Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
végre bmeg!már itt üvöltöttem, hogy lője már el valaki!
több mint 2 éve
Kurva nagy blama! Meg kell verni a szlovénokat és az olaszokat is, rohadt nehéz lesz!
több mint 2 éve
Innen látszik, minden meccs nehéz, és miért mondtam, hogy nagy fegyvertény lenne a 9 pont...
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Egész vb-re egy nyögvenyelős kínszenvedést vártam előzetesen 4/5 meccsen. Pont erre a meccsre nem.
több mint 2 éve
a 8-as sikeresen elbaszta a védekezést 😕
több mint 2 éve
Nabazdmeg
több mint 2 éve
chokerkedés, mint általában
több mint 2 éve
Most már arra fogja szuper, hogy nincs Sofi, ugyanmár
több mint 2 éve
Vannak egyébként fontos hiányzók a keretünkből? Megőrülök, hogy wikin még mindig a 2023-as VB keret van fent...Bartalis és Magosi visszavonultak ugye a válogatottól. Horváth Milán a védelemből egy fix ember, aki nincs
Hanni
több mint 2 éve
PP továbbra is rém gyengeInkább kurvagyenge
Stoki
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Vannak egyébként fontos hiányzók a keretünkből? Megőrülök, hogy wikin még mindig a 2023-as VB keret van fent...
több mint 2 éve
PP továbbra is rém gyenge
több mint 2 éve
Annyira lehet látni, hogy még 24 óra sem telt el az előző meccsből, szerencse, hogy ezt egy román válogatott ellen kell kibrusztolni.Egy csúnya 1-0 is elég, aztán jöhet a pihi.
több mint 2 éve
Engyel Pubinak is beleakad a nyelve a Stipsiczbe, so nekünk se ciki őt Stipónak hívni 😄
több mint 2 éve
Melyik magyar csapatnak szurkoljunk?🙃én most a telekom tv-gonak hogy végre működjön
Stoki
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Melyik magyar csapatnak szurkoljunk?🙃
több mint 2 éve
Nem hittem volna főleg Matthews nélkül, hogy visszaviszi a párharcot Torontoba a Maple Leafs.
több mint 2 éve
Nem törölhetjük ki, mert akkor harmadikak leszünk, ami kb a papírforma. És mellékesen sem az olaszok, sem a szlovénok nem tudták lehozni hibátlanul a három meccset a "kvázi" kisebb csapatok ellen. Nem csak abban kell gonolkodni, hogy feljutunk-e vagy sem, hanem azért az összképet is kell nézni, ami eddig nagyon biztató. Persze nem volna rossz úgy kikorcsolyázni az olaszok elleni meccsre, hogy már feljutottunk.Ma 12:30, 9 ponttal nagyon jó helyzetbe kerülnénk.Pusztán a számok alapján, de basszus tegnap is leírtam, kikapunk az utolsó kettőn (és a szlovénok nem vesztenek pontot Japán ellen), akkor kitörölhetjük a 9 pontunkat! Nem lehet egy pontra játszani jéghokiban! Lehet a szlovén-japán után már okosabbak leszünk vagy esetleg megbeszélünk egy x-et az olaszokkal utána. Épp ezért kell szurkolni ma a szlovén-olaszon a hazaiaknak 😊
gabokocka
NB2
A lényeg a lényeg, ezt a mait húzzuk be, aztán lesz két patron feljutni.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Stanley Kupa döntőnek is beillő Rangers vs Hurricanes párharc a második körben. Nagyon jó lesz.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Ma 12:30, 9 ponttal nagyon jó helyzetbe kerülnénk.Pusztán a számok alapján, de basszus tegnap is leírtam, kikapunk az utolsó kettőn (és a szlovénok nem vesztenek pontot Japán ellen), akkor kitörölhetjük a 9 pontunkat! Nem lehet egy pontra játszani jéghokiban! Lehet a szlovén-japán után már okosabbak leszünk vagy esetleg megbeszélünk egy x-et az olaszokkal utána. Épp ezért kell szurkolni ma a szlovén-olaszon a hazaiaknak 😊
gabokocka
több mint 2 éve
Ma 12:30, 9 ponttal nagyon jó helyzetbe kerülnénk.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Mondjuk hosszabbításban sokáig nem szaroztak, de ez így is -1 pont
több mint 2 éve
Most akartam írni, hogy az olaszok mindjárt kapnak egy PP-t a végére 😤
több mint 2 éve
Ja, de ezeket a meccseket is meg kell nyerni, ami mint látjuk, messze nem alaptézisHolnap olaszok megverik szlovénokat am akkor 1 pont kell a két nehéz meccsen, adnámaz a baj, hogy hiába nyersz most 3-at, ha az utolsó 2 meccsen sima zacsi, nem jutsz fel 😕
zacknorb
azért egy hoki meccsen x-re játszani kb lehetetlen 😊
NB2
több mint 2 éve
Ahogy Róka mondta az Üvegtigrisben: "Szevasztok japperek!" Fújják le!