Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Tudom hogy nem tökéletes, hibázott, de én kedveltem, jó arc volt meg felkészült, főleg mentálisan. Csak a magyar játékosok fejében ő sem tud lerombolni 20-30 év negatívumot, akarat gyengeséget, meghunyászkodást, vereséget.
Sajnos. Pedig tehetséges lányaink vannak

Meg kellett volna adni a lehetőséget a selejtezőkre, de a magyar vezetőség már csak ilyen, állandóan kapkod meg gyorsan tüzet akar oltani, de a problémák gyökerével csesznek foglalkozni.

Belterjes szar ez is mint a foci, nem is értem minek idegeskedek 😀
#JC6
Én nem fogok személyeskedni ellened, nem ismerem hogy miért utáltak ki történetedet, pont azután jelentkeztem fórumra mikor eltűntél, szóval csak hogy tud előre.

De én azt nem értem hogy miért kell ennyire a magyar fociban és most itt kéziben mindig ez a felesleges kárálás, minden tényed azzal van alátámasztva hogy fejben nincsenek ott, mert hogy magyarok. Mert hogy így nincsenek ott. Profi sportolók, és nyilván ennyi pénzből van szakemberük aki segít nekik de személy szerint mindenki más, és gondolom személyesen te se ismered őket.
Másik vesszőparipád pl fociban szoboszlai, folyton megy a kárálás hogy a hajával foglalkozik csak, stb. Nem azért de egy Salzburgba utánpótlásba nem könnyű bekerülni, mert hozzák helyetted a következő honosított Afrikait. És tényekkel nem támasztod alá miért szar a játéka, csak mindig a hibát keresed benne. De szerintem menj el scouting tanfolyamra amúgy én voltam tényleg hasznos és utána elemezzük ki a játékát, szivesen diskurálok erről is. Bocsi az OFF-ért, a lényeg az hogy azért mert magyar sportoló valaki attól még nem gyenge fejben, és nem lehet mindent ezzel magyarázni. Valamint igenis vannak a sportban hozzáértő emberek, de attól még mindenhol elég nagy a protekció mindenhol a világon.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 316
Köszi, én nem értek hozzá, csak néha hirtelen felindulásból vagdalkozok, sry.

Szerk.; de az azért priceless hogy telefonon rúgták ki, illetve hogy novemberben írt alá újabb 4 évre, ami miatt a lelépési pénzt nem Pálingerék fizetik...

Más:
Nagy Laci
“ Nincs elvárás a szövetség részéről, de ez nem jelenti azt, hogy ne szeretnénk megnyerni a csoportmeccseket. A realitás persze nem az, hogy nagy reményeink lehetnének.”

Most komolyan, valaki nézzen már utána hogy más országok szövetségei mit nyilatkoznak...
#JC6
Ja de azért leoltottál, hogy biztos csak azért írok valamit mert te kommenteltél rá 😊
Toca
Mondd azt hogy nem viszket az ujjad mikor látod kié az utolsó hsz 😀

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Köszi, én nem értek hozzá, csak néha hirtelen felindulásból vagdalkozok, sry.

Szerk.; de az azért priceless hogy telefonon rúgták ki, illetve hogy novemberben írt alá újabb 4 évre, ami miatt a lelépési pénzt nem Pálingerék fizetik...

Más:
Nagy Laci
“ Nincs elvárás a szövetség részéről, de ez nem jelenti azt, hogy ne szeretnénk megnyerni a csoportmeccseket. A realitás persze nem az, hogy nagy reményeink lehetnének.”

Most komolyan, valaki nézzen már utána hogy más országok szövetségei mit nyilatkoznak...
#JC6
Ja de azért leoltottál, hogy biztos csak azért írok valamit mert te kommenteltél rá 😊
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
egy mondat erejéig visszatérve még a női kapitányokra. Elek Gábor kinevezése nekem se szimpi, de nem lehetett kihagyni, a válogatott felét a Fradi adja. Az már más lapra tartozik, hogy egyre inkább látszik, az Ő edzősködése már megfáradt, egyre kevésbé találja meg a közös hangot a csapatával. Nagyon jó edző, de már nem tudja motiválni a játékosokat, a védekezés pedig mindig is a gyengéje volt. Én az Ő és a Fradi szempontjából is örülnék neki, ha nyáron váltás lenne a kispadon. (Anno Németh András is ilyen sokáig volt, (vele még BL döntöt is játszott a Fradi, mégis elküldték egyszer)

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Köszi, én nem értek hozzá, csak néha hirtelen felindulásból vagdalkozok, sry.

Szerk.; de az azért priceless hogy telefonon rúgták ki, illetve hogy novemberben írt alá újabb 4 évre, ami miatt a lelépési pénzt nem Pálingerék fizetik...

Más:
Nagy Laci
“ Nincs elvárás a szövetség részéről, de ez nem jelenti azt, hogy ne szeretnénk megnyerni a csoportmeccseket. A realitás persze nem az, hogy nagy reményeink lehetnének.”

Most komolyan, valaki nézzen már utána hogy más országok szövetségei mit nyilatkoznak...
#JC6
Igazából nem telefonon rúgták ki, ezt csak a média fújta fel. Volt egy elnökségi ülés, ami döntött a sorsáról. Ő is elmehetett volna, de inkább nyaralni ment. Úgyhogy amikor megvolt a döntés, nem akarták, hogy a sajtóból tudja meg és felhívták telefonon. Ennyi. Voksoltak egyébként a maradása mellett is (többek közt Pálinger), nem sokon múlt, hogy kirúgták. A szövetség magyarázata ettől függetlenül bullshtit szagú, valami történhetett közte és a csapat között inkább, amit nem akartak kiteregetni (vagy közte és a szövetség között). Az is beszédes, hogy nem állt ki mellette a szövetség és a kisujját sem mozdította a sportdiplomácia, hogy megsürgesse a döntést az eltiltásról az IHFnél, vagy legalább azt elérje, hogy tűzzenek ki egy dátumot.
Rasmussen reakciója a döntésre viszont elég sértettre és gyerekesre sikeredett, nem volt szimpatikus. (akárcsak a VBn látott reakciói és döntései)
Azt viszont elkönyvelhetjük 99%-ra, hogy Ő fogja átvenni a román válogatottat.
Ami a férfiakat illeti, arról én se sokat tudok, Az a csapat, ami most kimegy, toronymagasan a leggyengébb ebben az egyébként is erős csoportban, a realitás sajnos 3 sima vereség. Aztán majd meglátjuk. Nekem egyetlen elvárásom van feléjük, hogy a védekezést stabilizálják. Laciék a nyilatkozataik szerint ezen akarnak legfőképpen változtatni, kvázi egy Veszprém rendszerű védekezést akarnak meghonosítani a válogatottnál. Vannak kétségeim, hogy sikerülhet-e, de mindenesetre érdemes lesz figyelni, hol tartunk a megkezdett úton.
Ezt az EB-t egyébként is valószínűleg beáldozzák, akárcsak a jövő évi VB-t, a hazai rendezésű 2022-es EB-re akar egy ütőképes csapatot a Szövetség.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
dawyd728 3 693
Köszi, én nem értek hozzá, csak néha hirtelen felindulásból vagdalkozok, sry.

Szerk.; de az azért priceless hogy telefonon rúgták ki, illetve hogy novemberben írt alá újabb 4 évre, ami miatt a lelépési pénzt nem Pálingerék fizetik...

Más:
Nagy Laci
“ Nincs elvárás a szövetség részéről, de ez nem jelenti azt, hogy ne szeretnénk megnyerni a csoportmeccseket. A realitás persze nem az, hogy nagy reményeink lehetnének.”

Most komolyan, valaki nézzen már utána hogy más országok szövetségei mit nyilatkoznak...
#JC6
Mit kellett volna mondjon? Bűn rossz a csapatunk. Tetejében a legjobbunk sérült és kb 10 évjárat hiányzik. Fiatalok között sem látszik az, ami a lányoknál. Kapus posztot leszámítva a sportág elitjétől szinte soha nem látott távolságra vagyunk leszakadva. Rengeteg játékosunk nem játszott még EHF kupában sem. A magyar bajnokság meg nem a bundesliga, h csak az felkészítene. Új edzőpáros is van. Még ez az orosz, és izlandi csapat, akik árnyékai korábbi önmaguknak is nehéz falat lehet számunkra. Simán benne van 3 bukó.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 316
Köszi, én nem értek hozzá, csak néha hirtelen felindulásból vagdalkozok, sry.

Szerk.; de az azért priceless hogy telefonon rúgták ki, illetve hogy novemberben írt alá újabb 4 évre, ami miatt a lelépési pénzt nem Pálingerék fizetik...

Más:
Nagy Laci
“ Nincs elvárás a szövetség részéről, de ez nem jelenti azt, hogy ne szeretnénk megnyerni a csoportmeccseket. A realitás persze nem az, hogy nagy reményeink lehetnének.”

Most komolyan, valaki nézzen már utána hogy más országok szövetségei mit nyilatkoznak...

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Ez olyan szitu, mint a kákán is a csomót.
Hiszen nem is az edzőket, hanem a rendszert hasonlítottam a gurulóshoz. De hát ezt JC írta, támadásssssssss 😀

Lásd tegnap MTK-FTC. Golovin mester lemeccselte Eleket.

A maszlag vagy nem maszlag meg akárhogy is és akárhonnan is nézed, bizony bele van kódolva a magyar fejbe, lélekbe. Hosszú évek kellenek a megváltoztatásához.
A fiatalokkal különösen figyelni kell. Te is azt írtad, hogy jön ki.
Na, ők még nagyon az elején vannak, és nem mindegy hogy milyen mentalitású edző készíti fel őket.
A másik dolog, ami tuti csak engem zavar itt, hogy erkölcsileg kikezdhető egy olyan edző, aki a saját játékosával alakít ki intim viszonyt.
Na arra tuti nem bíznék fiatal lányokat, de hát ez csak az én - mask által mondott - “eltorzult” világnézetem miatt van 😀

@empty: Danyi Európa legjobb és legerősebb keretével játszhat, azért a döntőn kívül nagyon nem kellett a meccseken megizzadniuk, talán a nagyin is eljutna velük oda.
#JC6
már ne haragudj meg kérlek, de butaságokat írsz. Csak nagy vonalakban:
Aki azt gondolja, hogy ennyi jó játékost, mint ami Győrben van, a nagyija is elvezetnek, annak finoman felhívnám a figyelmét a CSM Bukarestre.... Emellett csak zárójelben jegyezném meg, hogy Danyi Gábor egy teljesen új játékrendszert vezetett be az ETOban, amire még Ambros is azt mondta, hogy kétsége van affelől, hogy működni fog -e. Ehhez képest veretlenek maradtak egész évben, Danyi játékfelgyorsítós (kvázi férficsapatokra szabott) rendszere pedíg úgy néz ki, alapjaiban fogja megreformálni a női kézilabdát.
A réig beidegződésekhez való összehasonlítás is (már újra bocsánat, de) szintén a régi beidegződés része. Egy az egyben, mintha apámat hallanám.
A kérdésed, hogy vajon Rasmussen miért tudott sikeres lenni a lengyelekkel és a Bukaresttel (bár megjegyzem, azt a BL címet hetesekkel nyerték), arra csak annyit tudnék mondani, hogy valami itt nagyon nem klappolt neki. Vagy Ő hitte el magáról, hogy a legnagyobb handball guru a földön, vagy valami más volt a gond, de a lényeg, hogy az eredmények nem jöttek, pedig türelem volt vele szemben. 4 évet kapott, nem mondhatja senki, hoyg az első rossz eredmény után elküldték. Ehhez képest egy HETEDIK hely a legjobb eredménye. Oké, szar volt a csapat is, de sokkal jobb az a lengyel csapat sem volt, amelyikkel vb 4. lett.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Mindenesetre vicces, hogy a külföldi kapitányok buknak meg sorra a válogatottaknál, olyan mintha túl belterjessé vált volna a közeg...
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 651 — Illegális gyakorló
Én azt nem értem, hogy ha a fél csapat sérült meg fáradt (Fradi játékosok pl), meg fiatalokat kell beépíteni, de a keret 65% tud csak többnyire együtt lenni, plusz sokkal jobb csapatokkal végig pariban tudunk lenni, sőt, 1-2 külső tényezőnek “hála” biztos lenne a győzelem, de mégis vereség, akkor mégis mit vártak Rosszmusszentől?
Értem én, itthon hagyott 1-2 játékost, akit vinni kellett volna, meg sokat cserélt, oké, de nem hasonló a helyzet mint az aranykábúinknál? Tök mindegy mit csinál szinte...

Érdekes, a lengyelekkel sokkal jobban szerepelt, kérdés az hogy lehet?

Tudom hogy nem tökéletes, hibázott, de én kedveltem, jó arc volt meg felkészült, főleg mentálisan. Csak a magyar játékosok fejében ő sem tud lerombolni 20-30 év negatívumot, akarat gyengeséget, meghunyászkodást, vereséget.
Sajnos. Pedig tehetséges lányaink vannak...

Most megint mi lesz?
Jön Elek, akit az meccsel le aki nem akar, meg Danyi, aki magyar szinten jó, de nemzetközin?

Meg kellett volna adni a lehetőséget a selejtezőkre, de a magyar vezetőség már csak ilyen, állandóan kapkod meg gyorsan tüzet akar oltani, de a problémák gyökerével csesznek foglalkozni.

Belterjes szar ez is mint a foci, nem is értem minek idegeskedek 😀
#JC6
Danyi annyira tucat nemzetközi szinten h BL-t nyert a Győrrel tavaly...

Pálingerék összességében tényleg talán a legjobb döntést hozták meg.
empty taxi
hát a jelenlegi viszonyok között azt nem mondom hogy velem is nyerne a Győr de a
döntőben ott lennénk az tuti...😊
yooker
Szintén zenész. Szerintem annak a világválogatottnak edző nélkül is meglenne a döntő. Szóval nem hiszem, hogy az az értékmérő, hogy Danyi megnyerte velük 😊

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Én azt nem értem, hogy ha a fél csapat sérült meg fáradt (Fradi játékosok pl), meg fiatalokat kell beépíteni, de a keret 65% tud csak többnyire együtt lenni, plusz sokkal jobb csapatokkal végig pariban tudunk lenni, sőt, 1-2 külső tényezőnek “hála” biztos lenne a győzelem, de mégis vereség, akkor mégis mit vártak Rosszmusszentől?
Értem én, itthon hagyott 1-2 játékost, akit vinni kellett volna, meg sokat cserélt, oké, de nem hasonló a helyzet mint az aranykábúinknál? Tök mindegy mit csinál szinte...

Érdekes, a lengyelekkel sokkal jobban szerepelt, kérdés az hogy lehet?

Tudom hogy nem tökéletes, hibázott, de én kedveltem, jó arc volt meg felkészült, főleg mentálisan. Csak a magyar játékosok fejében ő sem tud lerombolni 20-30 év negatívumot, akarat gyengeséget, meghunyászkodást, vereséget.
Sajnos. Pedig tehetséges lányaink vannak...

Most megint mi lesz?
Jön Elek, akit az meccsel le aki nem akar, meg Danyi, aki magyar szinten jó, de nemzetközin?

Meg kellett volna adni a lehetőséget a selejtezőkre, de a magyar vezetőség már csak ilyen, állandóan kapkod meg gyorsan tüzet akar oltani, de a problémák gyökerével csesznek foglalkozni.

Belterjes szar ez is mint a foci, nem is értem minek idegeskedek 😀
#JC6
Danyi annyira tucat nemzetközi szinten h BL-t nyert a Győrrel tavaly...

Pálingerék összességében tényleg talán a legjobb döntést hozták meg.
empty taxi
hát a jelenlegi viszonyok között azt nem mondom hogy velem is nyerne a Győr de a
döntőben ott lennénk az tuti...😊
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 316
Ez olyan szitu, mint a kákán is a csomót.
Hiszen nem is az edzőket, hanem a rendszert hasonlítottam a gurulóshoz. De hát ezt JC írta, támadásssssssss 😀

Lásd tegnap MTK-FTC. Golovin mester lemeccselte Eleket.

A maszlag vagy nem maszlag meg akárhogy is és akárhonnan is nézed, bizony bele van kódolva a magyar fejbe, lélekbe. Hosszú évek kellenek a megváltoztatásához.
A fiatalokkal különösen figyelni kell. Te is azt írtad, hogy jön ki.
Na, ők még nagyon az elején vannak, és nem mindegy hogy milyen mentalitású edző készíti fel őket.
A másik dolog, ami tuti csak engem zavar itt, hogy erkölcsileg kikezdhető egy olyan edző, aki a saját játékosával alakít ki intim viszonyt.
Na arra tuti nem bíznék fiatal lányokat, de hát ez csak az én - mask által mondott - “eltorzult” világnézetem miatt van 😀

@empty: Danyi Európa legjobb és legerősebb keretével játszhat, azért a döntőn kívül nagyon nem kellett a meccseken megizzadniuk, talán a nagyin is eljutna velük oda.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Én azt nem értem, hogy ha a fél csapat sérült meg fáradt (Fradi játékosok pl), meg fiatalokat kell beépíteni, de a keret 65% tud csak többnyire együtt lenni, plusz sokkal jobb csapatokkal végig pariban tudunk lenni, sőt, 1-2 külső tényezőnek “hála” biztos lenne a győzelem, de mégis vereség, akkor mégis mit vártak Rosszmusszentől?
Értem én, itthon hagyott 1-2 játékost, akit vinni kellett volna, meg sokat cserélt, oké, de nem hasonló a helyzet mint az aranykábúinknál? Tök mindegy mit csinál szinte...

Érdekes, a lengyelekkel sokkal jobban szerepelt, kérdés az hogy lehet?

Tudom hogy nem tökéletes, hibázott, de én kedveltem, jó arc volt meg felkészült, főleg mentálisan. Csak a magyar játékosok fejében ő sem tud lerombolni 20-30 év negatívumot, akarat gyengeséget, meghunyászkodást, vereséget.
Sajnos. Pedig tehetséges lányaink vannak...

Most megint mi lesz?
Jön Elek, akit az meccsel le aki nem akar, meg Danyi, aki magyar szinten jó, de nemzetközin?

Meg kellett volna adni a lehetőséget a selejtezőkre, de a magyar vezetőség már csak ilyen, állandóan kapkod meg gyorsan tüzet akar oltani, de a problémák gyökerével csesznek foglalkozni.

Belterjes szar ez is mint a foci, nem is értem minek idegeskedek 😀
#JC6
Teljesen mindegy milyen jó fej , mit tud más csapattal , itt valami kegyetlenül nem feküdt neki. Ha nincs az eltiltása valószínűleg marad, de azért eleg régóta itt van bár fiatalítás miatt én még letudtam nyelni a 14. helyet, de úgy tűnik van más is a háttérben.
20-30 évi maszlagot meg hagyjuk, pont az a generáció jön most aki utánpótlásnak mindent megnyert.
Ne haragudj az meg, hogy egy Eleket - Danyit bármilyen foci edzőnkhöz hasonlítod azért közröhej, lehet nem kedvelni és vannak jobb edzők, de az olimpiai selejtezőre ennyi felkészülésre, olyan ember(ek) kellenek akik ismerik a játékosokat.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Én azt nem értem, hogy ha a fél csapat sérült meg fáradt (Fradi játékosok pl), meg fiatalokat kell beépíteni, de a keret 65% tud csak többnyire együtt lenni, plusz sokkal jobb csapatokkal végig pariban tudunk lenni, sőt, 1-2 külső tényezőnek “hála” biztos lenne a győzelem, de mégis vereség, akkor mégis mit vártak Rosszmusszentől?
Értem én, itthon hagyott 1-2 játékost, akit vinni kellett volna, meg sokat cserélt, oké, de nem hasonló a helyzet mint az aranykábúinknál? Tök mindegy mit csinál szinte...

Érdekes, a lengyelekkel sokkal jobban szerepelt, kérdés az hogy lehet?

Tudom hogy nem tökéletes, hibázott, de én kedveltem, jó arc volt meg felkészült, főleg mentálisan. Csak a magyar játékosok fejében ő sem tud lerombolni 20-30 év negatívumot, akarat gyengeséget, meghunyászkodást, vereséget.
Sajnos. Pedig tehetséges lányaink vannak...

Most megint mi lesz?
Jön Elek, akit az meccsel le aki nem akar, meg Danyi, aki magyar szinten jó, de nemzetközin?

Meg kellett volna adni a lehetőséget a selejtezőkre, de a magyar vezetőség már csak ilyen, állandóan kapkod meg gyorsan tüzet akar oltani, de a problémák gyökerével csesznek foglalkozni.

Belterjes szar ez is mint a foci, nem is értem minek idegeskedek 😀
#JC6
Danyi annyira tucat nemzetközi szinten h BL-t nyert a Győrrel tavaly...

Pálingerék összességében tényleg talán a legjobb döntést hozták meg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
Én azt nem értem, hogy ha a fél csapat sérült meg fáradt (Fradi játékosok pl), meg fiatalokat kell beépíteni, de a keret 65% tud csak többnyire együtt lenni, plusz sokkal jobb csapatokkal végig pariban tudunk lenni, sőt, 1-2 külső tényezőnek “hála” biztos lenne a győzelem, de mégis vereség, akkor mégis mit vártak Rosszmusszentől?
Értem én, itthon hagyott 1-2 játékost, akit vinni kellett volna, meg sokat cserélt, oké, de nem hasonló a helyzet mint az aranykábúinknál? Tök mindegy mit csinál szinte...

Érdekes, a lengyelekkel sokkal jobban szerepelt, kérdés az hogy lehet?

Tudom hogy nem tökéletes, hibázott, de én kedveltem, jó arc volt meg felkészült, főleg mentálisan. Csak a magyar játékosok fejében ő sem tud lerombolni 20-30 év negatívumot, akarat gyengeséget, meghunyászkodást, vereséget.
Sajnos. Pedig tehetséges lányaink vannak...

Most megint mi lesz?
Jön Elek, akit az meccsel le aki nem akar, meg Danyi, aki magyar szinten jó, de nemzetközin?

Meg kellett volna adni a lehetőséget a selejtezőkre, de a magyar vezetőség már csak ilyen, állandóan kapkod meg gyorsan tüzet akar oltani, de a problémák gyökerével csesznek foglalkozni.

Belterjes szar ez is mint a foci, nem is értem minek idegeskedek 😀
#JC6
mondjuk azt hogy az erősorrend szerint top8 csapat ne 14. legyen?
belterjesnek belterjes, viszont van elég tehetség benne hogy a legjobbakkal versenyezzen és ne szopasson le minket mindenki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 316
Én azt nem értem, hogy ha a fél csapat sérült meg fáradt (Fradi játékosok pl), meg fiatalokat kell beépíteni, de a keret 65% tud csak többnyire együtt lenni, plusz sokkal jobb csapatokkal végig pariban tudunk lenni, sőt, 1-2 külső tényezőnek “hála” biztos lenne a győzelem, de mégis vereség, akkor mégis mit vártak Rosszmusszentől?
Értem én, itthon hagyott 1-2 játékost, akit vinni kellett volna, meg sokat cserélt, oké, de nem hasonló a helyzet mint az aranykábúinknál? Tök mindegy mit csinál szinte...

Érdekes, a lengyelekkel sokkal jobban szerepelt, kérdés az hogy lehet?

Tudom hogy nem tökéletes, hibázott, de én kedveltem, jó arc volt meg felkészült, főleg mentálisan. Csak a magyar játékosok fejében ő sem tud lerombolni 20-30 év negatívumot, akarat gyengeséget, meghunyászkodást, vereséget.
Sajnos. Pedig tehetséges lányaink vannak...

Most megint mi lesz?
Jön Elek, akit az meccsel le aki nem akar, meg Danyi, aki magyar szinten jó, de nemzetközin?

Meg kellett volna adni a lehetőséget a selejtezőkre, de a magyar vezetőség már csak ilyen, állandóan kapkod meg gyorsan tüzet akar oltani, de a problémák gyökerével csesznek foglalkozni.

Belterjes szar ez is mint a foci, nem is értem minek idegeskedek 😀

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
dawyd728 3 693
8 nap közös készülés van a selejtezőig. Kb, a legésszerűbb döntés született. Ha a dánt 2 meccsre tiltják el, akkor biztos kellett volna másik stáb. Ha 1-re, akkor meg lehetett volna próbálni vele. A nemzetközi kézilabda szövetséget ismerve képesek lettek volna húzni a döntést a selejtezőt megelőző hétig is. Innentől lépés kényszerben voltak Pálingerék. Nem tudom, h jobbak lesznek Elekékkel a lányok, de jobbak mint bárki, akit most lehetne leakasztani az utolsó pillanatban az biztos.
Golovinnak meg tényleg az olimpia után van érteleme, h átvegye a csapatot. Az idősebbek, akikre jelenleg még inkább épül a csapat, ugyanúgy nem lesznek számára ismerősek. Akkor meg minek beégetni. '24-re viszont fel lehetne építeni az általa jól ismert fiatal lányokkal a válogatottat.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 663 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No tessék

 index.hu/sport/kezilabda/2020/01/07/rasmussen_palinger_mksz_elnokseg_dontes/

Van benne ráció, de én inkább Golovinnak adtam volna meg az esélyt. Bár őt így tartogathatják későbbre.
dande
Jó döntés, hogy lapátra tették a kopaszt.
Valószínüleg ez most egy átmeneti döntés, aztán az olimpiai selejtezőtől függ a hogyan tovább.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
No tessék

 index.hu/sport/kezilabda/2020/01/07/rasmussen_palinger_mksz_elnokseg_dontes/

Van benne ráció, de én inkább Golovinnak adtam volna meg az esélyt. Bár őt így tartogathatják későbbre.
dande
Igen, minden "bennfentes" szerint Ő lesz az új kapitány, de csak a bajnokság vége után. A selejtezőre még biztosabbnak látják Elekéket, elvégre az Ő játékosaik adják a válogatott gerincét.
Hát, kíváncsi leszek, mi sül ki ebből...

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
No tessék

 index.hu/sport/kezilabda/2020/01/07/rasmussen_palinger_mksz_elnokseg_dontes/

Van benne ráció, de én inkább Golovinnak adtam volna meg az esélyt. Bár őt így tartogathatják későbbre.
több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Élőben sajnos nem tudtam megnézni, de tegnap megszereztük a Kastamonu ellen az első győzelmet az EHF-kupában. El tudtam volna viselni egy simább meccset, meg egy kicsit jobb játékvezetést, de a lényeg a W. Ami viszont hatalmas öröm számomra, hogy kiélezett helyzetben Köstner simán felküldött 2-3 2000-es (Petrus Mirtill esetében 2001-es) születésű játékost, akik meg is hálálták a bizalmat, sőt Arany Rebeka klasszis szélsőjátékot hozott. Szombaton jön a Most, hazai pályán nagyon kéne a győzelem a továbbjutáshoz, ellenük viszont nem fér bele ennyi hiba.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Na igy 99%, hogy a ruszki jönnek, érdekes lesz, rendezni sztem tuti nem fognak.
gabokocka
Eldőlt Mi rendezzük.
A szurkolókon biztos nem fog múlni. Lesz hangulat.
Minden adott, és itt màr nem lehet semmi kifogàs, tovàbb kell menni.
Fattyu
Úgy tudom nem miénk az utolsó meccs az oroszokkal. Innentől ellenünk éleseknek kell lenniük, míg a szerbek ellen már valószínű nem. Ezzel akár ki is golyózhatnak minket ketten, meg akkor is, ha a szerbeket ütjük. Szóval megint kezdődik a túlzott optimizmus..
dawyd728
A teher és az elvárás nagy lesz, de ez sem lehet kifogás, hiszen majd mindegyik játszott már ilyen körülmények között.

Fattyu
Jajaja. Itt sem lesz kisebb a nyomás, sőt..

 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-vb-a-fiataloknak-olyan-terhet-kellett-vinniuk-ami-meg-tul-sok-volt-nekik-2738625
gordon
Hagyjuk már ezt a nyomásos marhaságot, persze a BL-ben tud játszani XY, de a válogatottban nem. Mintha eddig a női csapatok pont arról lettek volna híresek, hogy tök jól viselik a nyomást és jól kezelik a kiélezett helyzeteket....

Nyilván a stresszhelyzetet mindenki másképp kezeli, de ha ez nem megy nekik (akár külső segítség után) akkor kár az élsporttal foglalkozni
FLZOLI
Alapból egyetértek, a nyomás dologgal, de nézd meg, hogy kiknek kéne vinnie a válogatottat .
Vannak a 20-23 évesek akik még most érnek be illetve vannak az öregek.
Pont az a korosztály hiányzik akinek már van annyi tapasztalata, hogy a hatan vigye a válogatottat. Ráadásul nincs most extra klasszis ezért ha kijön egy - két negatív megmozdulás nincs ki korrigaljon.
Ennek a korosztálynak 2-3 év múlva kellene vinni a keretet, most kell majd kiderül, hogy eleg jók-e ehhez és Ramussen feltudja őket építeni vagy nem.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 663 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na igy 99%, hogy a ruszki jönnek, érdekes lesz, rendezni sztem tuti nem fognak.
gabokocka
Eldőlt Mi rendezzük.
A szurkolókon biztos nem fog múlni. Lesz hangulat.
Minden adott, és itt màr nem lehet semmi kifogàs, tovàbb kell menni.
Fattyu
Úgy tudom nem miénk az utolsó meccs az oroszokkal. Innentől ellenünk éleseknek kell lenniük, míg a szerbek ellen már valószínű nem. Ezzel akár ki is golyózhatnak minket ketten, meg akkor is, ha a szerbeket ütjük. Szóval megint kezdődik a túlzott optimizmus..
dawyd728
Egyelőre még homály van a meccsek sorrendjével:

 index.hu/sport/kezilabda/2019/12/21/olimpiai_selejtezo_gyor_meccsek_sorrendje/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na igy 99%, hogy a ruszki jönnek, érdekes lesz, rendezni sztem tuti nem fognak.
gabokocka
Eldőlt Mi rendezzük.
A szurkolókon biztos nem fog múlni. Lesz hangulat.
Minden adott, és itt màr nem lehet semmi kifogàs, tovàbb kell menni.
Fattyu
Úgy tudom nem miénk az utolsó meccs az oroszokkal. Innentől ellenünk éleseknek kell lenniük, míg a szerbek ellen már valószínű nem. Ezzel akár ki is golyózhatnak minket ketten, meg akkor is, ha a szerbeket ütjük. Szóval megint kezdődik a túlzott optimizmus..
dawyd728
A teher és az elvárás nagy lesz, de ez sem lehet kifogás, hiszen majd mindegyik játszott már ilyen körülmények között.

Fattyu
Jajaja. Itt sem lesz kisebb a nyomás, sőt..

 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-vb-a-fiataloknak-olyan-terhet-kellett-vinniuk-ami-meg-tul-sok-volt-nekik-2738625
gordon
Hagyjuk már ezt a nyomásos marhaságot, persze a BL-ben tud játszani XY, de a válogatottban nem. Mintha eddig a női csapatok pont arról lettek volna híresek, hogy tök jól viselik a nyomást és jól kezelik a kiélezett helyzeteket....

Nyilván a stresszhelyzetet mindenki másképp kezeli, de ha ez nem megy nekik (akár külső segítség után) akkor kár az élsporttal foglalkozni

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Na igy 99%, hogy a ruszki jönnek, érdekes lesz, rendezni sztem tuti nem fognak.
gabokocka
Eldőlt Mi rendezzük.
A szurkolókon biztos nem fog múlni. Lesz hangulat.
Minden adott, és itt màr nem lehet semmi kifogàs, tovàbb kell menni.
Fattyu
Úgy tudom nem miénk az utolsó meccs az oroszokkal. Innentől ellenünk éleseknek kell lenniük, míg a szerbek ellen már valószínű nem. Ezzel akár ki is golyózhatnak minket ketten, meg akkor is, ha a szerbeket ütjük. Szóval megint kezdődik a túlzott optimizmus..
dawyd728
A teher és az elvárás nagy lesz, de ez sem lehet kifogás, hiszen majd mindegyik játszott már ilyen körülmények között.

Fattyu
Jajaja. Itt sem lesz kisebb a nyomás, sőt..

 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-vb-a-fiataloknak-olyan-terhet-kellett-vinniuk-ami-meg-tul-sok-volt-nekik-2738625