Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
nem baj, éjszaka el kell kenni a szájukat, az a legjobb válasz.slowmotion
Mivel Tampában lesz a meccs, erre nagy esélyetek van😊NB2
nem feltétlenül értem, hogy ez most bátorítás vagy oltás akart lenni
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 946 — nabege2@yahoo.com
nem baj, éjszaka el kell kenni a szájukat, az a legjobb válasz.slowmotion
Mivel Tampában lesz a meccs, erre nagy esélyetek van😊
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
amúgy kikockázva látszik, hogy Kronwall egyik korija már fenn az ütközéskor ... de sztem is max pénzbüntetést érdemelt volna. Fel lett fújva főleg, hogy nem kapott a meccsen 2 percet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
belefér, sajnos a Kronwallingban keskeny a határ a kemény ütközés és az eltiltás között.
csak az érdekes, hogy Zetterberg és Datsyuk is kapott hasonlóan határeset jellegű ütközéseket, és azokat eszük ágába sem jutott visszanézni.
azt meg már nem is mondom, amikor közös munkával sikerül valakit hidegre tenni

nem baj, éjszaka el kell kenni a szájukat, az a legjobb válasz.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem tök ugyan az a kettő legfeljebb Beaulieu sityakja nem esik le de ugyan úgy először a feje csuklik meg ráadásul annyira Karlsson is felemelkedik, mint Kronwall. Talán annyi, hogy Karlsson inkább vállal találja el míg Kronwall inkább karral.

Sajnos nem értek hozzá, hogy gifben egymás mellé rakjam a kettőt. De a lényegen nem változtat. A gond megint a következetlenség.
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Karlsson kb ugyan ilyet osztott ki Beaulieu ellen még a 3. meccsen, ami lehet nem is neki szólt feltétlen, hanem Subban ostobaságának az első meccsről, (aki egyébként még azon a meccsen megkapta a véglegest), semmi bünti, utána sem. Beaulieu azóta se lépett pályára........

 www.youtube.com/watch?v=PADwxX0LsMMdande
azért itt Karlsson nem ugrik fel, és emiatt a fejre mért ütés sem akkora erejű, mert a teste is jobban felfogja , és pont ezért nem is agyrázkódása van, hanem a felső teste sérült meg, míg kucherovnál szinte a fej kapja az összes impactot, látszik hogy a lábai még tovább mennek, így sztem a két eset teljesen különbözikWester
nem tudom. én lekaptam a meccset hd-ben, kikockáztam és a lába csak az ütközés után emelkedik fel Kronwallnak. Elsőre nekem is úgy tűnt, hogy már előtte fent volt a korija, de szerintem nem.


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Karlsson kb ugyan ilyet osztott ki Beaulieu ellen még a 3. meccsen, ami lehet nem is neki szólt feltétlen, hanem Subban ostobaságának az első meccsről, (aki egyébként még azon a meccsen megkapta a véglegest), semmi bünti, utána sem. Beaulieu azóta se lépett pályára........

 www.youtube.com/watch?v=PADwxX0LsMMdande
azért itt Karlsson nem ugrik fel, és emiatt a fejre mért ütés sem akkora erejű, mert a teste is jobban felfogja , és pont ezért nem is agyrázkódása van, hanem a felső teste sérült meg, míg kucherovnál szinte a fej kapja az összes impactot, látszik hogy a lábai még tovább mennek, így sztem a két eset teljesen különbözik

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Karlsson kb ugyan ilyet osztott ki Beaulieu ellen még a 3. meccsen, ami lehet nem is neki szólt feltétlen, hanem Subban ostobaságának az első meccsről, (aki egyébként még azon a meccsen megkapta a véglegest), semmi bünti, utána sem. Beaulieu azóta se lépett pályára........

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
szabálytalan volt és 2 perc járt volna érte, de eltiltást én sem adtam volna

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kronwallt a 7. meccsről eltiltotta a liga. Szánalmas. Meccs közben no call és senki sem rinyált érte...


JT Daniels fan
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 946 — nabege2@yahoo.com
es akik tavaly jutottak fel ukrajna es olaszorszag helyett?...ZoliMP
Igen, nekem is ott sántít a dolog, hogy ha bennünket már most odaengedtek, akkor feltételezhetjük, hogy a tavalyi 2 kiesőt már akkor elzavarták😊 (kazah, olasz) A tavalyi 2 feljutó az Szlovénia és Ausztria voltak.
Esetleg az lehet, hogy nincs kazah és szlovén alkalmazott?😊

Meg kéne fejteni, mert addig nem alszok nyugodtan 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
ezt olvastam en is tegnap..amit nem ertek h az ukran es az olasz miert parkolt ott,ok is velunk voltak.ZoliMP
gondolom az előző A VB-n ott voltak csak "kiestek" viszont amíg nincs új feljutó addig "erőnyerők"
most hogy kiderült hogy mégse megtörtént a váltás 😀Negritis
A kazahok estek ki tavaly az olaszok mellett, valószínűleg rájuk gondoltak az ukránok alatt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 936
es akik tavaly jutottak fel ukrajna es olaszorszag helyett?...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Montreal is nagy nehezen kiszenvedte a továbbjutást bár nem feltétlen érdemeltük meg.
Akár a Detroit akár a Tampa jön ennél sokkal több kell, főleg a továbbra is "zseniális" emberelőny kihasználásunkat illetően meg az egy-egyes ziccerek belövését illetően.....

Pricera nem lehet egyfolytában hagyatkozni...

Go Habs go!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
ezt olvastam en is tegnap..amit nem ertek h az ukran es az olasz miert parkolt ott,ok is velunk voltak.ZoliMP
gondolom az előző A VB-n ott voltak csak "kiestek" viszont amíg nincs új feljutó addig "erőnyerők"
most hogy kiderült hogy mégse megtörtént a váltás 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 936
ezt olvastam en is tegnap..amit nem ertek h az ukran es az olasz miert parkolt ott,ok is velunk voltak.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a király 😀

 www.nemzetisport.hu/jegkorong/hoki-vb-az-elso-tizenhat-hely-a-vilagelitnek-van-fenntartva-2409901
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
A kazah himnusz kurva jó amúgy. 😀Schleck
a 2003as sportarenas vbn lezuztak minket es akkor meg nem vagtak meg a himnuszt.
8000 magyar szurkolo 7 perc 42 masodpercig elvezhette azt a csodat 😀 masnapra csinaltak belole 1 perces verziot 😊

tudom mar hova megyek jovore nyaralni 😊 hat 2 hete meg nem egeszen ruszkifoldre gondoltam 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár


😀

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Na kérem Ducks - Flames!
Hatalmas meccset nyomott a Calgary, remélem itt ki is fulladnak.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 936
Sajnos nem lattam a tegnapi magyar meccset...
Ilyen hatterrel ilyen sikert elerni mar megint tiszteletre melto.
Sok "sportag" foleg a foci peldat vehetne errol....
Nagyon szepen es szimpatikusan nyilatkoztak a jatekosok.
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 029 — Ajmo Vatreni
Nagyon felszívtuk magunkat. A következő meccs Calgaryban nagyon brutális lesz.danyly
Az lett.
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Erre jó érzés volt hazaérni melóból. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 946 — nabege2@yahoo.com
Nah kb most sikerült lenyugodni😊
Hatalmas gratula a srácoknak, továbbra is tartom, hogy a meglévő erőforrások arányában a csapatsportok közül messze a legjobb eredményt a magyar hoki adja!
A meccsen végig jobbak voltunk, de rohadtul idegesített, hogy 1 gól és borul minden. Aztán jött a mi gólunk, azt hittem eldöntjük, de a hülye ziccerek... A polák gyerek viszont iszonyatosan bevágta, nah onnantól 200 volt a vérnyomásom. Megint az jött elő, hogy egy gól simán benne van, az igazság az, hogy egy 3-4 perces rövid zárlatunk volt mikor a lengyelek jöttek ezerrel, de szerencsénk és legfőképpen kapusunk volt!
Viszont nem értettem a sporttv-t, miért nem lehetett simán hang nélkül adni az ünneplést??? Azt éreztem Levin, hogy zavarta, hogy a 2 öreg próbált okosakat mondani, ahelyett, hogy szimplán örülnénk!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár