Jégkorong

23 feliratkozó

több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
szerdán irány az Amalie Arena 8)
baggio
na akkor nagyon figyuzd a piros-fehér 13-ast, mert már csak pár meccsen varázsol odaát (ok, tudom, nem a vendégek érdekelnek, de akkor is 😊)
slowmotion
Még Hawks fanként is a Wings-nek fogunk drukkolni, ez nem kérdés 😊
baggio
boo yah 😀

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Egész jó lett:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Nekem igy ranezesre szinte mindegyik playoffparharc kemenynek tunik, egyaltalan nem biztos tovabbjutoval. Illetve sajnos a Sharks-om kieseseben szinte biztos vagyok a Kings ellen. Ellenuk mindig befurdunk ilyen parharcokban.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
szerdán irány az Amalie Arena 8)
baggio
na akkor nagyon figyuzd a piros-fehér 13-ast, mert már csak pár meccsen varázsol odaát (ok, tudom, nem a vendégek érdekelnek, de akkor is 😊)
slowmotion
Még Hawks fanként is a Wings-nek fogunk drukkolni, ez nem kérdés 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
szerdán irány az Amalie Arena 8)
baggio
na akkor nagyon figyuzd a piros-fehér 13-ast, mert már csak pár meccsen varázsol odaát (ok, tudom, nem a vendégek érdekelnek, de akkor is 😊)
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Jó neked! Kár hogy Stamkos nem játszhat!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
szerdán irány az Amalie Arena 8)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
 s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/71/a5/91/71a59111603aeb523520afa4a8cba45b.jpg
gaben
jól látom, hogy ez Frankie?
csebi
Yep!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
 s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/71/a5/91/71a59111603aeb523520afa4a8cba45b.jpg
gaben
jól látom, hogy ez Frankie?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Bazmeg még melyik kedvenc csapatomból akar idén visszavonulni a legnagyobb sztár? 😕
MacPhisto
nem értelek, Ericssonnak esze ágában sincs lelépni
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Bazmeg még melyik kedvenc csapatomból akar idén visszavonulni a legnagyobb sztár? 😕
MacPhisto
Stafford viszzavonul???
gaben
Megatron már visszavonult nem ?
Heisman Trophy
poén akart lenni, nyilván.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bazmeg még melyik kedvenc csapatomból akar idén visszavonulni a legnagyobb sztár? 😕
MacPhisto
Stafford viszzavonul???
gaben
Megatron már visszavonult nem ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Bazmeg még melyik kedvenc csapatomból akar idén visszavonulni a legnagyobb sztár? 😕
MacPhisto
Stafford viszzavonul???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Bazmeg még melyik kedvenc csapatomból akar idén visszavonulni a legnagyobb sztár? 😕

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Hihetetlen,hogy egy rohadt OT vereség is elég lett volna hazai pályán a Sens ellen,de sikerült ezt is elb@szni.
Remélem az egész vezetőség,és a fél csapat is megy a levesbe....zsinórban két év rájátszás nélkül nem méltó egy Original Six csapathoz.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
hát, akkor azt hiszem ezzel megszakadt a huszonnégy éves sorozat. kiváló módja a Joe elbúcsúztatásának.
nem baj, lehet a fáradtságra fogni, tegnap is játszo.... ja nem.

szerk: benéztem a ROW csodás intézményét, mégis lesz kér meccs a Joe-ban.
de azért remélem, békaügetésben kell ma hazamenniük a játékosoknak. mármint nem a reptérig békaügetés, hanem egészen Detroitig.
slowmotion
Jövőre lesz a Joe utolsó éve.
MacPhisto
jatélleg, '16 október az nem 2017.
na, akkor külön érdekes lesz, hogy lesz-e playoff az utolsó szezonban, ha Pavel úgy dönt, hogy elég volt neki Ámerika.
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
hát, akkor azt hiszem ezzel megszakadt a huszonnégy éves sorozat. kiváló módja a Joe elbúcsúztatásának.
nem baj, lehet a fáradtságra fogni, tegnap is játszo.... ja nem.

szerk: benéztem a ROW csodás intézményét, mégis lesz kér meccs a Joe-ban.
de azért remélem, békaügetésben kell ma hazamenniük a játékosoknak. mármint nem a reptérig békaügetés, hanem egészen Detroitig.
slowmotion
Jövőre lesz a Joe utolsó éve.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
hát, akkor azt hiszem ezzel megszakadt a huszonnégy éves sorozat. kiváló módja a Joe elbúcsúztatásának.
nem baj, lehet a fáradtságra fogni, tegnap is játszo.... ja nem.

szerk: benéztem a ROW csodás intézményét, mégis lesz kér meccs a Joe-ban.
de azért remélem, békaügetésben kell ma hazamenniük a játékosoknak. mármint nem a reptérig békaügetés, hanem egészen Detroitig.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Hamár westról nem nagyon beszélünk, idén csak (remélhetőleg) megnyerjük a Conference Finalt, és utána jöhet a Stanley cup mint 2009-ben. #GoAnaheim
Heisman Trophy
az nem 2007-ben volt?
csebi
Lehet '09-ben is megnyerte a csapat, csak mi maradtunk le róla. 😊
Mikey
már megijedtem, hogy lemaradtam az ünneplésről, és utólag kellett volna pótolnom az ünneplést érdemi folyékony részét!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
@Mikey @csebi Igaz, javítottam, csak rosszul emlékeztem

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Hamár westról nem nagyon beszélünk, idén csak (remélhetőleg) megnyerjük a Conference Finalt, és utána jöhet a Stanley cup mint 2009-ben. #GoAnaheim
Heisman Trophy
az nem 2007-ben volt?
csebi
Lehet '09-ben is megnyerte a csapat, csak mi maradtunk le róla. 😊
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Hamár westról nem nagyon beszélünk, idén csak (remélhetőleg) megnyerjük a Conference Finalt, és utána jöhet a Stanley cup mint 2009-ben. #GoAnaheim
Heisman Trophy
az nem 2007-ben volt?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hamár westról nem nagyon beszélünk, idén csak (remélhetőleg) megnyerjük a Conference Finalt, és utána jöhet a Stanley cup mint 2007-ben. #GoAnaheim

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Szégyen, hogy egy kanadai csapat sem jut be a PO-ba. Nem is tudom mikor volt ilyen utoljára.
A Canucks is a jó tavalyi éve után szinte nulla volt idén. Nagy gyenge játékos cserék és mozgások voltak. A jókat eladták és gyengébbekkel, fiatalokkal próbálkoztak. Nem jött be sajnos.
A Montreal teljesen szétesett (sajnálom), de a többieknek sem volt reális esélye (talán Ottawa).
Mindenki a Washington nagy menetelését várja (szakírók), de én kédkedve fogadom annak fényében, hogy a PO-ban nem nagy vitézek.
danyly
Tényleg szégyen, viszont a Habs szerintem eddig is csak lufi volt. A Capitals meg ki fog zúgni mint a szél!
gaben
csórikáim, amíg Price függőlegesbe' volt, addig nagyon ment nekik, csak hát... csak hát már régóta nincs úgy.