Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mi ez a folyamatos süketelés a Fradi apokaliptikus őszéről ami fizikailag és szellemileg tönkretetette a játékosokat? 😊

Vicc ami itt megy, pont mintha az aranylábuakról olvasnék a szerethető féle korszakból...
FLZOLI
Komplett kezdő csapat Fradiban játszik. Tavaly tavasszal elég jól játszottak ugyanazok, akik idén ősszel k gyengén. Esélytelenek, mármint a Fradi a BL 8-ba kerülésre is. Magyarán visszafelé léptek Elek Gábor kezei alatt. Ez nem fikció, vagy mosdatás.

Éppen ezért írtam a VB előtt is, h 8-ba kerülés elvárások felett teljesítés lenne. Viszont 12-be vártam a lányokat. Alulteljesítettek? Igen. Nüanszokon múlt, h nem lett meg a 12.. Éppen ezért nem kezdek el világvége és Rasmussen takarodj rigmusokba. A dobogó és hasonló elvárások teljesen a talajtól elrugaszkodottak voltak. Nem most mosom, 3 hete írtam ide. Más is írta, h 5-6. hely volt a bukik szerint. Értem én, h okos emberek csináljak az oddsokat, de pl a Denver Nuggets 5 éve zsinórban felülteljesíti a las vegasi fogadóirodák over/underjét. Nem szentírás az ő véleményük sem.

Ha már vicc, érdemes lenne neked először tájékozódni a magyar kézilabdát illetően és utána puffogtatni az amúgy elsőre sem vicces közhelyeket.

dawyd728
Mielőtt itt hozzám vágnád a komplett wikipédiát elárulom, hogy én csak azokat kérdezem vissza amit a "bennfentesek" ismételgetnek és puffogtatnak erről a sportágról.

Ha szerinted az nem vicces (persze inkább szánalmasan nevetséges), hogy a sportág legjobban eleresztett csapatával és bajnokságával, értelmezhető történelmi játékos múlttal ez a csapat folyamatosan a 10. hely körül végez a fiatalítás ellenére akkor kár bármiről is beszélgetni. Ha a realitás a 12. hely (hány csak profikkal rendelkező válogatott is van egyébként a nők között?) akkor kár ezt erőltetni.

Az okok mindig megvoltak a fociban is, sokszor persze az a rohadt sors, szerencse és a körülmények csesztek ki velünk, pedig mindent megtettek az aranylábúak is... Fiatalítás oké, épül a csapat oké, kell a rutin oké, de ne tegyünk már úgy mintha egy futottak még ország próbálna fejlődni és feljönni, és nem egy elviekben élvonalbeli válogatott vergődik hosszú évek óta a posvány mocsarában.

több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Mi ez a folyamatos süketelés a Fradi apokaliptikus őszéről ami fizikailag és szellemileg tönkretetette a játékosokat? 😊

Vicc ami itt megy, pont mintha az aranylábuakról olvasnék a szerethető féle korszakból...
FLZOLI
Komplett kezdő csapat Fradiban játszik. Tavaly tavasszal elég jól játszottak ugyanazok, akik idén ősszel k gyengén. Esélytelenek, mármint a Fradi a BL 8-ba kerülésre is. Magyarán visszafelé léptek Elek Gábor kezei alatt. Ez nem fikció, vagy mosdatás.

Éppen ezért írtam a VB előtt is, h 8-ba kerülés elvárások felett teljesítés lenne. Viszont 12-be vártam a lányokat. Alulteljesítettek? Igen. Nüanszokon múlt, h nem lett meg a 12.. Éppen ezért nem kezdek el világvége és Rasmussen takarodj rigmusokba. A dobogó és hasonló elvárások teljesen a talajtól elrugaszkodottak voltak. Nem most mosom, 3 hete írtam ide. Más is írta, h 5-6. hely volt a bukik szerint. Értem én, h okos emberek csináljak az oddsokat, de pl a Denver Nuggets 5 éve zsinórban felülteljesíti a las vegasi fogadóirodák over/underjét. Nem szentírás az ő véleményük sem.

Ha már vicc, érdemes lenne neked először tájékozódni a magyar kézilabdát illetően és utána puffogtatni az amúgy elsőre sem vicces közhelyeket.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 306 — #NoStress
inkább azt érzem, hogy a propagandisztikus sajtóhang egyre durvábban leszivárog a sportélet szintjére is és ott tartunk, hogy már itt sincs rossz vezetői döntés, csak félreértelmezett szándékok. Elképesztő.
Antonius
Te honnan tudod kívülről eldönteni, hogy mi a szándék?
Mert ha nem tudod, akkor azt se állíthatod, hogy valami valóban bullshit vagy ténylegesen félreértelmezett szándék.
Attól, ha valahol, valaki hülye, még nem kell feltétlenül a politikához kapcsolódnia. A sportban sem. Jó sok hülye van nulla politikai kötődéssel. És sok nemhülye van politikai kötődéssel.
Sobri Jóska
már megint szavakat adnak a számba 😊 Én sose mondtam, hogy tudom, csak annyit, hogy azt érzem 😊 Nincs kristálygömböm, de véleményem igen.
Antonius
Te honnan érzed kívülről, hogy mi a szándék?
Mert ha csak érzed, de nem tudod, akkor azt se állíthatod, hogy valami valóban bullshit vagy ténylegesen félreértelmezett szándék.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mi ez a folyamatos süketelés a Fradi apokaliptikus őszéről ami fizikailag és szellemileg tönkretetette a játékosokat? 😊

Vicc ami itt megy, pont mintha az aranylábuakról olvasnék a szerethető féle korszakból...
FLZOLI
a csapat gerince a fradira épít, ami fos formában van
ergo a gerinc fos formában van
Negritis
De nem formáról beszéltek, hanem

"szellemileg és fizikailag is elgyötörten és elcsigázottan érkezett a hektikus klub ősze után és Japánban is csak a vége felé kezdett kikecmeregni a negatív spirálból"

"őt is megviselte a hosszú, megterhelő és felemás őszi évad"

 www.nemzetisport.hu/kezilabda/bizonyitvanyosztas-igy-lattuk-mi-es-igy-lattak-olvasoink-noi-keziseink-vb-szerepleset-2737139

Amúgy meg mért nem a fradi edzőt veszik elő, hogy a huszadrangú sikerek hajszolása helyett mért nyírja ki a játékosait?

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 856 — The Mathematician
Mi ez a folyamatos süketelés a Fradi apokaliptikus őszéről ami fizikailag és szellemileg tönkretetette a játékosokat? 😊

Vicc ami itt megy, pont mintha az aranylábuakról olvasnék a szerethető féle korszakból...
FLZOLI
a csapat gerince a fradira épít, ami fos formában van
ergo a gerinc fos formában van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mi ez a folyamatos süketelés a Fradi apokaliptikus őszéről ami fizikailag és szellemileg tönkretetette a játékosokat? 😊

Vicc ami itt megy, pont mintha az aranylábuakról olvasnék a szerethető féle korszakból...

több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
inkább azt érzem, hogy a propagandisztikus sajtóhang egyre durvábban leszivárog a sportélet szintjére is és ott tartunk, hogy már itt sincs rossz vezetői döntés, csak félreértelmezett szándékok. Elképesztő.
Antonius
Te honnan tudod kívülről eldönteni, hogy mi a szándék?
Mert ha nem tudod, akkor azt se állíthatod, hogy valami valóban bullshit vagy ténylegesen félreértelmezett szándék.
Attól, ha valahol, valaki hülye, még nem kell feltétlenül a politikához kapcsolódnia. A sportban sem. Jó sok hülye van nulla politikai kötődéssel. És sok nemhülye van politikai kötődéssel.
Sobri Jóska
már megint szavakat adnak a számba 😊 Én sose mondtam, hogy tudom, csak annyit, hogy azt érzem 😊 Nincs kristálygömböm, de véleményem igen.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 306 — #NoStress
inkább azt érzem, hogy a propagandisztikus sajtóhang egyre durvábban leszivárog a sportélet szintjére is és ott tartunk, hogy már itt sincs rossz vezetői döntés, csak félreértelmezett szándékok. Elképesztő.
Antonius
Te honnan tudod kívülről eldönteni, hogy mi a szándék?
Mert ha nem tudod, akkor azt se állíthatod, hogy valami valóban bullshit vagy ténylegesen félreértelmezett szándék.
Attól, ha valahol, valaki hülye, még nem kell feltétlenül a politikához kapcsolódnia. A sportban sem. Jó sok hülye van nulla politikai kötődéssel. És sok nemhülye van politikai kötődéssel.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
"Pálinger Katalin elismerte, hogy Kim Rasmussen hibázott a világbajnokságon, de a szövetség női szakágért felelős szakmai alelnöke kiáll a korábbi döntései mellett, és azt is elmondta, nem volt reális elvárás a legjobb nyolcba jutás, de megvolt az oka rá, hogy ezt kommunikálja."
 eurosport.hosszabbitas.hu/csapat/kezilabda/rasmussen-fonoke-szerint-hibazott-a-vb-n-a-dan-kapitany-de-nem-volt-realis-cel-a-legjobb-nyolc

Hát ez a legalja mindennek. Mintha én azt tanítanám, hogy Róma a világ közepe, majd amikor valaki megcáfol, hogy igazából már New York, akkor azt mondom, hogy ezt én is tudtam, csak kíváncsi voltam, hogy más is tudja-e....
Hiába na, mindig van lentebb...
Antonius
Hagyjuk már ezt a nem reális elvárást...
A VB előtt a bukik az ötödik-hatodik helyre tették a csapatot.
warr_b
Jaj, ne is mond. A másik nagy kedvencem pár napja az a mantra, hogy mi már Párizsra készülünk!
Mi van? 2 hete még kis túlzással azt se tudtuk, hol lesz 5 év múlva olimpia, mert minden Tokió körül forgott, most meg azt a kommunikációt olvasom egyre több helyen, hogy ez a fiatalítás azért volt, mert mi mennyire előrelátóak vagyunk.
Komolyan mondom, (nem akarok politizálni és előre is elnézést kérek attól, aki úgy érzi hogy beletiportam a lelkébe) egyre inkább azt érzem, hogy a propagandisztikus sajtóhang egyre durvábban leszivárog a sportélet szintjére is és ott tartunk, hogy már itt sincs rossz vezetői döntés, csak félreértelmezett szándékok. Elképesztő.
Antonius
Khm. Fidesz. Kocsis Matí. Mivan?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
"Pálinger Katalin elismerte, hogy Kim Rasmussen hibázott a világbajnokságon, de a szövetség női szakágért felelős szakmai alelnöke kiáll a korábbi döntései mellett, és azt is elmondta, nem volt reális elvárás a legjobb nyolcba jutás, de megvolt az oka rá, hogy ezt kommunikálja."
 eurosport.hosszabbitas.hu/csapat/kezilabda/rasmussen-fonoke-szerint-hibazott-a-vb-n-a-dan-kapitany-de-nem-volt-realis-cel-a-legjobb-nyolc

Hát ez a legalja mindennek. Mintha én azt tanítanám, hogy Róma a világ közepe, majd amikor valaki megcáfol, hogy igazából már New York, akkor azt mondom, hogy ezt én is tudtam, csak kíváncsi voltam, hogy más is tudja-e....
Hiába na, mindig van lentebb...
Antonius
Hagyjuk már ezt a nem reális elvárást...
A VB előtt a bukik az ötödik-hatodik helyre tették a csapatot.
warr_b
Jaj, ne is mond. A másik nagy kedvencem pár napja az a mantra, hogy mi már Párizsra készülünk!
Mi van? 2 hete még kis túlzással azt se tudtuk, hol lesz 5 év múlva olimpia, mert minden Tokió körül forgott, most meg azt a kommunikációt olvasom egyre több helyen, hogy ez a fiatalítás azért volt, mert mi mennyire előrelátóak vagyunk.
Komolyan mondom, (nem akarok politizálni és előre is elnézést kérek attól, aki úgy érzi hogy beletiportam a lelkébe) egyre inkább azt érzem, hogy a propagandisztikus sajtóhang egyre durvábban leszivárog a sportélet szintjére is és ott tartunk, hogy már itt sincs rossz vezetői döntés, csak félreértelmezett szándékok. Elképesztő.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Egy olyan szakág, ahol még egy kókler Mocsai tevékenykedhet vagy megszólalhat egyáltalán, mit vársz?
#JC6
Mocsai nem kókler, egyszerűen idős és elment mellette a sportág. Az a tudás ami neki van az top3 a világon, csak jobb helyeken ezt a modern kori impulzosokkal egyesítik, felhasználják és hasznosítják nem pedig külön entitásként hagyják garázdálkodni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 612 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
"Pálinger Katalin elismerte, hogy Kim Rasmussen hibázott a világbajnokságon, de a szövetség női szakágért felelős szakmai alelnöke kiáll a korábbi döntései mellett, és azt is elmondta, nem volt reális elvárás a legjobb nyolcba jutás, de megvolt az oka rá, hogy ezt kommunikálja."
 eurosport.hosszabbitas.hu/csapat/kezilabda/rasmussen-fonoke-szerint-hibazott-a-vb-n-a-dan-kapitany-de-nem-volt-realis-cel-a-legjobb-nyolc

Hát ez a legalja mindennek. Mintha én azt tanítanám, hogy Róma a világ közepe, majd amikor valaki megcáfol, hogy igazából már New York, akkor azt mondom, hogy ezt én is tudtam, csak kíváncsi voltam, hogy más is tudja-e....
Hiába na, mindig van lentebb...
Antonius
Hagyjuk már ezt a nem reális elvárást...
A VB előtt a bukik az ötödik-hatodik helyre tették a csapatot.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 310
Egy olyan szakág, ahol még egy kókler Mocsai tevékenykedhet vagy megszólalhat egyáltalán, mit vársz?
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
"Pálinger Katalin elismerte, hogy Kim Rasmussen hibázott a világbajnokságon, de a szövetség női szakágért felelős szakmai alelnöke kiáll a korábbi döntései mellett, és azt is elmondta, nem volt reális elvárás a legjobb nyolcba jutás, de megvolt az oka rá, hogy ezt kommunikálja."
 eurosport.hosszabbitas.hu/csapat/kezilabda/rasmussen-fonoke-szerint-hibazott-a-vb-n-a-dan-kapitany-de-nem-volt-realis-cel-a-legjobb-nyolc

Hát ez a legalja mindennek. Mintha én azt tanítanám, hogy Róma a világ közepe, majd amikor valaki megcáfol, hogy igazából már New York, akkor azt mondom, hogy ezt én is tudtam, csak kíváncsi voltam, hogy más is tudja-e....
Hiába na, mindig van lentebb...

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Először nem akartam megszólalni, de aztán arra gondoltam, hogy ez mégiscsak egy fórum, ahol véleményeket osztunk meg egymással, úgyhogy... 😊
Több dolgot sem értek, de amit a leginkább nem: miért harsogja azt a magyar média nagy része, hogy bezzeg a tavalyi EB! Lassan én érzem magam frusztrálva, hogy biztos rosszul emlékszem rá és igazából dobogón voltunk, de egyesek már úgy hivatkoznak rá, mintha érmet nyertünk volna tavaly... könyörgöm, az egy HETEDIK hely volt, nem pedig egy dobogó!! Ne értsetek félre, én is kiemelkedő eredménynek tartom azt a helyezést, attól a magyar válogatottól, amelytől senki nem várt akkor sok mindent, de azért ne harsogjuk már azt se hogy mekkora siker volt és azért nem mondanám azt se, hogy itt a követendő példa. Mert azért a követendő példa nekünk mindig a legjobb 4 lesz (mint ahogy ennek a VBnek is úgy mentünk neki, hogy fű alatt mindenki azt suttogta, hogy akár elődöntő is jöhet).
A mások dolog, amit nem értek, miért gondolják sokan (az itteni fórumon még nem olvastam ilyet szerencsére), hogy az utánpótlásban mindent megnyerő fiatalok majd evidens módon fogják legyalulni a világot a felnőtt korosztályban is? Ez nagyon nem így működik.
A harmadik dolog, amit nem értek, a szelektív emlékezet. Itt van pl. a spanyol válogatott, amit úgy jellemeznek most (sajtóban is), hogy ezt a Japánban elődöntös spanyol válogatottat tavaly mi simán (6 góllal) vertük, ezért ha akkor jók voltunk, akkor most is azok vagyunk. Azért emlékezetnék mindenkit, hogy egyrészt tavaly a spanyol válogatott lépte meg a fiatalítást és vittek ki pár no name játékost a tornára, másrészt nem játszott a támadójátékuk legnagyobb motorja (Cabral), harmadrészt akkor a Pena. Lara és Mireya Gonzalez hármas volt annyira formán kívül, mint most nálunk a belső hármasunk. Hogy akkor 6-al vertük őket, az nem csak a mi nagyszerű játékunknak köszönhető.
Végül, a tavalyi és a mostani válogatottunk összetételéról miért mondják, hogy kb ugyanaz? Igen, akkor is volt egy Háfránk, egy Kovacsicsunk és egy Bírónk (nem mellesleg mindhárman kirobbanó formában voltak, nem pedig olyan leharcolt állapotban, mint most), de mellettük hagy soroljam fel a tavalyi csapat hiányzóit: Szimó (25 éves), Szalai (29), Orbán (33), Pálos Bognár (32), Mészáros Rea (25), Kazai (31). Ez a 6 játékos ugyan nem volt meghatározó tagja a válogatottnak, de azért fontos helyzetekben hozzá tudtak tenni a játékhoz és ami a legfontosabb, egy olyan rutint adtak az EBn (varázslatos 7. helyen végző) csapatnak, ami most a kiélezett helyzetekben nem volt meg.

Ami biztos: ennek a mostani csapatnak türelemre van szüksége, (és kevesebb hájpra) mert bizonyos helyzeteket még nem tud kezelni. Az, hogy a további úton ki vezeti majd őket, mi nem tudhatjuk, de én személy szerint akkor se leszek elkenődve ha Rasmussennel megyünk tovább, de azt is meg fogom érteni, ha új kormányost keresnek.
Azt nem tartom jó ötletek, hogy szét kell zavarni mindenkit, mert most még egy út elején vagyunk, amiről csak a média gondolta, hogy csillogástól hemzsegő lesz, ezen bizony vannak nagyobb buktatók is. De ha elkezdtük, menjünk végig. De az a mentalitás se szerencsés szerintem, hogy minden rendben, mindenki szuper.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Én nem így látom, de biztos neked van igazad. Az, hogy itt van a világ legjobb bajnoksága sztem jelentősen kontraproduktív, sokkal többre mennénk szarabb bajnoksággal, azonban több magyarral a csapatokban. De Győrben nyerni akarnak, ami annyi pénzért érthető, így nem az lesz a prioritás, hogy sok magyar legyen a kezdőben. Illetve azért az utánpótlás helyzetét a focihoz hasonlítani kicsit necces, miután konkrétan végigvertük az elmúlt években a világot a csajoknál. Türelem és megfelelő szakmai munka kell hozzá, hogy beérjenek a fiatalok, nem várható el, hogy egyik pillanatról a másikra ugyanazt hozzák felnőtt szinten is. Már látom a lelki szemeim előtt, hogy Rasmussent kibasszák és jön Hajdu János, vagy vmi hasonló mágus, és repülünk a világ élvonalába.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
És amúgy az is kibaszott nagy faszság, hogy ha a svédek most hetedikek lesznek, akkor ajándékba kapjuk az olimpiai selejtezőt és ők juttatnak ki minket. Lófaszt. A tavalyi hetedi helyünk jogosítana fel minket arra, ott is megvolt a lehetősége mindenkinek jól szerepelni. Ha meg nem sikerül, nyernek a németek, akkor se dől össze a világ, a mienk a VB legfiatalabb csapata, igazából egy klasszis átlövőre vagyunk attól, hogy komoly tényezők legyünk, ez meg simán kijöhet a most húsz éves Háfrából, Klujberből, stb... Ha most lenne egy Radulovicsunk....

De nagyon örülök, hogy Mocsai már nyilatkozott, ilyenkor nem ér visszakérdezni az ő korábbi és mostani szerepére?
gabokocka
Ez simán önámítás amúgy. Egy olyan sportágban, ahol klubszinten itt van a legerősebb bajnokság, ahol az egyik klubcsapat sorra nyeri a BL címeket égő a VB 14.hely és a 2. csapat nélküli olimpia.
A válogatott valahol ott kéne járjon a körülményei alapján mint a norvég válogatott, de ehelyett van ez a foci szerű posvány közeg és mocsár dagonya.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
És amúgy az is kibaszott nagy faszság, hogy ha a svédek most hetedikek lesznek, akkor ajándékba kapjuk az olimpiai selejtezőt és ők juttatnak ki minket. Lófaszt. A tavalyi hetedi helyünk jogosítana fel minket arra, ott is megvolt a lehetősége mindenkinek jól szerepelni. Ha meg nem sikerül, nyernek a németek, akkor se dől össze a világ, a mienk a VB legfiatalabb csapata, igazából egy klasszis átlövőre vagyunk attól, hogy komoly tényezők legyünk, ez meg simán kijöhet a most húsz éves Háfrából, Klujberből, stb... Ha most lenne egy Radulovicsunk....

De nagyon örülök, hogy Mocsai már nyilatkozott, ilyenkor nem ér visszakérdezni az ő korábbi és mostani szerepére?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Azt nem értem ki az aki olimpiában reménykedik? Ha a svédek segítenek is, mennyi esélyünk van ezzel a kerettel?
#JC6
Te tényleg sportoló voltál? Ilyen hozzáállással nagy szó, h vitted bármire is.
Egyrészt Párizsra építkezünk. Ami azt jelenti minden tapasztalat fontos lehet 24-re. Olimpiai selejtező torna meccsei is plusz 2-3 döntő fontosságú meccset jelent mindenkinek. Másrészt ez a csapat tavaly 7. lett. Plusz a fradisták, akikre épül a válogatott, azok ősszel piszok rosszul játszottak. Kb az az extra, ami tavaly még volt Háfra révén, az most nem jött se tőle, se mástól. Kb ennyire vagyunk a vb csoportunkban 3 ellenfelünktől.
Nincs olyan, h értelmetlen kijutni, vagy küzdeni azért.

Gabo példája tökéletes. 2016-ban is volt okoskodás, h mi értelme kijutni, úgyis pofozógépek leszünk...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Azt nem értem ki az aki olimpiában reménykedik? Ha a svédek segítenek is, mennyi esélyünk van ezzel a kerettel?
#JC6
Ugyanezzel a kerettel (nagyjából) lettünk hetedikek az EB-n, vertük tízzel a most elődöntős spanyolokat. Azért mert most nem sikerült, semmi nem garantálja, hogy máskor sem fog. Van kb 15 csapat, amelyik reálisan érmet nyerhet. Nyilván vki több, vki kevesebb eséllyel. De pl a franciák ki se utazzanak az olimpiára, mert most 13. lettek?

Ugye a 16-os foci EB előtt is ment a duma, mi a fasznak jutottunk ki, úgyis agyon leszünk verve minden meccsen. Oszt mégse. El kéne engedni már ezt a kibaszott negatív hozzáállást, amit ad a gép annak örülni, amit meg nem azt nem siratni. Ennyi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 310
Azt nem értem ki az aki olimpiában reménykedik? Ha a svédek segítenek is, mennyi esélyünk van ezzel a kerettel?
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Svédek teljesen elfogytak itt a torna végére erőnlétben. Szépen le fognak cumizni a németektől is, mi meg majd abban reménykedhetünk, hogy az oroszokat kizárják a VB-ről 😕

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez szívás........ az kevésbé vígasztal, hogy a dánok is nagy kakiban vannak, illetve az oroszok is voltak hasonló mélységben mielőtt oda jutottak, ahol most vannak... a feladat adott...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 612 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Német svéden kell svéd győzelem, hát qrvára meglepne, ez bukó
gabokocka
Nem sok esélyt látok rá én se...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Német svéden kell svéd győzelem, hát qrvára meglepne, ez bukó

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.