Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
Galló eddig se értette mi a fasz folyik itt, ma gondolom kiszakadt belőle. Bartalis se véletlenül mondta le a válogatottságot.Galuska a Karanténcastben sokszor mondta hogy rá kéne venni Bartalist a visszatérésre.
gabokocka
Erre mindig azt mondtuk baráti társaságban hogy nem, lol, igaza van
több mint 2 éve
Galló eddig se értette mi a fasz folyik itt, ma gondolom kiszakadt belőle. Bartalis se véletlenül mondta le a válogatottságot.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Ja, de pl. Imre Patrik meg Pesten született és román válogatott lett, mert a magyarok baszták behívni, Fejesék meg szeredaiak és a magyar csapatban tolják. Nem hinném hogy IP románabb lenne mint Nándiék....Tőlem lehet akármilyen erdélyi magyar az akkor is románnak született és az is marad amíg nem mond le róla és pont.Kettős (többes) állampolgárság?Mi van az útlevélben...azt ,hogy román és pont.Mondjuk ezt a csapatot románnak hívniIgazából csak le volt zsugázva, hogy bent tartjuk azThundersNFL a Paraszterdélyiromán válogatottat.
Hanni
Na, akkor az esti meccs vesztesét meg kell verni, ha tényleg akarunk valamit
zacknorb
ThundersNFL a Paraszt
zacknorb
ThundersNFL a Paraszt
Leszarom anyámék román útlevelét, a személyiük magyar. Nagyanyámnak mondjuk magyar személyie még nem volt, de leélt 70 évet úgy "románként" hogy 5 szót sem tudott románul, na kb ennyire románok 😀 Szerintem jobb ha hanyagolod a témát 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
www.jegkorongblog.hu/2023/10/24/don-macadam-leultette-magat-a-valogatott-padjara/www.nemzetisport.hu/jegkorong/2024/05/sajnos-a-szovetsegi-kapitany-a-bohoc-gallo-vilmosEgy torna KÖZBEN az egyik játékos nyiltan lebohócozza a szövkapot, hát én ilyet elképzelni se tudtam volna, még utólag is nevetséges lenne
Ez kemény azért.
somoskovig
r.baggio
Azért nézzük meg, hogy lett itt MacAdam szövkap.
több mint 2 éve
Atyaég mi mehet itt...de azért az is vicc volt hogy Galló 4. sorban volt, a válogatott jelenleg legjobb játékosa...Nem véletlen Bartalis lemondása sem.Azért nem lepődök meg, mert mi 9 hónapja ilyeneket mondogatunk magunk között.
Nomac
több mint 2 éve
www.nemzetisport.hu/jegkorong/2024/05/sajnos-a-szovetsegi-kapitany-a-bohoc-gallo-vilmosEgy torna KÖZBEN az egyik játékos nyiltan lebohócozza a szövkapot, hát én ilyet elképzelni se tudtam volna, még utólag is nevetséges lenne
Ez kemény azért.
somoskovig

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Atyaég mi mehet itt...de azért az is vicc volt hogy Galló 4. sorban volt, a válogatott jelenleg legjobb játékosa...Nem véletlen Bartalis lemondása sem.
több mint 2 éve
www.nemzetisport.hu/jegkorong/2024/05/sajnos-a-szovetsegi-kapitany-a-bohoc-gallo-vilmosEz kemény azért.
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 845
Nem hittem volna főleg Matthews nélkül, hogy visszaviszi a párharcot Torontoba a Maple Leafs.en orulok.en sem hittem volna..de nem fognak tovabb menni
zavi27
több mint 2 éve
Viszont ezeket az interjúkat hallva itt nem lesz semmi péntek-szombat
több mint 2 éve
Galló talán azt mondta,hogy a szövetségi kapitány egy bohóc...Jézus, milyen nyilatkozatok ezek a meccs után, mi folyhat ott a csapaton belül?!😕mi volt?
zavi27
NB2
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Alapszakasz masodik hely, sorozatban 3 PO, 3ból2 CHL, ez helyi szinten történelmien magas.Még szerencse, hogy a Volán amúgy szárnyalAha, úgy estek ki az első körben a nem túl veretes Pustertal ellen, hogy öröm volt nézni.
zacknorb
Mikey
több mint 2 éve
Háát, nehéz visszaadni. Minden játékos makogott, hebegett, hogy gond van szakmai vezetéssel, öltözőn belül is, játékosokkal, edző miért tett másik sorba stb. nyilatkozatok. Stúdióban is le voltak fagyva mikor visszakapcsoltak mindig. Két nagy győzelem után főleg fura, OK, hogy most csúnya zakó volt.Jézus, milyen nyilatkozatok ezek a meccs után, mi folyhat ott a csapaton belül?!😕mi volt?
zavi27
NB2
több mint 2 éve
Még szerencse, hogy a Volán amúgy szárnyalAha, úgy estek ki az első körben a nem túl veretes Pustertal ellen, hogy öröm volt nézni.
zacknorb
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Amióta nyáron Kevin beleszart a ventilátorba, a válogatott terén nagyon sok a WTF. (Köszi MJSZ) Még szerencse, hogy a Volán amúgy szárnyal
több mint 2 éve
Jézus, milyen nyilatkozatok ezek a meccs után, mi folyhat ott a csapaton belül?!😕mi volt?
zavi27
több mint 2 éve
Jézus, milyen nyilatkozatok ezek a meccs után, mi folyhat ott a csapaton belül?!😕
több mint 2 éve
Semmi baj, lehet lengetni a székely zászlót, és énekelni a székely himnuszt, hisz nyertek
több mint 2 éve
Tőlem lehet akármilyen erdélyi magyar az akkor is románnak született és az is marad amíg nem mond le róla és pont.Kettős (többes) állampolgárság?Mi van az útlevélben...azt ,hogy román és pont.Mondjuk ezt a csapatot románnak hívniIgazából csak le volt zsugázva, hogy bent tartjuk azThundersNFL a Paraszterdélyiromán válogatottat.
Hanni
Na, akkor az esti meccs vesztesét meg kell verni, ha tényleg akarunk valamit
zacknorb
ThundersNFL a Paraszt
zacknorb
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
pedig biztos jót tenne a fiúknak egy kiruccanás az A csoportba, testközelből látnák, hogy mi az a sebesség, kondíció és technikai tudás, amivel egy A csoportos vébén minimálisan szükséges rendelkezni. de ahhoz két fokozatot kellene gyorsulni, és kb két évig mindennap órákat a passzokat gyakorolni.Mindez tavaly ott volt
slowmotion
több mint 2 éve
pedig biztos jót tenne a fiúknak egy kiruccanás az A csoportba, testközelből látnák, hogy mi az a sebesség, kondíció és technikai tudás, amivel egy A csoportos vébén minimálisan szükséges rendelkezni. de ahhoz két fokozatot kellene gyorsulni, és kb két évig mindennap órákat a passzokat gyakorolni.
több mint 2 éve
Kettős (többes) állampolgárság?Mi van az útlevélben...azt ,hogy román és pont.Mondjuk ezt a csapatot románnak hívniIgazából csak le volt zsugázva, hogy bent tartjuk azThundersNFL a Paraszterdélyiromán válogatottat.
Hanni
Na, akkor az esti meccs vesztesét meg kell verni, ha tényleg akarunk valamit
zacknorb
ThundersNFL a Paraszt
több mint 2 éve
Bírom ezt a nagymagyarságot... magyar B válogatott, meg a francot.Mi van az útlevélben...azt ,hogy román és pont.Mondjuk ezt a csapatot románnak hívniIgazából csak le volt zsugázva, hogy bent tartjuk azThundersNFL a Paraszterdélyiromán válogatottat.
Hanni
Na, akkor az esti meccs vesztesét meg kell verni, ha tényleg akarunk valamit
zacknorb
ThundersNFL a Paraszt
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Laza 22-es odds volt rájukTippmiksz
zacknorb
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Mi van az útlevélben...azt ,hogy román és pont.Mondjuk ezt a csapatot románnak hívniIgazából csak le volt zsugázva, hogy bent tartjuk azThundersNFL a Paraszterdélyiromán válogatottat.
Hanni
Na, akkor az esti meccs vesztesét meg kell verni, ha tényleg akarunk valamit
zacknorb
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018