Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 934 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jaj, de kellenének ezek a ziccerek...Gergőbácsi
Ja, de amíg Rajna így véd, addig nincs baj. És a lengyeleknek még így is 2t kell szerezni.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
mekkora helyzeteket hagyunk ki, atyaég

több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
jaj, de kellenének ezek a ziccerek...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
(hajnalban jatszottunk)
De keves lesz...:-/ GO SENS!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 934 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
shawnka
Ha nyerünk, erről a Hári Jánosról is ír valaki egy operát? 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Fel fogunk jutniiii!!!
Embereeeerk!!!

Ria-Riaaaaa
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Igen!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
eddig jók vagyunk, remélem a polákok nem fogják bírni a végéig, teljesen domináljuk őketpetey
szarrá büntetjük őket, ezt nem lehet bírni.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 874 — Csodabogár
eddig jók vagyunk, remélem a polákok nem fogják bírni a végéig, teljesen domináljuk őket

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 874 — Csodabogár
Szombaton nem eladni a korongot és védekezni keményenpetey
kontrázni fogunk 😀
ja, ez nem foci?!slowmotion
hokiban is van kontra
uccá uccá

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon felszívtuk magunkat. A következő meccs Calgaryban nagyon brutális lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
huh, szép kis comebacket nyomtunk, pedig bevallom én már elkönyveltem a 3-1-et. Szvsz aki nyeri a következőt az Amalie-ban az megy majd tovább a 6. meccsen, sztem nem lesz 7 meccses a széria.

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Szombaton nem eladni a korongot és védekezni keményenpetey
kontrázni fogunk 😀
ja, ez nem foci?!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 874 — Csodabogár
na csak bejött amit gondoltam, igaz nem gondoltam volna hogy az ukránok lőnek kettőt az elején 😀 de a végére elfogytak, ahogy Sofi a saját harmadból ment és belőtte, mesteri volt, nyomába nem értek. viszont volt pár wtf momentum...

Szombaton nem eladni a korongot és védekezni keményen

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Azért tényleg az ukránok tehettek volna nekünk egy kis szívességet😊
Nem lesz egyszerű, azért otthon a polákok ellen, de most lesz egy pihenőnapunk, már előre keresek valami szívgyógyszert!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 727 — Keep pounding
Nagy meccs lesz szombaton, garantált infarktus

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 507 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kazahoknak nagyon nem akaródzott de azért csak megnyerték.....
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
amúgy meg gondolom a lengyelek nem így tervezték (még ha számítottak is erre), de az utolsó meccs lesz lényegében a legnagyobb téttel bíró a tornán. megírni sem lehetett volna jobban.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
egyébként 54. perc környékén megtettem a fiúkat, mondjuk pont a kiállítás előtt, de bíztam bennük ennyire. meghálálták 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
igazából ez a honosítsunk-egy-kanadait ez a feltörekvő országok stratégiája, pont olyan, mint annak idején volt ez focival és brazilokkal, illetve kosárlabdával és amerikaiakkal.
koreaiak már megelőztek minket, ott már tavaly is volt 3 kanadai, köztük az a csávó, aki nélkül nem volt épkézláb támadásuk. Radunske a neve asszem. kazahok is honosítottak már (a hátvéd Dallman), ő benne is van a vébé-keretben.
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Tyler Metcalfe nagyapja a Tolna megyei Németkéren született, így büszkélkedhet magyar felmenővel.
Nagyszerű győzelem volt, a 4-2-es végeredmény jó előjel a továbbiakra, már csak egy lépcsőfok...
Szép volt Fiúk!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Én (sem?) követem a jégkorongot...
Délután kapcsolgattam, míg a fiamat (8 éves) próbáltam rávenni a leckeírásra. Nocsak hoki.... 1-2 nél leragadtunk mindketten.
Jóóóóóóó volt!!!!!! (mennyi magyar kint!)
Azóta a lecke kész. 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 727 — Keep pounding
Mondjuk rohadt érdekes lenne egy hosszabbítás a lengyelek ellen, senki nem akarná lejátszani 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 874 — Csodabogár
Egyedül kezdtem el nézni, annyit ordítoztam, hogy bejött faterom, aztán együtt ordítoztunk, bejött tesóm, meg a barátja, a végére meg anyum is. Jó meccs volt 😀

Ez a Sarauer hol játszott előtte? Tökre nem értek a jégkoronghoz, csak szerelemből nézem, de elég ügyesnek látszik.Hanni
Szarauer Bandi AHL, ECHL, 2 éve Volán 😊
Benem Ferenc pedig NHL, AHL, Volán 😀