Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Kaptak a büdöskacsák egy hatost a pocsolyában 🤣😆🥰
warr_b
Szép meló volt, végre!😊
zavi27

Legalább mi tudjuk milyen ez az érzés 😉
Heisman
Hogy Mac-et idézzem, a kitömött budiajtós Giguere-rel nem volt nehéz 🤣
warr_b
Macnek ez a dumája már 2007ben is ciki volt ...
Amúgy legalább elore haladunk a lenini úton

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 879 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kaptak a büdöskacsák egy hatost a pocsolyában 🤣😆🥰
warr_b
Szép meló volt, végre!😊
zavi27

Legalább mi tudjuk milyen ez az érzés 😉
Heisman
Hogy Mac-et idézzem, a kitömött budiajtós Giguere-rel nem volt nehéz 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 678 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kaptak a büdöskacsák egy hatost a pocsolyában 🤣😆🥰
warr_b
Szép meló volt, végre!😊
zavi27

Legalább mi tudjuk milyen ez az érzés 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Kaptak a büdöskacsák egy hatost a pocsolyában 🤣😆🥰
warr_b
Szép meló volt, végre!😊
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 879 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kaptak a büdöskacsák egy hatost a pocsolyában 🤣😆🥰


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
2015.11.04 - 2021.03.11
öt és fél év, 20 alapszakaszmeccs, 1 OTW, 3 OTL, 16 L.

de végre sikerült legyőzni hatvan perc alatt a Tampát 😊

Szerkesztette: slowmotion
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 879 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na most már beremeghet a brassóiak segge 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Ma kezdődik a KHL rájátszás, kedvenceim a harmadik kiemeléssel jutottak be a rájátszásba, egészen fantasztikus formában, szóval sokat várok az itteni első rájátszásomtól. 😊

Gyors nyugati tippelde a magam szórakoztatására és beégetésére:

(1) CSKA - (8) Spartak
Moszkvai párharc, de nem egy súlycsoport a két csapat, szóval nagyon sima lesz. Egy meccset látok a Spartakban, de többet nem. CSKA in 5.

(2) SKA - (7) Dinamo Minsk
Elég rapszodikus tud lenni olykor a szentpétervári csapat, és a fehéroroszok is képesek voltak bárki ellen meglepetésre, akár idegenben is, de egy szériában ki kell és ki is fog jönni a különbség a két csapat között. SKA in 6.

(3) Dynamo Moskva - (6) Severstal
Nagyon masszív csapata van a cserepovecieknek, a Dynamót is megverték Moszkvában, szóval nem várok sima szériát még akkor sem, ha a Dynamo a liga egyik legjobb csapata. Dynamo in 6.

(4) Lokomotiv - (5) Jokerit
Hatalmas fejreállásokra képes a Jaroszlavl, és képtelen vagyok megmondani, mire lehetnek jók. A finnek pedig annak ellenére is jól teljesítettek, hogy az utazási korlátozások miatt sokszor elég hiányosan tudtak kiállni a meccseikre. Jokerit in 7.

Kelet meg érdekli a fenét, az Ak Bars úgyis döntőzik. 😀
Mikey
CSKA in 4
SKA in 5
Dynamo in 5
Lokomotiv in 4

Az első három továbbjutót eltaláltam, és mind eggyel kevesebb meccsen ment tovább. 😀 A Lokomotivnál pedig bejött hogy képtelen vagyok megmondani, mire jók. 😀

Úgyhogy nincs meglepi, az első négy kiemelt ment tovább, simán.

(1) CSKA - (4) Lokomotiv
Az alapszakaszban a két moszkvai meccset behúzta a Rosznyeft csapata, a jaroszlavli meccsekből pedig egyet nyertek a vasutasok, egyet pedig büntetőkkel a fővárosiak, szóval nem tűnik ez olyan sima párharcnak. Persze a CSKA az esélyes, meglepő lenne ha nem mennének tovább. CSKA in 5.

(2) SKA - (3) Dynamo
Az alapszakaszban négy meccsen söpörte a Dynamo a szentpéterváriakat, de a játék képe alapján természetesen nagyon kiegyenlített meccsek voltak. Szerintem simán a teljes playoff legjobb szériája lesz ebből, nüanszok fognak dönteni, és tipikusan az a széria, amitől azt várod hogy hét meccsen fog eldőlni. Imádnám ha úgy alakulna. Dynamo in 7.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Malkin meg zseni nah 😊


empty taxi
Csak egy név: Barzal.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Malkin meg zseni nah 😊



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
Ez a Ducks-Avs meccs esélyes h mindenidők legrondább mezeiben lejátszott meccse.
empty taxi
Nekem a mienk tetszik tok hasonló színben rendeltem pólót is szeretem is (orange alapon a kacsa)
csebi
Sokkal jobban nézne ki narancs nadrággal.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Ez a Ducks-Avs meccs esélyes h mindenidők legrondább mezeiben lejátszott meccse.
empty taxi
Nekem a mienk tetszik tok hasonló színben rendeltem pólót is szeretem is (orange alapon a kacsa)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Ez a Ducks-Avs meccs esélyes h mindenidők legrondább mezeiben lejátszott meccse.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Haha, dupla tesóharc volt hajnalban, sajnos (de abszolút várhatóan) a fiatalok győztek mind a Svechnikov, mind a Staal-klánban
slowmotion
Jól tették.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
Haha, dupla tesóharc volt hajnalban, sajnos (de abszolút várhatóan) a fiatalok győztek mind a Svechnikov, mind a Staal-klánban
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
Kelet meg érdekli a fenét, az Ak Bars úgyis döntőzik.g 😀Mikey
Hogy mondhatsz ilyet, a Jekatyerinburgban első sorában még ott figyel Datsyuk...
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Ma kezdődik a KHL rájátszás, kedvenceim a harmadik kiemeléssel jutottak be a rájátszásba, egészen fantasztikus formában, szóval sokat várok az itteni első rájátszásomtól. 😊

Gyors nyugati tippelde a magam szórakoztatására és beégetésére:

(1) CSKA - (8) Spartak
Moszkvai párharc, de nem egy súlycsoport a két csapat, szóval nagyon sima lesz. Egy meccset látok a Spartakban, de többet nem. CSKA in 5.

(2) SKA - (7) Dinamo Minsk
Elég rapszodikus tud lenni olykor a szentpétervári csapat, és a fehéroroszok is képesek voltak bárki ellen meglepetésre, akár idegenben is, de egy szériában ki kell és ki is fog jönni a különbség a két csapat között. SKA in 6.

(3) Dynamo Moskva - (6) Severstal
Nagyon masszív csapata van a cserepovecieknek, a Dynamót is megverték Moszkvában, szóval nem várok sima szériát még akkor sem, ha a Dynamo a liga egyik legjobb csapata. Dynamo in 6.

(4) Lokomotiv - (5) Jokerit
Hatalmas fejreállásokra képes a Jaroszlavl, és képtelen vagyok megmondani, mire lehetnek jók. A finnek pedig annak ellenére is jól teljesítettek, hogy az utazási korlátozások miatt sokszor elég hiányosan tudtak kiállni a meccseikre. Jokerit in 7.

Kelet meg érdekli a fenét, az Ak Bars úgyis döntőzik. 😀
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Kicsit leult az Avs sajna a kapitany jo jateka nagyon hianyzik.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hah kiraktuk Klódot, mikor annyira nem is vagyunk szrk..... Idióta Berg persze megússza...... Én nem fogok megélninSC győzelmet felnőtt fejjel ez tuti ha ez brom a tulajjal együtt még sokáig itt van....... 😕 😕 😕
dande
Te se tudsz örülni semminek. 😕
Mikey
Miért kellene örülnöm? Az egy dolog, hogy ide se kellett volna hozni, de ha már itt van, nem pont most kellett volna kirúgni... Vagy idény előtt, vagy hagyni vele végig akkor már, bár amíg ez kókler itt van teljesen mindegy ki a HC... meglássuk...
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Hah kiraktuk Klódot, mikor annyira nem is vagyunk szrk..... Idióta Berg persze megússza...... Én nem fogok megélninSC győzelmet felnőtt fejjel ez tuti ha ez brom a tulajjal együtt még sokáig itt van....... 😕 😕 😕
dande
Te se tudsz örülni semminek. 😕
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hah kiraktuk Klódot, mikor annyira nem is vagyunk szrk..... Idióta Berg persze megússza...... Én nem fogok megélninSC győzelmet felnőtt fejjel ez tuti ha ez brom a tulajjal együtt még sokáig itt van....... 😕 😕 😕
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 385 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Simán megbokrosodott a Kings, ha így haladnak a fiúk még a PO sem ördögtől való, bár még nagyon messze a vége...
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
most kezdődött, csodás ötlet volt


r.baggio
A napsütés pedig még hosszúvá is tette a meccset!