Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Forsberg mától nálunk edz. 😊

http://denversports.blog.hu/2011/01/22/forsberg_ujra_denverben_treningezikTheMileHighCity
Én személy szerint örülnék neki, ha újra tudna játszani a ligában. Aztán, hogy milyen eredményei lennének az már más kérdés, de mindig is nagy kedvencem volt. 😊

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Forsberg mától nálunk edz. 😊

http://denversports.blog.hu/2011/01/22/forsberg_ujra_denverben_treningezik


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
eric staal és lidstrom lesz a két CSK az all-staron


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
http://sports.espn.go.com/oly/olyhockey/news/story?id=5995103
😀

a meccset pedig nagyon megérte megnézni,sajnálhatja aki nem látta


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Micsoda fogadás volt a ruszkikra tenni 4,4es szorzóval 😊 és még jó, hogy nem nyomtam el a meccsről.Rajna
Összejött azért egy denveri ezüstérem. 😊

Még egy kis összefoglaló az eseményekről, és a két denveri aranygyerek szerepléséről:

http://denversports.blog.hu/2011/01/06/junior_jegkorong_vb_egy_denveri_ezustermes


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Micsoda fogadás volt a ruszkikra tenni 4,4es szorzóval 😊 és még jó, hogy nem nyomtam el a meccsről.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Ha akar valaki még az olaszok elleni vb meccsre jegyet, akkor siessen, ma tettek ki új jegyeket, és szerintem nem kell sok idő neki, hogy elfogyjon. Bérletet akartam venni, de már nem láttam, így külön vettem minden meccsre jegyet, de a lényeg hogy van mind az ötre. 😊 Szerk. : mégis lehet bérletet venni, aki akar.s.gergo
Lehet hát. Én voltam az első még SNF alatt, aki vett 😛 mondjuk a spanyol meccsre még nincs jegyem mert még nem találtam embert rá.Rajna
en vagyok ra sztem tolhatjuk az alkoholizalast ala zurich brigadeFake
Abba benne lennék simán. Alkohollal mondjuk én sietni akarok mert egésznap ki akarok menni, főleg az olasz-japán fog érdekelni mert az erősen befolyásolja majd a sorsunkat. De ha ott ment az ötfrankos sörökkel a szintentartás déltől éjfélig akkor itt is valahogy megoldjuk 😀 Vettél már rá jegyet?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha akar valaki még az olaszok elleni vb meccsre jegyet, akkor siessen, ma tettek ki új jegyeket, és szerintem nem kell sok idő neki, hogy elfogyjon. Bérletet akartam venni, de már nem láttam, így külön vettem minden meccsre jegyet, de a lényeg hogy van mind az ötre. 😊 Szerk. : mégis lehet bérletet venni, aki akar.s.gergo
Lehet hát. Én voltam az első még SNF alatt, aki vett 😛 mondjuk a spanyol meccsre még nincs jegyem mert még nem találtam embert rá.Rajna
en vagyok ra sztem tolhatjuk az alkoholizalast ala zurich brigade
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Ha akar valaki még az olaszok elleni vb meccsre jegyet, akkor siessen, ma tettek ki új jegyeket, és szerintem nem kell sok idő neki, hogy elfogyjon. Bérletet akartam venni, de már nem láttam, így külön vettem minden meccsre jegyet, de a lényeg hogy van mind az ötre. 😊 Szerk. : mégis lehet bérletet venni, aki akar.s.gergo
Lehet hát. Én voltam az első még SNF alatt, aki vett 😛 mondjuk a spanyol meccsre még nincs jegyem mert még nem találtam embert rá.Rajna
Hol érdemes jegyet vásárolni, vagy egy árban van mindenhol? Elsősorban az olaszok elleni meccs érdekelne, még mielőtt elkapkodják.Gabesz92
Szerintem sokhelyütt nem lehet, a TicketA a hivatalos jegyeladó, a többi forrás max felárral adhat rajta tovább, szóval ott vegyed, két rugós jegy van már csak.

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ha akar valaki még az olaszok elleni vb meccsre jegyet, akkor siessen, ma tettek ki új jegyeket, és szerintem nem kell sok idő neki, hogy elfogyjon. Bérletet akartam venni, de már nem láttam, így külön vettem minden meccsre jegyet, de a lényeg hogy van mind az ötre. 😊 Szerk. : mégis lehet bérletet venni, aki akar.s.gergo
Lehet hát. Én voltam az első még SNF alatt, aki vett 😛 mondjuk a spanyol meccsre még nincs jegyem mert még nem találtam embert rá.Rajna
Hol érdemes jegyet vásárolni, vagy egy árban van mindenhol? Elsősorban az olaszok elleni meccs érdekelne, még mielőtt elkapkodják.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Ha akar valaki még az olaszok elleni vb meccsre jegyet, akkor siessen, ma tettek ki új jegyeket, és szerintem nem kell sok idő neki, hogy elfogyjon. Bérletet akartam venni, de már nem láttam, így külön vettem minden meccsre jegyet, de a lényeg hogy van mind az ötre. 😊 Szerk. : mégis lehet bérletet venni, aki akar.s.gergo
Lehet hát. Én voltam az első még SNF alatt, aki vett 😛 mondjuk a spanyol meccsre még nincs jegyem mert még nem találtam embert rá.

több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Ha akar valaki még az olaszok elleni vb meccsre jegyet, akkor siessen, ma tettek ki új jegyeket, és szerintem nem kell sok idő neki, hogy elfogyjon. Bérletet akartam venni, de már nem láttam, így külön vettem minden meccsre jegyet, de a lényeg hogy van mind az ötre. 😊 Szerk. : mégis lehet bérletet venni, aki akar.
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
http://30fps.mocksession.com/OVIEFALLDOWN.gif

tanítani való.
😀Tibi76
ROTFL

A SWE-CAN juniormeccs tényleg kurva jó volt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
A Winter Classicok után mindig elhatározom, hogy nézni fogom az NHL-t, mert annyira bejön a hangulata a meccsnek. Hátha most tényleg elkezdem.Chevy
Üdv a klubban, reméljük nézell majd NHL-t! Főleg mikor majd jön a playoff akkor milyen hangulat lesz, meg parázs meccsek!
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
A Winter Classicok után mindig elhatározom, hogy nézni fogom az NHL-t, mert annyira bejön a hangulata a meccsnek. Hátha most tényleg elkezdem.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Jó volt ez a Winter Classic, bár a pittsburghi kötődés miatt jobban örültem volna, ha a Penguins nyer. De így is élveztem. :cool:
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Én is megnéztem most az ismétlést, a körülményektől eltekintve nagyon jó, hangulatos meccs volt. A jég valóban egy pocsolyához hasonlított, de ez nem zavart senkit. 😀 Remélem a februárit is adják majd a sport tv-ben, talán Kanadában hidegebb lesz, mint ami most volt/van. 😊

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
De jó kis élmény volt ez Winter Classic!! Jó hogy vannak ilyenek! A meccs is színvonalas, pörgős volt, hatalmas iram! Karácsonyi NBA meccs, Winter classic, hamarosan NFL playoff, jó hetek! 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
És igen, szép napra ébredtünk 😊 Vancouver - Colorado !!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
van még esélye a pittsburgnek? nagyot kéne fordulnia a meccsnek nem? 😕davemayer
esély a lefújásig van, csak 2 gólt ledolgozni 3 és fél perc alatt nem könnyű. DE nem is lehetetlen.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
van még esélye a pittsburgnek? nagyot kéne fordulnia a meccsnek nem? 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
meleg van, és esik az eső. gyakorlatilag egy pocsolyában játszanak már.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
szar a jég, szar a kamera, a meccs egynek elmegy.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A rendező nem jön rá, hogy nem véletlenül nem használtak eddig hokimeccseken ilyen kamerát?

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
http://30fps.mocksession.com/OVIEFALLDOWN.gif

tanítani való.
😀Tibi76
😂 😂 😂 eddig nagyon-nagyon jó összecsapás