Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Belenéztem az NHL allstar-gálájába, de az nem derült ki számomra, hogy miért a két csapatkapitány a csapatok névadója, miért nem Kelet - Nyugat, vagy valami standardebb dolog? Tudja valaki?Sobri Jóska
Idén először draftolták a csapatokat, ugyanannyi ember jött keletről-nyugatról, de Lidström és Staal válaszottták össze a csapataikat, teljesen vegyes, csapattársak egymás ellen küldték. Mellesleg a gála szokás szerint gyenge volt, a skills competition sokkal látványosabb.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 585 — #NoStress
Belenéztem az NHL allstar-gálájába, de az nem derült ki számomra, hogy miért a két csapatkapitány a csapatok névadója, miért nem Kelet - Nyugat, vagy valami standardebb dolog? Tudja valaki?

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
...és még a csicska Kessel is elvitte a kocsit Stastny elől, nehogy egyszer a coloradoinak véletlen jusson valami, de már megszoktuk. 😛TheMileHighCity
Neked mindenki csicska meg köcsög aki nem Coloradoi? 😊Raider89
Jelzőim tárháza kifogyhatatlan, ne aggódj. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
...és még a csicska Kessel is elvitte a kocsit Stastny elől, nehogy egyszer a coloradoinak véletlen jusson valami, de már megszoktuk. 😛TheMileHighCity
Neked mindenki csicska meg köcsög aki nem Coloradoi? 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
...és még a csicska Kessel is elvitte a kocsit Stastny elől, nehogy egyszer a coloradoinak véletlen jusson valami, de már megszoktuk. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
sport2-n all star draftJoci
Elég idióta, sok értelme igazából nincs.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
sport2-n all star draft


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Akkor vegyél gyorsan 😊 én is ideges voltam, hihetetlen mennyi kocaszurker lesz így ott...Rajna
hát most így hirtelen bajáról nem fogok tudni felugrani pestre 😀
marad a tv...😕
én remélem, hogy a jó hoki szurkolók társadalma tudta megvenni a jegyet, nem csak olyanok akik azért mennek mert ez vb...tavaly pannon kupán is mellettünk ült egy 70 éves csávó a 25 éves barátnőjével...csaj azt sem tudta mi történik 😀Habi
Neten lehet venni te. Vagy ha a vébére nem ugranál fel akkor meg nem mindegy? 😊Rajna
bakker én még az őskorban élek 😀 😀 van net tényleg 😀
akkor viszont rá kell keressek, meg havert is rá kell tenni


JT Daniels fan
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
. Biztos, hogy ő vagy Duchene vagy mindketten meg fognak sérülni. 😀TheMileHighCity
Amennyiben valaki képes a no-contact allsztáron megsérülni, az a világ legnagyobb balfasza, és meg is érdemli!kishaszi
Válogatott favágók közt nem lehet tudni. 😛
Meg mióta Theo otthoni hólapátolás közben eltörte a lábát, bárhol bármi megtörténhet. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Akkor vegyél gyorsan 😊 én is ideges voltam, hihetetlen mennyi kocaszurker lesz így ott...Rajna
hát most így hirtelen bajáról nem fogok tudni felugrani pestre 😀
marad a tv...😕
én remélem, hogy a jó hoki szurkolók társadalma tudta megvenni a jegyet, nem csak olyanok akik azért mennek mert ez vb...tavaly pannon kupán is mellettünk ült egy 70 éves csávó a 25 éves barátnőjével...csaj azt sem tudta mi történik 😀Habi
Neten lehet venni te. Vagy ha a vébére nem ugranál fel akkor meg nem mindegy? 😊

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Forsberg mától nálunk edz. 😊

http://denversports.blog.hu/2011/01/22/forsberg_ujra_denverben_treningezikTheMileHighCity
Ha másra nem is, arra jó, hogy egy kis lelki pluszt adhat a csapatnak.
Meg Duchene tanulhat pár dolgot tőle.

Mondjuk szerintem a visszatérést nem igazán kéne erőltetnie.Mikey
Én is kicsit óvatosan kezelve írtam róla. De most az első korcsolyázó, és az első teljes edzése után egyre bizakodóbb vagyok, de még mindig nem akarok elkiabálni semmit... 😊TheMileHighCity
Majd megbotlik a palánkbejárónál és úgy beveri a protkóját, hogy még az achillesét is elvágja😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Akkor vegyél gyorsan 😊 én is ideges voltam, hihetetlen mennyi kocaszurker lesz így ott...Rajna
hát most így hirtelen bajáról nem fogok tudni felugrani pestre 😀
marad a tv...😕
én remélem, hogy a jó hoki szurkolók társadalma tudta megvenni a jegyet, nem csak olyanok akik azért mennek mert ez vb...tavaly pannon kupán is mellettünk ült egy 70 éves csávó a 25 éves barátnőjével...csaj azt sem tudta mi történik 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
. Biztos, hogy ő vagy Duchene vagy mindketten meg fognak sérülni. 😀TheMileHighCity
Amennyiben valaki képes a no-contact allsztáron megsérülni, az a világ legnagyobb balfasza, és meg is érdemli!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Akkor vegyél gyorsan 😊 én is ideges voltam, hihetetlen mennyi kocaszurker lesz így ott...

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hát beszarok
a vb utolsó meccsére nincs is már eladó jegy (magyar-olasz) és nagyjából minden bérlet elkelt. Én vagyok süket-néma vagy tényleg nem volt vmi acélosan meghirdetve a banzáj? óóóóó basszamegHabi
Egyszer már sírtam miatta 😊 de januárban még megnyitottak pár szektort, abba sincs már?Rajna
hát egy 800as szektort csináltak, de kb arra is elkelt már minden, ami meg még nem az állítólag holnap elkel 😕


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
hát beszarok
a vb utolsó meccsére nincs is már eladó jegy (magyar-olasz) és nagyjából minden bérlet elkelt. Én vagyok süket-néma vagy tényleg nem volt vmi acélosan meghirdetve a banzáj? óóóóó basszamegHabi
Egyszer már sírtam miatta 😊 de januárban még megnyitottak pár szektort, abba sincs már?

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hát beszarok
a vb utolsó meccsére nincs is már eladó jegy (magyar-olasz) és nagyjából minden bérlet elkelt. Én vagyok süket-néma vagy tényleg nem volt vmi acélosan meghirdetve a banzáj? óóóóó basszameg


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Jajdebunkók 😛Rajna
Minek nekik kapus amikor úgyis csak 1/1ért mennek? :cool:Habi
Viszont Nabokov meg nem akar az Islandershez menni. Tiszta dráma 😀petey
kíváncsi leszek mikor unja meg majd Snow.

jah hajal 2től a sport tv adja az all star fantasy draftot. Lidström és Staal ugye a 2 csk. Kíváncsi vagyok milyen lesz a lebonyolítás.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ólszar sucks. Nem örülök, hogy valami köcsög visszamondta, és így Stastny-t is elviszik. Biztos, hogy ő vagy Duchene vagy mindketten meg fognak sérülni. Semmi értelme az egésznek, főleg hogy ezalatt edzeni se lehet, Forsberg is kénytelen lesz négy napon át Foote gyerekének a csapatával gyakorolni. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Stoll :cool:
LA-SJ 3-2, SO.
3WS. Újra lendületben. 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
persze, hogy az Islanders leszedte waiverről Nabbyt...pedig Holland megint nagyot alkotottHabi
Jajdebunkók 😛Rajna
Minek nekik kapus amikor úgyis csak 1/1ért mennek? :cool:Habi
Viszont Nabokov meg nem akar az Islandershez menni. Tiszta dráma 😀

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Én Anze miatt megnézem szerintem.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 035
Ebből is látszik, Bettman mekkora gyökér. 😊

Nem mintha én a Super Bowlt megnézném majd, de az NHL All-Start sem fogom, hiába van ott Perry, Hiller és a rookie-knál Fowler.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gary Bettman és Goodell biztosan nem beszéltek egymással semmit, mivel nemcsak hogy egy napon rendezik az All Star-mérkőzésüket, hanem az NHL All Star Game vége jócskán belecsúszik a Pro Bowl celebrális felvezetésébe, feltéve ha a néző odahaza végignézi az NHL All Start.
A Sport2 aznap 21:45-től kezdi az NHL All Start, a Sport1 pedig hétfő hajnali 00:45-től a Pro Bowlt, így aki élő közvetítésre vágyik, az valamelyiket megcsonkítja.
Sajnos a nyáron az NBA és az NHL nagydöntő meccsei is sokszor mentek egyidőben, rontva a másik nézettségét.
Hogy odaát miért kell ilyen idiótán szervezni fontos meccseket én nem tudom...
K.
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Nagy győzelem a Boston ellen, végre back to back win. Quick megint jó volt.Raider89
Persze megint olyankor teszek a Boston-ra amikor kikap. De jó meccs volt tény és való. 😊 Várom már a mai/holnapi flyers meccset, nem lesz könnyű, de remélem behúzzuk. 😊