Jégkorong
22 feliratkozó
4 hónapja
Oké, egy osztrák csapat talán még be is férne, de egy norvég/kazah/magyar/szlovén valszeg ugyanúgy csak a kiütések számát növelné.Négy csapat még beleférne. Főleg hogyha megszüntetnék a csajok bohóckodását.Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!Putyin tudna rajta bővíteni, de... szóval a szlovákok mentek tovább a legsimábban az érdekes dolog, mert a nyolcas mezőny két leggyengébb csapata egymás ellen játszott. de ha itt lennének az oroszok, akkor instant a második legesélyesebb csapat lennének, ha nem az első.
Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.
🤘 gaben 🤘
ami a hosszt illeti, nyilván a két és fél hétbe bele kell férni a női meccsekkel együtt, de a két megoldási lehetőség a 16 csapat négy négyes csapatban 12 helyett (24 csoportmeccs a 18 helyett) és onnan a továbbjutás (annyi meccs, ahány továbbjutó van, ez 8-12 meccs), vagy ugyanúgy 12 csapat, de két hatos csoportban (30 csoportmeccs a 18 helyett, plusz 8-12 a kieséses szakaszban).
őszintén szólva azt nem látom, miért kellene emelni a résztvevők számán, a franciák és az olaszok így is rettenetesen kilógtak lefelé, azért annyira nem kéne higítani a mezőnyt.
slowmotion
🤘 gaben 🤘
És a lebonyolítás is olyan, hogy csoportkör eleje-közepén nem fognak komolyat hozni a nagyok, kivéve ha csoportkörből csak top4 megy tovább.
Plusz erről még nem volt szó, de nem lesz többet közvetítve a hoki, ha több meccs lesz sem.
Ja, és ugye 80%ban egy csarnokban akarják lebonyolítani, tehát a meccs/nap szám is erősen felülről korlátos.
4 hónapja
Négy csapat még beleférne. Főleg hogyha megszüntetnék a csajok bohóckodását.Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!Putyin tudna rajta bővíteni, de... szóval a szlovákok mentek tovább a legsimábban az érdekes dolog, mert a nyolcas mezőny két leggyengébb csapata egymás ellen játszott. de ha itt lennének az oroszok, akkor instant a második legesélyesebb csapat lennének, ha nem az első.
Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.
🤘 gaben 🤘
ami a hosszt illeti, nyilván a két és fél hétbe bele kell férni a női meccsekkel együtt, de a két megoldási lehetőség a 16 csapat négy négyes csapatban 12 helyett (24 csoportmeccs a 18 helyett) és onnan a továbbjutás (annyi meccs, ahány továbbjutó van, ez 8-12 meccs), vagy ugyanúgy 12 csapat, de két hatos csoportban (30 csoportmeccs a 18 helyett, plusz 8-12 a kieséses szakaszban).
őszintén szólva azt nem látom, miért kellene emelni a résztvevők számán, a franciák és az olaszok így is rettenetesen kilógtak lefelé, azért annyira nem kéne higítani a mezőnyt.
slowmotion
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
4 hónapja
4 v4 jobban hangzik, de ez a 3on3 rohej.akkor csináljanak 4v4-et, de szerintem ez így jobb volt pl a meccs végénél - ezeknél a csapatoknál 5v5-ben szinte nem lehet mozdulni, mert túl jól védekeznek a támadások ellen. meg ha 5v5 OT lenne rendes játékidővel, akkor kellene előtte plusz pihenő, tovább nyúlik a meccs, stb stb.Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!nekem a problemam igazabol az, hogy 3on3 OT van.
Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.
🤘 gaben 🤘
ez igy annyira gaz. mar NHLben is sokan szidjak, de legalabb az 5 percig tart es nem dont el PO parharcot.
csebi
most az "ilyenen múlik a meccs" az szerintem teljesen felesleges - ha Zibanejad egy hüvelykkel téved bármelyik irányba, akkor egy 1:0-ás meccsről beszélünk jó eséllyel.
slowmotion
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
www.jegkorongszovetseg.hu/uj-vb-formatum?fbclid=IwdGRjcAQDys5jbGNrBAPKymV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHlnI0Xe6EBJSw0Ol8O_MI8_sHkgOEWvi2pfnRUiUWhzcjYPNzHRuabDqq0As_aem_TFV1-nV2obEEFmZGzrXwcQEnnél vajon mire gondolt az IIHF, hogy így egy Mongólia-Hongkong meccset helyszínen 100 helyett 110-120 fő fog megtekinteni?
4 hónapja
Én konkrétan csökkenteni akartam volna 10re, aztán rájöttem hogy vannak oroszok, és velük együtt a 12 már pont ideális.Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!Putyin tudna rajta bővíteni, de... szóval a szlovákok mentek tovább a legsimábban az érdekes dolog, mert a nyolcas mezőny két leggyengébb csapata egymás ellen játszott. de ha itt lennének az oroszok, akkor instant a második legesélyesebb csapat lennének, ha nem az első.
Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.
🤘 gaben 🤘
ami a hosszt illeti, nyilván a két és fél hétbe bele kell férni a női meccsekkel együtt, de a két megoldási lehetőség a 16 csapat négy négyes csapatban 12 helyett (24 csoportmeccs a 18 helyett) és onnan a továbbjutás (annyi meccs, ahány továbbjutó van, ez 8-12 meccs), vagy ugyanúgy 12 csapat, de két hatos csoportban (30 csoportmeccs a 18 helyett, plusz 8-12 a kieséses szakaszban).
őszintén szólva azt nem látom, miért kellene emelni a résztvevők számán, a franciák és az olaszok így is rettenetesen kilógtak lefelé, azért annyira nem kéne higítani a mezőnyt.
slowmotion
4 hónapja
akkor csináljanak 4v4-et, de szerintem ez így jobb volt pl a meccs végénél - ezeknél a csapatoknál 5v5-ben szinte nem lehet mozdulni, mert túl jól védekeznek a támadások ellen. meg ha 5v5 OT lenne rendes játékidővel, akkor kellene előtte plusz pihenő, tovább nyúlik a meccs, stb stb.Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!nekem a problemam igazabol az, hogy 3on3 OT van.
Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.
🤘 gaben 🤘
ez igy annyira gaz. mar NHLben is sokan szidjak, de legalabb az 5 percig tart es nem dont el PO parharcot.
csebi
most az "ilyenen múlik a meccs" az szerintem teljesen felesleges - ha Zibanejad egy hüvelykkel téved bármelyik irányba, akkor egy 1:0-ás meccsről beszélünk jó eséllyel.
4 hónapja
ez nekem is eszembe jutott, ez így túl lutri befejezés nekem ekkora téthez.Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!nekem a problemam igazabol az, hogy 3on3 OT van.
Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.
🤘 gaben 🤘
ez igy annyira gaz. mar NHLben is sokan szidjak, de legalabb az 5 percig tart es nem dont el PO parharcot.
csebi
4 hónapja
Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!nekem a problemam igazabol az, hogy 3on3 OT van.
Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.
🤘 gaben 🤘
ez igy annyira gaz. mar NHLben is sokan szidjak, de legalabb az 5 percig tart es nem dont el PO parharcot.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!Putyin tudna rajta bővíteni, de... szóval a szlovákok mentek tovább a legsimábban az érdekes dolog, mert a nyolcas mezőny két leggyengébb csapata egymás ellen játszott. de ha itt lennének az oroszok, akkor instant a második legesélyesebb csapat lennének, ha nem az első.
Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.
🤘 gaben 🤘
ami a hosszt illeti, nyilván a két és fél hétbe bele kell férni a női meccsekkel együtt, de a két megoldási lehetőség a 16 csapat négy négyes csapatban 12 helyett (24 csoportmeccs a 18 helyett) és onnan a továbbjutás (annyi meccs, ahány továbbjutó van, ez 8-12 meccs), vagy ugyanúgy 12 csapat, de két hatos csoportban (30 csoportmeccs a 18 helyett, plusz 8-12 a kieséses szakaszban).
őszintén szólva azt nem látom, miért kellene emelni a résztvevők számán, a franciák és az olaszok így is rettenetesen kilógtak lefelé, azért annyira nem kéne higítani a mezőnyt.
4 hónapja
Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
4 hónapja
CBA-ban ezért kaptak a klubok csomó engedményt, szóval "megérte" nekikugyhogy persze siman lehet, hogy ennyi volt neki akar az olimpia, ha meg szakadt valami, akkor a Penguins foleg boldog lehet..Ami megint kinyitja majd a vitát -jogosan-, hogy egy profi klub elengedje e a szarrá fizetett játékosát ingyen bohóckodni világversenyre.
Stez
Őszentsége Sobri Jóska
Lesz ez még így se!
4 hónapja
Nem ingyen, szerintem az NHL meg a klubok is kapnak penzt az olimpiai bizottsagtol, csak nyilvan az lokaka ahhoz kepest, hogy elveszitik a legjobbjukat a szezon hajrajara.ugyhogy persze siman lehet, hogy ennyi volt neki akar az olimpia, ha meg szakadt valami, akkor a Penguins foleg boldog lehet..Ami megint kinyitja majd a vitát -jogosan-, hogy egy profi klub elengedje e a szarrá fizetett játékosát ingyen bohóckodni világversenyre.
Stez
Őszentsége Sobri Jóska
Szerkesztette: Stez
4 hónapja
ugyhogy persze siman lehet, hogy ennyi volt neki akar az olimpia, ha meg szakadt valami, akkor a Penguins foleg boldog lehet..Ami megint kinyitja majd a vitát -jogosan-, hogy egy profi klub elengedje e a szarrá fizetett játékosát ingyen bohóckodni világversenyre.
Stez
4 hónapja
A meccsre irtak, de diagnozist, meg hogy mennyit hagy ki, sehol sem csak ezert kerdeztem, van-e hivatalos. De egyebkent ket hitet kapott, az elsonel maga ala fordult szemlatomast a terde, es azt irjak, lower body injury, ugyhogy persze siman lehet, hogy ennyi volt neki akar az olimpia, ha meg szakadt valami, akkor a Penguins foleg boldog lehet..Diagnózist nem láttam, csak hogy out, aztán azóta nem találom a hírtSidnek out az olimpiaHol irnak diagnozist?
dande2
Stez
De most jut eszembe, az is lehet a konkrèt meccsre vonatkozott ès nem az egèsz tornára 😏
dande2
4 hónapja
Diagnózist nem láttam, csak hogy out, aztán azóta nem találom a hírtSidnek out az olimpiaHol irnak diagnozist?
dande2
Stez
De most jut eszembe, az is lehet a konkrèt meccsre vonatkozott ès nem az egèsz tornára 😏
4 hónapja
Ha kifordult a térde, akkor easy money, kettő darab meccs van hátra maximum mindenkinek.Sidnek out az olimpiaHol irnak diagnozist?
dande2
Stez
4 hónapja
Sidnek out az olimpiaHol irnak diagnozist?
dande2
4 hónapja
Sidnek out az olimpiaRemélem az alapszakasz nem lesz out neki.
dande2
4 hónapja
Sidnek out az olimpiaKár 😕
dande2
Remélem, ha nem Finnek, akkor miatta is ők nyerik.


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
4 hónapja
Sidnek out az olimpia
4 hónapja
Gudast eddig is rüheltem, hát még most, hogy sérülést okozott Crosbynak. Remélem nem komoly.Nehéz lenne azt mondani, hogy kedvelem a Gudas féléket, de én úgy láttam, hogy még ütközés előtt kifordult Sid lába.
Gergőke
Szerkesztette: kishaszi
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
4 hónapja
Too many talent
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
4 hónapja
Gudast eddig is rüheltem, hát még most, hogy sérülést okozott Crosbynak. Remélem nem komoly.Rosszul vagyok tőle mióta kacsa.
Gergőke
Mindig csak pont annyira alattomos, hogy 'beleférjen'. Most is.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
4 hónapja
Gudast eddig is rüheltem, hát még most, hogy sérülést okozott Crosbynak. Remélem nem komoly.
4 hónapja
Ha nem lesz komolyabb bünti(nem lesz) akkor is topNyilván a történet szempontjából a legkevésbé fontos, de kíváncsi leszek hogy hányadik helyen viszik el a drafton.www.espn.com/nhl/story/_/id/47851034/felony-charge-top-nhl-prospect-gavin-mckenna-droppedKicsit vicc az egész, de hát az amerikai u18-as válogatott játékosok elleni csoportos nemi erőszakot is sikerült valahogy böri nélkül kihozniuk, mondjuk a delikvensek között volt NHL-poronty is.
Janek
slowmotion
Mikey
5 a srác