Jégkorong
22 feliratkozó
3 hónapja
Védekezés annyi volt mint egy gálameccsen. A bunyóban élték ki magukat.Mekkora meccs volt az esti Buffalo-Tampa 8-7, rengeteg bunyó és kiállítás, fordulatos eredmenyek.Jól nézett ki a büntetőpad úgy, hogy alig tudták becsukni az ajtót. A rövid videók alapján csapatbox volt egy kis jégkoronggal megbolondítva.
A novemberi utolsó Atlantic helyről feljott az elsőre a Buffalo. 🫠
Bazsinho
Matthew99
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
3 hónapja
Mekkora meccs volt az esti Buffalo-Tampa 8-7, rengeteg bunyó és kiállítás, fordulatos eredmenyek.Jól nézett ki a büntetőpad úgy, hogy alig tudták becsukni az ajtót. A rövid videók alapján csapatbox volt egy kis jégkoronggal megbolondítva.
A novemberi utolsó Atlantic helyről feljott az elsőre a Buffalo. 🫠
Bazsinho

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
3 hónapja
Mekkora meccs volt az esti Buffalo-Tampa 8-7, rengeteg bunyó és kiállítás, fordulatos eredmenyek. A novemberi utolsó Atlantic helyről feljott az elsőre a Buffalo. 🫠
3 hónapja
csak ez WC kör volt 2 győztes meccsig? playoff meddig megy?Szoki 4 meccs
remontada
3 hónapja
csak ez WC kör volt 2 győztes meccsig? playoff meddig megy?
3 hónapja
Huhuu, még 2x mehetek szurkolni a KAC-nak. 😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Nem akarják kiperkálni a közvetítési díjatén vagyok amúgy analfabéta vagy tényleg nem adja semmi a hoki meccseket? ezer éve nem néztem, de régen mindig adták az ALBA meccset is, főként a Sport Klub.. kb ekkor néztem utoljára tv-ben😀érik az Alba bravúrOTTVAN, YESS
remontada
Amúgy ennek a bécsi csarnoknak rohadt fura helyen van a vendég, de kurvajól látsz, 24 decemberben egy Hári Jani gól miatt majdnem ott szartam be.
zacknorb
remontada
3 hónapja
én vagyok amúgy analfabéta vagy tényleg nem adja semmi a hoki meccseket? ezer éve nem néztem, de régen mindig adták az ALBA meccset is, főként a Sport Klub.. kb ekkor néztem utoljára tv-ben😀érik az Alba bravúrOTTVAN, YESS
remontada
Amúgy ennek a bécsi csarnoknak rohadt fura helyen van a vendég, de kurvajól látsz, 24 decemberben egy Hári Jani gól miatt majdnem ott szartam be.
zacknorb
3 hónapja
érik az Alba bravúrOTTVAN, YESS
remontada
Amúgy ennek a bécsi csarnoknak rohadt fura helyen van a vendég, de kurvajól látsz, 24 decemberben egy Hári Jani gól miatt majdnem ott szartam be.
3 hónapja
érik az Alba bravúr
3 hónapja
Kadri visszajöttNem olcsón de kell a kupához meg a pp játékhoz
3 hónapja
Szép Ducks győzelem. Remélem beelőzzük a Vegas-t jövő héten.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
3 hónapja
Mekkora meccs volt a Sharks ellen mèg ha vègül bukta is lett a vège....2-5ről jöttünk vissza az utolsó harmadban de aztán sajna az egy pont sem lett meg...sebaj nagyot küzdöttünk
3 hónapja
Kings-Avalanche meccsen a 3. gólt az A-nek amit nem adtak meg Necasnak, miért nem adták meg? Azt ítélték hogy a kapus megfogta és kidobta a korongot bulira?
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
3 hónapja
Volán 34 másodpercel a vége előtt ütötte be a powerplay gólt a Fradi ellen, ezzel ők lesznek a 10.ek és mennek prePO, nem a Fradi.Imádtam hogy összetörtük a pici szívüket. Persze hozta utána a zöld tábor a szintet. Na mindegy ennél több kell majd.
zacknorb
3 hónapja
Volán 34 másodpercel a vége előtt ütötte be a powerplay gólt a Fradi ellen, ezzel ők lesznek a 10.ek és mennek prePO, nem a Fradi.
3 hónapja
Végre egy Sharks meccs magyarul!😊
3 hónapja
Az UTE 2-0-ról 2 szoros meccsel 2-2, majd ma sima vereséggel kiesett az OB1 elődöntőben a BJAHC ellen.Nincs Golod, nincs Dansereau, és így már nincs értelmezhető támadójáték sem.
zacknorb
Na majd az Erste Liga rájátszásában, úgyis az a lényeg.
Schlekmann nem ma lett az újpestiek kedvence.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
Az UTE 2-0-ról 2 szoros meccsel 2-2, majd ma sima vereséggel kiesett az OB1 elődöntőben a BJAHC ellen.
4 hónapja
GUY WHO STARTED WATCHING HOCKEY DURING OLYMPICS: I don’t wanna wait 4 years to watch hockey again!
— Mike Beauvais (@MikeBeauvais) February 22, 2026
NHL: We’re back on Wed.
GUY WHO STARTED WATCHING HOCKEY DURING OLYMPICS: Is it just like the Olympics?
NHL: Listen, you’re gonna watch the Vancouver Canucks and like it, alright? pic.twitter.com/mlbjHtgLVC
4 hónapja
Akkor most már legyen egy USA-Kanada és jónapot.Lesz
KeyG
4 hónapja
Akkor most már legyen egy USA-Kanada és jónapot.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
4 hónapja
A női döntőben azt mondta az ES kommentátor, hogy nem kizárt a játéka az elődöntőben.😲Az egy oldalsó térdszalag sérülés, tippem torn MCL, de igazából majdnem mindegy, hogy szakadt, vagy sem, mert ha csak rándult és még nincs elszakadva, a gyulladásra ráterhelve az a következő lépés. Ezen a szinten meg korizni így kb. felesleges fél lábbal, mert csak a baj lesz.A meccsre irtak, de diagnozist, meg hogy mennyit hagy ki, sehol sem csak ezert kerdeztem, van-e hivatalos. De egyebkent ket hitet kapott, az elsonel maga ala fordult szemlatomast a terde, es azt irjak, lower body injury, ugyhogy persze siman lehet, hogy ennyi volt neki akar az olimpia, ha meg szakadt valami, akkor a Penguins foleg boldog lehet..Diagnózist nem láttam, csak hogy out, aztán azóta nem találom a hírtSidnek out az olimpiaHol irnak diagnozist?
dande2
Stez
De most jut eszembe, az is lehet a konkrèt meccsre vonatkozott ès nem az egèsz tornára 😏
dande2
Stez
kishaszi

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
4 hónapja
Az egy oldalsó térdszalag sérülés, tippem torn MCL, de igazából majdnem mindegy, hogy szakadt, vagy sem, mert ha csak rándult és még nincs elszakadva, a gyulladásra ráterhelve az a következő lépés. Ezen a szinten meg korizni így kb. felesleges fél lábbal, mert csak a baj lesz.A meccsre irtak, de diagnozist, meg hogy mennyit hagy ki, sehol sem csak ezert kerdeztem, van-e hivatalos. De egyebkent ket hitet kapott, az elsonel maga ala fordult szemlatomast a terde, es azt irjak, lower body injury, ugyhogy persze siman lehet, hogy ennyi volt neki akar az olimpia, ha meg szakadt valami, akkor a Penguins foleg boldog lehet..Diagnózist nem láttam, csak hogy out, aztán azóta nem találom a hírtSidnek out az olimpiaHol irnak diagnozist?
dande2
Stez
De most jut eszembe, az is lehet a konkrèt meccsre vonatkozott ès nem az egèsz tornára 😏
dande2
Stez
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
4 hónapja
Ja, és még ott van a másik kérdés, hogy a hoki foglalja a legtöbb helyet az olimpiai faluban, mondjuk se itt nem lett volna probléma a hellyel, se a kövi 3 helyen nem lenne szerintem.