Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Akkor kezdünk a helyünkre kerülni, nem is baj, hogy nem látom 😛 Ehhez már Price is kevés.

Az igazán jó az lenne ha Bergevin is a helyére kerülne, a kukába..... Spoiler: nem fog....
dande
Viccelsz? Egy olyan év után amikor POba került a Habs, kizárt! 🤣Kevesebbért sem rúgtak ki, amúgy Molsonék tuti nagyon meg van vele elégedve, nagyjából Ők az egyetlenek...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor kezdünk a helyünkre kerülni, nem is baj, hogy nem látom 😛 Ehhez már Price is kevés.

Az igazán jó az lenne ha Bergevin is a helyére kerülne, a kukába..... Spoiler: nem fog....
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Mennyira nagy a jets!!!
csebi
OH igen!!!
Legalább Ők...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 001 — nabege2@yahoo.com
Ez a team Canada eddig a szánalom tetőfoka, ki lehet innen esni? 😊
Jav.: Közben vissza olvastam, hogy senki nem esik ki, szerencséjük!
Stoki
Így ennek a vb-nek kb semmi értelme. Mindenki letojja, kb csak a kisebb csapatok nem. Simán lehet valami Svájc vagy hasonló győztes. Vagy az oroszok presztízsből behúzzák.
NB2
A VB-knek alapvetően semmi értelme, mivel sosem lehetnek ott a legjobb játékosok.
Mikey
Így van, évek óta ez csak kínszenvedés, ahol sikerül a jobb neveket behívni azok nyernek, ez aztán a versenyhelyzet...
Stoki
Én a Kazatanov, Fetisov, Marionov és hasonló emberektől kezdve nézem -kisebb nagyobb megszakításokkal- de azért ilyen ergya válogatottakat régen láttam. Azért az európai nagyok válogatottjai igencsak megütötték azt a szintet amit az ember elvár, a 4 között már nagyon jó csaták voltak.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Mennyira nagy a jets!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
A 2. év amikor kizúgunk Jarry miatt a PO-ból. Sullivan szerelmes vajon ebbe a f@szba?
Klaci79
Annyira éreztem hogy ennyi kihagyott helyzet után biztos hogy ki fogunk kapni. Ráadásul mindhárom kapott gólunk viccparádé volt, a saját hibánkból kaptuk, de az utolsó volt a legfájóbb. Hihetetlen hogy nincs értelmes kapus a rosteren, és nem is teszünk érte hogy legyen. Murrayt kár volt elküldeni, ő legalább PO ban jó teljesítményt nyújtott.
kapitnono
Amikor 2 jó kapusunk volt, jöttek a kupák...Sullivan nem tudja összerakni a képet? Az Islanders 2.számú kapusa nyer ellenünk 3 meccset...mondjuk szerint ő a jobb,,,,siralmas, mert persze a 45 kapurálövésből 2 gól is az
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
A 2. év amikor kizúgunk Jarry miatt a PO-ból. Sullivan szerelmes vajon ebbe a f@szba?
Klaci79
Annyira éreztem hogy ennyi kihagyott helyzet után biztos hogy ki fogunk kapni. Ráadásul mindhárom kapott gólunk viccparádé volt, a saját hibánkból kaptuk, de az utolsó volt a legfájóbb. Hihetetlen hogy nincs értelmes kapus a rosteren, és nem is teszünk érte hogy legyen. Murrayt kár volt elküldeni, ő legalább PO ban jó teljesítményt nyújtott.


több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
A 2. év amikor kizúgunk Jarry miatt a PO-ból. Sullivan szerelmes vajon ebbe a f@szba?
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 439 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ez a team Canada eddig a szánalom tetőfoka, ki lehet innen esni? 😊
Jav.: Közben vissza olvastam, hogy senki nem esik ki, szerencséjük!
Stoki
Így ennek a vb-nek kb semmi értelme. Mindenki letojja, kb csak a kisebb csapatok nem. Simán lehet valami Svájc vagy hasonló győztes. Vagy az oroszok presztízsből behúzzák.
NB2
A VB-knek alapvetően semmi értelme, mivel sosem lehetnek ott a legjobb játékosok.
Mikey
Így van, évek óta ez csak kínszenvedés, ahol sikerül a jobb neveket behívni azok nyernek, ez aztán a versenyhelyzet...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Ez a team Canada eddig a szánalom tetőfoka, ki lehet innen esni? 😊
Jav.: Közben vissza olvastam, hogy senki nem esik ki, szerencséjük!
Stoki
Így ennek a vb-nek kb semmi értelme. Mindenki letojja, kb csak a kisebb csapatok nem. Simán lehet valami Svájc vagy hasonló győztes. Vagy az oroszok presztízsből behúzzák.
NB2
A VB-knek alapvetően semmi értelme, mivel sosem lehetnek ott a legjobb játékosok.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 001 — nabege2@yahoo.com
Ez a team Canada eddig a szánalom tetőfoka, ki lehet innen esni? 😊
Jav.: Közben vissza olvastam, hogy senki nem esik ki, szerencséjük!
Stoki
Így ennek a vb-nek kb semmi értelme. Mindenki letojja, kb csak a kisebb csapatok nem. Simán lehet valami Svájc vagy hasonló győztes. Vagy az oroszok presztízsből behúzzák.
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 439 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ez a team Canada eddig a szánalom tetőfoka, ki lehet innen esni? 😊
Jav.: Közben vissza olvastam, hogy senki nem esik ki, szerencséjük!

Szerkesztette: Stoki
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Eddig nagyon verjük az Edmontont! Pedig ma a szuper soruk villogott, de azt hiszem Smithen megy el Nekik...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 685 — Amerikai sportok rajongója
Meg is van a válasz, ma éjjel egykor Habs-Leafs az Arenán. Reméljük ennek örömére nem kapunk ki nagyon 😛
dande
FB oldalukon ma reggel a Florida-Tampa-t írják hajnali 2-re.
zavi27
Én a Nemzetisport oldalán láttam mást, de akkor elmennek oda ahová....... Igen a telekom tv go oldalán is az van amit te mondasz.... hát szrjanak sünt már bocsánat.... értem hogy az jó párharc meg minden de egy meccs igazán belefért vona.... 😕
dande
Lehet még simán az a párharc is náluk, főleg ha sokáig tart majd😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meg is van a válasz, ma éjjel egykor Habs-Leafs az Arenán. Reméljük ennek örömére nem kapunk ki nagyon 😛
dande
FB oldalukon ma reggel a Florida-Tampa-t írják hajnali 2-re.
zavi27
Én a Nemzetisport oldalán láttam mást, de akkor elmennek oda ahová....... Igen a telekom tv go oldalán is az van amit te mondasz.... hát szrjanak sünt már bocsánat.... értem hogy az jó párharc meg minden de egy meccs igazán belefért vona.... 😕

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 685 — Amerikai sportok rajongója
Meg is van a válasz, ma éjjel egykor Habs-Leafs az Arenán. Reméljük ennek örömére nem kapunk ki nagyon 😛
dande
FB oldalukon ma reggel a Florida-Tampa-t írják hajnali 2-re.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meg is van a válasz, ma éjjel egykor Habs-Leafs az Arenán. Reméljük ennek örömére nem kapunk ki nagyon 😛
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 001 — nabege2@yahoo.com
ÉN is nézem, hogy milyen eredmények vannak itt 😊 Azért remélem hozzánk valami ergya csapat esik le, rohadtul nem örülnék egy Kanadának...
NB2
Idén senki nem esik ki.
Kampman
akkor mindent értek...
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
ÉN is nézem, hogy milyen eredmények vannak itt 😊 Azért remélem hozzánk valami ergya csapat esik le, rohadtul nem örülnék egy Kanadának...
NB2
Idén senki nem esik ki.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 001 — nabege2@yahoo.com
ÉN is nézem, hogy milyen eredmények vannak itt 😊 Azért remélem hozzánk valami ergya csapat esik le, rohadtul nem örülnék egy Kanadának...
több mint 2 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Régóta - a 80-as évektől - követem a jégkorongot, de ilyen gyenge kanadai csapatot még nem láttam...
Sonics
csoportból nem mennek tovább. de mit vártunk? Henrique az első soros center ...
csebi
Nem azt mondták mindig, hogy Kanada akár 3-4 bombaerős válogatottat ki tud állítani, az is szinte ugyanolyan jó lesz?😊
zavi27
Ezekből a srácokból egy sem lenne benne abba a 3-4 csapatba...

több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 685 — Amerikai sportok rajongója
Régóta - a 80-as évektől - követem a jégkorongot, de ilyen gyenge kanadai csapatot még nem láttam...
Sonics
csoportból nem mennek tovább. de mit vártunk? Henrique az első soros center ...
csebi
Nem azt mondták mindig, hogy Kanada akár 3-4 bombaerős válogatottat ki tud állítani, az is szinte ugyanolyan jó lesz?😊
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Régóta - a 80-as évektől - követem a jégkorongot, de ilyen gyenge kanadai csapatot még nem láttam...
Sonics
csoportból nem mennek tovább. de mit vártunk? Henrique az első soros center ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Jason Robertson USA/Dallas Stars nagyon ügyes, jó nézni! Bevallom, mivel idén nem voltunk egy csoportban nem követtem a csapatát, de tetszik a Srác nagyon...
nagir
Félelmetesen jó játékos lesz belőle 2-3 éven belül.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Jason Robertson USA/Dallas Stars nagyon ügyes, jó nézni! Bevallom, mivel idén nem voltunk egy csoportban nem követtem a csapatát, de tetszik a Srác nagyon...
nagir
Nemrég néztem egy összeállítást ha most lenne egy olyan NHL World Cup of Hockey, mint amilyen 2016-ban volt, akkor az Észak-Amerikai U-23-as válogatott első sorba őt írták Joel Farabee-vel meg Nick Suzukival.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...