Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
Remélem, hogy hasonlóan színvonalas lesz a döntő, mint az eddigi PO.
7. mérkőzés OT, Kane góljával nyer a Blackhawks. 😊
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 079 — nabege2@yahoo.com
én szerintem simább lesz
4-1 hawks
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 327 — Így remélem megfelelek nektek.....
4-2 Hawks (remélem 😀)
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Nehéz a tipp a Stanley Cup leendő idei győztesére.
Mindenképpen szoros párharc lesz, ez nem kétséges. Az én megítélésem szerint a Chicagonak egyik utolsó esélye a kupa elhódítására. Elég idős a keret és már nem biztos, hogy együtt marad + ki tudja kik jönnek-mennek a csapatból. De 6 év alatt harmadik döntő, ez jelzésértékű.

A Bolts pedig egy feltörekvő gárda melyet szisztematikusan, fokról-fokra építettek fel. Nagyon nagy jövő előtt áll a franchise. Tele fiatal, energikus és tehetséges játékosokkal + kiegészülve a rutinosokkal.

A tippem: 4-3 a Boltsnak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
az egyik OT-s meccset be kellett volna húzni...NB2
Igazság szerint jah, pl. Game 4. Ott megvolt a lehetőség miután 1-3-ról 4-3-ra fordított a csapat, hogy 3-1-gyel jöjjenek vissza Anaheimba. De nem, helyette második OT-ban vereség, és 2-2... aztán a hatodik-hetedik meccsen kijött a rutinbeli és edzőbeli különbség, és mehet golfozni a társaság.

Arról nem beszélve hogy Toews is akkor hozta magát, amikor jó kapitányként illik, Getzlaf ellenben semmit nem csinált főleg az utolsó két meccsen.

Mindegy, majd jövőre (se).

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 079 — nabege2@yahoo.com
az egyik OT-s meccset be kellett volna húzni...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Három év alatt három Game 7 vereség, abból az utolsó kettő hazai jégen simázva. Ezt csinálja a Ducks után valaki!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
az NBC-nél azért fellélegezhettek most kissé, a Tampa-Anaheim maximum negatív nézettségi rekordokat döntögetett volna 😊 két kedvenc csapat a döntőben, remélem most a Lightning nyer


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Babs PC. nem lehet haragudni erre az emberre.
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Visszavette a pályaelőnyt a Ducks, ráadásul úgy, hogy bőven jobban játszott a Blackhawksnál. Pedig a chicagóiak öt PP-t is kaptak, szemben a Ducks egyével, és abból kettő szvsz eléggé 'véleményes' volt. Szerencsére az ő 3-4. soruk kapura szinte teljesen veszélytelen, míg a Ducksé sokszor dominál is.Mikey
Nem volt az évszázad meccse, de meglett. Toews meg menjen el színészkedni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Babcock >>>>>> TorontoKicsit sajnálom mert a Detroit mindig is szimpatikusabb volt.gaben
😕
(és furcsa lesz látni, hogy a Leafs nem lúzerkedik)slowmotion
Azért a közeljövőben még fog, mert állítólag kőkemény rebuild lesz.Mikey
Lehet izgulni kihez kerül a pufifánk Kessel.gaben
Izgulni? Hát Anaheimba biztosan nem fog, egyébként pont nem érdekel. 😀

- - - - -

Visszavette a pályaelőnyt a Ducks, ráadásul úgy, hogy bőven jobban játszott a Blackhawksnál. Pedig a chicagóiak öt PP-t is kaptak, szemben a Ducks egyével, és abból kettő szvsz eléggé 'véleményes' volt. Szerencsére az ő 3-4. soruk kapura szinte teljesen veszélytelen, míg a Ducksé sokszor dominál is.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 327 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami azt illeti ha már nem zavartuk el Teri nénit, és nem hozzánk jött, jobban örültem volna én is ha a Csendes-óceán felé veszi az irányt vagy közép nyugatnak, de hát ez van.........

Remélem jövőre Price legalább meg tudja közelíteni idei formáját, játékban meg sikerül vmit kitalálni, mert akkor inkább be se jussunk a PO-ba. Szegény Price is így megint lemaradt egy VB címről Stanley meg kanyarba se..........

Go Habs!!!!
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Babcock >>>>>> TorontoKicsit sajnálom mert a Detroit mindig is szimpatikusabb volt.gaben
😕
(és furcsa lesz látni, hogy a Leafs nem lúzerkedik)slowmotion
Azért a közeljövőben még fog, mert állítólag kőkemény rebuild lesz.Mikey
Lehet izgulni kihez kerül a pufifánk Kessel.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
8 év 50 millió dollár, az egyik legpatinásabb együttesnél. Sajnos eljött a váltás ideje, szerintem mindkét félnek kellett már egy új impulzus. Kevés csapatnál marad meg 10 évig egy edző mostanság, örülök, hogy mi részesei voltunk ennek, de ebben az időben szerintem kevés volt az 1 Stanley és 1 elvesztett döntő. Több volt ebben a csapatban, az utóbbi 10 évben.
Remélem Blashill megkapja az esélyt, hogy megmutassa az AHL után az NHL-ben is egy elit csapatot tud összerakni, mert a jelenlegi Red Wings (még) nem az.Habi
előbb azért nyerje meg a Caldert a Griffins-szel 😊slowmotion
címvédés után lenne jó, ha felhoznák 😊
Viszont lényegében amíg a fiatalok bent vannak (főcsoport döntő kezdődik vasárnap) a rájátszásban, addig az edzőkérdés sem lesz lezárva, tehát könnyen lehet, hogy még 1 hónapig nem lesz edzőnk. Blashill-t nem akarják baszogatni (teljesen logikusan) addig.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
8 év 50 millió dollár, az egyik legpatinásabb együttesnél. Sajnos eljött a váltás ideje, szerintem mindkét félnek kellett már egy új impulzus. Kevés csapatnál marad meg 10 évig egy edző mostanság, örülök, hogy mi részesei voltunk ennek, de ebben az időben szerintem kevés volt az 1 Stanley és 1 elvesztett döntő. Több volt ebben a csapatban, az utóbbi 10 évben.
Remélem Blashill megkapja az esélyt, hogy megmutassa az AHL után az NHL-ben is egy elit csapatot tud összerakni, mert a jelenlegi Red Wings (még) nem az.Habi
előbb azért nyerje meg a Caldert a Griffins-szel 😊
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
8 év 50 millió dollár, az egyik legpatinásabb együttesnél. Sajnos eljött a váltás ideje, szerintem mindkét félnek kellett már egy új impulzus. Kevés csapatnál marad meg 10 évig egy edző mostanság, örülök, hogy mi részesei voltunk ennek, de ebben az időben szerintem kevés volt az 1 Stanley és 1 elvesztett döntő. Több volt ebben a csapatban, az utóbbi 10 évben.
Remélem Blashill megkapja az esélyt, hogy megmutassa az AHL után az NHL-ben is egy elit csapatot tud összerakni, mert a jelenlegi Red Wings (még) nem az.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Azért ezt a gólt nem megadni több mint disznóság, ráadásul kímélték is volna a játékosokat. Ejnye-bejnye 😀

 www.youtube.com/watch?v=bisGLo_mFGs#t=16dande
a szabályokat márpedig be kell tartani ...csebi
Tudom na csak akkor is, és a rossz szabályokat meg kell változtatni 😀dande
Az ugyan miért rossz szabály, hogy csak bottal lehet szándékosan gólt szerezni?


Babcock >>>>>> Toronto
Kicsit sajnálom mert a Detroit mindig is szimpatikusabb volt.gaben
😕
(és furcsa lesz látni, hogy a Leafs nem lúzerkedik)slowmotion
Azért a közeljövőben még fog, mert állítólag kőkemény rebuild lesz.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Babcock >>>>>> Toronto
Kicsit sajnálom mert a Detroit mindig is szimpatikusabb volt.gaben
😕
(és furcsa lesz látni, hogy a Leafs nem lúzerkedik)
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Babcock >>>>>> Toronto
Kicsit sajnálom mert a Detroit mindig is szimpatikusabb volt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Azért ezt a gólt nem megadni több mint disznóság, ráadásul kímélték is volna a játékosokat. Ejnye-bejnye 😀

 www.youtube.com/watch?v=bisGLo_mFGs#t=16dande
a szabályokat márpedig be kell tartani ...csebi
Tudom na csak akkor is, és a rossz szabályokat meg kell változtatni 😀dande
akkor... Bryant elkapása érvényes! 😊

szerk: avagy: "Szép volt, szép volt, csak szart sem ért!"
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Azért ezt a gólt nem megadni több mint disznóság, ráadásul kímélték is volna a játékosokat. Ejnye-bejnye 😀

 www.youtube.com/watch?v=bisGLo_mFGs#t=16dande
Láttam egy hasonló esetet (bár ott lehet váll volt, de a fejelő mozdulat sor elkezdődött), de már nem emlékszem, hogy az idei vébén v. a mostani PO-ban. :-/

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 327 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ezt a gólt nem megadni több mint disznóság, ráadásul kímélték is volna a játékosokat. Ejnye-bejnye 😀

 www.youtube.com/watch?v=bisGLo_mFGs#t=16dande
a szabályokat márpedig be kell tartani ...csebi
Tudom na csak akkor is, és a rossz szabályokat meg kell változtatni 😀
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Azért ezt a gólt nem megadni több mint disznóság, ráadásul kímélték is volna a játékosokat. Ejnye-bejnye 😀

 www.youtube.com/watch?v=bisGLo_mFGs#t=16dande
a szabályokat márpedig be kell tartani ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 327 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ezt a gólt nem megadni több mint disznóság, ráadásul kímélték is volna a játékosokat. Ejnye-bejnye 😀

 www.youtube.com/watch?v=bisGLo_mFGs#t=16
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ez tényleg thriller! 62 kapura lövés és 2 gól???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "