Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
Emberek mi folyik itt nem ez volt megbeszélve 😮 😊
Csak így tovább
Heisman Trophy
nem érzékelted azt az óriási jinxhegyet, amit itt (főleg) az előző meccs óta produkálnak a fórumtársak? naugye.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 664 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Emberek mi folyik itt nem ez volt megbeszélve 😮 😊
Csak így tovább

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
bármi is lesz a vége, ez az első félidő álomszép már, amit nem vehet el senki. A dánok egyelőre teljesen sokkoltak a védekezésünktől 😀

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
kis leolvadás után, sikerült erősen befejezni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
alapvetően rühellem az egész pályás lövést
de ma az is bemegy 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Jóo néz ki eddig, de túl sok a hiba. Azt meg én is tudom, hogy landinnak nem lövünk lefele. Rád nézek ligetvári.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 287 — Omar's Coming Yo!
Kis gól is gól Matyi.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
nagyon gyenge az átlövő sorunk 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 939 — nabege2@yahoo.com
Azért picit jó lett volna ha Izland megizzad...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
orosz védekezés kb nincs
a támadásuk nem borzalmas, és a beállós játék működik

nem mondom hogy nyerünk, de ott lehet keresnivaló

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 750 — Keep pounding
Hát, akkor két méretes cumi vár ránk, tapasztalatzerzésnek remek volt, és meccset is nyertünk. Minden más extra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Hát vagy mi vagyunk jobbak a vártnál, vagy ezek az oroszok nagyon szarok.
gabokocka
Utóbbi. Izland épp bemutatót tart, hogy mennyire volt kiszaladt a dánok elleni kézilabdájuk...
peach
 www.ehftv.com/hu/livestream/iceland-russia/1856418
amúgy szimpatikus hogy itt lehet nézni
csak majd megint kell a VPN a meccs idejére 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Hát vagy mi vagyunk jobbak a vártnál, vagy ezek az oroszok nagyon szarok.
gabokocka
Utóbbi. Izland épp bemutatót tart, hogy mennyire volt kiszaladt a dánok elleni kézilabdájuk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Ma 10ben maradunk, elégedett leszek 😊
dande
én bízom benne, hogy elkerüljük a nagy vereséget, mert az a dánoknak sem érdekük 😀 nekik az lenne a jó, ha pontosan 2 góllal vernének meg minket
Antonius
H minket vigyenek tovább? Számít itt is a pont az ellenféllel szemben?
csebi
igen, ezért kell a pontosan 2 gól 😊 Az se jó, ha 3-al (vagy többel) vernek minket, mert akkor izlandot kéne 2 (vagy több) góllal vernünk és az se, ha csak 1-el győznek, mert akkor a saját gólkülönbségüket rontják. Aztán majd meglátjuk. Hogy őszinte legyek, nem hinném, hogy taktikázni fognak, ez a dán sajtó kreálmánya. De ettől függetlenül, ha jól tartjuk magunkat a meccsben és mondjuk az utolsó 2 perc előtt 5-el vezetnek, akkor biztosan fel fog rémleni bennük a dolog....
Antonius
viszont ha csoportgyőzelemre játszanak akkor meg meg kell verniük minket mint a botot és bízni benne hogy elkapjuk izlandot
Negritis
nem a csoportgyőzelem számít, hanem a továbbvitt pontok 😊

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Ma 10ben maradunk, elégedett leszek 😊
dande
én bízom benne, hogy elkerüljük a nagy vereséget, mert az a dánoknak sem érdekük 😀 nekik az lenne a jó, ha pontosan 2 góllal vernének meg minket
Antonius
H minket vigyenek tovább? Számít itt is a pont az ellenféllel szemben?
csebi
igen, ezért kell a pontosan 2 gól 😊 Az se jó, ha 3-al (vagy többel) vernek minket, mert akkor izlandot kéne 2 (vagy több) góllal vernünk és az se, ha csak 1-el győznek, mert akkor a saját gólkülönbségüket rontják. Aztán majd meglátjuk. Hogy őszinte legyek, nem hinném, hogy taktikázni fognak, ez a dán sajtó kreálmánya. De ettől függetlenül, ha jól tartjuk magunkat a meccsben és mondjuk az utolsó 2 perc előtt 5-el vezetnek, akkor biztosan fel fog rémleni bennük a dolog....
Antonius
viszont ha csoportgyőzelemre játszanak akkor meg meg kell verniük minket mint a botot és bízni benne hogy elkapjuk izlandot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Ma 10ben maradunk, elégedett leszek 😊
dande
én bízom benne, hogy elkerüljük a nagy vereséget, mert az a dánoknak sem érdekük 😀 nekik az lenne a jó, ha pontosan 2 góllal vernének meg minket
Antonius
H minket vigyenek tovább? Számít itt is a pont az ellenféllel szemben?
csebi
igen, ezért kell a pontosan 2 gól 😊 Az se jó, ha 3-al (vagy többel) vernek minket, mert akkor izlandot kéne 2 (vagy több) góllal vernünk és az se, ha csak 1-el győznek, mert akkor a saját gólkülönbségüket rontják. Aztán majd meglátjuk. Hogy őszinte legyek, nem hinném, hogy taktikázni fognak, ez a dán sajtó kreálmánya. De ettől függetlenül, ha jól tartjuk magunkat a meccsben és mondjuk az utolsó 2 perc előtt 5-el vezetnek, akkor biztosan fel fog rémleni bennük a dolog....

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 754 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ma 10ben maradunk, elégedett leszek 😊
dande
én bízom benne, hogy elkerüljük a nagy vereséget, mert az a dánoknak sem érdekük 😀 nekik az lenne a jó, ha pontosan 2 góllal vernének meg minket
Antonius
H minket vigyenek tovább? Számít itt is a pont az ellenféllel szemben?
csebi
Elsődlegesen a csoportból kell továbbjutniuk😊 De nekik mindenképpen meg kell szórni bennünket. mert
megvárják, hogy mit játszanak az izlandiak az oroszokkal, aztán okosabbak lesznek (valamennyire)
A: ha nyer Izland, nekik rohadtul meg kell verni bennünket, hogy az esetleges szerdai győzelmünk esetén 3-as holtverseny esetén jobb legyen a gólkülönbségük, plusz ha kikapnak viszlát nekik (nah erre nem sok esélyt látok)
B: ha pontot veszít Izland, akkor sem mehetnek biztosra, akkor is sok góllal kell nyerniük, mert nem tudják mi lesz szerdán, egy esetleges magyar x (vagy győzelem) ismét holtversenyt eredményezhet
Jah én úgy tudom, hogy viszik tovább a pontokat
Végezetül két kedvenc északi meccsünk
Dán-Magyar utolsó percei Puljezevics parádéval
 www.youtube.com/watch?v=daelfAhCyvI
Izland-Magyarország olimpia
 www.youtube.com/watch?v=J0tez0miK1Q
NB2
Ennek az Izland elleni meccsnek a végén ugrottam akkorát, hogy lezúztam a picsába a csillárt 😀 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 939 — nabege2@yahoo.com
Ma 10ben maradunk, elégedett leszek 😊
dande
én bízom benne, hogy elkerüljük a nagy vereséget, mert az a dánoknak sem érdekük 😀 nekik az lenne a jó, ha pontosan 2 góllal vernének meg minket
Antonius
H minket vigyenek tovább? Számít itt is a pont az ellenféllel szemben?
csebi
Elsődlegesen a csoportból kell továbbjutniuk😊 De nekik mindenképpen meg kell szórni bennünket. mert
megvárják, hogy mit játszanak az izlandiak az oroszokkal, aztán okosabbak lesznek (valamennyire)
A: ha nyer Izland, nekik rohadtul meg kell verni bennünket, hogy az esetleges szerdai győzelmünk esetén 3-as holtverseny esetén jobb legyen a gólkülönbségük, plusz ha kikapnak viszlát nekik (nah erre nem sok esélyt látok)
B: ha pontot veszít Izland, akkor sem mehetnek biztosra, akkor is sok góllal kell nyerniük, mert nem tudják mi lesz szerdán, egy esetleges magyar x (vagy győzelem) ismét holtversenyt eredményezhet
Jah én úgy tudom, hogy viszik tovább a pontokat
Végezetül két kedvenc északi meccsünk
Dán-Magyar utolsó percei Puljezevics parádéval

Izland-Magyarország olimpia
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
Ma 10ben maradunk, elégedett leszek 😊
dande
én bízom benne, hogy elkerüljük a nagy vereséget, mert az a dánoknak sem érdekük 😀 nekik az lenne a jó, ha pontosan 2 góllal vernének meg minket
Antonius
H minket vigyenek tovább? Számít itt is a pont az ellenféllel szemben?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Ma 10ben maradunk, elégedett leszek 😊
dande
én bízom benne, hogy elkerüljük a nagy vereséget, mert az a dánoknak sem érdekük 😀 nekik az lenne a jó, ha pontosan 2 góllal vernének meg minket

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma 10ben maradunk, elégedett leszek 😊
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Izland sztem ma nagyon erős felül játszott, nem ennyire jók ők, ez EB előtt a ruszkikkal egy szinte raktam őket. Ma ez ég és föld volt, meglátjuk mennyire kicsúszott eredmény volt ez. A VB-ről szerzett pont nélkül estek ki, az EB selejtezőkön a macedónok mögött másodikként jutottak tovább, úgy, hogy pl x-eltek a görögökkel. Majd kiderül mi lesz, de sztem ma kb életük meccsét játszották.
gabokocka
és mio szted nem erőn felül játszottunk?
mert sztem 10ből 7x a ruszkik nyernek
Negritis
Az utóbbi 3 tétmeccset nyertük ellenük. Világversenyen eddig mindig megsz*pattak minket 1-1 góllal, de amúgy nem érzem őket jobbnak. Egyénileg azok, de - ellentétben a női csapatukkal - hosszú ideje nem sikerül csapatként jól funkcionálniuk.
peterk2005
Picit pontosítanék a 3 tétmeccsből egy X lett. 😀

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 664 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
igazából Izland elleni meccs előtt is menjen a jinx hogy szarrá vernek és hogy esélytelen a csapat és jön a W 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Izland sztem ma nagyon erős felül játszott, nem ennyire jók ők, ez EB előtt a ruszkikkal egy szinte raktam őket. Ma ez ég és föld volt, meglátjuk mennyire kicsúszott eredmény volt ez. A VB-ről szerzett pont nélkül estek ki, az EB selejtezőkön a macedónok mögött másodikként jutottak tovább, úgy, hogy pl x-eltek a görögökkel. Majd kiderül mi lesz, de sztem ma kb életük meccsét játszották.
gabokocka
és mio szted nem erőn felül játszottunk?
mert sztem 10ből 7x a ruszkik nyernek
Negritis
Az utóbbi 3 tétmeccset nyertük ellenük. Világversenyen eddig mindig megsz*pattak minket 1-1 góllal, de amúgy nem érzem őket jobbnak. Egyénileg azok, de - ellentétben a női csapatukkal - hosszú ideje nem sikerül csapatként jól funkcionálniuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
 soundcloud.com/user-907668065/kezi-vezerles-126-van-spiritusz-a-magyar-csikocsapatban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!