Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Mintha valami kósza hápogás hallatszana a pocsolyából... egyszer véletkenül nyernek oszt máris kinyílik a csőrük 🤣
warr_b
veletlenul haha. az a veletlen h nincs tobb gyozelmunk. nektek meg nincs az a veletlen sem, hogy nyerjetek egyet 😊
csebi
A cseh2-t nézed? 😂
Csak az idei mérlegünk 4-2 ellenetek. Közte egy 6-0-lal.
warr_b
igen, nektek marad az idei merleg, nekunk a kupa. nem is tudom melyiket valasztanam ... plusz nalunk rebuild van, ti meg elvileg a kupaert mentek (vagy legalabbis ezekkel a Karlsson, Kane cserekkel az kellene, hogy legyen a cel nem?).

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Mintha valami kósza hápogás hallatszana a pocsolyából... egyszer véletkenül nyernek oszt máris kinyílik a csőrük 🤣
warr_b
veletlenul haha. az a veletlen h nincs tobb gyozelmunk. nektek meg nincs az a veletlen sem, hogy nyerjetek egyet 😊
csebi
A cseh2-t nézed? 😂
Csak az idei mérlegünk 4-2 ellenetek. Közte egy 6-0-lal.
warr_b
Persze érzelemből fantasyban leigazoltam Jones-t kapuba, erre Murphy hogy most meg betli a Ducks ellen.😊
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 876 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mintha valami kósza hápogás hallatszana a pocsolyából... egyszer véletkenül nyernek oszt máris kinyílik a csőrük 🤣
warr_b
veletlenul haha. az a veletlen h nincs tobb gyozelmunk. nektek meg nincs az a veletlen sem, hogy nyerjetek egyet 😊
csebi
A cseh2-t nézed? 😂
Csak az idei mérlegünk 4-2 ellenetek. Közte egy 6-0-lal.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Mintha valami kósza hápogás hallatszana a pocsolyából... egyszer véletkenül nyernek oszt máris kinyílik a csőrük 🤣
warr_b
veletlenul haha. az a veletlen h nincs tobb gyozelmunk. nektek meg nincs az a veletlen sem, hogy nyerjetek egyet 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 876 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mintha valami kósza hápogás hallatszana a pocsolyából... egyszer véletkenül nyernek oszt máris kinyílik a csőrük 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 674 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mindig jó ha 5-1-re megverjük bajnokicím nélkülieket 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 876 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/jegkorong/2021/04/07/mark-pavelich-ongyilkossag-miracle-on-ice-cte-lake-placid-olimpia/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 935
 www.thescore.com/nhl/news/2146474
Report: Brazil variant identified in Canucks' COVID-19 outbreak
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 697 — Scream and scout
Vicces meccs ez a Bruins-Penguins 1. negyed után 1-0-ra ment a Pens, most van a 2. negyed utáni szünet, 5-3 a Bostonnak 😀
empty taxi
negyed?!😊
zavi27
Látszik h NBA-t akartam inkább nézni, de az csak 11-től kezdődik. 😀
Btw 7-5 lett a vége a Bruinsnak. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Vicces meccs ez a Bruins-Penguins 1. negyed után 1-0-ra ment a Pens, most van a 2. negyed utáni szünet, 5-3 a Bostonnak 😀
empty taxi
negyed?!😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 697 — Scream and scout
Vicces meccs ez a Bruins-Penguins 1. negyed után 1-0-ra ment a Pens, most van a 2. negyed utáni szünet, 5-3 a Bostonnak 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
A DEAC megnyerte a Magyar Kupát az AV19 ellen. Nagy meccs volt, megérdemelt sikerrel!! Gratuláció megérdemelt az első kupagyőzelemért...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nálunk meg nagyon bekavart ez a Covid, pedig úgy nézett ki egész jól megússza a kanadai rész. Most már el vagyunk maradva rendesen meccsekkel. Kíváncsi vagyok, hogyan pótoljuk illetve marad-e ez a hullàmvasút vagy megindulunk e stabilabban fel vagy esetleg le. 😊 Staal érkezett még. 10 évvel ezelőtt jobb lett volna 😛

Go Habs
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
A leafs oilers vege sem volt unalmas.
YoungZeeZee
Az egész meccs nagyon jó volt. Oilers első sor amit leművelt megint, ahogy visszajött a Toronto aztán, Mike Smith hatalmas védései stb.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 935
A leafs oilers vege sem volt unalmas.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Nagyon jó meccs ez az Avs-Knights, aki teheti nézzen bele.
empty taxi
Sajna most nem volt olyan jo a vege

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 697 — Scream and scout
Nagyon jó meccs ez az Avs-Knights, aki teheti nézzen bele.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
The NHL Board of Governors officially approved proposed changes to the NHL Draft lottery system, sources confirmed to The Athletic’s Pierre LeBrun. The changes are:

- The number of lottery draws was reduced from three to two, so the last-place team, therefore, can’t draft any lower than No. 3 overall (starting in 2021).

- The maximum number of places a lottery winner can move up is limited to 10 spots, so only 11 teams can win the No. 1 pick, instead of 16 (starting in 2022).

- No team can win the lottery more than twice in a five-year period (starting in 2022).
warr_b
Akkor most mondom, hogy a Wings 1/3-nál jobb nem lesz...🤔😔
nagir
Hát ja.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
The NHL Board of Governors officially approved proposed changes to the NHL Draft lottery system, sources confirmed to The Athletic’s Pierre LeBrun. The changes are:

- The number of lottery draws was reduced from three to two, so the last-place team, therefore, can’t draft any lower than No. 3 overall (starting in 2021).

- The maximum number of places a lottery winner can move up is limited to 10 spots, so only 11 teams can win the No. 1 pick, instead of 16 (starting in 2022).

- No team can win the lottery more than twice in a five-year period (starting in 2022).
warr_b
Akkor most mondom, hogy a Wings 1/3-nál jobb nem lesz...🤔😔



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 876 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
The NHL Board of Governors officially approved proposed changes to the NHL Draft lottery system, sources confirmed to The Athletic’s Pierre LeBrun. The changes are:

- The number of lottery draws was reduced from three to two, so the last-place team, therefore, can’t draft any lower than No. 3 overall (starting in 2021).

- The maximum number of places a lottery winner can move up is limited to 10 spots, so only 11 teams can win the No. 1 pick, instead of 16 (starting in 2022).

- No team can win the lottery more than twice in a five-year period (starting in 2022).


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Kaptak a büdöskacsák egy hatost a pocsolyában 🤣😆🥰
warr_b
Szép meló volt, végre!😊
zavi27

Legalább mi tudjuk milyen ez az érzés 😉
Heisman
Amúgy nekem semmi bajom a Ducks-al. Régen kifejezetten kedveltem is őket a Mighty Ducks időkben, játékosok, mezük is stb. A név és image váltás után lettek nekem olyan semmilyen, színtelen-szagtalan franchise. De semmi bajom velük Sharks drukkerként. 😊
zavi27
pedig a logo es a szinek, legirritalobb szett evor, marmint a mighty ducks
YoungZeeZee
Ezen jót röhögtem! 😆

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 697 — Scream and scout
Azert a rangers 9 golja nem volt semmi
YoungZeeZee
Szépnek szép, de szerintem elcserélnék néhány 1-0-s győzelemre.
Mikey
Mindenesetre most lezárták a Caps 7 meccses győzelmi sorozatát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
most is nagyot mentünk .

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bakker Price.....18 lövésből 4 gólt kapni.....az mi.....Holtby 40ből kapott ugyan ennyit.....még jó, hogy a SOt megnyertüt és nem újabb hosszabbításos/SO vereség lett a vége....POba, ha bejutnánk így esélyünk nem lesz.. .

Mondjuk úgy a 4ből 2t lehet az ō számlájára írni, legalább utána javított...

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Azert a rangers 9 golja nem volt semmi
YoungZeeZee
Szépnek szép, de szerintem elcserélnék néhány 1-0-s győzelemre.