NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
A BL meccs helyett úgy érzem jól választottam a svéd-kanadával!
3-0 után, 3-3, majd 4-3 a svédeknek!
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
A Calgary söprés áldozata lesz? Nem lepődnék meg.danyly
20 mp-n múlt...NB2
Kellett ez nekünk is! A köv.meccs alázás lesz!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
A Calgary söprés áldozata lesz? Nem lepődnék meg.danyly
20 mp-n múlt...NB2
mondjuk ha előtte megadják a teljesen nyilvánvalót...zinedine5
ami nem volt benn 😊 egyetlen kamera szerint tűnik úgy, hogy benn van, de az nagyon rossz szögben van, a korong meg a levegőben, így teljesen félrevezető. először én is azt mondtam, hogy gól volt, de nem.

amúgy ezek után a Calgarynek még jobban megnyomták a hazai pályát, szóval egy szavuk sem lehet.csebi
ez minimum véleményes, de az igaz, hogy ezután kompenzálás jött. (Kompenzáció pedig azután van, ha...😉)
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
A Calgary söprés áldozata lesz? Nem lepődnék meg.danyly
20 mp-n múlt...NB2
mondjuk ha előtte megadják a teljesen nyilvánvalót...zinedine5
ami nem volt benn 😊 egyetlen kamera szerint tűnik úgy, hogy benn van, de az nagyon rossz szögben van, a korong meg a levegőben, így teljesen félrevezető. először én is azt mondtam, hogy gól volt, de nem.

amúgy ezek után a Calgarynek még jobban megnyomták a hazai pályát, szóval egy szavuk sem lehet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
A Calgary söprés áldozata lesz? Nem lepődnék meg.danyly
20 mp-n múlt...NB2
mondjuk ha előtte megadják a teljesen nyilvánvalót...
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
A Calgary söprés áldozata lesz? Nem lepődnék meg.danyly
20 mp-n múlt...
több mint 8 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
A Calgary söprés áldozata lesz? Nem lepődnék meg.
danyly
Szerintem ők hoznak meccset otthon, a Montréal viszont felejtős, főleg edzői gondok vannak ott szvsz.

több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
A Calgary söprés áldozata lesz? Nem lepődnék meg.

danyly
azért teljesen más lesz Kanadában játszani szvsz, pl. ha Hartley döntheti el, hogy a Monahan-Gaudreau-Hudler-Russell-Wideman sor ki ellen bulizik az anaheim harmadában, és én ettől félek is. igazából eddig papírforma történt, sőt még el is kényelmesedhetünk. szvsz 1 meccsnek is örülnék onnan.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Calgary söprés áldozata lesz? Nem lepődnék meg.

Eddig egyedül a NYR-WAS párharcnál tűnik úgy hogy hosszabb széria lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Ducks 6 - 0 (Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Mit mondjak Rinne nem valami top formában védett. Szépen ki is kaptak az USA-tól.danyly
Pedig ifi csapattal mentek az amerikaiak, meglepődtem én is azon az eredményen.

Közben epic a Cseh - Svéd "nyitómeccs".

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mit mondjak Rinne nem valami top formában védett. Szépen ki is kaptak az USA-tól.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Kaliforniában tűzoltás van!csebi
de nem gyengén :cool:

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
na, aludtam rá.
sajnos elfelejtettük elcsomagolni a villámhárítót. kár, pedig a liga egyik legjobb centerét sikerült hét mérkőzésen keresztül semlegesíteni. a sorozat 422 és fél percéből 406 és fél telt el úgy, hogy vagy döntetlen volt az állás, vagy mi voltunk közelebb a továbbjutáshoz.
jövőre kell a vérfrissítés a védelembe, és ha Z és Pav nem hagy ki annyit, akkor még lehet némi esélyünk is. ja, és rendet kell tenni Jimmer fejében.

nem tudom, Babcock marad-e, ez az idény neki sem volt egyszerű, de ha megy, akkor nem kis űrt kell betölteni...
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
Kaliforniában tűzoltás van!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Ma muszáj fennmaradni, hogy a következő napokban könnyebben menjen 😊 ráadásul a sport1 adja is a meccset, szóval hajrá Tampa! Jól lemaradtam róla, hogy megváltozott az aréna neve


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 479 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ennyit a dolgok következményéről............................

 www.nhl.com/ice/news.htm?id=765780&navid=nhl:topheads

De Karlssonnal kapcsolatban még csak fel sem merül hasonló

Persze Subban örökre szóló eltiltását követelték véres szájjal az Ottawa szurkolók, ameltt, hogy a meccsen megkapta a büntetését és Stone simán végig játszotta a szériát. Mnidegy a lényeg, hogy továbmentünk aztán bárki jön, örülök ha nem söpör ki miinket.

Go Habs go!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
nem baj, éjszaka el kell kenni a szájukat, az a legjobb válasz.slowmotion
Mivel Tampában lesz a meccs, erre nagy esélyetek van😊NB2
nem feltétlenül értem, hogy ez most bátorítás vagy oltás akart lennislowmotion
a párharc 6 meccséből 4x nyert az idegenben lévő csapat, szóval?😊
(amúgy ebben a párharcban a Tampának fogok szurkolni)
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
nem baj, éjszaka el kell kenni a szájukat, az a legjobb válasz.slowmotion
Mivel Tampában lesz a meccs, erre nagy esélyetek van😊NB2
nem feltétlenül értem, hogy ez most bátorítás vagy oltás akart lenni
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
nem baj, éjszaka el kell kenni a szájukat, az a legjobb válasz.slowmotion
Mivel Tampában lesz a meccs, erre nagy esélyetek van😊
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
amúgy kikockázva látszik, hogy Kronwall egyik korija már fenn az ütközéskor ... de sztem is max pénzbüntetést érdemelt volna. Fel lett fújva főleg, hogy nem kapott a meccsen 2 percet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
belefér, sajnos a Kronwallingban keskeny a határ a kemény ütközés és az eltiltás között.
csak az érdekes, hogy Zetterberg és Datsyuk is kapott hasonlóan határeset jellegű ütközéseket, és azokat eszük ágába sem jutott visszanézni.
azt meg már nem is mondom, amikor közös munkával sikerül valakit hidegre tenni

nem baj, éjszaka el kell kenni a szájukat, az a legjobb válasz.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 479 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem tök ugyan az a kettő legfeljebb Beaulieu sityakja nem esik le de ugyan úgy először a feje csuklik meg ráadásul annyira Karlsson is felemelkedik, mint Kronwall. Talán annyi, hogy Karlsson inkább vállal találja el míg Kronwall inkább karral.

Sajnos nem értek hozzá, hogy gifben egymás mellé rakjam a kettőt. De a lényegen nem változtat. A gond megint a következetlenség.
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Karlsson kb ugyan ilyet osztott ki Beaulieu ellen még a 3. meccsen, ami lehet nem is neki szólt feltétlen, hanem Subban ostobaságának az első meccsről, (aki egyébként még azon a meccsen megkapta a véglegest), semmi bünti, utána sem. Beaulieu azóta se lépett pályára........

 www.youtube.com/watch?v=PADwxX0LsMMdande
azért itt Karlsson nem ugrik fel, és emiatt a fejre mért ütés sem akkora erejű, mert a teste is jobban felfogja , és pont ezért nem is agyrázkódása van, hanem a felső teste sérült meg, míg kucherovnál szinte a fej kapja az összes impactot, látszik hogy a lábai még tovább mennek, így sztem a két eset teljesen különbözikWester
nem tudom. én lekaptam a meccset hd-ben, kikockáztam és a lába csak az ütközés után emelkedik fel Kronwallnak. Elsőre nekem is úgy tűnt, hogy már előtte fent volt a korija, de szerintem nem.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 986 — Jó ötletnek tűnt!
Karlsson kb ugyan ilyet osztott ki Beaulieu ellen még a 3. meccsen, ami lehet nem is neki szólt feltétlen, hanem Subban ostobaságának az első meccsről, (aki egyébként még azon a meccsen megkapta a véglegest), semmi bünti, utána sem. Beaulieu azóta se lépett pályára........

 www.youtube.com/watch?v=PADwxX0LsMMdande
azért itt Karlsson nem ugrik fel, és emiatt a fejre mért ütés sem akkora erejű, mert a teste is jobban felfogja , és pont ezért nem is agyrázkódása van, hanem a felső teste sérült meg, míg kucherovnál szinte a fej kapja az összes impactot, látszik hogy a lábai még tovább mennek, így sztem a két eset teljesen különbözik

Lesz ez még így se!