Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Hát ezek a koreai srácok gyorsak.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 023 — "Montoya por favor!"
Na most bajban a Lightning

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
FuckYoElonMusk New England Patriots 417
Szerintem ez egy jó nyitó meccs volt abból a szempontból, hogy az első harmad kivételével végig nagyon élesnek és fókuszáltnak kellett lennünk, mivel a Japánok kellően nagy nyomás alatt tartottak minket, de nem akkorán, hogy az bénítólag hatott volna ránk vagy pedig alárendeltek lettünk volna (egy-két perc volt csak ilyen).

Illetve a tegnapi meccsben végig azt éreztem, hogy ha nagyon kell, akkor tudunk még +1 fokozattal feljebb kapcsolni, így is voltak olyan szituációk, ahol túlóvatoskodtuk, túlkombináltuk, amelyet lehet, hogy pl. szlovén meccsen Sebők Balu elvállal, tegnap most csinált még egy húzást vagy kivárt még egy ütemet, stb.

Meg hát kb. három magyar gól benne maradt a meccsben: Stipsicz kapuvasa, meg amikor a Japán kapus kétszer is a bárddal mentett, egyszer kb. a gólvonal előtt.

Az is jó, hogy mind a négy sornak volt sikerélménye, az első és a harmadik sor gólt szerzett, a negyedik sor félelmetesen jól támadott le (Galló Vilivel az élen), a második sorban pedig nagyon sok jó helyzetet alakítottak (Sebők 1v1 a kapussal, Erdélyi Csanádban is benne volt a veszély).

Amit nyilván javítani kell, azok a figyelmetlenségek, mint a 3. harmadban emberelőnynél eladott korong, amiből mehettek a Japánok 1v1 Bálizsra, aki viszont szenzációs bravúrral védett, de előtte is volt egy kiugrásuk, ahol szintén egy nagyszerű védőmunkával sikerült megakadályozni az 1v1et.

Amúgy szerintem a jégidő is rendben volt, bár szemre mintha a Gallóék sorát keveset láttam volna, de a statisztika szerint 13 percet voltak fenn, és a többiek is 15-16 percet voltak a jégen, szóval végül is ez is abszolút rendben volt.
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Román válogatott: 2 orosz, 1 finn, 1 román és 18 magyar 😊
Stoki
B csapatunk.

több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Román válogatott: 2 orosz, 1 finn, 1 román és 18 magyar 😊
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
hát ezt érzésre kőkeményen megfújták pedig a japóknak. először open playben magyar birtoklásnál belefújtak és időkérést adtak Japánnak (ezt hallotta valaki, mivel indokolták? szerintem teljesen agyfasz, ilyen nincs), aztán meg egy korongszerzésnél simán megfogta a botot a korongvesztő japán, az tiszta kettő perc.

a kondíciójuk még mindig nincs Japán szintjén (44 perc után már a seggükön vették a levegőt), meg hát a korongkezelés is hibázik, de valahogy meglett.
slowmotion
Ez nem az a szitu volt hogy lehozták a kapust a japánok és a bíró benézte hogy hatan voltak, kiállítást akart adni, de aztán belátta hogy bakizott. A japánok meg kihasználték időkérésnek ha már így alakult. 😊
zavi27
Ez volt az.

Fontos győzelem, az elmúlt 4 meccs egész biztató, főleg a két lengyelországi összeomlás után.

Koreát le kéne nyomni kedden és akkor lehet majd halászni a zavarosban, ha már a szlovénok elbalfaszkodtak egy meccset.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
hát ezt érzésre kőkeményen megfújták pedig a japóknak. először open playben magyar birtoklásnál belefújtak és időkérést adtak Japánnak (ezt hallotta valaki, mivel indokolták? szerintem teljesen agyfasz, ilyen nincs), aztán meg egy korongszerzésnél simán megfogta a botot a korongvesztő japán, az tiszta kettő perc.

a kondíciójuk még mindig nincs Japán szintjén (44 perc után már a seggükön vették a levegőt), meg hát a korongkezelés is hibázik, de valahogy meglett.
slowmotion
Ez nem az a szitu volt hogy lehozták a kapust a japánok és a bíró benézte hogy hatan voltak, kiállítást akart adni, de aztán belátta hogy bakizott. A japánok meg kihasználték időkérésnek ha már így alakult. 😊
zavi27
nemtom, lehet
több mint 2 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
hát ezt érzésre kőkeményen megfújták pedig a japóknak. először open playben magyar birtoklásnál belefújtak és időkérést adtak Japánnak (ezt hallotta valaki, mivel indokolták? szerintem teljesen agyfasz, ilyen nincs), aztán meg egy korongszerzésnél simán megfogta a botot a korongvesztő japán, az tiszta kettő perc.

a kondíciójuk még mindig nincs Japán szintjén (44 perc után már a seggükön vették a levegőt), meg hát a korongkezelés is hibázik, de valahogy meglett.
slowmotion
Ez nem az a szitu volt hogy lehozták a kapust a japánok és a bíró benézte hogy hatan voltak, kiállítást akart adni, de aztán belátta hogy bakizott. A japánok meg kihasználték időkérésnek ha már így alakult. 😊
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
hát ezt érzésre kőkeményen megfújták pedig a japóknak. először open playben magyar birtoklásnál belefújtak és időkérést adtak Japánnak (ezt hallotta valaki, mivel indokolták? szerintem teljesen agyfasz, ilyen nincs), aztán meg egy korongszerzésnél simán megfogta a botot a korongvesztő japán, az tiszta kettő perc.

a kondíciójuk még mindig nincs Japán szintjén (44 perc után már a seggükön vették a levegőt), meg hát a korongkezelés is hibázik, de valahogy meglett.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Nagyon menő volt, ahogy letette Hárinak
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
OTT VAN!

több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Megkockáztatom, hogy csak a románok gyengébbek Japánnál...
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
kibaszottul buta és felesleges kiállításokat csinálunk. megnyert buli utáni off the puck tripping, most meg egy lerántás, ahol a lendület úgyis kivitte volna a sarokba a japót.

mintha egy láthatóan túl hosszú átadás után futó játékost csak úgy úri passzióból felrúgna a védője.

szerk: aztán támadásban elkövetett cross checking, amiből japó kapu mögötti korongtartás helyett saját kapu előtti buli, és gyors benyelt gólt.
boooo-taaaaa

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
kétgólos előny, az a legveszélyesebb fajta
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Ott is van!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Nem találjuk el az üres kaput!😞



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Szerintem onhockeyn lesz stream majd a meccsről
zacknorb
Meg is keresem gyorsan, most, hogy kiderült Szuper Levente a szagkommentátor
Stoki
Ne tartsd magadban ha megvan.
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Szerintem onhockeyn lesz stream majd a meccsről
zacknorb
Meg is keresem gyorsan, most, hogy kiderült Szuper Levente a szagkommentátor
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Pat Cortina a 👑



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Szerintem onhockeyn lesz stream majd a meccsről
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 172 — Saints fan
Sziasztok,
Sport2 stream van valakinek?
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ez a Korea W elég nagy upset
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Bennem most tudatosult, hogy nincs Sport 2 itthon. Hát mindjárt szétüt az ideg...
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 845
a leafs meg vicc megint.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Ma kezdenek a fiúk, tudja tököm, mit lehet várni, a Japán, Korea, Románia hármason 8-9 ponttal túl tudnánk jutni, lehetne két érdekes meccset játszani az olaszokkal és a szlovénokkal a feljutásért. Kezdésnek Japán, az olimpiai selejtezőn szépen leszopattak minket, vissza lehet vágni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.