Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Igazából csak le volt zsugázva, hogy bent tartjuk az erdélyi román válogatottat.
Hanni
ThundersNFL a Paraszt
Igazából csak élcelődni akartam, mert kurvára idegesített egész meccsen a kommentátorok "romániai csapat"-ozása. Egyszer mondta ki Szuper talán, hogy a román csapat, itt a végén mikor lőtték a másodikat 😃
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Igazából csak le volt zsugázva, hogy bent tartjuk az erdélyi román válogatottat.
Hanni
ThundersNFL a Paraszt
Mondjuk ezt a csapatot románnak hívni
Na, akkor az esti meccs vesztesét meg kell verni, ha tényleg akarunk valamit
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 517
2-12 góláranyú szőröstalpúaktól sikerül kikapni hát gratulálok....Makadám kapitány meg úgy áll a pad mögött mint fasz a lagziban...feljutás...aha persze szlovénia meg a digók ellen kell kivívni....akkor nem fog sikerülni
ThundersNFL a Paraszt
A szlovének ellen emlékeim szerint eddig még mindig kikaptunk, ott olyan papírforma az L, mint amennyire még itt se lett volna a W, az olaszok kb. ugyanez a kategória, mondjuk otthon lenne esélyünk egy hősies OT vereségre, de náluk reménytelen.
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 265 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Igazából csak le volt zsugázva, hogy bent tartjuk az erdélyi román válogatottat.
Hanni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 265 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
2-12 góláranyú szőröstalpúaktól sikerül kikapni hát gratulálok....Makadám kapitány meg úgy áll a pad mögött mint fasz a lagziban...feljutás...aha persze szlovénia meg a digók ellen kell kivívni....akkor nem fog sikerülni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
balfaszok, balfaszok, balfaszok

ott szórakoznak az ellenfél harmadában és basznak lőni erre kapunk egyet
NB2
A passzivitásunk évek óta nagyon feltűnő.
Kampman
ráadásul ezt a barom taktikát játsszák, hogy a kék vonalon kereszteznek, és visszakotorja a korongot a másiknak. tíz esetből tíz különböző módon sikerül. miért nem lehet egyszerűen otthagyni szabadon a korongot, hogy úgy vigye el a társ, ahogy neki kényelmes?
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Megint felálltunk, jaratjuk és baszunk lőni...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Igazából csak le volt zsugázva, hogy bent tartjuk az erdélyi válogatottat.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 653
Mi a picsa
zacknorb
az egy nagyon szép hely. Szívesebben lennél te ott most, mint a hoki stadionban!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 517
balfaszok, balfaszok, balfaszok

ott szórakoznak az ellenfél harmadában és basznak lőni erre kapunk egyet
NB2
A passzivitásunk évek óta nagyon feltűnő.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mi a picsa
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Basszameg

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 517
Ez a csapat megint nem jut fel úgy 2030-ig.
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Na ennyi, viszlát 😊
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
balfaszok, balfaszok, balfaszok

ott szórakoznak az ellenfél harmadában és basznak lőni erre kapunk egyet
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 653
ez komoly? 😀
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Közhelyeket puffogtatva miért nem lehet végig így nyomni?
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
ettől függetlenül amikor egy csapat hátrányban, öt perccel a vége előtt t9zenöt másodpercet jegeli a korongot a saját kapu mögött, az nem tudom, mit akar. nyerni valószínűleg nem. vagy csak ügyesen altatnak.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Kurva nagy blama! Meg kell verni a szlovénokat és az olaszokat is, rohadt nehéz lesz!
Stoki
Ha nyernek az olaszok, akkor elég csak a szlovénokat
Plusz még szerencsére itt is lehet akármi
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Hamarabb is hőböröghettem volna!
Na kell még egy
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
de kellett
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
lövésbű' lesz a gól ugye
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 653
ott van!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
végre bmeg!
már itt üvöltöttem, hogy lője már el valaki!
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Kurva nagy blama! Meg kell verni a szlovénokat és az olaszokat is, rohadt nehéz lesz!