Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 625
Hamár westról nem nagyon beszélünk, idén csak (remélhetőleg) megnyerjük a Conference Finalt, és utána jöhet a Stanley cup mint 2009-ben. #GoAnaheim
Heisman Trophy
az nem 2007-ben volt?
csebi
Lehet '09-ben is megnyerte a csapat, csak mi maradtunk le róla. 😊
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 054 — Lucas Scott
Hamár westról nem nagyon beszélünk, idén csak (remélhetőleg) megnyerjük a Conference Finalt, és utána jöhet a Stanley cup mint 2009-ben. #GoAnaheim
Heisman Trophy
az nem 2007-ben volt?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hamár westról nem nagyon beszélünk, idén csak (remélhetőleg) megnyerjük a Conference Finalt, és utána jöhet a Stanley cup mint 2007-ben. #GoAnaheim

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
Szégyen, hogy egy kanadai csapat sem jut be a PO-ba. Nem is tudom mikor volt ilyen utoljára.
A Canucks is a jó tavalyi éve után szinte nulla volt idén. Nagy gyenge játékos cserék és mozgások voltak. A jókat eladták és gyengébbekkel, fiatalokkal próbálkoztak. Nem jött be sajnos.
A Montreal teljesen szétesett (sajnálom), de a többieknek sem volt reális esélye (talán Ottawa).
Mindenki a Washington nagy menetelését várja (szakírók), de én kédkedve fogadom annak fényében, hogy a PO-ban nem nagy vitézek.
danyly
Tényleg szégyen, viszont a Habs szerintem eddig is csak lufi volt. A Capitals meg ki fog zúgni mint a szél!
gaben
csórikáim, amíg Price függőlegesbe' volt, addig nagyon ment nekik, csak hát... csak hát már régóta nincs úgy.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Penguins eléggé durván tolja most a végéhez érve, 5-0 val hazaküldték az Islanderst ezzel biztosítva a helyet a PO-ban. Régóta nekik szurkolok most végre összeállt a csapat szerencsére.


több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Szégyen, hogy egy kanadai csapat sem jut be a PO-ba. Nem is tudom mikor volt ilyen utoljára.
A Canucks is a jó tavalyi éve után szinte nulla volt idén. Nagy gyenge játékos cserék és mozgások voltak. A jókat eladták és gyengébbekkel, fiatalokkal próbálkoztak. Nem jött be sajnos.
A Montreal teljesen szétesett (sajnálom), de a többieknek sem volt reális esélye (talán Ottawa).
Mindenki a Washington nagy menetelését várja (szakírók), de én kédkedve fogadom annak fényében, hogy a PO-ban nem nagy vitézek.
danyly
Tényleg szégyen, viszont a Habs szerintem eddig is csak lufi volt. A Capitals meg ki fog zúgni mint a szél!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Western Conference-ben már 7 hely foglalt a Play Off-ra. Már csak a Minnesota helye nem biztos.
Az Eastern Conference-ben még azért jóval nyíltabb a helyzet így az alapszakasz vége felé is. Még csak a Washington helye 100% a Play Off-ban, bár szerintem azért az első 5-6 helyezett ezt már nem fogja elengedni.
Attila99
Kemény ez a kanadai mélyrepülés.
gaben
Szégyen, hogy egy kanadai csapat sem jut be a PO-ba. Nem is tudom mikor volt ilyen utoljára.
A Canucks is a jó tavalyi éve után szinte nulla volt idén. Nagy gyenge játékos cserék és mozgások voltak. A jókat eladták és gyengébbekkel, fiatalokkal próbálkoztak. Nem jött be sajnos.
A Montreal teljesen szétesett (sajnálom), de a többieknek sem volt reális esélye (talán Ottawa).

Mindenki a Washington nagy menetelését várja (szakírók), de én kédkedve fogadom annak fényében, hogy a PO-ban nem nagy vitézek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Western Conference-ben már 7 hely foglalt a Play Off-ra. Már csak a Minnesota helye nem biztos.
Az Eastern Conference-ben még azért jóval nyíltabb a helyzet így az alapszakasz vége felé is. Még csak a Washington helye 100% a Play Off-ban, bár szerintem azért az első 5-6 helyezett ezt már nem fogja elengedni.
Attila99
Kemény ez a kanadai mélyrepülés.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
Western Conference-ben már 7 hely foglalt a Play Off-ra. Már csak a Minnesota helye nem biztos.
Az Eastern Conference-ben még azért jóval nyíltabb a helyzet így az alapszakasz vége felé is. Még csak a Washington helye 100% a Play Off-ban, bár szerintem azért az első 5-6 helyezett ezt már nem fogja elengedni.

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Ez már tényleg vicc,amit idén művelnek a Bruins ellen.Minden meccsen előfordul minimum egy olyan szituáció,hogy kritikus pillanatban nem adják meg a gólunkat(ez éppenséggel az egyenlítést jelentette volna,kb. 10 perccel a vége előtt).
Árulja már el nekem valaki,hogy mi az a fekete tárgy a kapuvas mellett balra! Persze,ahogy egész évben,ez most sem volt "elég bizonyíték". Undorító az egész,még Bergeron is fel volt háborodva,pedig őt sosem látja az ember dühöngeni.[/img]
Nelson87
Visszaveszik amiket a Pats kapott tavaly.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
mondjuk azt azért nem hinném, hogy alsó hangon 70 gólotokat nem adták meg idén 😀

szar a szabály, de hát 100%ig nem lehet megmondani, hogy az a pakk, tényleg gánya. Detroitnál egy olyan Nyqvist gólt nem adtak meg idén, ami konkrétan átment a hálón (már kérdés, hogy ott éppencsak nyertünk és nem számított)

Ha már Detorit, remélem nyáron belenyúl a vezetés rendesen a csapatba, mert ennek az éppencsak bejuthatok a PO-ba, de az első körben rongyá vernek dolognak sok értelme nincsen. Blashill-tól is sokkal többet vártam. Rá kell menni Stamkosra, meg vmi tuti védőre, mert ez így ergya.
Habi
persze.
viszont a Joe-tól azért jó lenne egy rájátszással búcsúzni...
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mindkettő meg lesz,ne aggódj. 😊
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
mondjuk azt azért nem hinném, hogy alsó hangon 70 gólotokat nem adták meg idén 😀

szar a szabály, de hát 100%ig nem lehet megmondani, hogy az a pakk, tényleg gánya. Detroitnál egy olyan Nyqvist gólt nem adtak meg idén, ami konkrétan átment a hálón (már kérdés, hogy ott éppencsak nyertünk és nem számított)

Ha már Detorit, remélem nyáron belenyúl a vezetés rendesen a csapatba, mert ennek az éppencsak bejuthatok a PO-ba, de az első körben rongyá vernek dolognak sok értelme nincsen. Blashill-tól is sokkal többet vártam. Rá kell menni Stamkosra, meg vmi tuti védőre, mert ez így ergya.
Habi
Háát,a "minden meccsen" az amolyan költői túlzás,de tényleg nagyon sok van.Ha úgy mondom,hogy az összes visszanézős szituációnál mi jöttünk ki rosszul,az már talán fedi a valóságot.
Tegnap a Rangers ellen volt hasonló,de ott a kesztyűben volt a korong,100%-ig valóban nem lehetett megmondani. Itt viszont Luongo kitolja azt a fekete tárgyat a kapuból,a korongon kívül pedig mi más tartózkodna ott? Ráadásul utána azzal játszották a meccset,tehát elég korong gyanús volt. :- D

Most jön két kötelező győzelem(Leafs,Devils),ha az egyik is elmegy,akkor lőttek a rájátszásnak....zsinórban másodszor.
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
mondjuk azt azért nem hinném, hogy alsó hangon 70 gólotokat nem adták meg idén 😀

szar a szabály, de hát 100%ig nem lehet megmondani, hogy az a pakk, tényleg gánya. Detroitnál egy olyan Nyqvist gólt nem adtak meg idén, ami konkrétan átment a hálón (már kérdés, hogy ott éppencsak nyertünk és nem számított)

Ha már Detorit, remélem nyáron belenyúl a vezetés rendesen a csapatba, mert ennek az éppencsak bejuthatok a PO-ba, de az első körben rongyá vernek dolognak sok értelme nincsen. Blashill-tól is sokkal többet vártam. Rá kell menni Stamkosra, meg vmi tuti védőre, mert ez így ergya.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Ez már tényleg vicc,amit idén művelnek a Bruins ellen.Minden meccsen előfordul minimum egy olyan szituáció,hogy kritikus pillanatban nem adják meg a gólunkat(ez éppenséggel az egyenlítést jelentette volna,kb. 10 perccel a vége előtt).
Árulja már el nekem valaki,hogy mi az a fekete tárgy a kapuvas mellett balra! Persze,ahogy egész évben,ez most sem volt "elég bizonyíték". Undorító az egész,még Bergeron is fel volt háborodva,pedig őt sosem látja az ember dühöngeni.


Szerkesztette: Nelson87
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Henrik!!! 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Brutális számok faszikáim.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Jaromír Jágr az NHL történetének ötödik játékosa, aki 20 szezonban is eljutott 50 pontig a kanadai táblázaton. 44 éves. Tuti nem ember.
Matthew99
Nem úgy van, hogy a cseh embereknek az TB állja a sör fogyasztást ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Jaromír Jágr az NHL történetének ötödik játékosa, aki 20 szezonban is eljutott 50 pontig a kanadai táblázaton. 44 éves. Tuti nem ember.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nyugaton Kacsa vagyok!Szóva; kwák-kwákk! 😊
ZoliZoltán
Kwák ? Female dabbling duck vagy ? #biológia XD
Heisman Trophy
áááh! X D
A kerge kacsákból idéztem.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 020 — nabege2@yahoo.com
Elsők vagyunk a Pacific Divisionben, szép volt kacsák 😊
Heisman Trophy
nem a pacificet kell megnyerni 😊
csebi
+ ez sose jön be
a rájátszásban kell nyomni
gaben
Azért az elmúlt években a kacsák rögtön az elején ott voltak, gyakorlatilag favoritjai nem egyszer az egésznek, aztán a végére pukkadtak ki. Most nagy mélységekből jöttek fel, basszus még simán benne van, hogy az egész westernben nekik lesz a legjobb mérlegük. Nem sok meccs van vissza, lehet jó ütemben lesznek nagyon jó formában. Mondom ezt úgy, hogy a PO-val együtt még nagyon messze a vége😊
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nyugaton Kacsa vagyok!Szóva; kwák-kwákk! 😊
ZoliZoltán
Kwák ? Female dabbling duck vagy ? #biológia XD

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nyugaton Kacsa vagyok!Szóva; kwák-kwákk! 😊
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Elsők vagyunk a Pacific Divisionben, szép volt kacsák 😊
Heisman Trophy
nem a pacificet kell megnyerni 😊
csebi
+ ez sose jön be
a rájátszásban kell nyomni

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 054 — Lucas Scott
Elsők vagyunk a Pacific Divisionben, szép volt kacsák 😊
Heisman Trophy
nem a pacificet kell megnyerni 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.