Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
Ukránok 100%-os teljesítménnyel, 31-2 gólkülönbséggel feljutottak.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Szedd ki

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Sofiiiiiii
több mint 2 éve
Rosszul esik az olaszoknak ha visszakapják amit adtak?

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Ukrán első soros Sysak a Dunaújvárosban tolja 😀Második harmad után már 2-0-ra vezetnek.Az I/B-ből a hollandok estek ki, most megy az ukrán-litván a feljutásért. Az első harmad után 1-0-ra vezetnek az ukránok.Ukránok piszok jók, valószínűleg feljutnak, és az A osztály se ördögtől való pár éven belül.
warr_b
Stoki
warr_b
több mint 2 éve
Második harmad után már 2-0-ra vezetnek.Az I/B-ből a hollandok estek ki, most megy az ukrán-litván a feljutásért. Az első harmad után 1-0-ra vezetnek az ukránok.Ukránok piszok jók, valószínűleg feljutnak, és az A osztály se ördögtől való pár éven belül.
warr_b
Stoki

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Jó, akkor a hazai pályát meg is kapják ma az olaszok. Hárit felkenték a falra, semmi, ezek meg esnek-kelnek minden szarért, és meg is fújják
több mint 2 éve
Az I/B-ből a hollandok estek ki, most megy az ukrán-litván a feljutásért. Az első harmad után 1-0-ra vezetnek az ukránok.Ukránok piszok jók, valószínűleg feljutnak, és az A osztály se ördögtől való pár éven belül.
warr_b
több mint 2 éve
Az I/B-ből a hollandok estek ki, most megy az ukrán-litván a feljutásért. Az első harmad után 1-0-ra vezetnek az ukránok.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Az a kemény, hogyha ma megverjük a digókat is még simán beelőzhetnek a románok az utolsó fordulóban...ezért rohadt gáz ez a tnapelőtti 1-2...vazze tényleg 😕
Stoki
istenem, legalább 1-1 lett volna és csak OT-ban kaptunk volna ki 😕
több mint 2 éve
Na, a sajtóhírek szerint Makadám is fogta a jelet, háttérbe vonul, névlegesen ő lesz ott, de a szakmai felelősség teljesen Kiss DávidéAz MJSZ ezt cáfolta
zacknorb
több mint 2 éve
Ezért IS nem kell magyar sportot követni.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Na, a sajtóhírek szerint Makadám is fogta a jelet, háttérbe vonul, névlegesen ő lesz ott, de a szakmai felelősség teljesen Kiss Dávidé
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 845
nekem, aki évente egyszer megnézi a vb-t újdonság, hogy ilyen cirkusz van a háttérbennalam az h pont a vbn egy orokrangado utan.miert nem lehet korabban csinalni ilyet ha szar minden mar regota?
peach
több mint 2 éve
Na, Galló is leült Szuper Levihez, otthon ezeket fogom hallgatni
több mint 2 éve
Hoppá. 😮Rod Brind'Amour has led the #Canes to a postseason series win in each of his first six seasons behind the bench.
— Walt Ruff (@WaltRuff) May 1, 2024
He and Pat Burns are the only two head coaches in league history to accomplish the feat. pic.twitter.com/sxk2bEuzPH
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
nekem, aki évente egyszer megnézi a vb-t újdonság, hogy ilyen cirkusz van a háttérben
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Viszont az NSO megszellőztette a hátország, az MJSZ nem megfelelő állapotát.Megszellőztették azt, amit mindenki tud hosszú évek óta? Nocsak.
zacknorb
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
És a legkomolyabb, hogy Erdély Csanit küldik mindenhova nyilatkozni, tüzet oltanimivel ő a csapatkapitány
zacknorb
több mint 2 éve
És a legkomolyabb, hogy Erdély Csanit küldik mindenhova nyilatkozni, tüzet oltani