Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 642 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!
Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.
🤘 gaben 🤘
Putyin tudna rajta bővíteni, de... szóval a szlovákok mentek tovább a legsimábban az érdekes dolog, mert a nyolcas mezőny két leggyengébb csapata egymás ellen játszott. de ha itt lennének az oroszok, akkor instant a második legesélyesebb csapat lennének, ha nem az első.

ami a hosszt illeti, nyilván a két és fél hétbe bele kell férni a női meccsekkel együtt, de a két megoldási lehetőség a 16 csapat négy négyes csapatban 12 helyett (24 csoportmeccs a 18 helyett) és onnan a továbbjutás (annyi meccs, ahány továbbjutó van, ez 8-12 meccs), vagy ugyanúgy 12 csapat, de két hatos csoportban (30 csoportmeccs a 18 helyett, plusz 8-12 a kieséses szakaszban).

őszintén szólva azt nem látom, miért kellene emelni a résztvevők számán, a franciák és az olaszok így is rettenetesen kilógtak lefelé, azért annyira nem kéne higítani a mezőnyt.
slowmotion
Négy csapat még beleférne. Főleg hogyha megszüntetnék a csajok bohóckodását.
🤘 gaben 🤘
Oké, egy osztrák csapat talán még be is férne, de egy norvég/kazah/magyar/szlovén valszeg ugyanúgy csak a kiütések számát növelné.
És a lebonyolítás is olyan, hogy csoportkör eleje-közepén nem fognak komolyat hozni a nagyok, kivéve ha csoportkörből csak top4 megy tovább.
Plusz erről még nem volt szó, de nem lesz többet közvetítve a hoki, ha több meccs lesz sem.
Ja, és ugye 80%ban egy csarnokban akarják lebonyolítani, tehát a meccs/nap szám is erősen felülről korlátos.
4 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!
Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.
🤘 gaben 🤘
Putyin tudna rajta bővíteni, de... szóval a szlovákok mentek tovább a legsimábban az érdekes dolog, mert a nyolcas mezőny két leggyengébb csapata egymás ellen játszott. de ha itt lennének az oroszok, akkor instant a második legesélyesebb csapat lennének, ha nem az első.

ami a hosszt illeti, nyilván a két és fél hétbe bele kell férni a női meccsekkel együtt, de a két megoldási lehetőség a 16 csapat négy négyes csapatban 12 helyett (24 csoportmeccs a 18 helyett) és onnan a továbbjutás (annyi meccs, ahány továbbjutó van, ez 8-12 meccs), vagy ugyanúgy 12 csapat, de két hatos csoportban (30 csoportmeccs a 18 helyett, plusz 8-12 a kieséses szakaszban).

őszintén szólva azt nem látom, miért kellene emelni a résztvevők számán, a franciák és az olaszok így is rettenetesen kilógtak lefelé, azért annyira nem kéne higítani a mezőnyt.
slowmotion
Négy csapat még beleférne. Főleg hogyha megszüntetnék a csajok bohóckodását.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
4 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!
Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.
🤘 gaben 🤘
nekem a problemam igazabol az, hogy 3on3 OT van.
ez igy annyira gaz. mar NHLben is sokan szidjak, de legalabb az 5 percig tart es nem dont el PO parharcot.
csebi
akkor csináljanak 4v4-et, de szerintem ez így jobb volt pl a meccs végénél - ezeknél a csapatoknál 5v5-ben szinte nem lehet mozdulni, mert túl jól védekeznek a támadások ellen. meg ha 5v5 OT lenne rendes játékidővel, akkor kellene előtte plusz pihenő, tovább nyúlik a meccs, stb stb.

most az "ilyenen múlik a meccs" az szerintem teljesen felesleges - ha Zibanejad egy hüvelykkel téved bármelyik irányba, akkor egy 1:0-ás meccsről beszélünk jó eséllyel.
slowmotion
4 v4 jobban hangzik, de ez a 3on3 rohej.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 642 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 www.jegkorongszovetseg.hu/uj-vb-formatum?fbclid=IwdGRjcAQDys5jbGNrBAPKymV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHlnI0Xe6EBJSw0Ol8O_MI8_sHkgOEWvi2pfnRUiUWhzcjYPNzHRuabDqq0As_aem_TFV1-nV2obEEFmZGzrXwcQ

Ennél vajon mire gondolt az IIHF, hogy így egy Mongólia-Hongkong meccset helyszínen 100 helyett 110-120 fő fog megtekinteni?
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 642 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!
Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.
🤘 gaben 🤘
Putyin tudna rajta bővíteni, de... szóval a szlovákok mentek tovább a legsimábban az érdekes dolog, mert a nyolcas mezőny két leggyengébb csapata egymás ellen játszott. de ha itt lennének az oroszok, akkor instant a második legesélyesebb csapat lennének, ha nem az első.

ami a hosszt illeti, nyilván a két és fél hétbe bele kell férni a női meccsekkel együtt, de a két megoldási lehetőség a 16 csapat négy négyes csapatban 12 helyett (24 csoportmeccs a 18 helyett) és onnan a továbbjutás (annyi meccs, ahány továbbjutó van, ez 8-12 meccs), vagy ugyanúgy 12 csapat, de két hatos csoportban (30 csoportmeccs a 18 helyett, plusz 8-12 a kieséses szakaszban).

őszintén szólva azt nem látom, miért kellene emelni a résztvevők számán, a franciák és az olaszok így is rettenetesen kilógtak lefelé, azért annyira nem kéne higítani a mezőnyt.
slowmotion
Én konkrétan csökkenteni akartam volna 10re, aztán rájöttem hogy vannak oroszok, és velük együtt a 12 már pont ideális.
4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!
Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.
🤘 gaben 🤘
nekem a problemam igazabol az, hogy 3on3 OT van.
ez igy annyira gaz. mar NHLben is sokan szidjak, de legalabb az 5 percig tart es nem dont el PO parharcot.
csebi
akkor csináljanak 4v4-et, de szerintem ez így jobb volt pl a meccs végénél - ezeknél a csapatoknál 5v5-ben szinte nem lehet mozdulni, mert túl jól védekeznek a támadások ellen. meg ha 5v5 OT lenne rendes játékidővel, akkor kellene előtte plusz pihenő, tovább nyúlik a meccs, stb stb.

most az "ilyenen múlik a meccs" az szerintem teljesen felesleges - ha Zibanejad egy hüvelykkel téved bármelyik irányba, akkor egy 1:0-ás meccsről beszélünk jó eséllyel.
4 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!
Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.
🤘 gaben 🤘
nekem a problemam igazabol az, hogy 3on3 OT van.
ez igy annyira gaz. mar NHLben is sokan szidjak, de legalabb az 5 percig tart es nem dont el PO parharcot.
csebi
ez nekem is eszembe jutott, ez így túl lutri befejezés nekem ekkora téthez.
4 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!
Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.
🤘 gaben 🤘
nekem a problemam igazabol az, hogy 3on3 OT van.
ez igy annyira gaz. mar NHLben is sokan szidjak, de legalabb az 5 percig tart es nem dont el PO parharcot.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!
Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.
🤘 gaben 🤘
Putyin tudna rajta bővíteni, de... szóval a szlovákok mentek tovább a legsimábban az érdekes dolog, mert a nyolcas mezőny két leggyengébb csapata egymás ellen játszott. de ha itt lennének az oroszok, akkor instant a második legesélyesebb csapat lennének, ha nem az első.

ami a hosszt illeti, nyilván a két és fél hétbe bele kell férni a női meccsekkel együtt, de a két megoldási lehetőség a 16 csapat négy négyes csapatban 12 helyett (24 csoportmeccs a 18 helyett) és onnan a továbbjutás (annyi meccs, ahány továbbjutó van, ez 8-12 meccs), vagy ugyanúgy 12 csapat, de két hatos csoportban (30 csoportmeccs a 18 helyett, plusz 8-12 a kieséses szakaszban).

őszintén szólva azt nem látom, miért kellene emelni a résztvevők számán, a franciák és az olaszok így is rettenetesen kilógtak lefelé, azért annyira nem kéne higítani a mezőnyt.
4 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Azta mindenit, Szlovákia ment tovább a legsimábban!
Viszont tényleg bővíthetnének a mezőnyön mert ez nagyon hamar véget ér így.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
4 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
ugyhogy persze siman lehet, hogy ennyi volt neki akar az olimpia, ha meg szakadt valami, akkor a Penguins foleg boldog lehet..
Stez
Ami megint kinyitja majd a vitát -jogosan-, hogy egy profi klub elengedje e a szarrá fizetett játékosát ingyen bohóckodni világversenyre.
Őszentsége Sobri Jóska
CBA-ban ezért kaptak a klubok csomó engedményt, szóval "megérte" nekik

Lesz ez még így se!
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
ugyhogy persze siman lehet, hogy ennyi volt neki akar az olimpia, ha meg szakadt valami, akkor a Penguins foleg boldog lehet..
Stez
Ami megint kinyitja majd a vitát -jogosan-, hogy egy profi klub elengedje e a szarrá fizetett játékosát ingyen bohóckodni világversenyre.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem ingyen, szerintem az NHL meg a klubok is kapnak penzt az olimpiai bizottsagtol, csak nyilvan az lokaka ahhoz kepest, hogy elveszitik a legjobbjukat a szezon hajrajara.

Szerkesztette: Stez

4 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 360 — #NoStress
ugyhogy persze siman lehet, hogy ennyi volt neki akar az olimpia, ha meg szakadt valami, akkor a Penguins foleg boldog lehet..
Stez
Ami megint kinyitja majd a vitát -jogosan-, hogy egy profi klub elengedje e a szarrá fizetett játékosát ingyen bohóckodni világversenyre.

4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
Sidnek out az olimpia
dande2
Hol irnak diagnozist?
Stez
Diagnózist nem láttam, csak hogy out, aztán azóta nem találom a hírt
De most jut eszembe, az is lehet a konkrèt meccsre vonatkozott ès nem az egèsz tornára 😏
dande2
A meccsre irtak, de diagnozist, meg hogy mennyit hagy ki, sehol sem csak ezert kerdeztem, van-e hivatalos. De egyebkent ket hitet kapott, az elsonel maga ala fordult szemlatomast a terde, es azt irjak, lower body injury, ugyhogy persze siman lehet, hogy ennyi volt neki akar az olimpia, ha meg szakadt valami, akkor a Penguins foleg boldog lehet..

4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 316 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sidnek out az olimpia
dande2
Hol irnak diagnozist?
Stez
Diagnózist nem láttam, csak hogy out, aztán azóta nem találom a hírt
De most jut eszembe, az is lehet a konkrèt meccsre vonatkozott ès nem az egèsz tornára 😏
4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Sidnek out az olimpia
dande2
Hol irnak diagnozist?
Stez
Ha kifordult a térde, akkor easy money, kettő darab meccs van hátra maximum mindenkinek.
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
Sidnek out az olimpia
dande2
Hol irnak diagnozist?

4 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Sidnek out az olimpia
dande2
Remélem az alapszakasz nem lesz out neki.

4 hónapja
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Sidnek out az olimpia
dande2
Kár 😕
Remélem, ha nem Finnek, akkor miatta is ők nyerik.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 316 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sidnek out az olimpia
4 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Gudast eddig is rüheltem, hát még most, hogy sérülést okozott Crosbynak. Remélem nem komoly.
Gergőke
Nehéz lenne azt mondani, hogy kedvelem a Gudas féléket, de én úgy láttam, hogy még ütközés előtt kifordult Sid lába.

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
4 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Too many talent

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
4 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Gudast eddig is rüheltem, hát még most, hogy sérülést okozott Crosbynak. Remélem nem komoly.
Gergőke
Rosszul vagyok tőle mióta kacsa.
Mindig csak pont annyira alattomos, hogy 'beleférjen'. Most is.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
4 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Gudast eddig is rüheltem, hát még most, hogy sérülést okozott Crosbynak. Remélem nem komoly.

4 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
 www.espn.com/nhl/story/_/id/47851034/felony-charge-top-nhl-prospect-gavin-mckenna-dropped
Janek
Kicsit vicc az egész, de hát az amerikai u18-as válogatott játékosok elleni csoportos nemi erőszakot is sikerült valahogy böri nélkül kihozniuk, mondjuk a delikvensek között volt NHL-poronty is.
slowmotion
Nyilván a történet szempontjából a legkevésbé fontos, de kíváncsi leszek hogy hányadik helyen viszik el a drafton.
Mikey
Ha nem lesz komolyabb bünti(nem lesz) akkor is top
5 a srác