Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
mondjuk az segít ha etetjük a klasszis centert

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Kéne még vmi kapusteljesítmény féle a 2. félidőre ( igaz csak a 13. perctől nézem, de mikler egy blokkolt lövést fogott összesen)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Hát vagy mi vagyunk jobbak a vártnál, vagy ezek az oroszok nagyon szarok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hát én nem nézek a nagyobb eseményeken kívűl tornákat, csak a topikot olvasom, de amiket írtatok ahhoz képest sokkal szarabbra számítottam és hogy qrva szarok leszünk. Remélem azért nem fogyunk el a második félidőben sem. 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
Rasmussen búcsúinterjúja kis barátjával...
 eurosport.hosszabbitas.hu/csapat/kezilabda/rasmussen-nem-en-aratom-le-amit-vetettem-de-buszken-tavozom-magyarorszagrol

Azt kell mondjam, egyre kevésbé szimpatikus ez az ember. A tipikus egoista ember reakcióit adja, mindenki hibás, Ő maga semmiben sem tévedett. Csak egyetlen kiragadott szösszenet az interjúból: azt mondta végig a VB előtt és alatt is, hogy neki nem kell pszichológus, mert hiszen Ő ért a női lélekhez, kapitányként egyébként is jobban tudja felkészíteni őket mentálisan, mint bármely pszichomókus. Ehhez képest most kiderül, hogy 2 játékosával sem tudott négyszemközt beszélgetni (nyelvi akadályok) és a legnagyobb bajnak az önbizalomhiányt jelöli meg, illetve a mentális felkészületlenséget. Most akkor hogy is van ez?
És ez csak 1 db kiragadott szösszenet...
Antonius
ez meg a másik véglet 😀
 www.origo.hu/sport/csapat/20200111-kim-rasmussen-interju-kezilabda-magyar-kezilabda-szovetseg.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
nem rossz a kezdés, de az h balogh-ra még mindig építünk komoly gond
nincsenek 2way játékosaink 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
2/2! A Most is kipipálva, Triffa hatalmasat játszott, a fiatalok megint jól szálltak be (Szabó Dorci kivédett hetese lassan természetes) és végre Karnik is megérkezett. A hangulat pedig a szokásos, jövő héten is ugyanez kell a Thüringer ellen.
cspeti98
Tetszik ez a csapat, nagyon is. Ha fel tudnának még egy picit gyorsulni, az nagyszerű lenne 😊
#JC6
Van még tartalék, képesek vagyunk ennél többre. Most viszont két elég fontos játékos hiányzott Despotovic és Vámos személyében, az utolsó 15 percben pedig már tényleg a B csapat játszott. Vili bá az elmúlt egy évben elképesztő munkát végzett.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
nah az ehf oldalán lehet nézni 😀
annyit csalok h us-ben vagoyk vpn szerint 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 316
2/2! A Most is kipipálva, Triffa hatalmasat játszott, a fiatalok megint jól szálltak be (Szabó Dorci kivédett hetese lassan természetes) és végre Karnik is megérkezett. A hangulat pedig a szokásos, jövő héten is ugyanez kell a Thüringer ellen.
cspeti98
Tetszik ez a csapat, nagyon is. Ha fel tudnának még egy picit gyorsulni, az nagyszerű lenne 😊
több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
2/2! A Most is kipipálva, Triffa hatalmasat játszott, a fiatalok megint jól szálltak be (Szabó Dorci kivédett hetese lassan természetes) és végre Karnik is megérkezett. A hangulat pedig a szokásos, jövő héten is ugyanez kell a Thüringer ellen.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
valaki tud streamet a kézi meccshez?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Rasmussen búcsúinterjúja kis barátjával...
 eurosport.hosszabbitas.hu/csapat/kezilabda/rasmussen-nem-en-aratom-le-amit-vetettem-de-buszken-tavozom-magyarorszagrol

Azt kell mondjam, egyre kevésbé szimpatikus ez az ember. A tipikus egoista ember reakcióit adja, mindenki hibás, Ő maga semmiben sem tévedett. Csak egyetlen kiragadott szösszenet az interjúból: azt mondta végig a VB előtt és alatt is, hogy neki nem kell pszichológus, mert hiszen Ő ért a női lélekhez, kapitányként egyébként is jobban tudja felkészíteni őket mentálisan, mint bármely pszichomókus. Ehhez képest most kiderül, hogy 2 játékosával sem tudott négyszemközt beszélgetni (nyelvi akadályok) és a legnagyobb bajnak az önbizalomhiányt jelöli meg, illetve a mentális felkészületlenséget. Most akkor hogy is van ez?
És ez csak 1 db kiragadott szösszenet...

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
Na valaki hozzáértő írja meg, hogy a szokásos púderen kívül van-e bármi esély az EB-n értelmes eredményt elérni vagy a szimpatikus vesztes kategóriában utaztak ki az aranylábúak aranykezűek
FLZOLI
még a szimpatikus vesztes kategória is necces lesz, ahhoz szoros eredmények kellenek 😀
Lőhetnénk a közhelyeket, hogy a labda kerek, csodák vannak, az ellenfélnél is emberek vannak, stb, de a realitás a 3 sima vereség. Aztán meglátjuk.
Antonius
én annyit szeretnék hogy a 3 meccs után -20nál jobbak legyünk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Na valaki hozzáértő írja meg, hogy a szokásos púderen kívül van-e bármi esély az EB-n értelmes eredményt elérni vagy a szimpatikus vesztes kategóriában utaztak ki az aranylábúak aranykezűek
FLZOLI
még a szimpatikus vesztes kategória is necces lesz, ahhoz szoros eredmények kellenek 😀
Lőhetnénk a közhelyeket, hogy a labda kerek, csodák vannak, az ellenfélnél is emberek vannak, stb, de a realitás a 3 sima vereség. Aztán meglátjuk.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na valaki hozzáértő írja meg, hogy a szokásos púderen kívül van-e bármi esély az EB-n értelmes eredményt elérni vagy a szimpatikus vesztes kategóriában utaztak ki az aranylábúak aranykezűek

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
11es oddsért de ajándék volt ez a portugál győzelem... 😊
Tony Adams
Előre írd már be ezeket 😛
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
11es oddsért de ajándék volt ez a portugál győzelem... 😊
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
meglepne ha bármit elérnénk, én ha -15nél jobb gólkülönbséget érünk el már boldog leszek

van értelmes játékosunk Bánhidin és Mikleren kívül?!
Negritis
Én Ubornyákra és Szitára leszek nagyon kíváncsi, illetve Bóka jó játékának kell még szurkolni, mert neki nincs helyettese.
Antonius
Bóka is csak azért van bent, mert apu befizette. Ubi jó lesz, csak félek, hogy hamar pofánverik...
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Némileg váratlanul a dán női válogatottól is elküldték Jörgensent. Vajon ezt azt jelenti, hogy ők akarják Rasmussent? Ráció volna benne és most, miután az olimpia nekik már elszállt, még meg is tudják indokolni....

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
meglepne ha bármit elérnénk, én ha -15nél jobb gólkülönbséget érünk el már boldog leszek

van értelmes játékosunk Bánhidin és Mikleren kívül?!
Negritis
Én Ubornyákra és Szitára leszek nagyon kíváncsi, illetve Bóka jó játékának kell még szurkolni, mert neki nincs helyettese.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
dawyd728 3 693
Talán még Ligetvári. Őt is inkább csak remélem, h az lesz nemzetközi szinthez mérve.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
meglepne ha bármit elérnénk, én ha -15nél jobb gólkülönbséget érünk el már boldog leszek

van értelmes játékosunk Bánhidin és Mikleren kívül?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Köszi, én nem értek hozzá, csak néha hirtelen felindulásból vagdalkozok, sry.

Szerk.; de az azért priceless hogy telefonon rúgták ki, illetve hogy novemberben írt alá újabb 4 évre, ami miatt a lelépési pénzt nem Pálingerék fizetik...

Más:
Nagy Laci
“ Nincs elvárás a szövetség részéről, de ez nem jelenti azt, hogy ne szeretnénk megnyerni a csoportmeccseket. A realitás persze nem az, hogy nagy reményeink lehetnének.”

Most komolyan, valaki nézzen már utána hogy más országok szövetségei mit nyilatkoznak...
#JC6
Ja de azért leoltottál, hogy biztos csak azért írok valamit mert te kommenteltél rá 😊
Toca
Mondd azt hogy nem viszket az ujjad mikor látod kié az utolsó hsz 😀
#JC6
Off:
Alapjába véve már annyira nem. Sőt szeretem az ellenvéleményt.
Ami miatt szoktam reagálni az a full negativizmus ami kihat belőled és amikor pl. szamonkéred a habitusát a keziseknek, te meg csak mindent köpködsz.
Igazából a hitgyulis részből is ez a volt legnagyobb bajom, hogy nem mint egyén jelensz meg hanem mint hitgyülis pont és te negatívan állítottad be magad, hogy te ezt magadtól nem érted volna el.
On:
Ez a férfi válogatott amilyen gyenge még a végén elér valamit, ami a legrosszabb lehet a jövő szempontjából.
több mint 4 éve
dawyd728 3 693
Többek között azért, mert tőlünk fejlettebb országokban fiatal kortól úgy nevelik a gyerekeket, h ez csak egy játék, legyen foci, kosár, kézi vagy éppen vízilabda. Ezért tudnak téthelyzetben is alkotni, ezért nem görcsösek stb.
Persze arrafelé is vannak nagy leolvadások, pl a Falcons, a PSG és lehetne sorolni.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 316
Off: de Szoboszlai azért van rendben fejben, mert nem Magyaroszágon asszimilálódott. Ha itt nő fel, nem hogy válogatott, megye 3-as játékos lenne.
On:
De akkor azt mondd meg nekem, ha ennyire jó szakembereink vannak, akik állítólag rendet tesznek a fejben, hogy lehet az, hogy 5-7-10 gólos vezetésről, 10 perccel a vége előtt vezetve a végén kikapunk?
Annyi cumi nem történt az elmúlt 10 évben senkivel, mint a magyarokkal (vízilabda, foci, kézi, kosár).

Elhiszem hogy vannak jó és tehetséges kéziseink, de valami akkor sem jó.
Állandóan elfáradnak, nem tudnak végig koncentrálni, nincsenek rejtett tartalékaik, korán besavasodnak, stb.
Sokaknak az életvitele sem méltó az élsporthoz.

De biztos én látom rosszul.