Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Izland sztem ma nagyon erős felül játszott, nem ennyire jók ők, ez EB előtt a ruszkikkal egy szinte raktam őket. Ma ez ég és föld volt, meglátjuk mennyire kicsúszott eredmény volt ez. A VB-ről szerzett pont nélkül estek ki, az EB selejtezőkön a macedónok mögött másodikként jutottak tovább, úgy, hogy pl x-eltek a görögökkel. Majd kiderül mi lesz, de sztem ma kb életük meccsét játszották.
gabokocka
és mio szted nem erőn felül játszottunk?
mert sztem 10ből 7x a ruszkik nyernek
Negritis
Az utóbbi 3 tétmeccset nyertük ellenük. Világversenyen eddig mindig megsz*pattak minket 1-1 góllal, de amúgy nem érzem őket jobbnak. Egyénileg azok, de - ellentétben a női csapatukkal - hosszú ideje nem sikerül csapatként jól funkcionálniuk.
peterk2005
Picit pontosítanék a 3 tétmeccsből egy X lett. 😀

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 698 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
igazából Izland elleni meccs előtt is menjen a jinx hogy szarrá vernek és hogy esélytelen a csapat és jön a W 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Izland sztem ma nagyon erős felül játszott, nem ennyire jók ők, ez EB előtt a ruszkikkal egy szinte raktam őket. Ma ez ég és föld volt, meglátjuk mennyire kicsúszott eredmény volt ez. A VB-ről szerzett pont nélkül estek ki, az EB selejtezőkön a macedónok mögött másodikként jutottak tovább, úgy, hogy pl x-eltek a görögökkel. Majd kiderül mi lesz, de sztem ma kb életük meccsét játszották.
gabokocka
és mio szted nem erőn felül játszottunk?
mert sztem 10ből 7x a ruszkik nyernek
Negritis
Az utóbbi 3 tétmeccset nyertük ellenük. Világversenyen eddig mindig megsz*pattak minket 1-1 góllal, de amúgy nem érzem őket jobbnak. Egyénileg azok, de - ellentétben a női csapatukkal - hosszú ideje nem sikerül csapatként jól funkcionálniuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 159 — The Mathematician
 soundcloud.com/user-907668065/kezi-vezerles-126-van-spiritusz-a-magyar-csikocsapatban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Ez nem matekozás, hanem a papírforma a következő két meccsre.
A dánoktól kinéz mondjuk egy 5-6 gólos zakó, akkor ha Izland veri a ruszkikat, akkor nekünk 3-4-gyel kell verni az északiakat a körbeverés miatt. Míg ha itten most leszoptak volna, akkor elég lenne eggyel is.
Persze, verjük meg a dánokat, hajrá, de az nem realitás.
gabokocka
Dánoktól 10+. Mészárolni fognak.
Izland mai játéka nem hiszem, h mázli. Életük meccse, ahogy mondod. Ezt valószínű egy gyengébb fogja követni, csak sajnos nem ellenük játszunk holnapután. Aztán lehet bármi persze, de tényleg felesleges számolni. Csoport leggyengébb csapatát vertük, akik le is kezeltek minket.
dawyd728
Realisan ez a meccs volt nyerheto bravurral!megtettuk!szep volt!rengeteg eladott labda es a rutintal vegjatek nem fog beleferni a tovabbialban!,en egy sima es egy szorosabb vereseget tippelek meg!amugy igazabol Chema tunt a fonoknek a meccs alatt..alig hagyta Gulyast szohoz jutni 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 159 — The Mathematician
Izland sztem ma nagyon erős felül játszott, nem ennyire jók ők, ez EB előtt a ruszkikkal egy szinte raktam őket. Ma ez ég és föld volt, meglátjuk mennyire kicsúszott eredmény volt ez. A VB-ről szerzett pont nélkül estek ki, az EB selejtezőkön a macedónok mögött másodikként jutottak tovább, úgy, hogy pl x-eltek a görögökkel. Majd kiderül mi lesz, de sztem ma kb életük meccsét játszották.
gabokocka
és mio szted nem erőn felül játszottunk?
mert sztem 10ből 7x a ruszkik nyernek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dawyd728 3 697
Ez nem matekozás, hanem a papírforma a következő két meccsre.
A dánoktól kinéz mondjuk egy 5-6 gólos zakó, akkor ha Izland veri a ruszkikat, akkor nekünk 3-4-gyel kell verni az északiakat a körbeverés miatt. Míg ha itten most leszoptak volna, akkor elég lenne eggyel is.
Persze, verjük meg a dánokat, hajrá, de az nem realitás.
gabokocka
Dánoktól 10+. Mészárolni fognak.
Izland mai játéka nem hiszem, h mázli. Életük meccse, ahogy mondod. Ezt valószínű egy gyengébb fogja követni, csak sajnos nem ellenük játszunk holnapután. Aztán lehet bármi persze, de tényleg felesleges számolni. Csoport leggyengébb csapatát vertük, akik le is kezeltek minket.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Izland sztem ma nagyon erős felül játszott, nem ennyire jók ők, ez EB előtt a ruszkikkal egy szinte raktam őket. Ma ez ég és föld volt, meglátjuk mennyire kicsúszott eredmény volt ez. A VB-ről szerzett pont nélkül estek ki, az EB selejtezőkön a macedónok mögött másodikként jutottak tovább, úgy, hogy pl x-eltek a görögökkel. Majd kiderül mi lesz, de sztem ma kb életük meccsét játszották.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
Az is a baj ezzel a dán vereséggel, hogy ellenünk tuti fel lesznek pörögve, mert meg akarják mutatni, ami a gólkülönbségnem biztos nem fog jót tenni.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ez nem matekozás, hanem a papírforma a következő két meccsre.
A dánoktól kinéz mondjuk egy 5-6 gólos zakó, akkor ha Izland veri a ruszkikat, akkor nekünk 3-4-gyel kell verni az északiakat a körbeverés miatt. Míg ha itten most leszoptak volna, akkor elég lenne eggyel is.
Persze, verjük meg a dánokat, hajrá, de az nem realitás.
gabokocka
Én nem látom, hogy ha ezt az izlandot miként verjük meg, de hajrá. Szvsz ez vb produkció volt mind2 részről. Persze nekik is lehet rossz napjuk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na közben nem tudtam tovább nézni, szóval persze, hogy az izlandiak most csinálnak bravúrt.........nem mintha sok esélyünk lett volna Palmarsson egyedül megver minket kb.......Tisztes vereségeknek örülni fogok, a csoport 3. hely esetlegesen nem tudom mire elég...
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
Ez nem matekozás, hanem a papírforma a következő két meccsre.
A dánoktól kinéz mondjuk egy 5-6 gólos zakó, akkor ha Izland veri a ruszkikat, akkor nekünk 3-4-gyel kell verni az északiakat a körbeverés miatt. Míg ha itten most leszoptak volna, akkor elég lenne eggyel is.
Persze, verjük meg a dánokat, hajrá, de az nem realitás.
gabokocka
peach arra célzott, hogy ezek ellen kb totál esélytelenek vagyunk, játszunk egy jót és jöjjünk haza emelt fővel
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Ez nem matekozás, hanem a papírforma a következő két meccsre.
A dánoktól kinéz mondjuk egy 5-6 gólos zakó, akkor ha Izland veri a ruszkikat, akkor nekünk 3-4-gyel kell verni az északiakat a körbeverés miatt. Míg ha itten most leszoptak volna, akkor elég lenne eggyel is.
Persze, verjük meg a dánokat, hajrá, de az nem realitás.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Elnézve ezt a meccset nemhiszem, hogy nekünk itt matekozni kellene, rakjuk ki mind2 meccsen amit tudunk aztán meglátjuk mire elég...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Hát ez nekünk nem olyan jó, mert ha a dánoktól több góllal kikapunk (ami benne van a pakliban), akkor Izlandot sem elég néhány góllal verni, ha azok verik a ruszkikat. Érdekes lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
jó meccs volt, az nem biztos, hogy jó, hogy nyertek az izlandiak
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Elég brutál amit az északiak tolnak



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért jó így nézni ezt a Dán Izlandot, hogy mi már nyertünk 😊
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 159 — The Mathematician
Végre. Tetszett ez a fiatal csapat.Maradjanak együtt 3-4 évig aztán meglátjuk.
Kenny
az a baj h elég sok múlt öregeken
szóval én jobban örülnék ha jönne jópár fiatal aki megoldja a jobb lövőt, az irányítót
sipost felejtsük el
agyat ligetvárinak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Végre. Tetszett ez a fiatal csapat.Maradjanak együtt 3-4 évig aztán meglátjuk.

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Miller fantasztikusan védett, le a kalappal!!
#JC6
Tény és való, az öreg Von egész jól védekezik 😎😁

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 658
Az Érd közben meg eléggé ég Romániában, pedig ez a meccs nagyon kéne nekik

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 320
Miller fantasztikusan védett, le a kalappal!!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
A védekezés nagyon rendben volt, ez a legfontosabb a továbbiakhoz 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 658
Rasmussen búcsúinterjúja kis barátjával...
 eurosport.hosszabbitas.hu/csapat/kezilabda/rasmussen-nem-en-aratom-le-amit-vetettem-de-buszken-tavozom-magyarorszagrol

Azt kell mondjam, egyre kevésbé szimpatikus ez az ember. A tipikus egoista ember reakcióit adja, mindenki hibás, Ő maga semmiben sem tévedett. Csak egyetlen kiragadott szösszenet az interjúból: azt mondta végig a VB előtt és alatt is, hogy neki nem kell pszichológus, mert hiszen Ő ért a női lélekhez, kapitányként egyébként is jobban tudja felkészíteni őket mentálisan, mint bármely pszichomókus. Ehhez képest most kiderül, hogy 2 játékosával sem tudott négyszemközt beszélgetni (nyelvi akadályok) és a legnagyobb bajnak az önbizalomhiányt jelöli meg, illetve a mentális felkészületlenséget. Most akkor hogy is van ez?
És ez csak 1 db kiragadott szösszenet...
Antonius
ez meg a másik véglet 😀
 www.origo.hu/sport/csapat/20200111-kim-rasmussen-interju-kezilabda-magyar-kezilabda-szovetseg.html
Negritis
lakájmédiától nem sokat vár az ember, tolmácsolják a propagandát.... (már elnézést azokról, akik rendszeresen olvassák).

Cowboys 4ever.