Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
azóta újabb két zakó, a gólok pedig csak jönnek, alig győzi számolni az ember, általában hatosával jönnek...bár most a fordulatot egy hatalmas bírói hiba okozta, gondolom ennek lesz is folyománya, mert amikor egy csapat ennyire rossz, mindenbe bele kell kapaszkodnia, de ez a csapatvédekezés, ez a kapusteljesítmény nem NFL szint
Klaci79
Ez még NFL-be sem elég, nemhogy NHL-be?
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
azóta újabb két zakó, a gólok pedig csak jönnek, alig győzi számolni az ember, általában hatosával jönnek...bár most a fordulatot egy hatalmas bírói hiba okozta, gondolom ennek lesz is folyománya, mert amikor egy csapat ennyire rossz, mindenbe bele kell kapaszkodnia, de ez a csapatvédekezés, ez a kapusteljesítmény nem NFL szint

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
4 zakó egymás után és ki lehet kapni természetesen de a játék egyszerűen minősíthetetlen. Nem tudom mi történik ennél a csapatnál egyik hétről a másikra, de meggyőződésem, hogy sikerült a saját csapdánkba lépni azzal, hogy tele vagyunk nyuggerekkel akik már nem tudnak harcolni, a szép megoldások meg ilyenkor baromira kevésnek bizonyulnak. És az Edmondonon kívül igazán jó csapattal nem is játszottunk. GYanítom és igazából remélem is, hogy elindul valami változás lassan, mert évek óta olyan érzésem van, mint a Steelersnél, hogy a pozitív szezonok miatt a nagy változások halogatása megy, pedig ez már nem szép és nem jó játék.
Klaci79
Pingvingek? Minél hosszabb és sikeresebb egy korszak, annál hirtelenebb és nagyobb a zuhanás.
A Red Wingsből is így lett cca két-három év alatt ligautolsó (akit a Rangers meglopott). Datsyuk bokája nem bírta, Franzent levadászták, Zetterberg háta tönkrement a csapat cipelésében, és Kronwall been kronwall'd by father time.
slowmotion
Főleg, amikor nem látják be, hogy ez már így nem működik. Mindig volt jó kifogás, valamit most is kitalálnak majd.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
4 zakó egymás után és ki lehet kapni természetesen de a játék egyszerűen minősíthetetlen. Nem tudom mi történik ennél a csapatnál egyik hétről a másikra, de meggyőződésem, hogy sikerült a saját csapdánkba lépni azzal, hogy tele vagyunk nyuggerekkel akik már nem tudnak harcolni, a szép megoldások meg ilyenkor baromira kevésnek bizonyulnak. És az Edmondonon kívül igazán jó csapattal nem is játszottunk. GYanítom és igazából remélem is, hogy elindul valami változás lassan, mert évek óta olyan érzésem van, mint a Steelersnél, hogy a pozitív szezonok miatt a nagy változások halogatása megy, pedig ez már nem szép és nem jó játék.
Klaci79
Pingvingek? Minél hosszabb és sikeresebb egy korszak, annál hirtelenebb és nagyobb a zuhanás.
A Red Wingsből is így lett cca két-három év alatt ligautolsó (akit a Rangers meglopott). Datsyuk bokája nem bírta, Franzent levadászták, Zetterberg háta tönkrement a csapat cipelésében, és Kronwall been kronwall'd by father time.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 326 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi pedig szépen megszórtuk a Bluest, igaz ők se garasoskodtak a gólokkal. Nagyon jó lenne egy igazi Price utód.
Caufield kezd beindulni és az 1/1 ünk is megint gólt lőtt. Hajrá!!!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
4 zakó egymás után és ki lehet kapni természetesen de a játék egyszerűen minősíthetetlen. Nem tudom mi történik ennél a csapatnál egyik hétről a másikra, de meggyőződésem, hogy sikerült a saját csapdánkba lépni azzal, hogy tele vagyunk nyuggerekkel akik már nem tudnak harcolni, a szép megoldások meg ilyenkor baromira kevésnek bizonyulnak. És az Edmondonon kívül igazán jó csapattal nem is játszottunk. GYanítom és igazából remélem is, hogy elindul valami változás lassan, mert évek óta olyan érzésem van, mint a Steelersnél, hogy a pozitív szezonok miatt a nagy változások halogatása megy, pedig ez már nem szép és nem jó játék.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 326 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lopom a Centericeról, jó lenne ha valóban ilyen nagy négyes lennének majd 😛 😀

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Nem engedtek be nézőnek a Fradi hokimeccsére egy erdélyi születésű, magyar válogatott jégkorongozót

Meg sem lepődöm már.
Mikey
Na most ha hülyék adnak még hülyébbeknek utasítást, akkor tényleg nem kell sok jóra számítani.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Nem engedtek be nézőnek a Fradi hokimeccsére egy erdélyi születésű, magyar válogatott jégkorongozót

Meg sem lepődöm már.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 679 — Bla, bla, bla
Kessel az uj ironman
Janek
 index.hu/sport/jegkorong/2022/10/26/nhl-phil-kessel-ironman-sorozat-vegas-golden-knights-toronto-maple-leafs-pittsburgh-penguins-boston-arizona/
NB2
Nagyon csípem a Srácot!
Amúgy meglőtte a 400.dik gólját az éjjel...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 29 077 — nabege2@yahoo.com
Kessel az uj ironman
Janek
 index.hu/sport/jegkorong/2022/10/26/nhl-phil-kessel-ironman-sorozat-vegas-golden-knights-toronto-maple-leafs-pittsburgh-penguins-boston-arizona/
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Kessel az uj ironman

több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'

Tony Adams
Egész jók lettek.
Mikey
az a anaheim logo sztem iszonyat gagyi volt, mint vmi gagyi rap gang lenne.
szerencsenere itt nem hoztak vissza azta lila zoldet.
YoungZeeZee
Be vagy rugva? 😂

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
YoungZeeZee 9 848

Tony Adams
Egész jók lettek.
Mikey
az a anaheim logo sztem iszonyat gagyi volt, mint vmi gagyi rap gang lenne.
szerencsenere itt nem hoztak vissza azta lila zoldet.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 9 848
a parducok a vegen ezzel a hosszabbitasos kiallitassal.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 9 848
az ottawa szepen feljott azok utan h gyorsan benyelt kettot a capitals ellen.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 9 848
A flyers panthers meccsen voltak kisebb pofonok.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 326 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az idei 1/1 is meglőtte az első gólját 😊
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Svechnikov mesterhármas. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830

Tony Adams
Egész jók lettek.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
több mint 3 éve
YoungZeeZee 9 848
a rangers ducks is elvezetes volt.
siman huzhatta volna rangers de vhogy a ducks mindig feljebb tudott lepni.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
YoungZeeZee 9 848
a legutobbi penguins tampa meccs elegge paprikas lett a 2. harmad vegere majd tok sima lett.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
legalább a Wings 2/2, jó, nem éppen a legacélosabb ellenfelek ellen, de legalább tompítja a Dodgers-Pool tengely mai szopását
slowmotion
Na!
Mikey
vagy realistán állok hozzá, vagy jinxelek, majd utólag kiderül