NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Matekban geci jók vagyunk 😁
gabokocka
Neumann - Bólyai l, Bólyai ll, Erdőss, Bárány, Kármán, Rényi
Cs.: Obádovics, Hell, Petzvál, Fejér, Riesz, Haar, Pólya

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A norvég győzelem nagyon kellett, a svéd montenegró lesz a kulcsmeccs, ott egy svéd x kell majd legalább.

Matekban geci jók vagyunk 😁
gabokocka
Igen, valszeg a svéd-montenegró lesz a döntő.
Jah, számolgatásban világbajnokok lennénk 😁😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Dánok vezetnek a norvégok ellen, a spanyolok meg kitömik a svédeket, így kb nullára csökkennek az esélyeink...
warr_b
A svédek ikszeltek minusz 8ról.
Mert ugye csak a magyarok tudnak elbaszni egy meccset ekkora előnyről.
gabokocka
Nyilván nem csak mi, de mi sokkal gyakrabban sajnos...
warr_b
Ez sem igaz.
Csak ezekre emlékszünk.
Az osztrák meccs anno megvan bárkinek is amikor az utolsó percekben jöttünk vissza?
A kutyának se. Csak az ugyanúgy elbukott döntő.
Szelektív a memóriánk, az önsorsrontásban perfektek vagyunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
A norvég győzelem nagyon kellett, a svéd montenegró lesz a kulcsmeccs, ott egy svéd x kell majd legalább.

Matekban geci jók vagyunk 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Dánok vezetnek a norvégok ellen, a spanyolok meg kitömik a svédeket, így kb nullára csökkennek az esélyeink...
warr_b
A svédek ikszeltek minusz 8ról.
Mert ugye csak a magyarok tudnak elbaszni egy meccset ekkora előnyről.
gabokocka
Nyilván nem csak mi, de mi sokkal gyakrabban sajnos...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Norvégok nyertek végül, a svédek meg nagyot hajrázva végül ikszre hozták a spanyolok ellen, le a kalappal. Oroszok már a nyolcban, ezek most jó hírek.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Dánok vezetnek a norvégok ellen, a spanyolok meg kitömik a svédeket, így kb nullára csökkennek az esélyeink...
warr_b
A svédek ikszeltek minusz 8ról.
Mert ugye csak a magyarok tudnak elbaszni egy meccset ekkora előnyről.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah a norvégok talán megrázták magukat...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Dánok vezetnek a norvégok ellen, a spanyolok meg kitömik a svédeket, így kb nullára csökkennek az esélyeink...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A németek legyőzték a hollandokat, szerintem ez sem segít minket...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezek a meccs közbeni cserék megint, istenem...

Szerbek simán verték Koreát, ez nekünk nagyon nem jó a selejtező miatt... Svédeknek kell nagyon drukkolni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na mert egy honi kókler aztán tuti megoldás lesz. A legjobb játékosok is gyengék voltak fejben.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Én még egy esélyt adnék Kim-nek.
#JC6
Miért?
EB 12. hely, VB 15. hely, EB 7. hely, most meg a VB-n maximum 13. hely, bár a franciákat tuti nem verjük meg. Ez kurva karcsú szerintem, jóformán bárkivel hoztuk volna ezt, vagy edző nélkül is.
warr_b
Pont generáció váltáskor lett szövetségi kapitány, sokáig hozott anyagból dolgozott, egy teljesen szétesett keretet örökölt, akik mentálisan a béka segge alatt voltak.

A feladom, mert vesztes vagyok meg a balsors mentalitást nem egyszerű győztessé formálni rövid idő alatt.

Szerintem ha most még be tud épiteni pár fiatalt, mentálisan kimaxolja a mostani keretet, és mondjuk szerencsénk lesz és nem fizikailag kisajtolt fél keretet kap, akkor muszáj hogy kijöjjön a lépés.

A pályán nem ő hagyta ki a ziccereket. A ha nem jatszik, de ott volt az esély a román meccsen, a végén...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én még egy esélyt adnék Kim-nek.
#JC6
Miért?
EB 12. hely, VB 15. hely, EB 7. hely, most meg a VB-n maximum 13. hely, bár a franciákat tuti nem verjük meg. Ez kurva karcsú szerintem, jóformán bárkivel hoztuk volna ezt, vagy edző nélkül is.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 006 — The Mathematician
Én még egy esélyt adnék Kim-nek.
#JC6
ha lesz olimpiai selejtező akkor én azt még rábizom, de a párizsi ciklust kezdjük mással hacsak nem csillog valami tokio-ban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Én még egy esélyt adnék Kim-nek.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 eurosport.hosszabbitas.hu/csapat/kezilabda/kezi-vb-kim-rasmussen-gyenge-pont-volt-a-veben-de-szuklatokoru-kontarsag-lenne-kirugni

Minden szavával egyetértek.
Amúgy Mártha Bencének qrva jó írásai vannak.
gabokocka
Szerintem meg blabla, mese habbal. Kifogás, kifogás, mosdatás.

Szerintem ideje váltani, jöhetne mondjuk Golovin, ha már úgyis a fiatalítás meg jövő sikerek a cél.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
 eurosport.hosszabbitas.hu/csapat/kezilabda/kezi-vb-kim-rasmussen-gyenge-pont-volt-a-veben-de-szuklatokoru-kontarsag-lenne-kirugni

Minden szavával egyetértek.
Amúgy Mártha Bencének qrva jó írásai vannak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csak a matek 😊

 index.hu/sport/kezilabda/2019/12/07/magyar_kezilabda_szovetseg_olimpiai_kvalifikacio_noi_valogatott/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Ez sztem hülyeség, ha Neagu és Pintea vert volna minket, azt mondom oké, de így, itt most egyszerűen sztem mákjuk volt.

Ha a következő három meccsen a szélsőik csak megközelítik ezt a teljesítményt, már qrvára meg lennék lepve.

Nyilván szar dolog plusz hatról kiszopni, de ennyi hullamzás simán benne van egy meccsben, nem az történt, mint a VB döntőn, ahol 5 perc alatt omlottunk össze, egyszerűen ők elkapták a fonalat a második félidőben és a szélsőik meg tényleg szarba nyúltak.
gabokocka
Már bocs, de nagyon nincs igazad. A 3 élcsapat ellen 1 félidőt tudtunk úgy teljesíteni, hogy nem játszottak le minket a pályáról. Az lett volna a mák, ha bármelyik meccset megnyerjük ilyen játékkal.
Antonius
Biztos én néztem más rendezvényt, de két olyan félidő volt, ahol lejátszottak minket a pályáról, a spanyol első és a román második, a másik 4 minimum egál körüli, vagy jobb volt. De bármilyen meglepő, ilyen a sport, van hogy az ellenfél nyer, mert meglepő módon ők is nyerni akarnak. Ha ehhez párosul egy botrányos játékvezetés az utolsó 3 percben (kb 4 katasztrofális ítélet ellenünk - Szabó Laura gólja után ki kell volna állítani az őt visszahúzó románt, a belemenésnél megtarthatták a románok a labdát, ahelyett, hogy mi jöhettünk volna, erre kaptunk egy két percet a nevetséges ítélet miatti reklamálásért, az utolsó hetest pedig ne részletezzük, még a román edző szerint se volt lófasz se), akkor előfordul, hogy kikapsz. Ez nem magyar sajátosság, ilyen a sport.

Tavaly, amikor ilyen meccsen vertük a németeket, vagy a románokat, vagy bucira a spanyolokat, gondolom akkor is fogalmatlan volt az összes játékos edzőstül és mindenkit el kellett volna zavarni. Vagy a franciák is analfabéták, mert nem jutottak tovább. Ott is el kell kergetni mindenkit.
gabokocka
ne adj szavakat a számba, mert én ilyet nem mondtam, hogy el kell zavarni bárkit is.
Más: igen, más meccset néztél, ha úgy gondolod, hogy csak 2 félidőben nem az történt a pályán, amit mi akartunk. Megismétlem és ha nem hiszed el, akkor nézd vissza a meccseket higgadtan Te is (pl: cunder tv), csupán egyetlen olyan félidő volt a 3 kiemelt csapat ellen, ahol olyan mederben folyt a meccs, amit mi akartunk. Az összes többiben az ellenfél edzőjének taktikája után rohantunk, ami vagy sikerült vagy nem, de inkább nem. Ezt meg lehet fejelni bírózással, szerencsétlenséggel, meg nem is tudom miket hoztál még, de a TÉNY az, hogy ha máshogy kezelünk bizonyos taktikai elemeket, akkor a bíróknak pl esélyük se lett volna belenyúlni a meccsbe. Mondok példát arra amire gondolok: A mai meccseb pl látható volt, hogy a 7-6 elleni játék során a szélsőik elkapták a fonalat, sorra lövik a gólokat, a kapusaink pedig nem tudják ezeket védeni. Az eredeti taktika márpedig valószínűleg az volt a 7-6 elleni játék ellen, hogy a szélsőket hagyjuk meglövetni. De ez a pályán nem működött és erre nem volt válaszunk. Ahelyett, hogy hagytuk volna pl a jobbátlövőket meglövetni (akik semmit nem csináltak egész meccsen), közelről moziztuk lebénultan, ahogy a román szélsőknek folyamatosan lejátssza a labdákat a jobbátlövő, akire bezzeg felléptünk.
Én ezekről beszélek, amikor azt mondom, hogy nem román mák volt a vereségünk, hanem egyértelműen taktikailag szenvedtünk vereséget.
Elzavarni ettől függetlenül nem kell senkit (ettől függetlenül edzői fronton ez megtörténhet), de legalább magunkat se ámítsuk már azzal, hogy minden rendben van, egész egyszerűen annyi történt ezen a VB-n, hogy hiperpech-szériánk volt. Mert ez így nem igaz.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez sztem hülyeség, ha Neagu és Pintea vert volna minket, azt mondom oké, de így, itt most egyszerűen sztem mákjuk volt.

Ha a következő három meccsen a szélsőik csak megközelítik ezt a teljesítményt, már qrvára meg lennék lepve.

Nyilván szar dolog plusz hatról kiszopni, de ennyi hullamzás simán benne van egy meccsben, nem az történt, mint a VB döntőn, ahol 5 perc alatt omlottunk össze, egyszerűen ők elkapták a fonalat a második félidőben és a szélsőik meg tényleg szarba nyúltak.
gabokocka
Már bocs, de nagyon nincs igazad. A 3 élcsapat ellen 1 félidőt tudtunk úgy teljesíteni, hogy nem játszottak le minket a pályáról. Az lett volna a mák, ha bármelyik meccset megnyerjük ilyen játékkal.
Antonius
Biztos én néztem más rendezvényt, de két olyan félidő volt, ahol lejátszottak minket a pályáról, a spanyol első és a román második, a másik 4 minimum egál körüli, vagy jobb volt. De bármilyen meglepő, ilyen a sport, van hogy az ellenfél nyer, mert meglepő módon ők is nyerni akarnak. Ha ehhez párosul egy botrányos játékvezetés az utolsó 3 percben (kb 4 katasztrofális ítélet ellenünk - Szabó Laura gólja után ki kell volna állítani az őt visszahúzó románt, a belemenésnél megtarthatták a románok a labdát, ahelyett, hogy mi jöhettünk volna, erre kaptunk egy két percet a nevetséges ítélet miatti reklamálásért, az utolsó hetest pedig ne részletezzük, még a román edző szerint se volt lófasz se), akkor előfordul, hogy kikapsz. Ez nem magyar sajátosság, ilyen a sport.

Tavaly, amikor ilyen meccsen vertük a németeket, vagy a románokat, vagy bucira a spanyolokat, gondolom akkor is fogalmatlan volt az összes játékos edzőstül és mindenkit el kellett volna zavarni. Vagy a franciák is analfabéták, mert nem jutottak tovább. Ott is el kell kergetni mindenkit.
gabokocka
Ne viccelj! Az utolsó 3! percben botrányos játékvezetés volt? Azt hittem, 60 percig tart egy meccs... Baszki, hét góllal vezettünk, közük nem volt a meccshez amíg vissza nem engedtük őket a szokásos balfaszságainkkal...
Szarok voltunk az egész vb-n, a csajok is meg a kopasz is, ennyi történt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Ez sztem hülyeség, ha Neagu és Pintea vert volna minket, azt mondom oké, de így, itt most egyszerűen sztem mákjuk volt.

Ha a következő három meccsen a szélsőik csak megközelítik ezt a teljesítményt, már qrvára meg lennék lepve.

Nyilván szar dolog plusz hatról kiszopni, de ennyi hullamzás simán benne van egy meccsben, nem az történt, mint a VB döntőn, ahol 5 perc alatt omlottunk össze, egyszerűen ők elkapták a fonalat a második félidőben és a szélsőik meg tényleg szarba nyúltak.
gabokocka
Már bocs, de nagyon nincs igazad. A 3 élcsapat ellen 1 félidőt tudtunk úgy teljesíteni, hogy nem játszottak le minket a pályáról. Az lett volna a mák, ha bármelyik meccset megnyerjük ilyen játékkal.
Antonius
Biztos én néztem más rendezvényt, de két olyan félidő volt, ahol lejátszottak minket a pályáról, a spanyol első és a román második, a másik 4 minimum egál körüli, vagy jobb volt. De bármilyen meglepő, ilyen a sport, van hogy az ellenfél nyer, mert meglepő módon ők is nyerni akarnak. Ha ehhez párosul egy botrányos játékvezetés az utolsó 3 percben (kb 4 katasztrofális ítélet ellenünk - Szabó Laura gólja után ki kell volna állítani az őt visszahúzó románt, a belemenésnél megtarthatták a románok a labdát, ahelyett, hogy mi jöhettünk volna, erre kaptunk egy két percet a nevetséges ítélet miatti reklamálásért, az utolsó hetest pedig ne részletezzük, még a román edző szerint se volt lófasz se), akkor előfordul, hogy kikapsz. Ez nem magyar sajátosság, ilyen a sport.

Tavaly, amikor ilyen meccsen vertük a németeket, vagy a románokat, vagy bucira a spanyolokat, gondolom akkor is fogalmatlan volt az összes játékos edzőstül és mindenkit el kellett volna zavarni. Vagy a franciák is analfabéták, mert nem jutottak tovább. Ott is el kell kergetni mindenkit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
S akkor most még drukkolhatunk is a szőrösöknek...
dande
Elég primitív ez az állandó negatív jelzős degradálás... Bár ki tudja, lehet Freud bukkan elő valahonnan a böngésző előzmények közül a hairy girls-el 😊
FLZOLI
Nehogymá' bárki is szegény komplexusos bocskorosokat védje már, na! 😤😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 437 — Így remélem megfelelek nektek.....
S akkor most még drukkolhatunk is a szőrösöknek...
dande
Elég primitív ez az állandó negatív jelzős degradálás... Bár ki tudja, lehet Freud bukkan elő valahonnan a böngésző előzmények közül a hairy girls-el 😊
FLZOLI
A lehető legritkább esetben szoktam ilyenekkel élni(a Giants se törpézem soha, és a Cowboysra se írom, hogy girls) visszakereshetsz 20 ezer hszt 😉 tartózkodom ettől, de, ahogy mostanában is Trianonhoz hozzá állnak, nehéz felül emelkedni rajta. Tudom szelíd lelküként kellene ezt megélnem, pláne, hogy erről fogok beszélni nemsokára, de lám most ebben elbuktam 😕 bocs igyekszem a következő 20ezer hszban ettől még jobban tartózkodni 😉 😛
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
S akkor most még drukkolhatunk is a szőrösöknek...
dande
Elég primitív ez az állandó negatív jelzős degradálás... Bár ki tudja, lehet Freud bukkan elő valahonnan a böngésző előzmények közül a hairy girls-el 😊