Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Datsyuk visszatért,1gól 1 assist 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Pavel Datsyuk will return to the Detroit Red Wings lineup on Monday against the New York Rangers, the team said Monday. :cool:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Forsberg visszatér hozzánk!!!!!!!!!!!! 😀TheMileHighCity
Bővebben a mester magasztalása:

http://denversports.blog.hu/2011/02/07/forsberg_ujra_visszater_az_avalanche_hez

Azért csodát nem várok tőle, már az is csoda, hogy újra itt van, nagyon jó lesz a jégen látni. :cool:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Forsberg visszatér hozzánk!!!!!!!!!!!! 😀TheMileHighCity
oddsok a maradék 30 meccsen hányon fog játszani

<5: 1.10
5-15: 2.50
15-25: 15.00
30: 25000000.00haromt
Leszarom. Itt van és kész, itt a helye. 😛
(Amúgy eleve holnap még biztos nem játszik. 😀)


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Forsberg visszatér hozzánk!!!!!!!!!!!! 😀TheMileHighCity
oddsok a maradék 30 meccsen hányon fog játszani

<5: 1.10
5-15: 2.50
15-25: 15.00
30: 25000000.00
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Forsberg visszatér hozzánk!!!!!!!!!!!! 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Na, Filip, egy utolsó köcsög califuckniai csapat volt tegnap az Anaheim, vagy tisztességesen verte meg a Coloradót? 😊

Kíváncsi vagyok.Mikey
Az első harmadbeli kiállítások miatt elfogott az ideg rendesen, főleg hogy abból a PP-ből szereztetek vezetést, amikor McLeod-nál egy teljesen hétköznapi ütközésre boarding-ot fújtak. Emiatt mocskos csalók vagytok, de ezt eddig is tudtuk. 😛
Amúgy szarul játszottunk, az jobban zavart, megint egy jött-ment kapusból csináltunk istent, bár McElhinney legalább former Colorado College player.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Na, Filip, egy utolsó köcsög califuckniai csapat volt tegnap az Anaheim, vagy tisztességesen verte meg a Coloradót? 😊

Kíváncsi vagyok.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
4-3 shootout után a Calgary ellen. Most jön a neheze...Pittsburgh, Washington, Philadelphia-idegenben mind. Ha mind3 L, akkor nem hiszem hogy idén meglesz a PO. Ha egyet, vagy többet elcsípünk (akár OTL-al) akkor bármi lehet. Go Kings Go!



Just Win Baby!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
nna, Sharks win, nem volt szép játék de ha reggelig játszunk se lőtt volna a Bruins gólt.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Meg mióta Theo otthoni hólapátolás közben eltörte a lábát, bárhol bármi megtörténhet. 😀TheMileHighCity
Darwin díjas lett majdnem ja😛 igazi májl hány sziti, ugyi😀😀kishaszi
Ez a jeles eset még Montreal-ban történt, mi csak cseréltünk érte, amíg sérült volt... 😂TheMileHighCity
Tudom, de nem lehetett kihagyni😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Meg mióta Theo otthoni hólapátolás közben eltörte a lábát, bárhol bármi megtörténhet. 😀TheMileHighCity
Darwin díjas lett majdnem ja😛 igazi májl hány sziti, ugyi😀😀kishaszi
Ez a jeles eset még Montreal-ban történt, mi csak cseréltünk érte, amíg sérült volt... 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
. Biztos, hogy ő vagy Duchene vagy mindketten meg fognak sérülni. 😀TheMileHighCity
Amennyiben valaki képes a no-contact allsztáron megsérülni, az a világ legnagyobb balfasza, és meg is érdemli!kishaszi
Válogatott favágók közt nem lehet tudni. 😛
Meg mióta Theo otthoni hólapátolás közben eltörte a lábát, bárhol bármi megtörténhet. 😀TheMileHighCity
Darwin díjas lett majdnem ja😛 igazi májl hány sziti, ugyi😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
All-Star hétvége összefoglaló:

http://denversports.blog.hu/2011/01/31/nhl_all_star_weekend_2011

Konkrétan csak a meccs első harmadának összefoglalóját láttam az egészből, hogy a fiaink pontjait elcsípjem, de nekem rohadtul nem jön be ez a lötyögés, amit az All-Star-meccseken előadnak, főleg a lockout óta. Szerintem ezzel, hogy x és y vegyescsapatai játszanak egymás ellen, csak még inkább a fun kedvéért megy az egész, sokkal pikánsabb volt a North America-Europe, de még az East-West összecsapás is, azok legalább minimális presztízzsel bírtak, és legalább volt némi erőbedobás a csapatok részéről, nem csak ezt a "csocsóhokit" játszották egy helyben.

Ja, sajnálom, hogy Cumi agyrázkódást kapott, így esélytelen volt a meghívásra, mert szerintem hátrafelé menetben, az egyik kezével a korongot vezetve, a másikkal az upper deck-re autogrammokat osztogatva is 12 másodperc körüli idővel alázta volna ezeket a skating challenge-ben. Potyaújonc Grabner meg picsaszájú Hall, hagyjuk már, a szélárnyékában nem lettek volna. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
A beválasztott játékosok szavazhattak, hogy kik legyenek a kapitányok.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Belenéztem az NHL allstar-gálájába, de az nem derült ki számomra, hogy miért a két csapatkapitány a csapatok névadója, miért nem Kelet - Nyugat, vagy valami standardebb dolog? Tudja valaki?Sobri Jóska
Idén először draftolták a csapatokat, ugyanannyi ember jött keletről-nyugatról, de Lidström és Staal válaszottták össze a csapataikat, teljesen vegyes, csapattársak egymás ellen küldték. Mellesleg a gála szokás szerint gyenge volt, a skills competition sokkal látványosabb.Rajna
De miért pont ez a két játékos? Ők kapták a 2 legtöbb szavazatot? Utána meg akkor úgy választottak, mint régen az általánosban tornaórán focicsapatot? Ide gyere te, ide meg te?Sobri Jóska
Staal gondolom azért mert hazai csapat kapitánya volt, Lidström meg Lidström. 4 csilliárd Norris trophyval és legsikeresebb aktív játékos.

és igen. Úgy választottak. csináltak neki egy plusz show-t. ennyi volt az egész.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Belenéztem az NHL allstar-gálájába, de az nem derült ki számomra, hogy miért a két csapatkapitány a csapatok névadója, miért nem Kelet - Nyugat, vagy valami standardebb dolog? Tudja valaki?Sobri Jóska
Idén először draftolták a csapatokat, ugyanannyi ember jött keletről-nyugatról, de Lidström és Staal válaszottták össze a csapataikat, teljesen vegyes, csapattársak egymás ellen küldték. Mellesleg a gála szokás szerint gyenge volt, a skills competition sokkal látványosabb.Rajna
De miért pont ez a két játékos? Ők kapták a 2 legtöbb szavazatot? Utána meg akkor úgy választottak, mint régen az általánosban tornaórán focicsapatot? Ide gyere te, ide meg te?

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Belenéztem az NHL allstar-gálájába, de az nem derült ki számomra, hogy miért a két csapatkapitány a csapatok névadója, miért nem Kelet - Nyugat, vagy valami standardebb dolog? Tudja valaki?Sobri Jóska
Idén először draftolták a csapatokat, ugyanannyi ember jött keletről-nyugatról, de Lidström és Staal válaszottták össze a csapataikat, teljesen vegyes, csapattársak egymás ellen küldték. Mellesleg a gála szokás szerint gyenge volt, a skills competition sokkal látványosabb.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Belenéztem az NHL allstar-gálájába, de az nem derült ki számomra, hogy miért a két csapatkapitány a csapatok névadója, miért nem Kelet - Nyugat, vagy valami standardebb dolog? Tudja valaki?

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
...és még a csicska Kessel is elvitte a kocsit Stastny elől, nehogy egyszer a coloradoinak véletlen jusson valami, de már megszoktuk. 😛TheMileHighCity
Neked mindenki csicska meg köcsög aki nem Coloradoi? 😊Raider89
Jelzőim tárháza kifogyhatatlan, ne aggódj. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
...és még a csicska Kessel is elvitte a kocsit Stastny elől, nehogy egyszer a coloradoinak véletlen jusson valami, de már megszoktuk. 😛TheMileHighCity
Neked mindenki csicska meg köcsög aki nem Coloradoi? 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
...és még a csicska Kessel is elvitte a kocsit Stastny elől, nehogy egyszer a coloradoinak véletlen jusson valami, de már megszoktuk. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
sport2-n all star draftJoci
Elég idióta, sok értelme igazából nincs.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
sport2-n all star draft


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Akkor vegyél gyorsan 😊 én is ideges voltam, hihetetlen mennyi kocaszurker lesz így ott...Rajna
hát most így hirtelen bajáról nem fogok tudni felugrani pestre 😀
marad a tv...😕
én remélem, hogy a jó hoki szurkolók társadalma tudta megvenni a jegyet, nem csak olyanok akik azért mennek mert ez vb...tavaly pannon kupán is mellettünk ült egy 70 éves csávó a 25 éves barátnőjével...csaj azt sem tudta mi történik 😀Habi
Neten lehet venni te. Vagy ha a vébére nem ugranál fel akkor meg nem mindegy? 😊Rajna
bakker én még az őskorban élek 😀 😀 van net tényleg 😀
akkor viszont rá kell keressek, meg havert is rá kell tenni


JT Daniels fan