ma fantasyben úgyh nekem annyira nem tetszik ez a sok gól 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 273
De nagyon jó meccs lett et a Bruins-Capitals...5-3a Bostonnak és emberelőnnyel nyitnak a 3. negyedben Oviék.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 844 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Legtöbb lejátszott NHL meccs:

1 767 - Gordie Howe
1 767 - Patrick Marleau

Taps!
Mikey
👍 Kacsadrukkerként külön szép gesztus ❤️
A buzivájdnak is jár a pirospont a meccs utániért.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 273
Ilyenért 4 perc???!!! Sheary odamegy a pofonért, aztán úgy keresi a vért a szájában....ezek a játékvezetők vicc amit mostanában művelnek 😕
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a Caps egy meglehetősen paraszt csapat, a Bruins meg hagyja magát provokálni így van balhé gazdagon 😀
empty taxi
Nohát a bocsocskákat se kell félteni 😛 Mondjuk idén nem találkoznak velünk muszáj más csapattal kihasználni a lehetőséget 😊
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 273
Ez a Caps egy meglehetősen paraszt csapat, a Bruins meg hagyja magát provokálni így van balhé gazdagon 😀
empty taxi
Szívemből beszélsz, bár én elfogult vagyok 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Ez a Caps egy meglehetősen paraszt csapat, a Bruins meg hagyja magát provokálni így van balhé gazdagon 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...