Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
Joooooo
több mint 2 éve
Kar ezért a POert legalább végére fel álltunk …
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
PP-nk továbbra is "zseniális"Előnyben tudunk kb. olyat játékot játszani, mintha 5v5 lenne.
Stoki
több mint 2 éve
PP-nk továbbra is "zseniális"
több mint 2 éve
Szlovén streamet nézek, ehhez képest a magyar közvetítés színvonala elképesztő mennyivel tüzesebb 😃Nagyon már nincs miért idegeskedniük.
Hanni
több mint 2 éve
Szlovén streamet nézek, ehhez képest a magyar közvetítés színvonala elképesztő mennyivel tüzesebb 😃
több mint 2 éve
Brunya a legjobb játékosunk az egész torna alatt
több mint 2 éve
Én sem nagyon látom.Ezeket 3 vs 3 nem eszed meg. Bár azt se látom,hogy öt az ötben hogyan, de hátha...Hosszabításos győzelem is jó?igen
ThundersNFL a Paraszt
Kampman
Szokol
több mint 2 éve
Ezeket 3 vs 3 nem eszed meg. Bár azt se látom,hogy öt az ötben hogyan, de hátha...Hosszabításos győzelem is jó?igen
ThundersNFL a Paraszt
Kampman
több mint 2 éve
Hosszabításos győzelem is jó?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Iginla fia az U18-as vb-n alkot. Nem esett messze az alma a fájától. 😎Sőt a lánya is utánpótlás-válogatott, azt hiszem
Stoki
több mint 2 éve
Iginla fia az U18-as vb-n alkot. Nem esett messze az alma a fájától. 😎
több mint 2 éve
Ez nem lesz meg, jó ha Xig kibírjuk...
több mint 2 éve
Kapushiba
több mint 2 éve
EZ MEG MI A PICSA?
több mint 2 éve
Ha esetleg a riporterek félre beszélnek az azért lehet, mert tegnap össznépi bebaszás volt a szálloda bárjában...biztos forrásból tudom! ☺️
több mint 2 éve
Eddig jó ez a harmad
több mint 2 éve
Hát nem adták meg, istenem.9-1...eredmenyek.com-on 8-1 van 😊
Nincs mese, nyernünk kell.
warr_b
NB2

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Akkor kellett, hogy legyen egy Devecseris öngól is.9-1...eredmenyek.com-on 8-1 van 😊
Nincs mese, nyernünk kell.
warr_b
NB2
több mint 2 éve
9-1...eredmenyek.com-on 8-1 van 😊
Nincs mese, nyernünk kell.
warr_b