Jégkorong

23 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Büntetőkkek bukott Kanada, így ők is leves, mert a délutáni német-lett győztese fog továbbmenni..
warr_b
nem, írtam a centericen hogy csak akkor ha a német-lett iksz. ha vmeik nyer rendes játékidőben akkor Kanada továbbmegy Kazahsztánnal szemben egymás elleni miatt. de ha iksz akkor pakolhatnak a srácok szépen gyorsan.
csebi
Igen, ahogy ott is írtam túl korán néztem a tabellát, még nem frissült rendesen, akkor még negyedik helyen mutatta pillanatnyilag Kanadát a harmadik helyett.

Amúgy lehet menni házat, kocsit felrakni a német-lett ikszre...
warr_b
remélem azért lesz hol laknod 😊
NB2
Befogadsz? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 000 — nabege2@yahoo.com
Büntetőkkek bukott Kanada, így ők is leves, mert a délutáni német-lett győztese fog továbbmenni..
warr_b
nem, írtam a centericen hogy csak akkor ha a német-lett iksz. ha vmeik nyer rendes játékidőben akkor Kanada továbbmegy Kazahsztánnal szemben egymás elleni miatt. de ha iksz akkor pakolhatnak a srácok szépen gyorsan.
csebi
Igen, ahogy ott is írtam túl korán néztem a tabellát, még nem frissült rendesen, akkor még negyedik helyen mutatta pillanatnyilag Kanadát a harmadik helyett.

Amúgy lehet menni házat, kocsit felrakni a német-lett ikszre...
warr_b
remélem azért lesz hol laknod 😊
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Az milyen lenne már a lebonyolításnak hála elviekben összejöhet egy ruins Habs SC. Így is megy most a harakiri a centericeon, mi lenne akkor 😀 😀 😀 tudom valószínű nem sok mert mi igen kevesen és inaktívak vagyunk de azért pikáns lenne (spoiler: nem lesz 😊)
dande
A hangnem már rég kritikán aluli néhányaknál arra felé! Bár engem aztán nem tudnának fotel huszárok felhúzni egy betű leütésével sem. Különbözőek vagyunk és máshogy reagálunk...
Ahogy az egyik volt Kollégám jegyezte meg több ízben is:
"Az a baj, hogy nem mindenkit én csináltam!"



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 558 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az milyen lenne már a lebonyolításnak hála elviekben összejöhet egy ruins Habs SC. Így is megy most a harakiri a centericeon, mi lenne akkor 😀 😀 😀 tudom valószínű nem sok mert mi igen kevesen és inaktívak vagyunk de azért pikáns lenne (spoiler: nem lesz 😊)

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Amúgy lehet menni házat, kocsit felrakni a német-lett ikszre...
warr_b
remélem rátetted.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 438 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Úgy néz ki a németek korrekten nyomják, és így Kanada is ott lehet!
Kiváncsi lennék mit tudnak a 8-ban, mert tény, hogy egyre jobb formában vannak!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Büntetőkkek bukott Kanada, így ők is leves, mert a délutáni német-lett győztese fog továbbmenni..
warr_b
nem, írtam a centericen hogy csak akkor ha a német-lett iksz. ha vmeik nyer rendes játékidőben akkor Kanada továbbmegy Kazahsztánnal szemben egymás elleni miatt. de ha iksz akkor pakolhatnak a srácok szépen gyorsan.
csebi
Igen, ahogy ott is írtam túl korán néztem a tabellát, még nem frissült rendesen, akkor még negyedik helyen mutatta pillanatnyilag Kanadát a harmadik helyett.

Amúgy lehet menni házat, kocsit felrakni a német-lett ikszre...
warr_b
Mint a Wings 1/1re evör kb. annyi az esély rá...🤣🤣🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Büntetőkkek bukott Kanada, így ők is leves, mert a délutáni német-lett győztese fog továbbmenni..
warr_b
nem, írtam a centericen hogy csak akkor ha a német-lett iksz. ha vmeik nyer rendes játékidőben akkor Kanada továbbmegy Kazahsztánnal szemben egymás elleni miatt. de ha iksz akkor pakolhatnak a srácok szépen gyorsan.
csebi
Igen, ahogy ott is írtam túl korán néztem a tabellát, még nem frissült rendesen, akkor még negyedik helyen mutatta pillanatnyilag Kanadát a harmadik helyett.

Amúgy lehet menni házat, kocsit felrakni a német-lett ikszre...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Büntetőkkek bukott Kanada, így ők is leves, mert a délutáni német-lett győztese fog továbbmenni..
warr_b
nem, írtam a centericen hogy csak akkor ha a német-lett iksz. ha vmeik nyer rendes játékidőben akkor Kanada továbbmegy Kazahsztánnal szemben egymás elleni miatt. de ha iksz akkor pakolhatnak a srácok szépen gyorsan.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Büntetőkkek bukott Kanada, így ők is leves, mert a délutáni német-lett győztese fog továbbmenni..
warr_b
Meg is érdemelték!! Svájc remélem behúzza!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Büntetőkkek bukott Kanada, így ők is leves, mert a délutáni német-lett győztese fog továbbmenni..


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 732 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Torontói kupa emelgetés egy újabb évvel elhalasztva!🤣🤣🤣
Winnipeg azért ennél a Leafsnél keményebb lesz, ígérem. 😉
nagir
Amég Price nem enged gólt és mindig talál egyet a Canadiens akkor mindegy mennyire erős a Jets 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Torontói kupa emelgetés egy újabb évvel elhalasztva!🤣🤣🤣
Winnipeg azért ennél a Leafsnél keményebb lesz, ígérem. 😉
nagir
Hihihi, hozták a szokásost, már a Ruins se kellett hozzá 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 437
Same old Leafs, 3-2-nél azért már várható volt.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Torontói kupa emelgetés egy újabb évvel elhalasztva!🤣🤣🤣
Winnipeg azért ennél a Leafsnél keményebb lesz, ígérem. 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 732 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Lol vezet a Montreal 😀
Kihasználják a PP-t, 2-0 😀
Dande ha kipakaszkodod NBA topicba ennél is jobban hogy milyen szarok vagytok tovább megy a Bostonod is 😀 😛
És pont az egyik kedvenc kacsám Perry szerezte a gólt 😊

Üres kapura 3-0, vége, folytatódik a Toronto choker sorozata

És csak hogy Price-nak ne legyen meg a Cleen Sheet betalált a Maple Leafs

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Vegas lesimázva . Nem volt szimpatikus ahogy viselték.
Janek
az Avs pihenhetett 1 hetet, a Vegas meg egy gruelling 7 meccses után kellett, hogy jégre lépjen idegenben 2 nappal a széria vége után úgy, hogy ma még van meccs az első körből.

ezt lehet mindannyian szarul viseltük volna.
shawnka
Jajjistenem, hány ilyen volt már, hogy az egyik csapat söpört, a másik meg 7 meccsen, több ot-val jutott tovább? 😊
warr_b
Amúgy tavalyi cup run alatt azt vettem észre, hogy ez az első meccseken azért sokszor számitott a fáradtság, utána viszont nem. Az Islest 7 meccses szériából érkezett és elpicsáztuk őket 8-2-re, aztán a Dallas szériába mi jöttünk fáradtabban és ki is kaptunk 4-1-re. Egyik sorozatban sem nézett ki úgy a többi meccs mint az első, mind eredmény, mind mutatott játékot nézve.

Érdekesség az is, hogy a 2000-es években 5-ször találkozott söprő csapat 7 meccsből érkező csapattal és mind az 5 szériát a 7 meccses csapat nyerte.

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vegas lesimázva . Nem volt szimpatikus ahogy viselték.
Janek
az Avs pihenhetett 1 hetet, a Vegas meg egy gruelling 7 meccses után kellett, hogy jégre lépjen idegenben 2 nappal a széria vége után úgy, hogy ma még van meccs az első körből.

ezt lehet mindannyian szarul viseltük volna.
shawnka
Jajjistenem, hány ilyen volt már, hogy az egyik csapat söpört, a másik meg 7 meccsen, több ot-val jutott tovább? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Vegas lesimázva . Nem volt szimpatikus ahogy viselték.
Janek
az Avs pihenhetett 1 hetet, a Vegas meg egy gruelling 7 meccses után kellett, hogy jégre lépjen idegenben 2 nappal a széria vége után úgy, hogy ma még van meccs az első körből.

ezt lehet mindannyian szarul viseltük volna.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 558 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem ma éjjel nem ér véget számomra a hokiidény 😛

Mondjuk a svédek is bakker.... a "könnyű" meccseket elszórakozzák, a nehéz meccseken meg megvan az előny aztán azt is elszúrják... No mindegy ez van 😊
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kiestek a svédek a vb-n... Olyan, hogy bármely felnőtt világeseményen (olimpia, vb, stb) nem kerültek be a legjobb 8 közé, ezidáig mindössze egyszer fordult elő, még 1937-ben rendezett vb-n. Plusz érdekesség, hogy azon világbajnokságon a magyar válogatott is szerepelt és a történelme legjobb eredményét ott érte el, egy 5. helyet.
Tito05
Pont akartam írni, hogy a svédek is szépen leszerepeltek...
És ha Kanada nem győzi le az utolsó meccsen a finneket, akkor ők is mehetnek haza.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Kiestek a svédek a vb-n... Olyan, hogy bármely felnőtt világeseményen (olimpia, vb, stb) nem kerültek be a legjobb 8 közé, ezidáig mindössze egyszer fordult elő, még 1937-ben rendezett vb-n. Plusz érdekesség, hogy azon világbajnokságon a magyar válogatott is szerepelt és a történelme legjobb eredményét ott érte el, egy 5. helyet.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Vegas lesimázva . Nem volt szimpatikus ahogy viselték.
Janek
Egy csapat sem viseli túl jól a vereséget plusz itt a Graves hit is betett sztem
csebi
meglehet . A végen nem volt szép .
Most már nem lehet majd a fáradságra hivatkozni és gondolom F is visszakerül a kapuba.

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Vegas lesimázva . Nem volt szimpatikus ahogy viselték.
Janek
Egy csapat sem viseli túl jól a vereséget plusz itt a Graves hit is betett sztem

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Vegas lesimázva . Nem volt szimpatikus ahogy viselték.