Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
washingtoni buziknak mindent szabad????
ez komolyan vicc
Klaci79
Videózás után kibaszták Hathawayt.
empty taxi
szomorú benne, hogy ehhez videózni kellett....csórinak szerintem szarrá tört az orra
Klaci79
Most tudom gonosz vagyok de ez esetben egy bostonit sem tudok sajnálni. Amit évekig nyomattak Charával meg a többiekkel az élen.... pech mâsok kapják vissza. Nyilván nem ok, de nem kell meglepődni rajta, hogy így játszanak velül szemben. Illetve a bírók is így állnak hozzâjuk.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 282
washingtoni buziknak mindent szabad????
ez komolyan vicc
Klaci79
Videózás után kibaszták Hathawayt.
empty taxi
szomorú benne, hogy ehhez videózni kellett....csórinak szerintem szarrá tört az orra
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
washingtoni buziknak mindent szabad????
ez komolyan vicc
Klaci79
Videózás után kibaszták Hathawayt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 282
washingtoni buziknak mindent szabad????
ez komolyan vicc
na visszavonva...csak jött az 5 perces

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
De nagyon jó meccs lett et a Bruins-Capitals...5-3a Bostonnak és emberelőnnyel nyitnak a 3. negyedben Oviék.
Klaci79
Vanecek véd nálam ma fantasyben úgyh nekem annyira nem tetszik ez a sok gól 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 282
De nagyon jó meccs lett et a Bruins-Capitals...5-3a Bostonnak és emberelőnnyel nyitnak a 3. negyedben Oviék.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 879 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Legtöbb lejátszott NHL meccs:

1 767 - Gordie Howe
1 767 - Patrick Marleau

Taps!
Mikey
👍 Kacsadrukkerként külön szép gesztus ❤️
A buzivájdnak is jár a pirospont a meccs utániért.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 282
Ilyenért 4 perc???!!! Sheary odamegy a pofonért, aztán úgy keresi a vért a szájában....ezek a játékvezetők vicc amit mostanában művelnek 😕
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a Caps egy meglehetősen paraszt csapat, a Bruins meg hagyja magát provokálni így van balhé gazdagon 😀
empty taxi
Nohát a bocsocskákat se kell félteni 😛 Mondjuk idén nem találkoznak velünk muszáj más csapattal kihasználni a lehetőséget 😊
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 282
Ez a Caps egy meglehetősen paraszt csapat, a Bruins meg hagyja magát provokálni így van balhé gazdagon 😀
empty taxi
Szívemből beszélsz, bár én elfogult vagyok 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
Ez a Caps egy meglehetősen paraszt csapat, a Bruins meg hagyja magát provokálni így van balhé gazdagon 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Legtöbb lejátszott NHL meccs:

1 767 - Gordie Howe
1 767 - Patrick Marleau

Taps!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bakker most nézem Price 14 lövésből 3 kapott gól..... Szerintem érdemei elismerése mellett pihentessük majd engedjük el mert ez egyre rosszabb lesz... Akkor már játszassuk Primeut hàtha bele jön és találunk egy fiatal tehetséget......
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én meg végre élő közvetítésbe láttam, hogy nyerünk....csoda....😛 tovább tart a hullámvasút, remélem ma nem zuhanunk megint...

Go Habs 😊
dande
Pedig a Flames is nagyon kellemetlen ellenfél tud lenni, ha akar...
nagir
Még ma este ne akarjon 😛

Hoppá benéztem a Senssel játszunk 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 605 — Bla, bla, bla
Én meg végre élő közvetítésbe láttam, hogy nyerünk....csoda....😛 tovább tart a hullámvasút, remélem ma nem zuhanunk megint...

Go Habs 😊
dande
Pedig a Flames is nagyon kellemetlen ellenfél tud lenni, ha akar...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 605 — Bla, bla, bla
Esetleg valaki közületek tudja, hogy lehet új jelszót igényelni a centreice-ra, mert a régit nem fogadja le egy ideje...
nagir
Írj Gregnek 😀😀
warr_b
Ok, köszi!😉
nagir
Már sikerült is!
Újra irogathatom a hülyeségeimet...🤪



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én meg végre élő közvetítésbe láttam, hogy nyerünk....csoda....😛 tovább tart a hullámvasút, remélem ma nem zuhanunk megint...

Go Habs 😊
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 605 — Bla, bla, bla
Esetleg valaki közületek tudja, hogy lehet új jelszót igényelni a centreice-ra, mert a régit nem fogadja le egy ideje...
nagir
Írj Gregnek 😀😀
warr_b
Ok, köszi!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 879 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Esetleg valaki közületek tudja, hogy lehet új jelszót igényelni a centreice-ra, mert a régit nem fogadja le egy ideje...
nagir
Írj Gregnek 😀😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 605 — Bla, bla, bla
Esetleg valaki közületek tudja, hogy lehet új jelszót igényelni a centreice-ra, mert a régit nem fogadja le egy ideje...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 711 — Cowboys fan
Fasz se érti, a csoportban az első-második a csicskánk, a középmezőnynek mi vagyunk a csicskái, a Blue Jackets meg... mikor mi.
Legalább a tavalyi rettenetet már jelentősen übereljük, mondjuk azt nem nehéz...

Szerkesztette: slowmotion
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
Raantánál idegesítőbb mozgású kapust modellezni se lehetne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 879 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hoppá becsúszott még egy 4-0 a Sharks ellen 😀 (csak hogy szítsam a feszültséget😊)
Heisman
Alamizsna 🤣
Amúgy a tököm se bírja ezt a hülye új rendszert követni, azt hittem már megvolt a nyolc egymás elleni meccsünk... vagy az a Kings volt? 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 685 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hoppá becsúszott még egy 4-0 a Sharks ellen 😀 (csak hogy szítsam a feszültséget😊)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Sakic még adott egy kis mélységet a keretnek. Kell a kupa idén denverbe
Janek
kell a fenenek 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.