Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
Holnap olaszok megverik szlovénokat am akkor 1 pont kell a két nehéz meccsen, adnámaz a baj, hogy hiába nyersz most 3-at, ha az utolsó 2 meccsen sima zacsi, nem jutsz fel 😕
zacknorb
azért egy hoki meccsen x-re játszani kb lehetetlen 😊
több mint 2 éve
Ahhoz képest hogy mèg a kiesès is felmerült 😏 hátha
több mint 2 éve
Holnap olaszok megverik szlovénokat am akkor 1 pont kell a két nehéz meccsen, adnám
több mint 2 éve
Ez komoly, negyed óra alatt cserélnek egy ilyet.Láttam már ezen az egész olasz rendezésen, hogy szánalmas, csarnok is egy kalap szar, hazai meccsre kimegy 1-2 ezer ember, vicc az egész.
több mint 2 éve
Italy scored twice, then Japan scored twice. 2-2 going into the third period, which hasn't started yet because of an issue with the plexiglass.
— Derek O'Brien (@Derek_J_OBrien) April 30, 2024
több mint 2 éve
Eltört a plexi
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Miért szakadt félbe a hokimeccs?Én is azt keresem, de még nem találtam semmit
Stoki
több mint 2 éve
Miért szakadt félbe a hokimeccs?
több mint 2 éve
A japperek okozhatnának valami kis meglepit
több mint 2 éve
Mentális erődemonstráció. Baromi jó punk zenekarnév lenne, vagy hát inkább K-pop-punk együttes nevének illene. De ez inkább a magyar jégkorong-válogatott mai teljesítményének egy kiváló jelzője. Mert szerintem az volt, hogy lehettünk volna abszolút görcsösek az első bekapott gól után, hogy így impotens módon megyünk előre, de kb. nulla hatékonysággal --- de ehelyett lett az, hogy tudatosan, kellő fókuszálással tettük a dolgunkat és lett belőle először egy Erdélyi Csanád bruszt gól, majd után egy káprázatos Sofi gól.
És aztán -- ami azért magyar jéghoki válogatott szinten azért nem annyira evidens -- meglovagoltuk ezt hullámot, Bálizs két védés, és aztán, bumm egy, bumm kettő, bumm három, és Csanád újabb bruszt, bumm négy gól. És függöny.
Nagyon durván jó volt nézni minket ma a jégen, ez egy teljesen más karakterű válogatott volt, mint amelyik a tavalyin, vagy persze bármelyik másik vb-n volt.
Nem feltétlenül jelenti azt, hogy fel fogunk jutni, abszolút nem elképzelhetetlen, hogy kikapunk Szlovéniától és az olaszoktól és leszünk harmadikok, mert ez így vb előtti papírforma, meg jó pár újoncunk van, meg jó pár lemondásunk és sérülésünk volt --- de azért, amit ma a jégre tettek a srácok, az azért egy totál más magyar jégkorong szint volt.
Én konkrétan a Sebők Balázst ennyire felajzottan játszani, hogy ide-oda bemos-megráncigálja az ellennek egyet, meg eladja magát egy faultnál, meg minden, nem láttam játszani, és de jó volt ez is tőle.
Rengeteg minden van ebben a válogatottban, ez most egy máshogyan nagyon szerethető csapat, sokan vannak jó formában, így különösképpen Bálizs, aki aztán tényleg abszolút elit teljesítményt művelt az elmúlt két meccsen, és mind a négy sor elképesztően érett korongozást játszik... ez eddig nagyon jó.
Péntek-szombat lesz a döntő, és még egyszer, benne van az, hogy két vereség lesz, de ezt az irányt, ezt a karaktert nem kéne hagyni elveszni.
több mint 2 éve
Mondjuk a jéghokiban a büntető nem olyan büntető mint fociban, kéziben, vízipólóban. Kb alig van esélyed belőle gólt ütni.
több mint 2 éve
Büntetőnél miért nincs 2 perc?Vagy az egyik vagy a másik, dupla bünti nincs.
Nem is értem, ugyanúgy szabálytalanság.
Stoki

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Büntetőnél miért nincs 2 perc? Nem is értem, ugyanúgy szabálytalanság.
több mint 2 éve
Hogy keménykednek ezek a seggdugók
több mint 2 éve
6-1??? Mivan? Kéne hagyni másnapokra is 😊
több mint 2 éve
Na, akkor mea culpa 😊Jó az új kapus, miért nem tenyerel rá? 😊
több mint 2 éve
Én is most értem haza, valószínűleg több gólt nem lövünk! ☺️Dehogyneeeem
Mindegy csak nyerjünk
Stoki

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Ahogy figyelgetem nagyon sok magyar ment ki a mai meccsre Bolzanoba...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Én is most értem haza, valószínűleg több gólt nem lövünk! ☺️Mindegy csak nyerjünk
több mint 2 éve
A gólokkal azt várták hogy érjek haza lol
több mint 2 éve
A koreai kapus csere a szlovén meccshez képest nem jött be. Nem baj!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Ott a 4.dik

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Szééép PP gól!!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Teljes laikusként is feltűnő, hogy mennyivel ügyesebbek vagyunk mint a koreaiak, egyedül a sebességük komolyabb. Hogy verték ezek agyon a szlovénokat?