Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
a vb ilyenkor kezdődik...
annyira rossz ez a Kanada, hogy vb éremért játszhat
NB2
Bűn rosszak voltak, kb. eddig... De a győztes gól előtt az a cselsorozat 😁



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
hogy a sporttv-nek miért fontosabb egy svájc-liechtenstein barátságos meccs mint egy jéghoki negyeddöntő örök rejtély
ráadásul most az iihf-en sem lehet nézni a meccset
NB2
Voltak már korábban ezen a fórumon is olyan kommentek (a témát jobban ismerőktől), hogy a legkomolytalanabb soccer meccseknek is jobb a nézettsége, mint egy elvileg komoly más sportmeccsnek.
Kampman
így van sajnos, nekem Maka írta anno, hogy azért nem kellett az NHL a sport tv-nek, mert konkrétan a kutya nem nézte, gondolom most az aréna 4-en is csak azért van, mert kevés sportuk van (még)...
Aztán kérdeztem, hogy akkor miért adják a svéd hokit, és mondta, hogy ezt is ugyanugy nem nézi senki, csak ez bagóért van az NHL-hez képest!
Hajrá Kanada! 😊
Stoki
oké, de akkor ilyen alapon adjunk csak focit
ha súlyozom a dolgokat nehogymár egy vb negyeddöntő (ráadásul egy csapatsportban) ne legyen fontosabb egy semmi barátságos meccsnél???
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
a vb ilyenkor kezdődik...
annyira rossz ez a Kanada, hogy vb éremért játszhat
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 460 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
hogy a sporttv-nek miért fontosabb egy svájc-liechtenstein barátságos meccs mint egy jéghoki negyeddöntő örök rejtély
ráadásul most az iihf-en sem lehet nézni a meccset
NB2
Voltak már korábban ezen a fórumon is olyan kommentek (a témát jobban ismerőktől), hogy a legkomolytalanabb soccer meccseknek is jobb a nézettsége, mint egy elvileg komoly más sportmeccsnek.
Kampman
így van sajnos, nekem Maka írta anno, hogy azért nem kellett az NHL a sport tv-nek, mert konkrétan a kutya nem nézte, gondolom most az aréna 4-en is csak azért van, mert kevés sportuk van (még)...
Aztán kérdeztem, hogy akkor miért adják a svéd hokit, és mondta, hogy ezt is ugyanugy nem nézi senki, csak ez bagóért van az NHL-hez képest!
Hajrá Kanada! 😊

Szerkesztette: Stoki
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Perry tok jó arc. Bár értem h ha nem nálad játszik akkor miért nem kedveled ...
csebi
Én u.e. gondoltam Byfuglienről, pl...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
 www.youtube.com/watch?v=Qw4R900yT3g
Janek
El is tiltják érte!
Amúgy Shea jobb lenne, ha a hoki szakmaibb részében jeleskedne, igaz az soha nem ment neki...
nagir
Most ez a második fele nem biztos, hogy kellett vna ennek a hsznak..... 1. Weber csk minőségében úgy lépett fel ahogy kell, sőt....2. a szakmai rész kapcsán nézd meg pl csak a 4. gólunk előtt adott indítását 3. ilyenkor inkább nem teszek megjegyzést (nem szerencsés) a másik csapat játékosára ha az én csapatom játékosa volt a hülye (finoman fogalmazva) 😉
dande
Gyülölöm Webert, nem tartom semmire, lehet csak az beszél belőlem!!!

U.i.: Perryt is rühellem, de Őt már a Kacsáknál is utáltam...

De pl. Pricet imádom, a rutinjával simán emelt egy-két szintet. Na meg ez a Suzuki gyerek!😲 Jó volt nézni...
nagir
Jó így oké, te tudod miért 😊 Mikor ellenünk játszott se emlékszem durvára, mondjuk NSH játékosként olyan sokat nem találkoztunk ellene. Ez olyan lehet mint esetünkben a két ruinsos a drága Chara meg Marchand....
Tudom, neki is van "története", de ebben az esetben teljesen érthető volt a fellépése.

Price esetében pedig szerintem arról is szó van, hogy régóta nem tudott normálisan egészségesen játszani. Azért is volt gyengébb. Talán mostanra sikerült rendbe jönnie 😊
dande
Persze, persze 😉
Már előtte sem kedveltem, de amikor elcserélték Subbanra, hát kész voltam...
Érdekes mert Charat csíptem mindig is, na Mársándot nem! 😛
Byfuglient utálták sokan Nálunk, pedig ha kellett Ő is három embert tartott a jégen egy kézzel és bármelyik csapattársát megvédte, rögtön.
Na most már koncentráljunk a párharcra!! MS nélkül nem lesz könnyebb, de nem lehet kifogás!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Perry tok jó arc. Bár értem h ha nem nálad játszik akkor miért nem kedveled ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.youtube.com/watch?v=Qw4R900yT3g
Janek
El is tiltják érte!
Amúgy Shea jobb lenne, ha a hoki szakmaibb részében jeleskedne, igaz az soha nem ment neki...
nagir
Most ez a második fele nem biztos, hogy kellett vna ennek a hsznak..... 1. Weber csk minőségében úgy lépett fel ahogy kell, sőt....2. a szakmai rész kapcsán nézd meg pl csak a 4. gólunk előtt adott indítását 3. ilyenkor inkább nem teszek megjegyzést (nem szerencsés) a másik csapat játékosára ha az én csapatom játékosa volt a hülye (finoman fogalmazva) 😉
dande
Gyülölöm Webert, nem tartom semmire, lehet csak az beszél belőlem!!!

U.i.: Perryt is rühellem, de Őt már a Kacsáknál is utáltam...

De pl. Pricet imádom, a rutinjával simán emelt egy-két szintet. Na meg ez a Suzuki gyerek!😲 Jó volt nézni...
nagir
Jó így oké, te tudod miért 😊 Mikor ellenünk játszott se emlékszem durvára, mondjuk NSH játékosként olyan sokat nem találkoztunk ellene. Ez olyan lehet mint esetünkben a két ruinsos a drága Chara meg Marchand....
Tudom, neki is van "története", de ebben az esetben teljesen érthető volt a fellépése.

Price esetében pedig szerintem arról is szó van, hogy régóta nem tudott normálisan egészségesen játszani. Azért is volt gyengébb. Talán mostanra sikerült rendbe jönnie 😊
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
hogy a sporttv-nek miért fontosabb egy svájc-liechtenstein barátságos meccs mint egy jéghoki negyeddöntő örök rejtély
ráadásul most az iihf-en sem lehet nézni a meccset
NB2
Voltak már korábban ezen a fórumon is olyan kommentek (a témát jobban ismerőktől), hogy a legkomolytalanabb soccer meccseknek is jobb a nézettsége, mint egy elvileg komoly más sportmeccsnek.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
hogy a sporttv-nek miért fontosabb egy svájc-liechtenstein barátságos meccs mint egy jéghoki negyeddöntő örök rejtély
ráadásul most az iihf-en sem lehet nézni a meccset
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Ehlers viszont nagyon ott volt fejben.


Neki respect
Janek
Ja, Neki volt esze Scheifele helyett is...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Jah, hát Nálunk sem mindenki paraszt!

Amúgy ez sajnos benne volt MS-ben. Én minden meccsét láttam és szinte mindíg Ő legvehemensebb, reklamál, ha kell, ha nem. Olyan mintha mindíg átcsapna az akarata flusztráltságba... Nem tud lehiggadni. Remélem, ahogy öregszik kicsit majd javul és nem lesz belőle egy Büdös Barom!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Sájfli paraszt volt, Weber csk, ezen nincs mit részletezni szvsz.
Ehlersnek viszont tényleg jár egy Fair Play Award.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Ehlers viszont nagyon ott volt fejben.


Neki respect

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
 www.youtube.com/watch?v=Qw4R900yT3g
Janek
El is tiltják érte!
Amúgy Shea jobb lenne, ha a hoki szakmaibb részében jeleskedne, igaz az soha nem ment neki...
nagir
Most ez a második fele nem biztos, hogy kellett vna ennek a hsznak..... 1. Weber csk minőségében úgy lépett fel ahogy kell, sőt....2. a szakmai rész kapcsán nézd meg pl csak a 4. gólunk előtt adott indítását 3. ilyenkor inkább nem teszek megjegyzést (nem szerencsés) a másik csapat játékosára ha az én csapatom játékosa volt a hülye (finoman fogalmazva) 😉
dande
Gyülölöm Webert, nem tartom semmire, lehet csak az beszél belőlem!!!

U.i.: Perryt is rühellem, de Őt már a Kacsáknál is utáltam...

De pl. Pricet imádom, a rutinjával simán emelt egy-két szintet. Na meg ez a Suzuki gyerek!😲 Jó volt nézni...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
ezt az alibizést vazze!
én hoznék egy olyan szabályt ha OT-ban magad hozod ki a harmadból, át kell adnod a korongbirtoklást az ellenfélnek
rohadt vicces volt, hogy mennyire nem akartak csinálni semmit
NB2
Sztem a 4-4 volt a jó felállás. Ott kevésbé lehet alibizni, mert a 4. ember könnyebben be tud kavarni, de lehet játszani is mert van tér. Így ez hosszútávon nem biztos, hogy életképes.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
ezt az alibizést vazze!
én hoznék egy olyan szabályt ha OT-ban magad hozod ki a harmadból, át kell adnod a korongbirtoklást az ellenfélnek
rohadt vicces volt, hogy mennyire nem akartak csinálni semmit
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
germánok kiegyenlítettek!
jön az OT!
NB2
Usákok meg kivégezték a szlovákokat 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
germánok kiegyenlítettek!
jön az OT!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.youtube.com/watch?v=Qw4R900yT3g
Janek
El is tiltják érte!
Amúgy Shea jobb lenne, ha a hoki szakmaibb részében jeleskedne, igaz az soha nem ment neki...
nagir
Most ez a második fele nem biztos, hogy kellett vna ennek a hsznak..... 1. Weber csk minőségében úgy lépett fel ahogy kell, sőt....2. a szakmai rész kapcsán nézd meg pl csak a 4. gólunk előtt adott indítását 3. ilyenkor inkább nem teszek megjegyzést (nem szerencsés) a másik csapat játékosára ha az én csapatom játékosa volt a hülye (finoman fogalmazva) 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
 www.youtube.com/watch?v=Qw4R900yT3g
Janek
El is tiltják érte!
Amúgy Shea jobb lenne, ha a hoki szakmaibb részében jeleskedne, igaz az soha nem ment neki...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na a második is meglett de itt már látszik,hogy kb a liga két legjobbja játszik .
Grubi nagyon jól nyomta.
Az első harmadban szakmailag szólva szarrá lettek korizva a vegasiak de aztán összerakták a védelmet és elkezdtek lőni ahogy csak lehetett. Szoros lett a vége de 2-0 . Go Avs!

Ez meg csak annyi hogy igazi paraszt volt.

 www.youtube.com/watch?v=Qw4R900yT3g
Janek
Ne bántsd a parasztokat 😉 😊

Egyébként simán szétszedte volna Weber, ha nem tartják vissza, látszott rajta, hogy meggyilkolná. Reméljüki kitart a lendület és az olyan figyelmetlenségeket amiből az első és a második gólt is kaptuk (amiben sztem Pirce is benne volt) minimalizálni tudjuk. Akkor meg lehet ez a széria is.

Szidom, szidjuk Bergevint de a Suzuki MaxPac cserével úgy tűnik nagyon jól jártunk, nem is értem a Vegas, hogy engedte el (most nem tudom, hogy direkt csere volt e vagy MaxPactól függetlenül érkezett).

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Sabres nyerte a lotteryt.
warr_b
mi meg csúsztunk. meglepő. mint mindig.
csebi
1/3-mal mit sírsz? 😁
warr_b
1/2 helyett igen is fontos főleg a mostani drafton. Bernierst akartam de így ő nem lesz benn ...
csebi
A Kraken lehúzta a Kacsákat a mélybe
Willie Parker
még egy meccset sem játszottunk velük, de már most utálom őket.
csebi
Neked ez kellett hozzá? Én a megalakulásuk bejelentésétől kezdve utálom őket 😀
warr_b
de te mkit utálsz.
csebi
Nem is.
A Kings-t kedvelem, pedig azok is rivális.
warr_b
kamu 😊
csebi
Jó, hát most ők is nagyon szarok, de attól még riválisnak tekinthető 😀 😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Na a második is meglett de itt már látszik,hogy kb a liga két legjobbja játszik .
Grubi nagyon jól nyomta.
Az első harmadban szakmailag szólva szarrá lettek korizva a vegasiak de aztán összerakták a védelmet és elkezdtek lőni ahogy csak lehetett. Szoros lett a vége de 2-0 . Go Avs!

Ez meg csak annyi hogy igazi paraszt volt.


több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
A Sabres nyerte a lotteryt.
warr_b
mi meg csúsztunk. meglepő. mint mindig.
csebi
1/3-mal mit sírsz? 😁
warr_b
1/2 helyett igen is fontos főleg a mostani drafton. Bernierst akartam de így ő nem lesz benn ...
csebi
A Kraken lehúzta a Kacsákat a mélybe
Willie Parker
még egy meccset sem játszottunk velük, de már most utálom őket.
csebi
Neked ez kellett hozzá? Én a megalakulásuk bejelentésétől kezdve utálom őket 😀
warr_b
de te mkit utálsz.
csebi
Nem is.
A Kings-t kedvelem, pedig azok is rivális.
warr_b
kamu 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.