Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 391 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
9-1...

Nincs mese, nyernünk kell.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Az olasz el is döntötték, eddig 4-et vágtak az öt + végleges kiállítás alatt. 8-1..
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Olasz rendes játékidős győzelemmel és a mi hosszabbításos vereségünkkel lenne egy magyar-olasz-román hármas holtverseny, körbeveréssel. Ott mi döntene?
Kampman
"Bizarr eredmények következtében akár hármas pontegyenlőség is összejöhet, a minitabella ez esetben a házigazdáknak kedvezne, hiszen az olaszok ekkor 4, a romániai együttes 3, mi pedig 2 pontosak lennénk."

Egymás elleni minitabella így néz ki
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 051 — nabege2@yahoo.com
Elvették a sárgák gólját? Most nézem 4-0 😊
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 391 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
nincsenek kapusok az olasz-dk meccsen? 😊
1 perc alatt 2 gól!
NB2
Korea ha bárhogy kikap, kiesik. Szóval kapják szépen össze magukat.
Fura lesz hogy az első helyezett szlovénokat megverik az első meccsen, utána mindenkitől kikapnak.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Olasz rendes játékidős győzelemmel és a mi hosszabbításos vereségünkkel lenne egy magyar-olasz-román hármas holtverseny, körbeveréssel. Ott mi döntene?
Kampman
Én úgy tudom, hogy az egymás elleni meccsek gólaránya

Szerkesztette: Stoki
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 503
Olasz rendes játékidős győzelemmel és a mi hosszabbításos vereségünkkel lenne egy magyar-olasz-román hármas holtverseny, körbeveréssel. Ott mi döntene?
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 051 — nabege2@yahoo.com
nincsenek kapusok az olasz-dk meccsen? 😊
1 perc alatt 2 gól!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 503
Egyenlítettek a japánok

Nem.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 051 — nabege2@yahoo.com
magyarán: nyerni kell
ahogy tegnap írtam: talán leadják a szlovénok
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Kezd eldőlni, csak a rendes játékidős győzelem lesz jó.
Nomac
Az OT utáni is fix jó, ez már tegnap este biztos volt
Most van a "románoknak" 9, nekünk 8 pont
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Kezd eldőlni, csak a rendes játékidős győzelem lesz jó.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Vicces lenne a hétközi balhé után feljutni 😊.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Csokikupán is a rendező ország a csoportmeccsek alatt/után elküldte a szövkapot a kilátástalan játékra hivatkozva, aztán nem megnyerték az egészet?
Szóval ha az akkor kiszakadt, és mindenki felszabadult, akkot lehet pozitív hatása a teljesítményre.
slowmotion
Én ezért szurkolok, de akkor is vicces lenne...

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Vicces lenne a hétközi balhé után feljutni 😊.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Csokikupán is a rendező ország a csoportmeccsek alatt/után elküldte a szövkapot a kilátástalan játékra hivatkozva, aztán nem megnyerték az egészet?
Szóval ha az akkor kiszakadt, és mindenki felszabadult, akkot lehet pozitív hatása a teljesítményre.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Vicces lenne a hétközi balhé után feljutni 😊.

több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
"Bár nem túl valószínű, előfordulhat, hogy a magyar válogatott tét nélkül lép jégre Szlovénia ellen szombat este. Ehhez arra van szüksége, hogy a románok maximum egy pontot szerezzenek Japán ellen, ami nem feltétlenül lehetetlen. A mieink meccsének tétnélküliségéhez a második feltétel az volna, hogy Olaszország ne győzze le rendes játékidőben Dél-Koreát, ám erre azért nincs sok esély – igaz, arra sem volt sok sansz, hogy az ázsiaiak megverik Szlovéniát a torna nyitányán...

A magyar válogatottnak mindenesetre a saját kezében a sorsa, ami azt jelenti, hogy ha rendes játékidőben vagy hosszabbításban legyőzzük Szlovéniát, a többi mérkőzés eredményétől függetlenül feljutunk. Egy hosszabbításos vereséggel is az első két hely valamelyikén végezhetünk, ha Románia nem nyer rendes játékidőben Japán ellen."

Nagyjából ennyi!
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
A Preds nyerte a choking cupot idén

Tepper takarodj!
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Azért a D es a GK nem rossz keret. Bedard Tanev meg majd elöl

több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Közben kinn a kanadai előzetes vb keret

zacknorb
Ma pont ezt kerestem mindenhol, de nem maradtam le semmiről. 😊
Kiváncsi vagyok mire elég ez a Canada J team 😎
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Közben kinn a kanadai előzetes vb keret
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Érdekes, hogy nekik a távol keletiekkel gyűlt meg a bajuk, nekünk meg a lesajnált "románokkal"!
Stoki
Mondjuk a románok ellen nem volt Sofron, meg hát csak emberhátrányban akartunk bármit is a mérkőzéstől.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Amúgy ez a vége, nem kellett volna Hári korijának jégen lenni?
zacknorb
Új szabály szerint nem.

több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Érdekes, hogy nekik a távol keletiekkel gyűlt meg a bajuk, nekünk meg a lesajnált "románokkal"!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Nem láttam a koreai meccset, meg most volt két nap pihenő, de sem a japók, sem a románok ellen nem volt ennyi lendület.

Mondjuk emellett iszonyatosan sokat balfaszkodunk hátul, P3 végén is volt több olyan, hogy a két magyar egymást szerelte, az olasz meg köszönte szépen, és elvitte a korongot.
Szerintem a meccs legjobbja a kapus volt, majdnem 40 lövésből egy saját társon megpattanó lövésből meg egy teljesen kiszolgáltatott helyzetből kapott gólt, egyébként minden kifelé jött róla.
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Akartam írni, hogy nem biztos, de biztos, mivel a szlovénok verték a digókat és románokat is, hiába lenne 3-as holtverseny.
Hát akkor bízzunk a szlovénekben, hogy leadják nekünk a meccset!
NB2
Haha Szlovénok? 😀