Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 390 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én örülök mert azt gondolom a franciák igenis verhetőek. Az osztrákokkal meg a szlovénekkel valahogy mindig kínlódtunk ha igazi tét volt. Mondjuk ki lesz a másik csapat akit előzünk fogalmam sincs 😛dande
de ők így is úgy is fenn maradnak, szóval őket is hiába előzzükWester
de ilyen nincs banyek, ez tiszta idiótaság, női kézi BL 4- s döntőt is rendeztek magyarok, nélkül akkor vállalják itt is ennek kockázatát 😀 (tudom nem így működik csak akkor is na)
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Ducks - Blackhawks konf. döntő lesz Nyugaton, jól hangzik. Nehéz megmondani mi lesz a párharc vége, de egy hangyányival esélyesebbnek gondolom a Chicagót.
Viszont hogy megint a keletiekre kell várni, az borzasztó.Mikey
Jó ez így, legalább lesz idő pihenni. Aztán a döntőt is lenyomhatjuk.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 630 — Cowboys fan
Én örülök mert azt gondolom a franciák igenis verhetőek. Az osztrákokkal meg a szlovénekkel valahogy mindig kínlódtunk ha igazi tét volt. Mondjuk ki lesz a másik csapat akit előzünk fogalmam sincs 😛dande
majd a letteket 😊
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Én örülök mert azt gondolom a franciák igenis verhetőek. Az osztrákokkal meg a szlovénekkel valahogy mindig kínlódtunk ha igazi tét volt. Mondjuk ki lesz a másik csapat akit előzünk fogalmam sincs 😛dande
de ők így is úgy is fenn maradnak, szóval őket is hiába előzzük

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 390 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én örülök mert azt gondolom a franciák igenis verhetőek. Az osztrákokkal meg a szlovénekkel valahogy mindig kínlódtunk ha igazi tét volt. Mondjuk ki lesz a másik csapat akit előzünk fogalmam sincs 😛
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó nagy szopás lenne nekünk, ha két olyan (verhető) csapat is lenne jövőre, aki nem eshet ki, mert rendező lesz 2017-ben (német, francia)gabokocka
Gondolom nem lesz majd ez a két csapat azonos csoportban. Ami jóval inkább nagyobb kérdőjel, hogy hogyan engedhetik meg, hogy egy olyan eseményt, amelyhez összvissz 2 alkalmas csarnok kell két külön országban rendezzenek meg, s ezek gyakorlatilag védettséget élveznek...

Mondjuk alapban retúrjegyet váltottunk szerintem csak. Először el kellene jutni arra a szintre, hogy ne csodaként éljük meg a feljutást, hanem stabil ingázók legyünk.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 630 — Cowboys fan
nem éreztem ötpercesnek ezt a kiállítást, legalábbis nem tűnt keményebbnek, mint a játék eddigi történései.
a ruszki gyerek meglepődött, de a második harmadra már vígan fog ficánkolni. nem mondom azt, hogy szépen eljátszotta a nagyhalált, de... de azért kicsit mégis
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 532
Ducks - Blackhawks konf. döntő lesz Nyugaton, jól hangzik. Nehéz megmondani mi lesz a párharc vége, de egy hangyányival esélyesebbnek gondolom a Chicagót.

Viszont hogy megint a keletiekre kell várni, az borzasztó.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
buzi franciák.... 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Jó nagy szopás lenne nekünk, ha két olyan (verhető) csapat is lenne jövőre, aki nem eshet ki, mert rendező lesz 2017-ben (német, francia)

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 630 — Cowboys fan
nos, akkor a lettek ezzel a döntetlennel bent maradnak, és ha esetleg lefekszenek a franciáknak, akkor a sógorokat is kiejthetik
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Szegény osztrákok lehet 5 ponttal kiesnek, pedig de jó volna nekünk ha a csigazabálók esnének ki...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 390 — Így remélem megfelelek nektek.....
Price még marad, reméljük nemcsak egy kicsit 😀
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 390 — Így remélem megfelelek nektek.....
nagyon meglepődnék ha nem Kanada nyerné a VB-t
Még 0-3 után is felálltak és 2 negyed alatt lőttek egy 6-ost a svédeknek!

A svéd kiscsávót nagyon sajnáltam, úgy zokogott...NB2
Kellemetlen lenne ha ilyen csapattal nem nyernék meg. Kapus poszton gyengék kicsit de tök mindegy, mert bárkinek lőnek ötöt-hatot.Gabesz92
Ahogy a dolgok jelenleg állnak a következő meccsre/körre sajnos csatlakozhat Price is ma eldől 😕....................... mondjuk a svédekhez meg Lundqvist, na azt nem bánnám 😀dande
Nem fog szerintem Price elmenni, talán nem is erőltetik annyira majd. Tök felesleges lenne. Persze aztán lehet, hogy rámcáfol.Gabesz92
Világbajnok még nem volt, "csak" olimpiai bajnok, azért az sem mindegy.
több mint 8 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
nagyon meglepődnék ha nem Kanada nyerné a VB-t
Még 0-3 után is felálltak és 2 negyed alatt lőttek egy 6-ost a svédeknek!

A svéd kiscsávót nagyon sajnáltam, úgy zokogott...NB2
Kellemetlen lenne ha ilyen csapattal nem nyernék meg. Kapus poszton gyengék kicsit de tök mindegy, mert bárkinek lőnek ötöt-hatot.Gabesz92
Ahogy a dolgok jelenleg állnak a következő meccsre/körre sajnos csatlakozhat Price is ma eldől 😕....................... mondjuk a svédekhez meg Lundqvist, na azt nem bánnám 😀dande
Nem fog szerintem Price elmenni, talán nem is erőltetik annyira majd. Tök felesleges lenne. Persze aztán lehet, hogy rámcáfol.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 390 — Így remélem megfelelek nektek.....
nagyon meglepődnék ha nem Kanada nyerné a VB-t
Még 0-3 után is felálltak és 2 negyed alatt lőttek egy 6-ost a svédeknek!

A svéd kiscsávót nagyon sajnáltam, úgy zokogott...NB2
Kellemetlen lenne ha ilyen csapattal nem nyernék meg. Kapus poszton gyengék kicsit de tök mindegy, mert bárkinek lőnek ötöt-hatot.Gabesz92
Ahogy a dolgok jelenleg állnak a következő meccsre/körre sajnos csatlakozhat Price is ma eldől 😕....................... mondjuk a svédekhez meg Lundqvist, na azt nem bánnám 😀
több mint 8 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
nagyon meglepődnék ha nem Kanada nyerné a VB-t
Még 0-3 után is felálltak és 2 negyed alatt lőttek egy 6-ost a svédeknek!

A svéd kiscsávót nagyon sajnáltam, úgy zokogott...NB2
Kellemetlen lenne ha ilyen csapattal nem nyernék meg. Kapus poszton gyengék kicsit de tök mindegy, mert bárkinek lőnek ötöt-hatot.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 390 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na muszáj lenne ma elhozni a meccset a Tampától bár, hogy miként fogjuk fogalmam sincs. Sport 1 adja, és másnap 22.15 ismétlés.

Go Habs!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 891 — nabege2@yahoo.com
nagyon meglepődnék ha nem Kanada nyerné a VB-t
Még 0-3 után is felálltak és 2 negyed alatt lőttek egy 6-ost a svédeknek!

A svéd kiscsávót nagyon sajnáltam, úgy zokogott...
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
A BL meccs helyett úgy érzem jól választottam a svéd-kanadával!
3-0 után, 3-3, majd 4-3 a svédeknek!NB2
Ha 9-0 lenne is jobban jársz!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 891 — nabege2@yahoo.com
A BL meccs helyett úgy érzem jól választottam a svéd-kanadával!
3-0 után, 3-3, majd 4-3 a svédeknek!
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
A Calgary söprés áldozata lesz? Nem lepődnék meg.danyly
20 mp-n múlt...NB2
Kellett ez nekünk is! A köv.meccs alázás lesz!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
A Calgary söprés áldozata lesz? Nem lepődnék meg.danyly
20 mp-n múlt...NB2
mondjuk ha előtte megadják a teljesen nyilvánvalót...zinedine5
ami nem volt benn 😊 egyetlen kamera szerint tűnik úgy, hogy benn van, de az nagyon rossz szögben van, a korong meg a levegőben, így teljesen félrevezető. először én is azt mondtam, hogy gól volt, de nem.

amúgy ezek után a Calgarynek még jobban megnyomták a hazai pályát, szóval egy szavuk sem lehet.csebi
ez minimum véleményes, de az igaz, hogy ezután kompenzálás jött. (Kompenzáció pedig azután van, ha...😉)
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
A Calgary söprés áldozata lesz? Nem lepődnék meg.danyly
20 mp-n múlt...NB2
mondjuk ha előtte megadják a teljesen nyilvánvalót...zinedine5
ami nem volt benn 😊 egyetlen kamera szerint tűnik úgy, hogy benn van, de az nagyon rossz szögben van, a korong meg a levegőben, így teljesen félrevezető. először én is azt mondtam, hogy gól volt, de nem.

amúgy ezek után a Calgarynek még jobban megnyomták a hazai pályát, szóval egy szavuk sem lehet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
A Calgary söprés áldozata lesz? Nem lepődnék meg.danyly
20 mp-n múlt...NB2
mondjuk ha előtte megadják a teljesen nyilvánvalót...