NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom hogy arról mert a bírók hülyék miért a játékosok tehetnek. Oda vissza történnek ezek, 82 meccsen keresztül kiegyenlítődik ez. Tavaly volt nem egy meccsünk ahol csak néztem miket befújtak nekünk s miket nem a másik oldalon. Subban is be van állítva valami vadállatnak pedig messze nem az főleg egy Marchandhoz vagy egy Charahoz képest hogy messzire ne menjek. S szép lassan kinövi a fiatalságából fakadó idióta hevességét is. Szóval kár ezen mérgelődni. Inkább örvendjetek hogy megkaptátok Babcokot két év múlva már lehet bőven előrébb lesztek mint mi. Mert a Terinénivel fogunk hozni mindig egy korrekt alapszakaszt de a POre kevesek leszünk ahogy a Pensnél is pont az hiányzott ami a végső sikerhez kell. Nézd meg lassan 3 év óta nem bírjuk rendbe rakni a PP játékunkat pedig sztem nem olyan nagy dolog lenne s akkor talán nyerhetnénk végül. De szíved joga azt gondolni amit akarsz 😉 Jó vadászatot!
dande
Babcockot? A mi edzőnk Claude Julien. :- )
Nelson87
Bocs de akkor teljesen eltévedtem nem tudom miért gondoltam hogy Leafs szurkoló vagy.... (a videót nem néztem meg de biztos igazad van) de akkor pláne jó példákat hoztam, és ha valaki egy Bruins szurkoló ne beszéljen sunyiságról stb..... 😉

S pláne jót tettünk veletek hiszen azóta nyertetek egy SCt Klóddal.

Na peace, s nektek is jó vadászatot lesz még alkalmatok visszavágni!
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Nem tudom hogy arról mert a bírók hülyék miért a játékosok tehetnek. Oda vissza történnek ezek, 82 meccsen keresztül kiegyenlítődik ez. Tavaly volt nem egy meccsünk ahol csak néztem miket befújtak nekünk s miket nem a másik oldalon. Subban is be van állítva valami vadállatnak pedig messze nem az főleg egy Marchandhoz vagy egy Charahoz képest hogy messzire ne menjek. S szép lassan kinövi a fiatalságából fakadó idióta hevességét is. Szóval kár ezen mérgelődni. Inkább örvendjetek hogy megkaptátok Babcokot két év múlva már lehet bőven előrébb lesztek mint mi. Mert a Terinénivel fogunk hozni mindig egy korrekt alapszakaszt de a POre kevesek leszünk ahogy a Pensnél is pont az hiányzott ami a végső sikerhez kell. Nézd meg lassan 3 év óta nem bírjuk rendbe rakni a PP játékunkat pedig sztem nem olyan nagy dolog lenne s akkor talán nyerhetnénk végül. De szíved joga azt gondolni amit akarsz 😉 Jó vadászatot!
dande
Babcockot? A mi edzőnk Claude Julien. :- )
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
 www.nemzetisport.hu/jegkorong/jegkorong-horrorserules-miatt-szakadt-felbe-a-meccs-2443761
NB2
szerencsére nem sérült artéria, mindenki gyorsan tette a dolgát. máig előttem van Zednik esete...

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom hogy arról mert a bírók hülyék miért a játékosok tehetnek. Oda vissza történnek ezek, 82 meccsen keresztül kiegyenlítődik ez. Tavaly volt nem egy meccsünk ahol csak néztem miket befújtak nekünk s miket nem a másik oldalon. Subban is be van állítva valami vadállatnak pedig messze nem az főleg egy Marchandhoz vagy egy Charahoz képest hogy messzire ne menjek. S szép lassan kinövi a fiatalságából fakadó idióta hevességét is. Szóval kár ezen mérgelődni. Inkább örvendjetek hogy megkaptátok Babcokot két év múlva már lehet bőven előrébb lesztek mint mi. Mert a Terinénivel fogunk hozni mindig egy korrekt alapszakaszt de a POre kevesek leszünk ahogy a Pensnél is pont az hiányzott ami a végső sikerhez kell. Nézd meg lassan 3 év óta nem bírjuk rendbe rakni a PP játékunkat pedig sztem nem olyan nagy dolog lenne s akkor talán nyerhetnénk végül. De szíved joga azt gondolni amit akarsz 😉 Jó vadászatot!
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Az a sunyi banda melynek utálata átjárja némelyek szívét (amit annyira tolnak a bírók, hogy idestova 20 éve nem sikerült a végső sikerig elsegíteni annyira tolják.....) 😉 már négyből négynél tart!!!!!

Meglepő s remélem kitart a lendület egész idényben!

Go Habs go szép idényt mindenkinek!!!!
dande
Ha mind a 82 meccset megnyeri a habs,akkor is egy sunyi banda marad(Subban,Gallagher,Weise,"Pácsoretti"...csak,hogy a "kedvenceimet" említsem). Itt is helyes ítélet született gondolom:

Szerkesztette: Nelson87
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a sunyi banda melynek utálata átjárja némelyek szívét (amit annyira tolnak a bírók, hogy idestova 20 éve nem sikerült a végső sikerig elsegíteni annyira tolják.....) 😉 már négyből négynél tart!!!!!

Meglepő s remélem kitart a lendület egész idényben!

Go Habs go szép idényt mindenkinek!!!!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/jegkorong/jegkorong-horrorserules-miatt-szakadt-felbe-a-meccs-2443761
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Szegény Babcock csúnyán benyalta!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Beszarás,hogy idén is ennyire habs-pártiak a játékvezetők. Kapus akadályozás miatt érvénytelenítettek egy gólt,ahol Bergeron még csak nem is a kék területen belül állt,még kommentátorokat,és a stúdióban lévő műsorvezetőket is meglepte(ráadásul Emelin lökte rá Pricera). Nincs még egy csapat,amelyiket ennyire utálnám....sunyi egy banda.

Mondjuk azt sem bánnám,ha tudnánk gólokat lőni.

Szerkesztette: Nelson87
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szépen csendben, de azért elkezdődött az új NHL idény.

Nagy örömömre simán nyert a Canucks idegenben a Flames ellen. Nagyon impotens volt a calgary támadó alakulat. Fiatalok jól szerepeltek. Franc se sajnálja Bieksát v. Boninót.

Az első játéknapon csak vendég győzelem született.

A tavalyi döntős Tampa hozta az első megújított OT winnert. Nem is akármilyen góllal (Filppula sarkazásos passza!).

Az LA-át és a Torontót aprítják rendesen.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Na,már nem is kell sokat várni,hogy elit jégkorongot lássunk. Lucic,és Hamilton nélkül ugyan,de idén kinéz nekünk egy rájátszás...tavaly nagyon csúnyán lemaradtunk róla.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nah a németek és a franciák mégse eshetnek ki jövőre a VB-n... Fantasztikus.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kessel ----> Penguinsgaben
Ez most komoly beírás? Vagy 3 hónapja megtörtént. 😊danyly
1. Bennem most tudatosult!
2. Itt még nem volt.
3. Ha tudnék smiley-t gépelni lenne mögötte vagy tíz.
gaben
OK, semmi baj. 😊

Egyébként nagyon kíváncsi leszek abban a közekben majd mit tud produkálni a pufi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Kessel ----> Penguinsgaben
Ez most komoly beírás? Vagy 3 hónapja megtörtént. 😊danyly
1. Bennem most tudatosult!
2. Itt még nem volt.
3. Ha tudnék smiley-t gépelni lenne mögötte vagy tíz.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kessel ----> Penguins
gaben
Ez most komoly beírás? Vagy 3 hónapja megtörtént. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Kessel ----> Penguins

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
NHL szezonkezdet, Október 8.
1:00 Montréal - Toronto
2:00 New York Rangers - Chicago
4:00 Vancouver - Calgary
4:30 San Jose - Los Angeles

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
A nemzetközi szövetség szerdán tette közzé a vb részletes programját. Ez alapján Rich Chernomaz szövetségi kapitány együttese május 7-én, közép-európai idő szerint 11.15-kor a szlovákokkal találkozik Szentpéterváron, a 6000 férőhelyes Jubilejnij arénában. Másnap, szintén 11.15-kor Kanada lesz az ellenfél. Május 10-én (19.15) Franciaország, 11-én (19.15) Finnország, 13-án (15.15) az Egyesült Államok, 14-én (15.15) Fehéroroszország, 16-án pedig 19.15-től Németország lesz az ellenfél.

Ha első 2 meccsen lenne 5 pont, azért nyugodtabban tekinthetnénk a következő meccsekre 😀NB2
Kanadaiak kilőtték magukat az idei vébén, nem is marad jövőre tehetséges játékosuk, szlovákokat megcsapnánk alapból is. Elég pesszimista ez az 5 pont. 😀

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
A nemzetközi szövetség szerdán tette közzé a vb részletes programját. Ez alapján Rich Chernomaz szövetségi kapitány együttese május 7-én, közép-európai idő szerint 11.15-kor a szlovákokkal találkozik Szentpéterváron, a 6000 férőhelyes Jubilejnij arénában. Másnap, szintén 11.15-kor Kanada lesz az ellenfél. Május 10-én (19.15) Franciaország, 11-én (19.15) Finnország, 13-án (15.15) az Egyesült Államok, 14-én (15.15) Fehéroroszország, 16-án pedig 19.15-től Németország lesz az ellenfél.

Ha első 2 meccsen lenne 5 pont, azért nyugodtabban tekinthetnénk a következő meccsekre 😀
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
hozzánk meg jött Hagelin, Bieksa, Horcoff, még egy gólvágó kellene, és rendben is lennénk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Green és Richards Detroitban.
Örülünk, jó munka Hollandtól!
#LGRWHabi
ezen kívül Lidström és Fjodorov is megy a HHoF-be
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Green és Richards Detroitban.
Örülünk, jó munka Hollandtól!
#LGRW


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
McDavid talán csapatot csinál végre az Oilers-ből, ahogy Eichel (bár ott azért vannak mások is már) a Sabres-ből.
Provorot nem lehetett bent hagyni, állítólag az egyik legjobb védő az idei classban, kíváncsi vagyok. Az oroszok nálunk nem igazán váltak be, remélem ez végre másképp lesz. Állítólag jövőre akár játszhatna is az NHL-ben, de azért ezzel még várnék és szerintem Hexiék is várni fognak. Vele együtt már Dunát lehetne rekeszteni a védőkből akik a csapatban vannak, meg kéne szabadulni valamelyik veterántól.
Konecny-nek örülök, okos pick volt. A legtöbb mock-ban sokkal korábban ment ki mint ahol mi kihúztuk végül. Eléggé univerzális játékosnak tartják, széleken nagy király lehet. Ránk is férne mondjuk...

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Megszűnik a Powerplay.hu
 powerplay.hu/new/Megsz%C5%B1nik+a+Powerplay.hu.html
Valaki igazán folytathatná.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon jó videó az idei PO-ról:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.