Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 eurosport.hosszabbitas.hu/csapat/kezilabda/kezi-vb-kim-rasmussen-gyenge-pont-volt-a-veben-de-szuklatokoru-kontarsag-lenne-kirugni

Minden szavával egyetértek.
Amúgy Mártha Bencének qrva jó írásai vannak.
gabokocka
Szerintem meg blabla, mese habbal. Kifogás, kifogás, mosdatás.

Szerintem ideje váltani, jöhetne mondjuk Golovin, ha már úgyis a fiatalítás meg jövő sikerek a cél.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
 eurosport.hosszabbitas.hu/csapat/kezilabda/kezi-vb-kim-rasmussen-gyenge-pont-volt-a-veben-de-szuklatokoru-kontarsag-lenne-kirugni

Minden szavával egyetértek.
Amúgy Mártha Bencének qrva jó írásai vannak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csak a matek 😊

 index.hu/sport/kezilabda/2019/12/07/magyar_kezilabda_szovetseg_olimpiai_kvalifikacio_noi_valogatott/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 658
Ez sztem hülyeség, ha Neagu és Pintea vert volna minket, azt mondom oké, de így, itt most egyszerűen sztem mákjuk volt.

Ha a következő három meccsen a szélsőik csak megközelítik ezt a teljesítményt, már qrvára meg lennék lepve.

Nyilván szar dolog plusz hatról kiszopni, de ennyi hullamzás simán benne van egy meccsben, nem az történt, mint a VB döntőn, ahol 5 perc alatt omlottunk össze, egyszerűen ők elkapták a fonalat a második félidőben és a szélsőik meg tényleg szarba nyúltak.
gabokocka
Már bocs, de nagyon nincs igazad. A 3 élcsapat ellen 1 félidőt tudtunk úgy teljesíteni, hogy nem játszottak le minket a pályáról. Az lett volna a mák, ha bármelyik meccset megnyerjük ilyen játékkal.
Antonius
Biztos én néztem más rendezvényt, de két olyan félidő volt, ahol lejátszottak minket a pályáról, a spanyol első és a román második, a másik 4 minimum egál körüli, vagy jobb volt. De bármilyen meglepő, ilyen a sport, van hogy az ellenfél nyer, mert meglepő módon ők is nyerni akarnak. Ha ehhez párosul egy botrányos játékvezetés az utolsó 3 percben (kb 4 katasztrofális ítélet ellenünk - Szabó Laura gólja után ki kell volna állítani az őt visszahúzó románt, a belemenésnél megtarthatták a románok a labdát, ahelyett, hogy mi jöhettünk volna, erre kaptunk egy két percet a nevetséges ítélet miatti reklamálásért, az utolsó hetest pedig ne részletezzük, még a román edző szerint se volt lófasz se), akkor előfordul, hogy kikapsz. Ez nem magyar sajátosság, ilyen a sport.

Tavaly, amikor ilyen meccsen vertük a németeket, vagy a románokat, vagy bucira a spanyolokat, gondolom akkor is fogalmatlan volt az összes játékos edzőstül és mindenkit el kellett volna zavarni. Vagy a franciák is analfabéták, mert nem jutottak tovább. Ott is el kell kergetni mindenkit.
gabokocka
ne adj szavakat a számba, mert én ilyet nem mondtam, hogy el kell zavarni bárkit is.
Más: igen, más meccset néztél, ha úgy gondolod, hogy csak 2 félidőben nem az történt a pályán, amit mi akartunk. Megismétlem és ha nem hiszed el, akkor nézd vissza a meccseket higgadtan Te is (pl: cunder tv), csupán egyetlen olyan félidő volt a 3 kiemelt csapat ellen, ahol olyan mederben folyt a meccs, amit mi akartunk. Az összes többiben az ellenfél edzőjének taktikája után rohantunk, ami vagy sikerült vagy nem, de inkább nem. Ezt meg lehet fejelni bírózással, szerencsétlenséggel, meg nem is tudom miket hoztál még, de a TÉNY az, hogy ha máshogy kezelünk bizonyos taktikai elemeket, akkor a bíróknak pl esélyük se lett volna belenyúlni a meccsbe. Mondok példát arra amire gondolok: A mai meccseb pl látható volt, hogy a 7-6 elleni játék során a szélsőik elkapták a fonalat, sorra lövik a gólokat, a kapusaink pedig nem tudják ezeket védeni. Az eredeti taktika márpedig valószínűleg az volt a 7-6 elleni játék ellen, hogy a szélsőket hagyjuk meglövetni. De ez a pályán nem működött és erre nem volt válaszunk. Ahelyett, hogy hagytuk volna pl a jobbátlövőket meglövetni (akik semmit nem csináltak egész meccsen), közelről moziztuk lebénultan, ahogy a román szélsőknek folyamatosan lejátssza a labdákat a jobbátlövő, akire bezzeg felléptünk.
Én ezekről beszélek, amikor azt mondom, hogy nem román mák volt a vereségünk, hanem egyértelműen taktikailag szenvedtünk vereséget.
Elzavarni ettől függetlenül nem kell senkit (ettől függetlenül edzői fronton ez megtörténhet), de legalább magunkat se ámítsuk már azzal, hogy minden rendben van, egész egyszerűen annyi történt ezen a VB-n, hogy hiperpech-szériánk volt. Mert ez így nem igaz.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez sztem hülyeség, ha Neagu és Pintea vert volna minket, azt mondom oké, de így, itt most egyszerűen sztem mákjuk volt.

Ha a következő három meccsen a szélsőik csak megközelítik ezt a teljesítményt, már qrvára meg lennék lepve.

Nyilván szar dolog plusz hatról kiszopni, de ennyi hullamzás simán benne van egy meccsben, nem az történt, mint a VB döntőn, ahol 5 perc alatt omlottunk össze, egyszerűen ők elkapták a fonalat a második félidőben és a szélsőik meg tényleg szarba nyúltak.
gabokocka
Már bocs, de nagyon nincs igazad. A 3 élcsapat ellen 1 félidőt tudtunk úgy teljesíteni, hogy nem játszottak le minket a pályáról. Az lett volna a mák, ha bármelyik meccset megnyerjük ilyen játékkal.
Antonius
Biztos én néztem más rendezvényt, de két olyan félidő volt, ahol lejátszottak minket a pályáról, a spanyol első és a román második, a másik 4 minimum egál körüli, vagy jobb volt. De bármilyen meglepő, ilyen a sport, van hogy az ellenfél nyer, mert meglepő módon ők is nyerni akarnak. Ha ehhez párosul egy botrányos játékvezetés az utolsó 3 percben (kb 4 katasztrofális ítélet ellenünk - Szabó Laura gólja után ki kell volna állítani az őt visszahúzó románt, a belemenésnél megtarthatták a románok a labdát, ahelyett, hogy mi jöhettünk volna, erre kaptunk egy két percet a nevetséges ítélet miatti reklamálásért, az utolsó hetest pedig ne részletezzük, még a román edző szerint se volt lófasz se), akkor előfordul, hogy kikapsz. Ez nem magyar sajátosság, ilyen a sport.

Tavaly, amikor ilyen meccsen vertük a németeket, vagy a románokat, vagy bucira a spanyolokat, gondolom akkor is fogalmatlan volt az összes játékos edzőstül és mindenkit el kellett volna zavarni. Vagy a franciák is analfabéták, mert nem jutottak tovább. Ott is el kell kergetni mindenkit.
gabokocka
Ne viccelj! Az utolsó 3! percben botrányos játékvezetés volt? Azt hittem, 60 percig tart egy meccs... Baszki, hét góllal vezettünk, közük nem volt a meccshez amíg vissza nem engedtük őket a szokásos balfaszságainkkal...
Szarok voltunk az egész vb-n, a csajok is meg a kopasz is, ennyi történt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Ez sztem hülyeség, ha Neagu és Pintea vert volna minket, azt mondom oké, de így, itt most egyszerűen sztem mákjuk volt.

Ha a következő három meccsen a szélsőik csak megközelítik ezt a teljesítményt, már qrvára meg lennék lepve.

Nyilván szar dolog plusz hatról kiszopni, de ennyi hullamzás simán benne van egy meccsben, nem az történt, mint a VB döntőn, ahol 5 perc alatt omlottunk össze, egyszerűen ők elkapták a fonalat a második félidőben és a szélsőik meg tényleg szarba nyúltak.
gabokocka
Már bocs, de nagyon nincs igazad. A 3 élcsapat ellen 1 félidőt tudtunk úgy teljesíteni, hogy nem játszottak le minket a pályáról. Az lett volna a mák, ha bármelyik meccset megnyerjük ilyen játékkal.
Antonius
Biztos én néztem más rendezvényt, de két olyan félidő volt, ahol lejátszottak minket a pályáról, a spanyol első és a román második, a másik 4 minimum egál körüli, vagy jobb volt. De bármilyen meglepő, ilyen a sport, van hogy az ellenfél nyer, mert meglepő módon ők is nyerni akarnak. Ha ehhez párosul egy botrányos játékvezetés az utolsó 3 percben (kb 4 katasztrofális ítélet ellenünk - Szabó Laura gólja után ki kell volna állítani az őt visszahúzó románt, a belemenésnél megtarthatták a románok a labdát, ahelyett, hogy mi jöhettünk volna, erre kaptunk egy két percet a nevetséges ítélet miatti reklamálásért, az utolsó hetest pedig ne részletezzük, még a román edző szerint se volt lófasz se), akkor előfordul, hogy kikapsz. Ez nem magyar sajátosság, ilyen a sport.

Tavaly, amikor ilyen meccsen vertük a németeket, vagy a románokat, vagy bucira a spanyolokat, gondolom akkor is fogalmatlan volt az összes játékos edzőstül és mindenkit el kellett volna zavarni. Vagy a franciák is analfabéták, mert nem jutottak tovább. Ott is el kell kergetni mindenkit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
S akkor most még drukkolhatunk is a szőrösöknek...
dande
Elég primitív ez az állandó negatív jelzős degradálás... Bár ki tudja, lehet Freud bukkan elő valahonnan a böngésző előzmények közül a hairy girls-el 😊
FLZOLI
Nehogymá' bárki is szegény komplexusos bocskorosokat védje már, na! 😤😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
S akkor most még drukkolhatunk is a szőrösöknek...
dande
Elég primitív ez az állandó negatív jelzős degradálás... Bár ki tudja, lehet Freud bukkan elő valahonnan a böngésző előzmények közül a hairy girls-el 😊
FLZOLI
A lehető legritkább esetben szoktam ilyenekkel élni(a Giants se törpézem soha, és a Cowboysra se írom, hogy girls) visszakereshetsz 20 ezer hszt 😉 tartózkodom ettől, de, ahogy mostanában is Trianonhoz hozzá állnak, nehéz felül emelkedni rajta. Tudom szelíd lelküként kellene ezt megélnem, pláne, hogy erről fogok beszélni nemsokára, de lám most ebben elbuktam 😕 bocs igyekszem a következő 20ezer hszban ettől még jobban tartózkodni 😉 😛
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
S akkor most még drukkolhatunk is a szőrösöknek...
dande
Elég primitív ez az állandó negatív jelzős degradálás... Bár ki tudja, lehet Freud bukkan elő valahonnan a böngésző előzmények közül a hairy girls-el 😊

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
S akkor most még drukkolhatunk is a szőrösöknek...
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 658
Ez sztem hülyeség, ha Neagu és Pintea vert volna minket, azt mondom oké, de így, itt most egyszerűen sztem mákjuk volt.

Ha a következő három meccsen a szélsőik csak megközelítik ezt a teljesítményt, már qrvára meg lennék lepve.

Nyilván szar dolog plusz hatról kiszopni, de ennyi hullamzás simán benne van egy meccsben, nem az történt, mint a VB döntőn, ahol 5 perc alatt omlottunk össze, egyszerűen ők elkapták a fonalat a második félidőben és a szélsőik meg tényleg szarba nyúltak.
gabokocka
Már bocs, de nagyon nincs igazad. A 3 élcsapat ellen 1 félidőt tudtunk úgy teljesíteni, hogy nem játszottak le minket a pályáról. Az lett volna a mák, ha bármelyik meccset megnyerjük ilyen játékkal.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 658
Nem akarom már tovább bántani szegényeket, de ezt az egy mémet még beteszem, ezen (kínomban) jót nevettem.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ez sztem hülyeség, ha Neagu és Pintea vert volna minket, azt mondom oké, de így, itt most egyszerűen sztem mákjuk volt.

Ha a következő három meccsen a szélsőik csak megközelítik ezt a teljesítményt, már qrvára meg lennék lepve.

Nyilván szar dolog plusz hatról kiszopni, de ennyi hullamzás simán benne van egy meccsben, nem az történt, mint a VB döntőn, ahol 5 perc alatt omlottunk össze, egyszerűen ők elkapták a fonalat a második félidőben és a szélsőik meg tényleg szarba nyúltak.
gabokocka
Hagyjuk már ezt a szerencse dolgot, az hogy kéziben 6 gólos félidei előnyről, végig vezetve kikapsz egy gyengébb csapattól, az nem szerencse.

Pláne, hogy ez a női kéziseink trademark move-ja, idén is bizonyítva párszor.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Ez sztem hülyeség, ha Neagu és Pintea vert volna minket, azt mondom oké, de így, itt most egyszerűen sztem mákjuk volt.

Ha a következő három meccsen a szélsőik csak megközelítik ezt a teljesítményt, már qrvára meg lennék lepve.

Nyilván szar dolog plusz hatról kiszopni, de ennyi hullamzás simán benne van egy meccsben, nem az történt, mint a VB döntőn, ahol 5 perc alatt omlottunk össze, egyszerűen ők elkapták a fonalat a második félidőben és a szélsőik meg tényleg szarba nyúltak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Háhá, legalább a burnyák franicák is kiesnek.
Bár a dánok sem jobbak mondjuk... 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha félidőben a románok mennek hattal mi lett volna? Lesz közte a végére tíz? Merthogy mi nem nyertünk volna, az kurvaélet, százból egyszer sem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 321
Én nagyon bírom Kim-et, de ez az ő sara. Lefogadom nem videózott annyit, mint a román kapitány. Azért itt van már sokadik éve, elhiszem hogy nincs egyszerű dolga a keretet illetően, de vannak olyan WTF dolgai hogy a fülem kettéáll.
Pont azt vártam tőle, hogy ha évekbe telik is, de a győztes mentalitást építse fel - mert azt magyar edzőtől hiába várom - hiába jön a balsors, végre győzzük le.
Lehetett látni a 40.perc környékén hogy megrogyott a csapat, de +7-ről így nem szabad kikapni, tilos. Ezek a románok alig verték meg Kazahsztánt...
Félidőben mi történt? Franc tudja. Összeestek mint a Broncos.
Több volt évben.

“Le kell vonni a tanulságot, tanulunk a hibákból, megyünk tovább!”
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Közben lehet elit társaságunk lesz az elnök kupán a franciák személyében.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
anno megfogadtam, hogy nem nézek női kézilabdát...
Vrij6
anno megfogadtam, hogy nem fogadok noi kezilabdara...
Kenny
 film.animare.hu/i/f/89/115.jpg

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Gyönyörű szimbolikája az egésznek a Vincze "mi barcelonaiak" O. és Görbicz házassága,ahogy a nagysikerű kézilabda osszefonodik a focival, amely lehuzza a maga mocsarába 😊

Viccen kívűl el kell zavarni a sok mentálisan retardált és született vesztest a csapat közeléből és be kell építeni a még győztes mentálisú fiatalokat akik végigvertek a világot. Aki kihullik mehet dubajozni vagy valamelyik exfocista karjaiba, de kár ezt erőltetnie
FLZOLI
Itt most már döntő többségében fiatalok voltak, tavaly az EB-n megnyerték a szoros meccseket, itt most nem sikerült, sztem nem szabad bántani őket, elég baj nekik, hogy kikaptak.

A román szélsők életük meccsét játszották, mi meg kihagytunk néhány ajtó ablak ziccert és két hetest. Az, hogy Neagu 1 akciógólt dob, és a szélekre szorítottuk őket, az sztem rendben volt, a gond azzal volt, hogy a "világtalan" szélsőik tényleg szarba nyúltak és extránál extrább gólokat lőttek.

Illetve van hátra 2 perc, vezetünk, jó az x, és mindkét támadásunkat lehozzuk fault nélkül kb 20 mp alatt. Ez volt az, amire azt mondom butaság, fel kell menni a fal előtt és 2-3 alkalommal előadni a nagyhalált. Elmegy vele egy perc, utána lőjenek gólt leszarom. Ehelyett Faluvégi bemegy és rálövi egyből, Kovács Anna meg bemegy totyogni, elveszik.

Szóval sztem lesz még ebben a csapatban sok örömünk, még ha ez ma nagyon fáj is...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
2000...

Ez a vájtukéj megba.zta a női kéziválogatottunkat rendesen....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 736 — Cowboys fan
anno megfogadtam, hogy nem nézek női kézilabdát...
Vrij6
anno megfogadtam, hogy nem fogadok noi kezilabdara...
Kenny
meccs közben feljöttek 18-as szorzóra az oláhok, egy ezrest megért volna, legalább vigaszdíjnak...
eaglesmcnabb
én 16-18-nál tettem meg a HD-t (x2,90). mondtam a kollégáknak, hogy azért HD-t teszek, mert azért a döntetlenben reménykedek, de onnantól, hogy 15-18-nál időkérés, hetes után a románok lőnek gólt, onnantól nem nagyon volt sok remény.

a heteseket be kellett volna lőni, na igen.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Gyönyörű szimbolikája az egésznek a Vincze "mi barcelonaiak" O. és Görbicz házassága,ahogy a nagysikerű kézilabda osszefonodik a focival, amely lehuzza a maga mocsarába 😊

Viccen kívűl el kell zavarni a sok mentálisan retardált és született vesztest a csapat közeléből és be kell építeni a még győztes mentálisú fiatalokat akik végigvertek a világot. Aki kihullik mehet dubajozni vagy valamelyik exfocista karjaiba, de kár ezt erőltetnie

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
anno megfogadtam, hogy nem nézek női kézilabdát...
Vrij6
anno megfogadtam, hogy nem fogadok noi kezilabdara...
Kenny
meccs közben feljöttek 18-as szorzóra az oláhok, egy ezrest megért volna, legalább vigaszdíjnak...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 658

Cowboys 4ever.