Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
döntetlen nekünk nem jó mi már, ugye?

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez a negyed viszont elég tré. Eddig ebben a 10 percben minden eddigi pechünket visszakaptuk.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ámulat volt ez a harmad. Szerintem senki nem mondta volna meg ezek után, hogy melyik csapat negyeddöntős, s melyik megy a bennmaradásért. Az elmúlt négy negyedben megérkeztünk az elitbe.
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szenzációsan játszunk : )
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
SOFROOOOOOOOOOOOON!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Greiss a kapuban.... hmm....

Szerkesztette: Tito05
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 036 — Ajmo Vatreni
Feldobok az esélylatolgatáshoz még egy lehetőséget. A franciák egy győzelemmel kvázi benntartanak egy az A csoportos szinten még reálisan nézve gyenge csapatot. Minket. Jövőre otthon rendeznek VB-t, szerintem szívesebben játszanának Magyarországgal, mint vélhetően egy a mostaninál lényegesen egységesebb, jobb fehéroroszokkal. Mert a franciák játéktudás alapján jövőre sem lesznek TOP10-ben, ám megfelelő sorsolással játszhatnak egy náluk gyengébb szlovén/olasz és magyar csapattal.

Brutálisan jó lenne bennmaradni, mert jövőre még esetleges 7 vereség is sokkal többet ér a magyar hokinak, mint pl 3-4 győzelem a másodosztályban.
tüsi91
Ha ehhez hozzáveszed mennyi magyar menne ki,venne jegyet,fogyasztana van ráció abban amit mondasz,több is mint elsőre hallatszik.
Kenny
Ez (a magyarok fogyasztása) szerintem nem akkora tényező, viszont a gyengébb ellenfél kérdés teljesen korrekt elmélet. Főleg, úgy, hogy a beloruszok ennél jobbak azért.
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 957
bocsi.Ocskayra gondoltam.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
De jó ilyet olvasni 😊
 www.tsn.ca/the-day-the-music-played-1.490012
Tito05
 www.fehervarav19.hu/a-nap-amikor-megszolalt-a-zene-is
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
az a durva, hogy a Blues elcserélte Oshie-t Brouwerre (tehát elvileg talán gyengültek is), aztán mégis eljut oda, ahova hosszú évek óta nem.
slowmotion
Jó, de nem csak ő számít. Egyébként meg Brouwer meglepetésre nem olyan gyenge mint sokan várták.

De ott van Backes, Bouwmeester, Piatrangelo, Shattenkirk, Stasny pl. A teljesség igénye nélkül + svédek, finnek. A védelem most is erős, fiatalokat hoztak. Ez a fő erőssége a csapatnak (védelem).
Szerk.: Tarasenko ki ne maradjon. Iszonyat gól érzékeny a srác a PO-ban.

Kemény párharc lesz. 4-3 a tippem a San Josenak.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 458
A fekete szin sztem Ancsin emlekere van...
ZoliMP
Meghalt?
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 957
A fekete szin sztem Ancsin emlekere van...

„Game Day with Team Hungary
| #IIHFWorlds 2016” megtekintése a YouTube-on
több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Esélylatolgatás.Benne minden variációval.

 index.hu/sport/jegkorong/2016/05/16/jegkorong_eselylatolgatas/
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Feldobok az esélylatolgatáshoz még egy lehetőséget. A franciák egy győzelemmel kvázi benntartanak egy az A csoportos szinten még reálisan nézve gyenge csapatot. Minket. Jövőre otthon rendeznek VB-t, szerintem szívesebben játszanának Magyarországgal, mint vélhetően egy a mostaninál lényegesen egységesebb, jobb fehéroroszokkal. Mert a franciák játéktudás alapján jövőre sem lesznek TOP10-ben, ám megfelelő sorsolással játszhatnak egy náluk gyengébb szlovén/olasz és magyar csapattal.

Brutálisan jó lenne bennmaradni, mert jövőre még esetleges 7 vereség is sokkal többet ér a magyar hokinak, mint pl 3-4 győzelem a másodosztályban.
tüsi91
Ha ehhez hozzáveszed mennyi magyar menne ki,venne jegyet,fogyasztana van ráció abban amit mondasz,több is mint elsőre hallatszik.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Feldobok az esélylatolgatáshoz még egy lehetőséget. A franciák egy győzelemmel kvázi benntartanak egy az A csoportos szinten még reálisan nézve gyenge csapatot. Minket. Jövőre otthon rendeznek VB-t, szerintem szívesebben játszanának Magyarországgal, mint vélhetően egy a mostaninál lényegesen egységesebb, jobb fehéroroszokkal. Mert a franciák játéktudás alapján jövőre sem lesznek TOP10-ben, ám megfelelő sorsolással játszhatnak egy náluk gyengébb szlovén/olasz és magyar csapattal.

Brutálisan jó lenne bennmaradni, mert jövőre még esetleges 7 vereség is sokkal többet ér a magyar hokinak, mint pl 3-4 győzelem a másodosztályban.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 868 — Cowboys fan
az a durva, hogy a Blues elcserélte Oshie-t Brouwerre (tehát elvileg talán gyengültek is), aztán mégis eljut oda, ahova hosszú évek óta nem.
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
De jó ilyet olvasni 😊
 www.tsn.ca/the-day-the-music-played-1.490012
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jók a németek. Ma is fizikálisan felül kerekedtek az USA ellen. Nem fognak ők semmit fél vállról venni. Persze a hokiban is szoktak taktikázni, de azért kevésbé jellemző. Mindenki megy, hajt és majd lesz ami lesz.

Azért a németek is lifteztek anno (bár nem volt ez olyan hosszú idő), de sosem felejtem el, hogy 2009-ben kiestek (volna), 2010-ben (házigazdák) meg elődöntősek voltak. Ez is szép teljesítmény. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 077 — nabege2@yahoo.com
Ha a németek taktikázni akarnak, azzal egy baj van. Minden nekik fontos meccs mind kedden lesz. Simán lehet, hogy a svájciaknak fontos lesz a csehek elleni meccs, mert ők meg tovább akarnak jutni. Ebből kifolyólag az is lehet, hogy az oroszok nyerik a csoportot. Tehát 4-nek nem jó lenni (mindazonáltal ha már bejutsz a legjobb 4-be egy németnek hatalmas eredmény, de azért ha választaniuk kéne akkor azért inkább a csehek😊 ). Szóval félek tőle, hogy ők azért hajtani fognak, az az igazság, hogy jéghokiban elég nehéz nem hajtani. Azért a képességekben jobbak és a keret sajnos adott.
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 036 — Ajmo Vatreni
Elnézve a németek játékát, ott kb az esélytelenek nyugalmával játszhatunk.
NB2
Hát igen. Inkább a franciák hozzáállásán fog ez múlni, mint a mi meccsünkön.
zinedine5
Azért no, kiket vertek meg a németek? ....
Tito05
Mostanra már az Usát is.
zinedine5
Megkövetem magam, kicsit alábecsültem őket, pontosabban h milyen erőt képviselnek a többiekhez képest.... De ettől függetlenül tartom magam a véleményemhez, ha bent akarunk maradni nekünk kéne kiharcolni, s nem a franciákban bízni, mert mi is járhatunk úgy mint az osztrákok... Sőt, még akár jól is kijöhetünk a dologból h a németek ma nyertek, mi meccsünkig tovább is juthatnak (ha FRA kikap Kanadától), s sztem Greiss se fog 4 napon belül a 3dik meccsén védeni.... Nyilván jobb csapat, 10ből 8-9szer simán vernének, de ha addigra már továbbjutnak, akkor azért mégis máshogy hajt egy csapat, mint ha ki-ki meccs lenne, hátha most az a 10-ből az a 1 lesz. Csak ennyit akartam. BÉKE!
Tito05
Jelenleg 3-ak a csoportban. Egy ponttal mennek USA előtt, akik a szlovákokkal játszanak kedden. Tehát, ha a németek nyernének, akkor mindentől függetlenül 3. a csoportban. Abban bízhatunk, hogy senki nem akar 3. lenni, mert jó eséllyel az játszik az oroszokkal. Bár ugye a sorsolás miatt a taktikázás az USA kezében van.
Természetesen én is szurkolok nekik, de a realitás az kb az a 10 % amit te is írtál.

Ezért gondolom, hogy ha tetszik, ha nem, arra van több esély, hogy a franciák is megverik a beloruszokat. (Csak sajnos német győzelem esetén, nekik tét nélküli lesz a meccs.)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 803 — Keep pounding
Jól alakultak sztem a dolgok, a németek nyertek két meccset úgy, hogy szinte minden sikerült nekik, gyakorlatilag továbbjutottak, ráadásul egy esetleges vereséggel feltételezhetően elkerülik az oroszokat. Nem fogják leadni a meccset, de az ő csapatuknak is a százhúsz százalékos koncentráció, klasszis kapusteljesítmény és jó helyzetkihasználás az erénye, olyanok, mint mi, csak egy szinttel feljebb. Viszont sztem Greiss így pihen majd, nem fognak ezer fokon égni, becsúszhat egy-két hiba, amit ki kellene használni.

Legyen egy jó meccs, aztán meglátjuk mi sül ki belőle. A franciákban sok bizodalmam nincs, egyfelől sztem ők a leggyengébbek a csoport másik hét csapata közül, másfelől rettentő motiváltak se lesznek, sztem simán kikapnak majd. Szóval nyerni kell holnap, de ha kiesünk se dől össze a világ. fasza kis VB hoztunk le. De vmi megint azt súgja, happy end jön 😊

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Elnézve a németek játékát, ott kb az esélytelenek nyugalmával játszhatunk.
NB2
Hát igen. Inkább a franciák hozzáállásán fog ez múlni, mint a mi meccsünkön.
zinedine5
Azért no, kiket vertek meg a németek? ....
Tito05
Mostanra már az Usát is.
zinedine5
Megkövetem magam, kicsit alábecsültem őket, pontosabban h milyen erőt képviselnek a többiekhez képest.... De ettől függetlenül tartom magam a véleményemhez, ha bent akarunk maradni nekünk kéne kiharcolni, s nem a franciákban bízni, mert mi is járhatunk úgy mint az osztrákok... Sőt, még akár jól is kijöhetünk a dologból h a németek ma nyertek, mi meccsünkig tovább is juthatnak (ha FRA kikap Kanadától), s sztem Greiss se fog 4 napon belül a 3dik meccsén védeni.... Nyilván jobb csapat, 10ből 8-9szer simán vernének, de ha addigra már továbbjutnak, akkor azért mégis máshogy hajt egy csapat, mint ha ki-ki meccs lenne, hátha most az a 10-ből az a 1 lesz. Csak ennyit akartam. BÉKE!
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 036 — Ajmo Vatreni
Elnézve a németek játékát, ott kb az esélytelenek nyugalmával játszhatunk.
NB2
Hát igen. Inkább a franciák hozzáállásán fog ez múlni, mint a mi meccsünkön.
zinedine5
Azért no, kiket vertek meg a németek? ....
Tito05
Mostanra már az Usát is.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 077 — nabege2@yahoo.com
akkor a németek fel is adhatnák az utolsó csoportmeccüket😊
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én lemaradtam a gratulációról és sajnos a 3. harmadról is, de ez valami fantasztikus tett. Persze jó lenne benn maradni az A-csoportban, de az még nagyobb bravúr lenne, mint ez a tegnapi győzelem. Szívből kívánom, hogy meglegyen jövőre is tagság. De ez a győzelem így is, úgy is felejthetetlen.

Tényleg szinte minden klappolt. Ahogy a Szuper Levi mondta (úgy emlékszem ő volt a szakkom a meccs alatt), minden ellenfél által elkövetett hibát góllal büntettünk. Ez hatalmas erény.

Hajrá Fiúk!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.