Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem tudom nekem sok ez a légiósparádé Győr néven. Értem hogy máshogy nem megy, de a W után kicsit keserű a szájíz.
petey
nekem is jó magyarként kicsit levon az értékből azért hogy ilyen költségvetésű és játékosállományú klub tudtommal
jelenleg kb 2 van még a Győrön kívül (Don,Vardar) tehát final four a subminimum elvárás és utána kb 1 max 2 meccs amin eldől nincs igazi komoly verseny !és jövőre már Vardar sem lesz!
yooker
A CSM-et kihagytad, ami most is bejutott a 4-be és a fél Vardar odaigazolt...

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Nem tudom nekem sok ez a légiósparádé Győr néven. Értem hogy máshogy nem megy, de a W után kicsit keserű a szájíz.
petey
nekem is jó magyarként kicsit levon az értékből azért hogy ilyen költségvetésű és játékosállományú klub tudtommal
jelenleg kb 2 van még a Győrön kívül (Don,Vardar) tehát final four a subminimum elvárás és utána kb 1 max 2 meccs amin eldől nincs igazi komoly verseny !és jövőre már Vardar sem lesz!
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
Amorim a sok neve közé tényleg felveheti a Terminator nevet. És mosolyog bazz.
gamerkr
Igen, elképesztő örömmel és nyugalommal játszott, látszott rajta hogy élvezi a egészet, jó volt nézni nagyon. Amikor a társak hibáztak rájuk is csak mosolygott és nyugtatta őket, ebből a szempontból is fontos szerepe lehet Győrben.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom nekem sok ez a légiósparádé Győr néven. Értem hogy máshogy nem megy, de a W után kicsit keserű a szájíz.
petey
De azért itt a magyarok játszanak is. Női kosárban a Sopronnak van 6 légiósa (akik közül egyik magyar, Turner, aki egy szót nem tud magyarul, de elintézték, hogy magyar legyen) és van egy Fegyverneky. Aztán a többiek a döntőben és a hazai FF-ben csak pörgetik a törölközőt.
több mint 5 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Kiss of Death! 😊
 twitter.com/ehfcl/status/995735675541565441

Szerkesztette: Bruschi85



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem tudom nekem sok ez a légiósparádé Győr néven. Értem hogy máshogy nem megy, de a W után kicsit keserű a szájíz.
petey
Így hogy Bódi vert kettőt a hosszabbításban, meg Kiss Éva fogott kettőt, legalább hozzátettek vmit, ennek örülök. Meg azért a győri légiósok cukik, ilyen cvijics kinézetű disznónak nem tudnék szurkolni.

De nagyon nagy volt, még mindig libabőr...
gabokocka
Radicevic azért még mindig elég badass 😊
(tudom ex-Győri ő is)

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 537 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor tévedtem, Grimsbo meg Kiss Éva nyomott egy Nick Folest Ambros meg egy DPt 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 118 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/ehfcl/status/995730127211417606
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom nekem sok ez a légiósparádé Győr néven. Értem hogy máshogy nem megy, de a W után kicsit keserű a szájíz.
petey
Mondjál népszerű csapat sportágat ahol máshogy megy. Ez klub kézilabda. Kb. olyan ebben légiósozni, mint az NBA-ban légiósozni. 😀

(A magyar kézilabda ügye miatt persze én is szeretném, hogy több magyar játékos legyen élcsapatokban, de ez szvsz más történet.)

Ajánlom figyelmedbe a röplabdás lányainkat is...A szabályokat nem is ismerem,de életem meccsei.LeviPoki
Szeretem a röpit, annak idején a giminknek a kézi mellett a röpis lánycsapata is jó volt, és a csajok miatt persze sokat jártunk a meccseikre. 😊 Akkoriban még EB bronzérmes, olimpiai résztvevő női válogatottunk is volt, úgyhogy követtem is a sportágat valamennyire. De az inkább a sport iránti általános érdeklődésből fakadt. MInt az asztalteniszező csajok, öttusázók, vívók, stb. Maga a sportág nem tudott megfogni, pedig a férfi BL meccsek (egyet-egyet megnézek most is) nagyon látványosak.

De ez a thriller ami az utóbbi években a női kézi BL döntőkön megy, ez valami félelmetes. Ha ez nem népszerűsíti a világban a sportágat, akkor semmi.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Csak sikerült nem elszúrni, hogy csináltuk, nem is értem 😊 Ambros meg nyomott egy Kemény Dénest 😛
dande
Van egy sanda gyanúm, hogy jövőre a Győr nélküle nem jut el eddig. De cáfoljanak rám a csajok...
iktriad
Nélküle most kezdődik egy új korszak,az majd kiderül mennyire lesz sikeres. Én győriként és mióta tudom mi az a kézilabda Eto szurkolóként sosem fogom megérteni miért engedik el.Azt sem értem miért nem Ő a szövink..Ismeri az összes játékost,de rációt már a magyar kézilabdában sem szabad keresni.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
Nem tudom nekem sok ez a légiósparádé Győr néven. Értem hogy máshogy nem megy, de a W után kicsit keserű a szájíz.
petey
De látod, így is egy magyar biztosította be a győzelmet a végén. 😊
iktriad
Szar dobás volt. De Évike ott volt.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 118 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak sikerült nem elszúrni, hogy csináltuk, nem is értem 😊 Ambros meg nyomott egy Kemény Dénest 😛
dande
Van egy sanda gyanúm, hogy jövőre a Győr nélküle nem jut el eddig. De cáfoljanak rám a csajok...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 537 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak sikerült nem elszúrni, hogy csináltuk, nem is értem 😊 Ambros meg nyomott egy Kemény Dénest 😛
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Nem tudom nekem sok ez a légiósparádé Győr néven. Értem hogy máshogy nem megy, de a W után kicsit keserű a szájíz.
petey
Így hogy Bódi vert kettőt a hosszabbításban, meg Kiss Éva fogott kettőt, legalább hozzátettek vmit, ennek örülök. Meg azért a győri légiósok cukik, ilyen cvijics kinézetű disznónak nem tudnék szurkolni.

De nagyon nagy volt, még mindig libabőr...

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
Nekem valahogy a női sportok nem tudnak akkora flash-t adni, mint a férfi sportok (férfisovinizmus rulez), .... kivéve az úszást és a kézilabdát. De ezekhez a BL döntőkhöz képest egy SB döntő lófasz. 😀
peterk2005
Hát szívbetegnek ez a meccs szigorúan tilos műsor volt.

Ja és Méhes Gábor megint bebizonyította, miért Top 3 (Top 1?) kommentátor jelenleg idehaza.
iktriad
Zümi kurva jó.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 118 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom nekem sok ez a légiósparádé Győr néven. Értem hogy máshogy nem megy, de a W után kicsit keserű a szájíz.
petey
De látod, így is egy magyar biztosította be a győzelmet a végén. 😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Keresem a szavakat...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 118 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem valahogy a női sportok nem tudnak akkora flash-t adni, mint a férfi sportok (férfisovinizmus rulez), .... kivéve az úszást és a kézilabdát. De ezekhez a BL döntőkhöz képest egy SB döntő lófasz. 😀
peterk2005
Hát szívbetegnek ez a meccs szigorúan tilos műsor volt.

Ja és Méhes Gábor megint bebizonyította, miért Top 3 (Top 1?) kommentátor jelenleg idehaza.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/28772932_10155717281528666_3117669605720457216_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=fJXjnF6UFV8Q7kNvgHh0Pc1&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfB_UrFzWRc6981uRqxn_OHLe178j2iLLC8ddoteW7XBQQ&oe=6635619E
Match winning moment | Women's EHF FINAL4 2017/18 | Éva Kiss shows her reflexes and the Győri Audi ETO KC defends the title in the Final of the Women's EHF FINAL4 in Budapest. 🤩 Győri Audi ETO KC HC... | By EHF Champions LeagueFacebook
Éva Kiss shows her reflexes and the Győri Audi ETO KC defends the title in the Final of the Women's EHF FINAL4 in Budapest. 🤩 Győri Audi ETO KC HC...


Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Nekem valahogy a női sportok nem tudnak akkora flash-t adni, mint a férfi sportok (férfisovinizmus rulez), .... kivéve az úszást és a kézilabdát. De ezekhez a BL döntőkhöz képest egy SB döntő lófasz. 😀
peterk2005
Ajánlom figyelmedbe a röplabdás lányainkat is...A szabályokat nem is ismerem,de életem meccsei.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
Nem tudom nekem sok ez a légiósparádé Győr néven. Értem hogy máshogy nem megy, de a W után kicsit keserű a szájíz.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem valahogy a női sportok nem tudnak akkora flash-t adni, mint a férfi sportok (férfisovinizmus rulez), .... kivéve az úszást és a kézilabdát. De ezekhez a BL döntőkhöz képest egy SB döntő lófasz. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Nők...
Csak a hosszabbításban megnyerhette volna az ETO vagy 3x!
NB2
Na ja, ogtedal megtette sz egyetlen dolgot amit tilos volt. Így lett éva a hero a végén. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
Nők...
Csak a hosszabbításban megnyerhette volna az ETO vagy 3x!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amorim és Kiss Éva... huhhh, de nem volt egyszerű....
Igor
Idén a Győr nem szeret könnyen nyerni nagy meccset.
iktriad
Az elődöntő nem volt ennyire necc, a negyeddöntő sima volt. A bajnokság/kupa meg engem annyira nem izgat... azt halomra nyerheti a Fradi, ha a BL-ben aztán semmit nem tudnak elérni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
HŐŐŐŐ Éva 😀 Mekkora meccs volt beszarás